آموزش ساخت سوپر سل آیدی بازی کلش رویال

ساخت سوپر سل آیدی
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 1091
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

آموزش ساخت سوپر سل آیدی برای کلش رویال

کلش رویال یک عرصه تاکتیکی می‌باشد که نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت حساب کاربری دارد. ساخت سوپر سل آیدی بخشی اساسی از این استراتژی است، چرا که به شما امکان می‌دهد پیشرفت خود را در امان نگه دارید و در دستگاه‌های مختلف به آن دسترسی داشته باشید. در این مقاله از بخش آموزش بازی کلش رویال، ما روند ساخت سوپر سل آیدی را گام به گام بررسی می‌کنیم، تا اطمینان حاصل شود که تجربه بازی شما همواره مطمئن و دلپذیر باقی می‌ماند به‌ طور خلاصه این مطلب دارای توضیحات کامل از آموزش ساخت سوپر سل آیدی (Supercell ID) می باشد.

ابتدا باید بدانیم که Supercell ID چیست؟

Supercell ID یک سیستم احراز هویت است که توسط شرکت بازی‌سازی Supercell ارائه شده است. این سیستم به بازیکنان اجازه می‌دهد تا حساب‌های کاربری خود را در بازی‌های مختلف Supercell مانند کلش رویال، کلش آف کلنز و غیره مدیریت کنند. با ایجاد یک Supercell ID، کاربران می‌توانند پیشرفت‌های خود را به راحتی بین دستگاه‌های مختلف منتقل کنند و از امنیت بیشتری برای حساب‌های خود بهره‌مند شوند. Supercell ID نه تنها یک ابزار امنیتی است بلکه یک ویژگی راحتی برای بازیکنان است تا تجربه بازی آن‌ها را ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر کند.همچنین شما می توانید مقاله آموزش ساخت سوپرسل ایدی در بازی Clash of clans را در ایران موجو مطالعه کنید.

مراحل ساخت سوپر سل آیدی 

بازی را لود کنید و در صفحه اصلی قرار بگرید.

در سمت چپ صفحه دکمه ی منو را بزنید و گزینه settings را انتخاب کنید.

ساخت سوپر سل آیدی

در قسمت سوپرسل گزینه connect را بزنید.

ساخت سوپر سل آیدیاگر حسابی در سوپر سل دارید می توانید از قسمت log in وارد شوید،اگر حسابی ندارید گزینه register now را بزنید. 

ساخت سوپر سل آیدی

 

با انتخاب گزینه(Register Now)وارد صفحه welcome back می شوید. سپس گزینه ی ادامه (Continue ) را انتخاب کنید.

ساخت سوپر سل آیدی

حالا از شما خواسته می شود که آدرس ایمیل خود را وارد کنید، البته در کنار آن گزینه ای برای انتخاب وجود دارد که برای دریافت اخبار و امکانات و بروز رسانی ایمیل از Supercell می باشد.

در صورت تمایل ؛ به انتخاب گزینه جعبه (مکعب) را انتخاب کنید Register را فشار دهید.

ایمیل سوپر سل

کد ارسال شده به ایمیلتان را وارد کنید و گزینه submit را بزنید.

کد سوپر سل

 

سپس با انتخاب گزینه okay وارد صفحه جدیدی میشوید.

صفحه تایید

 که در این قسمت از شما میخواهد اسمی برای سوپر سل آیدی خود وارد کنید.

انتخاب اسم برای سوپر سل پس از انجام مراحل فوق؛ صفحه ی اصلی Supercell ID نمایش داده می شود.

صفحه سوپر سل کلش رویال

با سوپرسل به راحتی جم بخرید

استفاده از Supercell ID برای خرید جم بازی کلش رویال یک استراتژی هوشمندانه است که امنیت و سهولت را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. با ثبت‌نام و فعال‌سازی Supercell ID، نه تنها پیشرفت‌ها و دستاوردهای بازی در دستگاه‌های مختلف به راحتی قابل دسترسی است، بلکه خرید جم کلش رویال که ارز بازی و منبع حیاتی برای پیشرفت سریع است، نیز به راحتی قابل خرید است.

این جم‌ها ارز بازی هستند که می‌توانند پیشرفت شما در بازی را سرعت بخشند و تجربه‌ی بازی را برایتان لذت‌بخش‌تر کنند. Supercell ID نه تنها برای حفظ پیشرفت‌های شما بلکه برای ساده‌سازی و بهینه‌سازی فرآیند خرید و استفاده از جم‌ها ضروری است.این روش از داده‌های شما محافظت می‌کند و اطمینان می‌دهد که سرمایه‌گذاری شما در جم‌ها، همواره محفوظ می‌ماند. شما میتوانید جم کلش رو یال را از سایت معتبر ایران موجو در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. همچنین Supercell ID به بازیکنان این قدرت را می‌دهد که با خیال راحت در اکوسیستم کلش رویال به خرید و ساخت امپراتوری‌های مجازی خود ادامه دهند.

جمع بندی

ساخت Supercell ID برای حساب کاربری بازی کلش رویال شما، مانند ایجاد یک گاوصندوق امن است که حریم خصوصی و اطلاعات شخصی‌تان را حفظ کرده و مانع دسترسی افراد غیرمجاز می‌شود.

در این مقاله، هدف ما ارائه دستورالعملی گام‌به‌گام بود تا شما را در ایجاد یک حساب Supercell ID همراهی کنیم، تا به این ترتیب نه تنها امنیت حساب کاربری‌تان را تضمین کنیم، بلکه به شما امکان دهیم تا خرید جم‌های خود را از فروشگاه‌های معتبر مانند ایران موجو با اطمینان و آرامش خاطر انجام دهید.شما میتوانید با مراجعه به مقاله آموزش قدم به قدم خرید جم در بازی کلش رویال به راحتی جم های مورد نیاز خود را بخرید. تجربه خود از خرید جم های کلش رویال از ایران موجو را با ما به اشتراک بگذارید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support