بهترین مپ های بیلدرهال۶و۷Reviewed by احمد فندرسکی on Nov 9Rating: 5.0بهترین مپ های بیلدرهال۶و۷برای خرید جم ارزان کلش اف کلنز

بهترین مپ های بیلدرهال۶و۷

طراحی بیس در ورسوس بتل اهمیت زیادی دارد و ۵۰ درصد از موفقیت شما را تعیین میکند; مهم نیست چقدر در اتک زدن مهارت دارید ، اگر بیس شما به اسانی تخریب شود نمی توانید به کاپ های بالاتر(جایی که لوت خوبی در انتظار شماست) برسید. جدیدترین و بهترین مپ های بیلدرهال۶و۷ را در این پست معرفی خواهیم کرد:

نکته: اگر از بیسی استفاده میکنید که انرا از اینترنت برداشته اید،همیشه کمی تغییر در ان ایجاد کنید… راهنمایی کوتاه درباره چگونگی انجام تغییرات:

بیس انتی۲استار بیلدر هال ۶

اولین بیس، از ترفند نزدیک کردن و پخش کردن سربازا به خوبی استفاده کرده است. وقتی جاینت همراه بتل ماشین دارید از هم جدا میشوند زیرا قسمت بالا دفنسی ندارد ( پس بتل ماشین وقتی از گوشه انداخته میشود ب ان قسمت میرود ) و جاینت ها هم به سمت کراشر حرکت میکنند.

 

builder hall 7 map

بربرها بوسیله کراشر زمین گیر میشوند و جاینت کنون هم به تنهایی کافیست تا بربرها برای بیلدرهال شما تهدیدی جدی محسوب نشوند.
با قرار دادن ایربمب فکتوری در مرکز میتوانید به راحتی  خفاش ها و مینیون ها را از بین ببرید و بیبی دراگون ها هم باوجود فایرکرکها در بیلدرهال ۷ تبدیل به نیروی بی مصرفی میشوند.

 

طرح مپ بیلدر هال ۶ آنتی دو

این مپ یک بیس خوب برایواسه استفاده هست.
به خاطر چینش با مولتی مورتار و روستر ، امکان نفوذ با ویچ تقریبا غیر ممکن میباشد.

طرح مپ بیلدر هال ۶ آنتی دو

همچنین استراتژی های دیگر هم به مشکل در صاف کردن این بیس خواهند خورد . به خاطر واقعیت اینکه کراشر ها در عمق و داخل مپ قرار دارند و ماشین بتل همیشه توسط نیروهای دفاعی پست گوارد ، به سمت کراشر هدایت خواهد شد.

 

بیس بیلدرهال ۶ آنتی ۳

این بیس بخوبی از دیوارها استفاده میکند تا از هسته دفاع کند و دسترسی به بیلدرهال را برای حریف سخت تر نماید.

بیس بیلدرهال ۶ آنتی ۳

 

طراحی وفق یافته بیلدرهال ۷

builder hall7 map

builder hall7 map

مپ عالی بیلدر هال ۶

در این مپ بیلدر هال مستقیما توسط دفنس هایی که در اول اتک میخواهید از بین ببرید محاصره شده هست . گذشتن از لایه ها با وجود سازه ها در محیط اطراف کار ساده ای نیست.

bh7-layout-02

CF7CAA96-762F-4E8D-95B1-833B0B9E34AF

مپ بیلدر هال ۶

بیس انتی ۲ استار بیلدر هال ۷

این بیس بسیار عالی عمل میکند و جزء بهترین مپ های بیلدرهال۶و۷ میباشد، مخصوصا ارچر و نایت ویچ در مقابل این بیس ناتوان هستند ، چون ارچرها مجبورهستند تا فواصل را طی کنند و ابیلیتی کلوک ( Cloak ) را از دست میدهند و روستر ( Roaster ) و ایر بمب در وسط نایت ویچ ها را به طور کامل نابود میکند.

بهترین مپ های بیلدرهال۶و۷

همچنین این بیس ظاهرا راهی برای شکست دادنش وجود ندارد تا وقتی که سربازهایتان همراه بتل ماشین کاملا مکس باشند.

بهترین مپ های بیلدرهال۶و۷

برای ارتقای سریع و پیشرفت بیشتر از جم استفاده کنید.برای خرید جم ارزان کلش اف کلنز به قسمت خرید جم مراجعه کنید….

میزان رضایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید