Fortnite حالت جدید “Spy Within” را شبیه به Among Us دریافت می‌کند

Spy Within
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 701
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

کمپانی بازی‌سازی اپیک گیمز (Epic Games) یک بازی ویدئویی آنلاین به نام فورتنایت (Fortnite‎) را توسعه داد و در سال 2017 به بازار معرفی کرد. از دستگاه‌هایی که این بازی آنلاین را پشتیبانی می‌کنند می‌توان به اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ، مایکروسافت ویندوز و اندروید اشاره کرد.

در سال 2019، فورتنایت (Fortnite‎) برترین بازی جهان شده و با شکستن رکورد بازی پابجی (PUBG) معروف در رده اول بازی‌های کامپیوتری قرار گرفت. در حقیقت، فورتنایت (Fortnite‎) یکی از برترین برندهای بازی جهان است که با ترکیب گرافیک کارتونی و بتل رویال فعالیت می‌کند. فورتنایت (Fortnite‎) شامل بازی‌های زیادی است که همه می‌توانند در آن‌ها شرکت کرده و لذت ببرند. در ادامه مطلب با بخش اخبار گیم سایت ایران موجو همراه باشید.

معرفی بازی آنلاین در میان ما (Among Us)

بازی آنلاین در میان ما (Among Us) یک بازی ویدئویی آنلاین است که چندنفره بازی می‌شود. این بازی در سال 2018 وارد بازار شده و سازنده آن استودیوی بازی‌سازی آمریکایی Innersloth است. بازیکنان در این بازی نقش قاتل یا نقش خدمه را دارند. هدف قاتل‌ها کشتن افراد خدمه و تخریب مکان‌هایی از نقشه بازی است بدون اینکه شناسایی شوند.

اگرچه این بازی در ابتدای تولید خود در سال 2018 مورد توجه قرار نگرفت، اما در سال 2020 با معرفی یک فرد مشهور به طرفدارانش شهرت خود را پیدا کرد و تدریجاً معروف شد. سپس، یوتیوبرها شروع به بازی کردند و رفته‌رفته بازی به شهرت بیشتری دست پیدا کرد.

Spy Within

معرفی بازی جاسوسی در میان ما (The Spy Within)

بازی فورتنایت (Fortnite) به تازگی یک بازی با چالش زمان‌دار LTM (کوچک شده عبارت Limited Time Mode به معنای بازی با زمان محدود شده) به نام جاسوسی در میان ما (The Spy Within) را به بازی‌های خود اضافه کرده است. این چالش جدید ما را به یاد بازی آنلاین محبوب در میان ما (Among Us) می‌اندازد که از این ویژگی استفاده می‌کند. این بازی در پانزده دسامبر سال گذشته وارد بازار شد.

چطور The Spy Within را بازی کنیم؟

برای شروع یک بازی با حالت جاسوسی در میان ما (The Spy Within) به ده بازیکن که دوتای آن‌ها جاسوس و هشت نفر باقی مأمور هستند، نیاز داریم. وظیفه بازیکنانی که جاسوس نیستند این است که جاسوس‌ها را قبل از اینکه آن‌ها را از بین ببرند پیدا کرده و هویتشان را آشکار کنند. برای یافتن هویت جاسوس‌ها، بازیکنان باید با یکدیگر همکاری کنند و از شکی که بینشان می‌افتد دوری کنند.

جاسوسان نیز همواره در تلاش هستند تا بین اعضا شک و عدم قطعیت ایجاد کنند تا بازیکنان به اشتباه بیفتند و یکدیگر را بکشند. در این بین، این هشت مامور که اپیک گیمز (Epic Games) آن‌ها را ‘The Agents’ می‌خواند باید قبل از اینکه جاسوسان تمام افراد را از بین ببرند، هویت آن‌ها را شناسایی کند. همچنین، در عین حالی که مأموران به دنبال شناسایی جاسوسان هستند و مأموریت خود را انجام می‌دهند، در مسیر خود سکه‌های طلا را جمع‌آوری می‌کنند تا امتیاز بیشتری را به دست آورند.

بازی The Spy Within

بازی The Spy Within چه قوانینی دارد و دسترسی‌هایی به ما می‌دهد؟

تعدادی از قوانین بازی فورتنایت (Fortnite) مانند بازی آنلاین بسیار معروف در میان ما (Among Us) است که با توضیحاتی که در ادامه می‌دهیم متوجه این موضوع خواهید شد. بازیکنان در شروع بازی از هویت خود آگاه هستند، اما دیگر اعضا توانایی دیدن هویت آن‌ها را ندارند و در خلال بازی باید این به این سوال جواب بدهند که چه کسی دوست و چه کسی دشمن است.

بازیکنان تنها در جلسه‌ای که ترتیب می‌دهند می‌توانند با یکدیگر صحبت کنند و خارج از جلسه نمی‌توانند با یکدیگر درمورد اینکه چه کسی جاسوس است صحبتی داشته باشند. به این ترتیب، هر زمانی که اتفاق مشکوکی در بازی رخ داد، بازیکنان می‌توانند درخواست جلسه داشته باشند تا در جلسه با یکدیگر مشورت کنند. در این جلسات درمورد اینکه آیا بازیکنی جاسوس است یا نه رأی‌گیری می‌شود.

بازی The Spy Within چگونه به پایان می‌رسد؟

این پایان نیز مشابه بازی آنلاین در میان ما (Among Us) است. جاسوسان با مخفی نگه‌داشتن خود تا آخر بازی و کشتن تک‌تک بازیکن‌ها، بازی را به نفع خود تمام می‌کنند. جاسوسان باید دقت داشته باشند که هویت خود را تا اتمام بازی به هیچ وجه آشکار نکنند و خدمه را تا قبل از اینکه وظایف خود را تمام کنند، به قتل برسانند.

در دست دیگر، هشت مأموران در کنار یکدیگر کار کرده و با همکاری همدیگر جاسوسان را شناسایی می‌کنند. آن‌ها در هر جلسه پس از بحث و تصمیم‌گیری سعی می‌کنند که هر دو جاسوس را شناسایی کنند. درنتیجه با شناسایی و رای دادن به هر دو جاسوس بازی را می‌برند. در عین حال، مأموران می‌توانند با تکمیل اهداف خود در متن بازی به پیروزی نهایی نزدیک شوند. مأمورین باید با جمع کردن سکه‌های طلا در مسیر بازی وظایف خود را قبل از به قتل رسیدن تمام کنند و پیروز شوند.

برای برنده شدن در بازی The Spy Within باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

نیازی به اشاره نیست که جاسوسان نیز باید هوشمندی کافی به خرج دهند و از دامی که مأموران در جلسات برای آن‌ها پهن می‌کنند فرار کنند. آن‌ها باید طوری رفتار کنند که جزو مأمورین هستند و اتهام جاسوس بودن به آن‌ها نمی‌چسبد.

در بازی جاسوسی در میان ما (The Spy Within)، مأموران هم باید اعتماد به یکدیگر را تمرین می‌کنند و به رای هم‌تیمی‌های خود احترام بگذارند. هرچند این کار جدا آسان نیست، چرا که کسی از هویت دیگری خبر ندارد و در دام حرف‌های اشتباه یک جاسوس بیفتند. به همین خاطر، تلاش برای تنظیم کردن حد تعادلی بین اعتماد و شک قطعا به جذابیت‌های این بازی اضافه می‌کند.

بازی The Spy Within چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از ویژگی‌های جالب این بازی امکان گپ ویدئویی با دیگر اعضاست. اپیک گیمز (Epic Games) می‌گوید که بازیکنان در برنامه هاوس‌پارتی (Houseparty)، به کمک حالت فورتنایت (Fortnite) در این برنامه می‌توانند با یکدیگر ارتباط تصویری برقرار کنند. ادغام دو پلتفرم هاوس‌پارتی (Houseparty) و فورتنایت (Fortnite) به بازیکنان این امکان را می‌دهد نگاه بهتری به هم‌تیمی‌های خود و افراد مظنون داشته باشند. به کمک این روش بازی بسیار هیجان‌انگیزتر شده و با بررسی چهره افراد شرکت‌کننده شاید بتوان تصمیم بهتری در مسیر بازی گرفت.

بازیکنان با رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن پنج، پلی‌استیشن چهار و با تلفن همراه خود، چه آی او اس (iOS) و چه اندروید (Android)، می‌توانند به پلتفرم هاوس‌پارتی (Houseparty) دسترسی پیدا کنند. برای شروع، باید حساب کاربری خود در پلتفرم هاوس‌پارتی (Houseparty) را به حساب کاربری خود در اپیک گیمز (Epic Games) متصل کنند تا از امکانات این ویژگی جذاب بهره‌مند شوند.

آیا بازی The Spy Within جوایزی دارد؟

همانند دیگر بازی‌هایی که تا به حال انجام داده‌اید، وجود چند جایزه که رفته‌رفته قفلشان شکسته شده و در دسترسی قرار می‌گیرند، لذت بازی را بیشتر می‌کند. در بازی جاسوسی در میان ما (The Spy Within) هم بازیکنان می‌توانند جوایزی از جمله یک گلایدر، بسته‌بندی برای اسلحه و یک قطعه موسیقی را در خلال بازی به دست آورند.

بازی The Spy Within

چالش زمان‌دار The Spy Within در فورتنایت (Fortnite)

هم‌اکنون نیز می‌توانید درگیر چالش جذاب زمان‌دار بازی جاسوسی در میان ما (The Spy Within) در فورتنایت (Fortnite) شوید. همچنین، هر چند روز یک‌بار منتظر تغییراتی که در این بازی رخ می‌دهد باشید تا کیفیت بازی بالاتری را تجربه کنید. بازی‌های دارای چالش زمان‌دار در فورتنایت (Fortnite) را مجموعه‌ای توانمند از تیم سازندگان این بازی ساخته‌اند که اعضای این تیم DolphinDom،KKSlider،‌Bunni_،‌Wert،‌Blanky،‌jstKamui،‌MackJack،‌Ritual و Snownymous هستند. برای اینکه با سایر اخبار بازی ها اشنا شوید و از انها اگاهی داشته باشید با سایت ایران موجو همراه باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support