چرا وارزون موبایل بالا نمیاد؟

چرا وارزون موبایل بالا نمیاد؟

اگر طرفدار کالاف دیوتی و وارزون موبایل هستید، قطعا بالا نیامدن این بازی را تجربه کرده‌اید که ممکن است فقط یک صفحه سیاه نشان دهد یا در صفحه لودینگ باقی بماند. برای پاسخ به سوال چرا وارزون موبایل بالا نمیاد؟ باید گفت که این مشکل تقریبا فقط برای کاربران ایرانی به وجود می‌آید. در این مقاله به بررسی این مشکل و معرفی راه‌حل‌های آن پرداخته‌ایم. همچنین اگر مشکل نصب و بالا نیامدن وارزون موبایل را ندارید و جزء گیمرهای جدید وارزون موبایل هستید میتوانید سی پی وارزون موبایل را از ایران موجو در کمتر از چند دقیقه دریافت کنید.

دلایل بالا نیامدن وارزون موبایل

در لیست زیر دلایلی را که ممکن است وارزون موبایل کرش کرده و بالا نیاید، مشاهده می‌کنید:

  • اکانت اکتیویژن
  • وجود مشکل در آی‌پی
  • دانلود نشدن کامل بازی
  • نصب نسخه جهانی بازی

در ادامه هر یک از این مشکلات را توضیح داده و راه‌حل آن‌ها را ارائه می‌دهیم.

اکانت اکتیویژن

طبق تجربه برخی از کاربران، بهتر است تا یک اکانت جدا برای وارزون در اکتیویژن بسازید. در نتیجه اگر کالاف دیوتی روی موبایل یا پی‌سی بازی کرده‌اید و در سایت اکتیویژن یک اکانت دارید، بهتر است با یک ایمیل دیگر، اکانتی جداگانه برای وارزون بسازید. همچنین شاید بخواهید بدانید چگونه وارد وارزون موبایل شویم؟

اکانت اکتیویژن وارزون موبایل

برای این کار وارد سایت اکتیویژن شده و با ایمیلی که به این سایت وصل نیست، یک اکانت جدید بسازید؛ آی‌دی مورد نظر، اسم و تاریخ تولد خودتان را مشخص کنید. برای این کار بهتر است از یک وی‌پی‌ان استفاده کنید اما تفاوت خاصی ندارد که لوکیشن وی‌پی‌ان متعلق به کدام کشور باشد.

پس از این که ثبت نام در سایت تکمیل شد، ایمیلی از طرف اکتیویژن برای تایید حساب کاربری به شما ارسال خواهد شد. این ایمیل حاوی یک لینک است؛ روی آن کلیک کرده و حسابتان را تایید کنید. پس از باید وارد بازی شده و ایمیل و رمزی را که با آن اکانت ساخته‌اید، در بازی وارد کنید.

وجود مشکل در آی‌پی

به دلیل این که کاربران ایرانی مجبور به استفاده از وی‌پی‌ان برای وارزون هستند، ممکن است با این مشکل مواجه شوند. در واقع اگر شما از یک وی‌پی‌انی با آی‌پی ثابت استفاده نکنید، آی‌پی و لوکیشنتان دائما در حال تغییر خواهد بود. این موضوع باعث می‌شود تا بازی جلوی ورود شما را بگیرد یا حتی گاهی اوقات از وسط یک مچ خارج شود. برای حل این مشکل بهتر است از وی‌پی‌انی بهتر استفاده کنید که لوکیشن ثابت داشته باشد.

دانلود نشدن کامل بازی وارزون موبایل

دانلود نشدن کامل بازی وارزون موبایل

گاهی اوقات دلیل این که بازی لود نمی‌شود، دانلود نبودن دیتای آن است. اگر دفعه اولتان است وارزون را نصب می‌کنید، باید یک دیتای حداقل ۴ گیگی برای بازی دانلود کنید. اگر وی‌پی‌ان و اینترنت مناسب نداشته باشید، این دانلود بسیار طول کشیده با با مشکل مواجه خواهد شد. در نتیجه امکان ورود به بازی را نخواهید داشت. بهتر است به اینترنت مناسبی وصل شده و دانلود دیتای بازی را تمام کنید.

گاهی اوقات هم آپدیت‌هایی برای بازی عرضه می‌شوند که در ابتدای ورود به بازی باید آن‌ها را دانلود کنید. تا زمانی که این آپدیت‌ها را دانلود نکنید، نمی‌توانید وارد بازی شود.

نصب نسخه جهانی بازی وارزون موبایل

نصب نسخه جهانی بازی وارزون موبایل

وارزون موبایل ابتدا در سال ۲۰۲۳، به شکل بتا و فقط برای کشور استرالیا در دسترس بود. در نتیجه باید از وی‌پی‌انی با لوکیشن استرالیا برای ورود به بازی استفاده می‌کردید. به همین دلیل بسیاری از کاربران نمی‌توانستند وارزون را روی گوشی خود بازی کنند.

با این حال شرکت اکتیویژن در ۲۱ مارس ۲۰۲۴َ، نسخه رسمی و جهانی این بازی را معرفی کرد. اگر تا به حال این نسخه را نصب نکرده‌اید، بهتر است سریعا این کار را انجام دهید. با نصب نسخه اصلی بازی، دیگر لازم نیست تا وی‌پی‌انی با لوکیشن استرالیا پیدا کنید. به راحتی می‌توانید با هر لوکیشن وارد بازی و اکانت خود شوید.

راه‌حل شما برای بالا نیامدن وارزون موبایل چیست؟

ما دلایل مختلفی را که باعث بالا نیامدن وارزون موبایل می‌شوند، بررسی کردیم. با این حال بالا نیامدن وارزون برای کاربران ایرانی، بیش از بقیه کاربران رخ می‌دهد. در نتیجه ممکن است این موضوع دلایل دیگری نیز داشته باشد. به نظر شما چرا وارزون موبایل بالا نمیاد؟ راه‌حل شما برای حل این مشکل چیست؟ نظرات خودتان را بنویسید تا بازیکنان مبتدی بتوانند مشکلاتشان را برطرف کنند.

سوالات متداول

چرا وارزون موبایل نمیاد؟

بهتر است یک اکانت اکتیویژن جداگانه بسازید و نسخه جهانی و رسمی بازی را نصب کنید.

آیا باید با جیمیل استرالیا وارد بازی شوم؟

اگر نسخه جهانی بازی را نصب کنید، نیازی به این کار نیست.

دلیل باز نشدن بازی چیست؟

ممکن است بازی در حال آپدیت و دانلود دیتا باشد. اگر این دانلود کامل نشود، بازی لود نخواهد شد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support