آموزش بازی کستل کلش

آموزش گرفتن هیرو ها در بازی کستل کلش

راهنمای بازی کستل کلش

در بازی کستل کلش ۳ نوع  بخش برای گرفتن هیرو مختلف در گروه‌های مختلف داریم که می‌توان به هیرو های لجند (بنفش‌رنگ) و یا الیت (آبی‌رنگ) و اردیناری (سبز رنگ) اشاره کرد.

راهنمای بازی کستل کلش

اموزش بازی کستل کلشما می‌توانید یکی از این سه بخش هیرو رو انتخاب کنید که در هر بخش تعداد زیادی هیرو وجود دارد.

بخش اول هیرو های بازی Castle clash

که مهم‌ترین بخش هیرو های بازی به‌حساب می‌آید هیرو هایلجند یا بنفش رنگ وجود دارند که قیمت بالایی و قدرت بسیار زیادی  دارند و شما برای خریداری آن هیرو ها می‌توانید شارد خرج کنید که تعداد زیادی در برمی‌گیرد

و همین‌طور با دادن جم می‌توانید این هیرو های را البته به‌صورت رندوم یا خودکار دریافت کنید در این بخش که جم خرج می‌کنید می‌توانید با دادن ۱۵۰ عدد جم ی هیرو به‌صورت رندوم به شما می‌دهد یا خوب هست یا بد اما با دادن شارد می‌توانید مستقیم بدون انتخاب خودکار آن هیرو را برگزینید و همچنین می‌توانید با دادن ۴۵۰ عدد جم ۳ هیرو مختلف بگیرید که این هم مثل دادن ۱۵۰ جم هست که به‌صورت رندوم هیرو های خوب یا بدی به شما می‌دهد.

در صورتی تعداد جم کافی برای خرید هرو ندارید، می‌توانید از فروشگاه ما اقدام به خرید جم موردنیازی خود بکنید.

یکی از بهترین هیرو های بازی کستل کلش هیرو های لجند است به نام اتلانتیکوری (خرچنگ) است که با شاخک‌های دفاعی خودش از خودش دفاع می‌کند در برابر حملات دشمن.

راهنمای بازی کستل کلش

اموزش بازی کستل کلش

بخش دوم هیرو های بازی

هیرو های الیت (آبی‌رنگ) هستند که در رتبه‌ی دوم در انتخاب هیرو قرار دارند و قیمت کمتری نسبت به هیرو های لجند دارند و قدرت کمتری نیز دارند..

 شما می‌توانید در این بخش هم مثل بخش بالایی برای گرفتن هیرو های الیت یا آبی‌رنگ شارد خرج کنید شارد شمشیر سبز رنگی است که در جنگ به شما هدیه داده میشود در جنگ های اردیناری در بخش دانجن ۱ و ۲ و…

و یا در ترچ شرکت کردن به شما داده میشود.به شما که بازی کستل رو برای اولین بار است بازی میکنید یک هیرو آبی رنگ هدیه میدهد به نام ایکیکاتیونر یا هیرو چکش به شما هدیه میدهد.

راهنمای بازی کستل کلش

اموزش بازی کستل کلش

از نظر من شما برای اینکه تازه وارد هستین در این بازی میتوانید هیرو های آبی که خیلی مناسب تر از هیرو های اردیناری است انتخاب کنید که این خیلی بهتر است.

راهنمای بازی کستل کلش

اموزش بازی کستل کلش

بخش سوم هیرو های بازی

این بخش شامل هیرو های اردیناری یا سبز رنگ هستند که نسبت به هیرو های لجند بنفش رنگ و الیت ابی رنگ خیلی خیلی ضعیف هستند شما میتوانید با این هیرو ها هم به جنگ دوتان و دشمنان خود بروید ولی از این هیرو ها توقع خاصی به شمار نمیرود

این هیرو ها هم منظورم هیرو های اردیناری هست میتوانید با دادن شارد بسیار کم خریداری کنید مثلا با دادن ۳۲ عدد میتوانید هیرو انجل را خریداری کنید در عکس بالا میتوانید این بازی هیرو را ببینید. که دمیج یا Hp  که همان خون است به یاران شما میدهد.

در صورتی تعداد جم کافی برای خرید هیرو ندارید، میتوانید از فروشگاه ما اقدام به خرید جم مورد نیازی خود بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *