آموزش بازی کلش رویال

بهترین زمان برای اجرای کارت های شما

زمان اجرا کارتهای کلش آف کلنز

در این پست بهترین زمان برای اجرای کارت های شما در کلش رویال را توضیح میدهیم تا بتوانید شیوه ی صحیح اجرای نیروها را در کلش رویال همراه با زمان مناسب به خوبی یاد بگیرید. در ذیل به چندین نکته خواهیم پرداخت تا شما در کلش رویال اشتباهات کمتری کنید و همیشه پیروز باشید.

بهترین زمان برای اجرای کارت های شما

بهترین زمان برای اجرای کارت های شما

هیچ وقت سعی نکنید در بازی عجله کنید و سریع از نیروهای حریف بترسید و همه ی کارت ها و اکسیرهایی که دارید را بیهوده , بدون هیچ هدف و برنامه ای اجرا کنید زیرا مطمئنا نابود خواهید شد و نتیجه خوبی نخواهید گرفت…

صبر کنید تا فرصت خوبی برسد و آن لحظه باید دست به کار شده و شروع به دفاع و نابود کردن برج های حریف کنید.

فرض کنید حریف شما یک کارت مینیون سه تایی رها میکند, شما فکر میکنید که برج شما خراب میشود و مجبور به رها کردن یک کارت میشوید اما هدف اصلی حریف شما هم همین بوده تا اکسیر شما را با کارت های بیهوده اش کم کند بنابراین باید صبر کنید تا برج های شما با تیرهایشان آن هارا به راحتی نابود کنند زیرا نه تعدادشان زیاد است و نه آسیب جدی میزنند.

 به چند نکته زیر برای حمله توجه کنید:

1.سعی کنید همیشه نحوه حمله شما به اینصورت باشد که یک نیروی تانک در جلو و باقی نیروها مانند ویچ و… را به عنوان پیشتیبانی در پشت او بفرستید و یک کارت اررو یا فایروال همیشه نگه دارید تا از هرگونه خطر احتمالی در امان باشید.

2.سعی کنید استایل ترکیبی نیروهای شما در پشت نیروهای تانک به عنوان پشتیبانی طوری باشد که با یک اسپل فایروال همه نابود نشوند.

3.سعی کنید در پشت نیروهای تانک نیروهای پشتیبانی خود را به صورت پراکنده رها کنید.

این سه ویژگی برای نبرد و نحوه ی ان در کلش رویال بسیار ضروری هستند و سعی کنید بر اساس این سه نکته نبرد را اغاز کنید تا موفق شوید.

همیشه مدت زمانی که طول میکشد تا نیروهای شما اجرا شود را بسنجید و این را بدانید که مهمترین عوامل برای پیروزی شما :

عرشه مناسب – مهارت خوب – دقت در زمان میباشند که اگر رعایت شوند از پیروزی همیشگی خود مطمئن خواهید بود.

برای پیشرفت سریع تر و ارتقای نیروها به قسمت خرید جم کلش رویال مراجعه کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *