آموزش بازی پابجی موبایل

آموزش تنظیمات دوربین یا اسکوپ پابجی موبایل

راهنمای کامل بازی پابجی موبایل

آموزش نحوه تنظیم دوربین و اسکوپ بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE)، چگونه در بازی پابجی موبایل تنظیمات دوربین یا اسکوپ را درست کنیم؟ 

 در بازی PUBG MOBILE تنظیمات دوربین یا اسکوپ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به عنوان مثال شما قصد تیراندازی به یک هدف در فاصله چندین متری را دارید. مهمترین عامل موفقیت شما در بر خورد تیر به هدف مورد نظر، استفاده از دوربین ثابت و اسلحه با لرزش کم است. خوشبختانه در بازی پابجی موبایل در قسمت تنظیمات می‌توان این دو مولفه را به صورت دلخواه که همان ثابت نگه داشتن آن‌ها است، تنظیم کرد. با تنظیم اسکوپ یا همان دوربین، شما در طی بازی نسبت به حریفان خود این برتری را خواهید داشت تا با گلوله کمتری، بازی را اداره کنید. در ادامه به چگونگی تنظیمات اسکوپ خواهیم پرداخت. با سایت ایران موجو همراه باشید.

قبل از رفتن به سراغ تنظیمات ابتدا باید در شروع بازی چندین نکته را بررسی کرد. در هنگامی که بازی تازه شروع شده است و شما در حال برداشتن انواع اسلحه، تیر، خشاب، کیف و سایر تجهیزات جنگی هستید، حتما اسکوپ‌ها را هم از روی میز بردارید. در واقع در بازی پابجی موبایل تنظیمات دوربین یا اسکوپ همان تنظیمات دوربین‌های اسلحه‌ها است. بعد از برداشتن اسکوپ و سایر تجهیزات نام برده، به سراغ تنظیمات اسکوپ می‌رویم تا این نقیضه را بر طرف کنیم. پس در ادامه با آموزش بازی پابجی موبایل همراه باشید.

این مطلب آموزشی هم برای شما مفید می باشد: آموزش کامل تنظیم شیب تیراندازی در بازی پابجی موبایل

نحوه تنظیم دوربین و اسکوپ در بازی پابجی موبایل

بعد از انجام مراحل بالا وارد تنظیمات بازی شوید. در قسمت Basic تنظیمات، سه تا از تنظیمات را از حالت Disable به Enable تغییر دهید. برای تنظیم دوربین و اسکوپ بازی پابجی موبایل باید مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید.

  • Quick scope switch (این گزینه به ما این امکان را می‌دهد تا در حین بازی بتوانیم اسکوپ‌های خود را سوئیچ کنیم. با فعال شدن این گزینه به راحتی و با دو تا کلیک یا همان لمس، می‌توانید اسکوپ‌هایی را که برداشته بودید را استفاده کنید.
  • Peek fire (با Enable یا فعال کردن این گزینه شما می‌توانید زمانی که در پشت دیوار، سنگر، درخت یا هرچیز دیگری استتار کرده‌اید، سرتان را به این طرف و آن طرف ببرید و همه چیز را زیر نظر بگیرید)
  • Peek & open scope (با فعال کردن این گزینه، هنگامی که در استتار هستید می‌توانید اسکوپ خود را باز کنید. این گزینه بسیار مهم و عالی می‌باشد)

با فعال شدن این گزینه‌ها شما توانستید که اسکوپ و دوربین خود را تنظیم کنید. اما آیا کافی است؟ جوابی که باید به آن بدهیم این است که هموز کامل نشده است. اما برای کامل شدن به چه چیزی نیاز دارد؟ پاسخ  را در تیتر بعدی مشاهده کنید.

آموزش تنظیمات بازی پابجی موبایلنحوه تنظیم تیراندازی در بازی Pubg Moblie

تنظیم دوربین و اسکوپ در پابجی موبایل زمانی تکمیل می‌شود که شما در هنگام تیراندازی از لرزش کمتری برخوردار باشید و بتوانید درست به هدف بزنید. برای این کار از قسمت تنظیمات وارد منوی Sensitivity  شوید. (دانستن این نکته که انواع اسکوپ وجود دارد و برای هر یک تنظیمات متفاوت است، ضروری است. همچنین در این مقاله به تنظیم اسکوپ چهار و شش پرداخته‌ایم) بعد از رفتن به منوی Sensitivity در سربرگ ADS Sensitivity، مقدار ۴x AC06 Scope vss را برای اسکوپ ۴ در عدد ۲۸ تنظیم می‌نماییم. با تنظیم بر روی این عدد موقع تیراندازی دوربین شما کمترین لرزش را خواهد داشت.

اما برای اسکوپ ۶ تنظیمات زیادی لازم نیست و فقط کافی است که در تیراندازی از روش خوبی استفاده کنید. اگر اسکوپ ۶ را ندارید، می‌توانید با خرید یوسی پابجی موبایل رایگان از راه‌های مختلف، این اسکوپ و سایر نیازمندی‌ها را تهیه کنید. در اسکوپ ۶ هنگام تیراندازی، ابتدا غلطک کناری آن را از ۶ به ۳ برسانید و سعی کنید هنگام تیراندازی آن را خم نگه دارید. با رایت این دو نکته مشکل شما در استفاده از اسکوپ ۶ حل خواهد شد.

خرید یوسی پابجی موبایلنتیچه گیری

تنظیم دوربین و اسکوپ در پابجی موبایل در طول بازی بسیار مهم می‌باشد. برای دست‌یابی به این تنظیمات کافی است بعد از وارد شدن به بازی و برداشتن انواع تجهیزات از جمله اسکوپ‌ها، به سراغ تنظیمات بازی بروید. سه گزینه Peek fire, Peek & open scope و  Peek scope switch را به حالت Enable تغیر دهید.  در اسکوپ ۴، در قسمت ADS Sensitivity مقدار ۴x AC06 Scope vss را به ۲۸ برسانید. اما در اسکوپ ۶، هنگام زوم غلطک کناری آن را از ۶ به ۳ برسانید و همچنین دوربین را خم نگه دارید. با سایت ایران موجو به همین سادگی در بازی پابجی موبایل تنظیمات دوربین یا اسکوپ را درست کنید.

خرید یوسی ارزان پابجی موبایل

برای اینکه بتوانید در بازی PUBG MOBILE پیشرفت کنید و به تجهیزات پیشرفته دسترسی داشته باشید شما باید یوسی پابجی را خریداری کنید. برای خرید یوسی ارزان پابجی موبایل می توانید به وب سایت معتبر ایران موجو مراجعه کنید و یک خرید جم بازی ارزان را تجربه نمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *