Sneaky Goblin، چهارمین نیروی ماورائی بازی کلش آف کلنز

  • تاریخ ثبت
  • بازدید 1486
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

Sneaky Goblin در بازی کلش آف کلنز

در این مطلب قصد داریم شما را با Sneaky Goblin در بازی کلش آف کلنز آشنا کنیم. درواقع بعد از Super Barbarian این دومین نیروی ویژه‌ای است که در به‌ روزرسانی بهاری به بازی اضافه شده است. پس با ما همراه باشید تا با جزئیات بیشتر در مورد این نیروی ماورائی و آشنا شوید.

عناوین مطلب امروز ما:

  • توضیحاتی در مورد نیروی ماورائی Sneaky Goblin
  • آمار
  • بازگشایی قفل
  • پیشنهاد جذاب به شما، خرید جم بازی
Sneaky Goblin در بازی کلش آف کلنز

توضیحاتی در مورد نیروی ماورائی Sneaky Goblin

اگرچه این گریملین سبز در روز روشن به دزدی می‌پردازد اما باید بدانیم که او بر روی مهارت دزدی خود، کار کرده است. تقریباً سه برابر قدرت ضربه و DPS کافی است تا جثه و پاهای ضعیف او را در نظر نگیریم. پس بی‌دلیل نام او را زیرک نگذاشته ­اند. Sneaky Goblin بعد از آزاد شدن شروع به سرقت و دزدی می‌کند و او برای چند ثانیه اول برای دفاع نامرئی است. از نظر بازی، این سرباز ویژه استراتژی متفاوتی نسبت به Goblin معمولی و Sneaky Archer دارد و از مهارت تکاپوی زیاد خود برای دزدی و سرقت استفاده می‌کند. در ادامه آموزش کلش آف کلنز با ما همراه باشید تا ویژگی های بیشتری از این نیروی ماورائی آشنا شویم.

آمار Sneaky Goblin

آسیب‌های بسیار زیاد وی به منابع، او را به یک سرباز ایده آل برای سرقت و دزدی از انبارهای پر از طلا و اکسیر تبدیل کرده است. همچنین پاهای چابک او برای پاک‌ سازی ساختمان‌های باقی‌مانده در زمان حمله بسیار مفید است.

آمار Sneaky Goblin

بازگشایی قفل

برای باز کردن و به‌ روزرسانی Sneaky Goblin در بازی کلش آف کلنز ۵۰۰۰۰ اکسیر سیاه نیاز است و می‌توانید از این سارق حرفه‌ای به مدت یک هفته استفاده کنید و برای استفاده مجدد از آن، باید یک هفته منتظر بمانید. درست مثل همه­ ی سربازان ویژه دیگر، این سرباز ویژه نیز برای Town Hall 11 و بالاتر در دسترس خواهد بود.

پیشنهاد جذاب به شما، خرید جم بازی

Sneaky Goblin دومین سرباز ویژه در به‌ روزرسانی بهاری بازی است. همان‌طور که گفته شد با این به‌روزرسانی علاوه بر این، سه سرباز ویژه دیگر آزاد خواهند شد. پس با وب‌ سایت معتبر و محبوب ایران موجو همراه باشید تا از آخرین اخبار بازی کلش آف کلنز با خبر شوید.

برای خرید جم کلش اف کلنز هیمن حالا می توانید از طریق سایت ایران موجو اقدام نمایید.

همچنین با استفاده از لینک سایت ما که در بالا ذکر شده است می‌توانید جم بازی را که در بسته‌های متنوع برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته شده است، خریداری کنید. چرا که خرید آن به شما در پیشرفت سریع‌تر در بازی کمک می‌کند. با خرید جم بازی از وب­سایت هیجان­ انگیز ما حساب بازی خود را در کوتاه‌ ترین زمان شارژ کرده و از بازی کردن لذت ببرید.

خرید رویال بلیت کلش رویال با نازلترین قیمت از سایت ایران موجو.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support