به روز رسانی نسخه 3 بازی پابجی موبایل – Shadow Force

به روز رسانی نسخه 3 بازی پابجی موبایل همراه با مودهای جدید
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 1045
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

به روز رسانی نسخه 3 بازی پابجی موبایل (Shadow Force) همراه با مودهای جدید که به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های موبایل جهان شناخته می شود، اکنون در دسترس است. از 8 ژانویه تا 11 مارس 2024، گیمرها درShadow Force، یک مود بازی نوآورانه که در Erangel، Livik  و Sanhok ادغام شده است، شرکت خواهند کرد. این مود تغییرات متعدد و محتوای تازه ای برای کاوش و تجربه بازیکنان ارائه می دهد. همچنین شما می توانید برای خرید محصولات پابجی موبایل به صفحه این بازی در ایران موجو مراجعه کنید.

 

مود Shadow Force مکانیک‌ها و تغییرات جدیدی را در پابجی موبایل نسخه 3 به ارمغان می آورد

بسته الحاقی Shadow Force از یک سلاح سرد قدرتمند با نام Shadow Blade رونمایی می کند. هاله شمشیر منحصربه‌فرد آن با استفاده از قابلیت Draw Slash برای مانور سریع در داخل یا خارج از نبردها و استفاده از مهارت Assault Blade  برای انحراف لحظه‌ای حملات پرتابه‌ها، در برابر دشمنان موثر است.

علاوه بر اینSkytether Hook  حرکت در فواصل مختلف، بستن سریع شکاف ها یا فرار از موقعیت های دشوار را تسهیل می کند. در همین حال، افراد دارای تفکر تاکتیکی می توانند از Proxy Scout استفاده کنند آیتمی که یک پیشاهنگ یا Scout ساختگی قابل دستکاری را برای ایجاد اختلال در دشمنان و جمع آوری ایمن اطلاعات به کار می گیرد.

در سراسر نقشه های مختلف، مناطق شهری کلاسیک مانند Yasnaya Polyana،Prison  و Georgopol بازسازی های گسترده ای دریافت کرده اند. این به‌روزرسانی‌ها شامل افزودن ساختارها و تغییرات جدید به ساختارهای موجود، ارائه فرصت‌های اکتشافی جدید و غارت‌های متنوع برای بازیکنان است. علاوه بر این، اکنون ساختمان‌های منتخب حاوی Supply Warehouse ها و Camo Door ها هستند که تجربه کلی بازی را بهبود می‌بخشند.

 

نسخه 3.0 بازی PUBG Mobile از ارتقاهای گسترده و ماجراجویی Arctic Base رونمایی می کند

به روز رسانی نسخه 3.0 چندین بهبود را در حالت خلاقانه World of Wonder ارائه می دهد. این شامل گزینه‌های سفارشی‌سازی گسترده، الگوها، عناصر تعاملی و دستگاه‌های گیم‌پلی اضافی است. از جمله افزوده‌های جدید می‌توان به Virtual Projection Device، هولوگرام‌های شخصیت‌پردازی، و Humanoid Enemy Spawn Device برای ایجاد دشمنان PvE انسان‌نما اشاره کرد.

علاوه بر این، Arctic Base  مورد انتظار، یک نقشه جدید Metro Royale که بر روی یک قلعه نظامی زمستانی متمرکز است، در بازی در 11 ژانویه عرضه خواهد شد. این به‌روزرسانی، دشمنان قدرتمند Tank and Commander، یک تفنگ بادی پرفشار مخفی، مکانیک تخریب منطقه، زیپ لاین ها و دیگر ویژگی‌های هیجان‌انگیز را ارائه می دهد.

 

فصل جدید پابجی موبایل و جوایز انحصاری در آپدیت نسخه 3.0 پابجی موبایل اعلام شد

بین 14 ژانویه و 16 مارس، Royale Pass Ace در دسترس قرار خواهد گرفت. در طول این دوره، شرکت‌کنندگان این فرصت را دارند تا با انجام ماموریت‌های RP، جوایز انحصاری مانند لباس‌های قابل شخصی‌سازی منحصربه‌فرد، سلاح سرد قابل ارتقا، روروک مخصوص بچه‌ها و شگفتی‌های اضافی رتبه خود را ارتقا دهند. همزمان، این فصل مجموعه ای از آیتم های افسانه ای را معرفی می کند از جمله C6S16 Glasses، C6S16 Set، C6S16 Mask، C5S14 Cover و C6S16 – M24.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support