راهنمای ورود به سیستم Roblox در pc و تلفن همراه

راهنمای ورود به سیستم Roblox - نحوه استفاده از آن در رایانه شخصی و تلفن همراه
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 4308
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

Roblox یا روبلاکس، یکی از پلتفرم‌های معروف ویژه بازی‌های ویدیویی است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. این پلتفرم، به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی‌های دلخواه خود را طراحی کرده و پس از اجرا، آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. پلتفرم روبلاکس، بر روی کامپیوتر و موبایل، قابل اجرا است. در این مقاله، نحوه ورود به سیستم Roblox در این دو دستگاه را، آموزش خواهیم داد.

ورود به سیستم Roblox از طریق کامپیوتر

اجرای بازی Roblox بر روی کامپیوتر و لپ تاپ، معمولا آسان تر از اجرای آن بر روی موبایل است. از این رو، اگر جزو بازیکنان جدید هستید، بهتر است تا این بازی را بر روی کامپیوتر نصب و اجرا کنید. به این منظور، مراحل زیر را دنبال نمایید:

1- به سایت roblox.com مراجعه کنید.

2- در صفحه اصلی سایت، یک فرم به شکل زیر وجود دارد. در ردیف اول فرم، تاریخ تولد خود به میلادی شامل روز، ماه و سال را وارد کنید. در ردیف دوم، نام کاربری دلخواه خود را وارد نمایید و در نهایت، رمز عبود مورد نظر خود را در ردیف سوم تایپ کرده و پس از تعیین جنسیت از بخش انتهایی فرم، بر روی گزینه Sign Up، کلیک نمایید.

3- در صفحه باز شده، امکان دسترسی شما به بازی‌های مختلف وجود دارد و می‌توانید هر یک از آنها را به دلخواه انتخاب نمایید.

ورود به سیستم Roblox از طریق موبایل

برای برخی از گیمرها، تجربه بازی کردن برای روی موبایل، به اندازه کامپیوتر هیجان انگیز خواهد بود. این دسته از بازیکنان، بسیاری از بازی‌های پرطرفداری مانند روبلاکس را نیز، از طریق پلتفرم موبایل تجربه می‌کنند. برای نصب این بازی و ورود به سیستم Roblox بر روی گوشی‌های تلفن همراه، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ابتدا برنامه Roblox را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود نمایید.

2- پس از دانلود و نصب برنامه، آن را باز کرده و از صفحه اصلی، بر روی گزینه Sign up که در پایین صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

3- فرم نمایش داده شده را مانند حالت ورود به سیستم Roblox از طریق کامپیوتر که در بخش قبل در رابطه با آن توضیح دادیم، تکمیل نموده (ردیف اول شامل تاریخ تولد، ردیف دوم شامل نام کاربری، ردیف سوم شامل رمز عبور) و بر روی گزینه Sign Up، کلیک کنید.

4- با اتمام این مرحله، به صفحه اصلی بازی هدایت خواهید شد و می‌توانید هر یک از بازی‌های دلخواه خود را انتخاب نمایید.

توصیه می‌کنیم که برای جلوگیری از مشکلاتی مانند فراموشی رمز عبور و عدم دسترسی به اکانت خود در این بازی، بلافاصله پس از ثبت نام، با مراجعه به بخش Setting بازی (آیکون چرخ دنده) و انتخاب گزینه Add Email از بخش Account Information، ایمیل پشتیبانی را برای این بازی، انتخاب کنید تا در صورت فراموشی رمز یا هر مشکل دیگری، امکان ورود به سیستم Roblox برای شما از بین نرود.

خرید روباکس بازی روبلاکس با ارزان ترین قیمت از ایران موجو

در بازی روبلاکس، دسترسی به بسیاری از آیتم‌ها و تجهیزات مورد نیاز، از طریق خریدهای درون برنامه‌ای با استفاده از ارز اختصاصی این بازی (ارز روباکس یا rs)، انجام می‌شود. این ارز، باید به صورت جداگانه خریداری شود. در سایت ایران موجو، امکان خرید روباکس بازی روبلاکس با قیمت ارزان وجود دارد. شما می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، روباکس‌های مورد نظر خود را در قالب پکیج‌های مختلف خریداری نمایید. ارزهای خریداری شده توسط شما، در مدت زمان کوتاهی پس از اتمام مراحل خرید در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support