رویداد Rocket Balloon Spotlight  کلش آف کلنز آوریل 2024

رویداد Rocket Balloon Spotlight  کلش آف کلنز آوریل 2024
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 163
  • دیدگاه 1
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

کلش آف کلنز در فصل آوریل 2024، رویداد Rocket Balloon Spotlight را برای ما به ارمغان می آورد. بنابراین، در این مقاله یک نمای کلی از آنچه این رویداد برای ما در بازی ارائه می دهد، پرداخته می شود.

رویدادهای spotlight در کلش آف کلنز سوپرسل ممکن است در چند ماه گذشته یک اتفاق عادی بوده باشد، زیرا ما کم کم تعداد زیادی از این رویدادها را به صورت زنده دریافت می کنیم.

نمای کلی رویداد Rocket Balloon Spotlight  کلش آف کلنز آوریل 2024

مشابه رویدادهای دیگر، رویداد CoC بازیکنان را با به‌روزرسانی‌ها و چالش‌های هیجان‌انگیز متعددی آشنا می‌کند. رویداد Rocket Balloon Spotlight فعالیت‌های درون بازی را برای جمع آوری منابع، درگیر شدن در چالش‌های موضوعی و موارد دیگر ارائه می‌دهد. یکی از نکات برجسته مورد انتظار در این رویداد مجموعه جدیدی از جوایز انحصاری است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

درست مانند آخرین رویداد، این رویداد از 11 آوریل تا 21 آوریل 2024 و در مجموع به مدت 10 روز اجرا می‌شود که در طی آن می‌توانید در مسیر رویداد پیشرفت کنید و قفل جوایز مختلف را باز کنید.

 

استراتژی‌های رویداد Rocket Balloon Spotlight

منبع اصلی پاداش رویداد شما Ice Cubes خواهد بود. یک بار دیگر ما Super Ice Bath را خواهیم داشت، ساختمانی که بازیکنان می‌توانند روزانه Ice Cubes را درخواست کنند و به این رویداد دسترسی داشته باشند.

مشابه دسترسی به ساختمان‌ها در رویدادهای قبلی، این ساختمان نیز در کنار فروشگاه Traders قرار خواهد گرفت. با این حال، برخلاف به دست آوردن ice cubes (تکه های یخ) از طریق تخریب ساختمان‌های خاص مانند رویدادهای گذشته، اکنون با کسب ستاره‌ها در نبردهای چند نفره به دست می‌آیند.

با توجه به جوایز این رویداد، ما مدال‌های Rocket Balloon را برای بازخرید و کسب درآمد از فروشگاه Trader در کنار منابع دیگر مانند Hero Equipment ارائه شده در به‌روزرسانی دسامبر 2023 جمع‌آوری می‌کنیم، می‌توانیم تعداد بیشتری از این موارد را در فروشگاه این رویداد دریافت کنیم. همچنین شما می‌توانید برای خرید جم کلش اف کلنز به صفحه این محصول در فروشگاه ایران موجو معتبرترین سایت خرید جم بازی در ایران مراجعه کنید.

 

جوایز رویداد Rocket Balloon Spotlight

یکی از جوایز قطعا مهم، Ores خواهد بود. اگر به دنبال به دست آوردن تعداد بیشتری از آنها هستید، این رویداد یک فرصت بزرگی است زیرا شما هر سه نوع Ores ،Starry ،Glowy و Shiny را دریافت خواهید کرد.

لوازم جانبی و تزئینی زیادی نیز در راه است، بنابراین اگر به اندازه کافی توکن به دست آورید، می‌توانید به این مورد نیز بپردازید.

 

منبع: gamingonphone

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

1 دیدگاه
  • علی زاروزایی

    عالی

iranmojo online support