ترفندهای حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر

ترفندهایی برای حرفه ای شدن در بازی فری فایر

حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر برای گیمرهایی که روزانه با این بازی سر و کار دارند، یک ضرورت است. در این بازی شما زمانی برنده می‌شوید که بتوانید تا آخر بازی زنده بمانید. این کار بسیار سخت و نفس گیر است. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم با آن صد در صد برنده بازی شویم. اما با روش‌هایی می‌توان میزان موفقیت را بالا برد. این روش‌ها در واقع استفاده از فرصت‌های موجود در بازی هستند. برای آشنایی دقیق‌تر با این روش‌ها با این مقاله از آموزش بازی فری فایر از سایت ایران موجو همراه باشید.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: چگونه در بازی فری فایر گروهی بازی کنیم؟

ترفندهایی برای حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر

برای حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر از ترفندها و روش های مختلفی استفاده می شود که در ادامه شما را با برخی از این ترفندهای آشنا خواهیم ساخت.

بهترین نقطه برای فرود آمدن در بازی فری فایر

فرود آمدن اولین کار مهم برای حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر است که باید به آن دقت داشته باشید. به همین دلیل افراد باید قدم اول را به درستی بردارند. این قدم عبارت است از این که شما باید در هنگام فرود، در مناطقی فرود بیایید که تراکم جمعیت کم‌تر باشد. منظور از تراکم جمعیت، همان دشمنان شما هستند. پس در یک زمین خلوت فرود بیایید. اگر این کار را انجام ندهید، احتمال حذف سریع شما از بازی وجود دارد.

کسب تجربه و جمع آوری الماس

قبل از ورود به مپ بازی اصلی و درگیری با پنجاه نفر، بهتر است ابتدا به جمع آوری الماس و تجربه در مورد نحوه مبارزه بازی بپردازید. برای این کار وارد قسمت دو نفره بازی شوید و با شخصیت‌ها و توانایی‌هایشان آشنا بشوید تا در بازی اصلی بهترین انتخاب را داشته باشید.

!!برای خرید ارزان جم فری فایر می توانید از طریق معتبرترین فروشگاه اینترنی جم ایران موجو اقدام کنید.!!

نقش کوله پشتی در بازی فری فایر

یکی از نکات حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر استفاده از شخصیت‌هایی است که کوله پشتی دارند. این کوله پشتی در واقع همان ذخیره‌گاه می‌باشد. یعنی در طول بازی شما می‌توانید انواع سلاح‌ها، نارنجک و… را ذخیره کنید و در جای مناسب از آن‌ها استفاده کنید.

حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر

حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر

توجه به سلاح‌هایی که از آسمان می‌آیند

در بعضی مواقع و زمان‌های نسبتا مشخص از آسمان مهمات به سمت پایین می‌آید. این مهمات شامل سلاح‌های پیشرفته است. اهمیت دریافت این سلاح‌ها بسیار بالا است. چون این سلاح‌ها با پیشرفت بازی، پیشرفته‌تر می‌شوند. پس برای زنده ماندن و برنده شدن لازم است که از این سلاح‌ها نهایت استفاده را ببرید. البته موقع فرود این مهمات، باید مواظب باشید که روی شما فرود نیایند. زیرا موجب ناک اوت شدن شما از بازی می‌شود.

نقش قارچ‌ها در بازی Free Fire

شما در بازی به جاها و مناطق مختلفی سر می‌زنید. با دشمنان زیادی درگیر می‌شوید و در نهایت اگر خوب عمل کرده باشید، آخرین نفر زنده می‌مانید و برنده بازی می‌شوید. اما قارچ‌هایی در بازی وجود دارند که با ذخیره آن‌ها می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید و به نوعی می‌توان به قارچ‌ها، لقب سخت‌تر کننده جان را داد. پس برای حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر ذخیره قارچ را فراموش نکنید.

یک جا ایستادن ممنوع

اکثر گیمرها در این بازی در یک نقطه می‌ایستند و شروع به شلیک می‌کنند. در همین حین هم افراد دیگری در جاهای مختلف کمین کرده‌اند و به محض ایستادن شما در یک محل، شما را می‌کشند. برای این که حرفه‌ای شوید و دیرتر کشته شوید، باید در بازی تحرک داشته باشید. این تحرک بهتر است به صورت زیگزاگی باشد. البته در بعضی مناطق که سرعت شما پایین می‌آید، بهتر است از پرش در فرار و دویدن استفاده کنید.

نتیجه گیری

در بازی‌هایی که به صورت آنلاین و بقا هستند، باید از تمام امکانات و تجربیات استفاده کنید تا بتوانید به پیروزی برسید. اصطلاحا به استفاده از امکانات و تجربیات دیگران در بازی‌ها، حرفه‌ای شدن می‌گویند. برای حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر هم کافیست تا از نکات گفته شده مانند ذخیره قارچ، استفاده از کوله پشتی، فرود مناسب، استفاده از  مهماتی که از آسمان می‌آیند و غیره استفاده کنید. 

شما برای ما از حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر بنویسید

در این مطلب از سایت ایران موجو به طور کامل حرفه‌ای شدن در بازی فری فایررا مورد بررسی قرار دادیم. اگر دوست دارید حرفه‌ای شدن در بازی فری فایر را فرا بگیرید، حتما این مطلب سایت ایران موجو را بارها مطالعه کنید. چنانچه جای گزینه ای را در بین توضیحات خالی دیدید، آن را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را کرده باشید. فروشگاه جم ایران موجو یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های خرید جم بازی می باشد که شما می توانید یک خرید ارزان و مطئن را تجربه نمایید. برای خرید انواع پول و سکه بازی همین حالا کلیک کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support