بدست آوردن الماس در بازی هی دی

خرید الماس هی دی
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 1690
 • دیدگاه 3
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

روش بدست آوردن الماس در بازی هی دی را در ایران موجو مطالعه کنید.

بازی هی دی یک بازی بسیار جالب و جذاب از گروه بازی های راهبردی کمپانی سوپرسل است. یک بازی استراتژیک از کمپانی سوپرسل که کاملا به دور از جنگ  و نبرد و خشونت می باشد.

شما در این بازی با استفاده از ایده‌های استراتژی خودتان باید مزرعه‌ی خود را گسترش داده و به خوبی مدیریت کنید.

اگر شما از علاقه مندان به بازی‌های استراتژیک هستید باید این نکته را بدانید که بازی hay day یکی از بازی‌های جذاب راهبردی و استراتژیک است زیرا که کمپانی بزرگ سوپرسل مهارت بالایی در طراحی این دست بازی‌ها دارد.

بدست آوردن الماس هی دی

کسبالماس hay day

روش آسان بدست آوردن الماس در بازی هی دی

الماس‌های بازی هی دی یکی از مهمترین‌های این بازی هستند. چرا که در این بازی مدیریت کردن یا به عبارتی خوب مدیریت کردن حرف اول بازی را می‌زند.

شما در این بازی در نقش یک مزرعه دار پرمشغله هستید، درست  با دغدغه‌های یک مزرعه دار روستایی واقعی!

یکی از کمک‌هایی که این الماس‌ها در بازی به شما می‌کنند این است که سرعت انجام کارهای شما را بیشتر می‌کنند و بهتر می‌توانید روی امور مزرعه داری خودتان  مدیریت مناسب داشته باشید، یا برای مثال: مورد دیگر این است که خریدهای لازم و ضروری شما در بازی را به راحتی امکان پذیر می‌کنند.

شاید یکی از دغدغه های هر کسی که بازی هی دی را انجام می هد این باشد که  به دست آوردن الماس در بازی هی دی چگونه است؟

یکی از راحت‌ترین و بی دغدغه‌ترین راه‌ها خرید الماس بازی هی دی است.

فروشگاه جم ایران موجو الماس‌های بازی را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده است. شما می‌توانید به راحتی و بدون صرف کردن زمان زیاد و یا هزینه‌ی زیاد این الماس‌ها را خریداری کرده و بازی را برای خودتان بسیار لذت بخش‌تر کنید.

الماس هی دی

نحوه خرید الماس هی دی

سخن نهایی

راه های زیادی برای کسب المای بازی هی دی وجود دارند، راه‌هایی مانند فروش محصولاتی که حاصل زحمات شما هستند. اما فراموش نکنید که این روش‌ها بسیار زمان بر بوده و معمولا کمی از محدوده‌ی حوصله‌ی کاربران خارج است. به خصوص زمانی که پای رقابت شیرین و لذت بخش در میان باشد. برای آموزش بازی هی دی و یادگیری ترفندهای این بازی می توانید به سایت ایموحو مراجعه کنید تا از این بازی لذت ببرید.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

3 دیدگاه
 • علیرضا قاسمی

  بازی جذاب با گرافیک قابل قبول

 • mmd mmdi

  بازی خوبیه ولی کاش یکم آیتم های جدید بهش اضافه کنن یکم یکنواخت شده برام

 • Ali Fattahi

  بازی های دی سبکی تو مایه های کلش آف کلنز داره اما به نظرم به کلش آف کلنز نمی‌رسه در نوع خودش سبک جالبی داره پیشنهاد میکنم دانلود کنن دوستان

iranmojo online support