گران‌ترین باندل Call Of Duty حذف شد

گران‌ترین باندل Call Of Duty به دلیل خطای قیمت‌گذاری حذف شد
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 436
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

اکتیویژن در پستی اعلام کرد که گران‌ترین باندل Call Of Duty حذف شد این اتفاق به دلیل خطای قیمت‌گذاری افتاده است. ولی در ادامه این خبر بنظر شما خطای قیمت گذاری عامل این تصمیم بوده یا گران فروشی و چشم پوشی از خرید توسط بازیکنان؟

قیمت برخی از اسکین های اسلحه و سایر لوازم جانبی در سال‌های اخیر به‌طور پیوسته افزایش یافته است و برخی از بازیکنان Call of Duty  اخیراً از Gassed Up Weapon Vault Bundle که هزینه آن 3400 امتیاز COD (34  دلار) است، چشم‌پوشی کرده‌اند. اکنون اکتیویژن این باندل را از Modern Warfare 3 و Warzone حذف کرده و در پستی در X اعلام کرده است که این باندل دارای یک خطای قیمت گذاری بوده است.

در ادامه این توییت آمده است که قرار بود این باندل 2400 امتیاز COD هزینه داشته باشد و به افرادی که بسته را با قیمت نادرست خریداری کرده اند، مابه التفاوت آن برگردانده خواهد شد. در گذشته، بسته‌های قبلی Vault معمولاً 2400 امتیاز COD هزینه داشتند.

به‌روزرسانی اخیر Warzone و Modern Warfare 3 تغییرات قابل توجهی در بالانس و تعدادی از موارد اضافه شده در quality-of-life ، مانند مدت زمان تخمین زده شده برای بازی هنگام انتخاب مود‌های بازی، ارائه کرده است. برای مثال، این به روز رسانی زمان ADS  تفنگ تک تیرانداز Longbow را کاهش داد و کاهش گسترشhip fire  آن را افزایش داد. همچنین سرعت گلوله (bullet velocity) را افزایش داد و ضربه پس زدن Striker 9 را کاهش داد. علاوه بر این، اخیرا در تماس با سازنده، این اطلاعات به دست آمد  که هیچ برنامه‌ای برای مود زامبی Modern Warfare 3 برای دریافت انواع جدید دشمن یا پرک های اضافی برای زامبی‌ها وجود ندارد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support