آشنایی با جزئیات Super Troopsها یا نیروهای ماورائی در بازی کلش اف کلنز

نیروهای کلش اف کلنز
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 840
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

با جزئیات Super Troops در بازی کلش اف کلنز، آیا با نیروهای ماورائی یا Super Troops در بازی هیجان انگیز و جذاب کلش اف کلنز آشنایی دارید؟ اگر از طرفداران بازی جذاب کلش باشید، حتما نیروهایی ماورائی این بازی و قدرت آن ها را می شناسید، اما اگر از آن دسته افراد هستید که آشنایی چندانی با این نیروها و قدرت آن ها ندارید به شما پیشنهاد می کنیم به خواندن این مطلب ادامه دهید.چرا که در این مطلب قصد داریم شما را با چزئیات Super Troops یا نیروهای ماورائی در بازی کلش اف کلنز آشنا کنیم.

در حقیقت نوع جدیدی از نیروها هستند که قرار است در بروز­رسانی بهاری به بازی اضافه شوند تا هیجان رقابت را برای شما کاربران عزیز بازی بالاتر ببرند. با مطالعه‌ موضوعات این مطلب با این نیروهای بسیار شگفت­ انگیز و همچنین خرید جم بازی کلش آف کلنز بیشتر آشنا خواهید شد.

عناوین مطلب امروز ما:

  • جزئیاتی از Super Troops
  • راه به دست آوردن نیروهای ویژه
  • تقویت نیرو
  • پیشنهاد شگفت‌انگیز به شما، خرید جم بازی
  • تعداد سربازان جدید در به‌روزرسانی­های بهاری بازی

نیروهای ماورائی در بازی کلش اف کلنز

جزئیاتی از Super Troops در بازی کلش اف کلنز

Super Troops در بازی کلش اف کلنز به طور موقت نسخه‌ هایی از سربازان را در دهکده نیرو می‌بخشند. هر کدام از این نیروهای ویژه توانایی­ های منحصربه‌فرد خود را دارند که با همتای معمولی آن‌ها متفاوت است. این واحدهای ویژه مدت زمانی را در ساختمان جدید بشکه‌ای شکل که در نزدیکی تریدر قرار دارد، می‌گذرانند. با این حال، هنگامی که سربازان از بشکه بیرون می‌آیند، پر انرژی و شگفت‌آور به نظر می‌رسند و آماده رفتن به نبرد هستند.

راه به دست آوردن نیروهای ویژه

Super Troops در بازی کلش اف کلنز برای Town Hall 11 و بالاتر در دسترس خواهد بود. به سادگی بر روی ساختمان جدید در نزدیکی تریدر کلیک کنید و پس از آن تصمیم بگیرید که کدام سرباز را می‌خواهید قدرت دهید. همان­طور که می­دانید هر سرباز به مقدار مشخصی از منابع نیاز دارد. با این حال، مهم است بدانید که در یک زمان مشخص تنها به یک جنگاور می‌توانید قدرت دهید. حتی می‌توانید هر مبارز را قبل از اینکه تصمیم بگیرید که به آن نیرو دهید را در یک حمله آزمایشی ویژه امتحان کنید. پس از نیرو بخشیدن به این مبارز جدید، نمی‌توانید آن را لغو کنید و باید تا مدت زمان ۷ روز منتظر بمانید تا بتوانید یک مورد دیگر را قدرتمند کنید و وارد رقابت کنید.

تقویت نیرو نیروهای ماورائی در بازی کلش آف کلنز

هنگامی که هم کلنی شما درخواست تقویت نیرو می‌کند، می‌توانید از بین سربازان خود، نسخه ویژه (و یا نسخه عادی را در صورتی که قبلاً آموزش دیده‌اید) به او بدهید. شما حتی می‌توانید با استفاده از ویژگی­های جدیدی که در این به‌روزرسانی اضافه شده است، از هم قبیله‌ای‌های خود درخواست تقویت Super Troops خاص را بدهید، اگر چه برای دریافت آن‌، شخصی در قبیله شما باید وجود داشته باشد باید که به طور فعال از این نیروی خاص برخوردار باشد.

تعداد سربازان جدید در به‌ روزرسانی­ های بهاری بازی

در به‌روزرسانی­های بهاری بازی، چهار Super Troops در بازی کلش اف کلنز در دسترس شما کاربران عزیز قرار خواهد گرفت. طی چند روز آینده، هرکدام از این نیروها با به‌روزرسانی‌های جدید به بازی اضافه خواهند شد و جذابیت بازی را بالاتر می­برند.

پیشنهاد شگفت‌ انگیز به شما، خرید جم بازی

کاربران بازی کلش اف کلنز در سطوح بالاتر پیشنهاد می‌کنند، برای اینکه دهکده خود را خیلی سریع­تر تجهیز کنید و بتوانید در چالش‌ها و جنگ‌های قبیله­ های پیروز باشید از وب‌ سایت معتبر و محبوب ایران موجو (www.iranmojo.com) استفاده کنید و خیلی آسان جم بازی را که در بسته­ های متنوع برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، خریداری کنید و حساب بازی خود را در کوتاه‌ ترین زمان شارژ کرده و از بازی کردن لذت ببرید.

خرید جم کلش اف کلنز

برای دانلود جم بازی از لینک سایت ما که در بالا ذکر شده است، استفاده کنید تا بتوانید از رقابت در بازی کلش اف کلنز بیشترین لذت را ببرید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support