آموزش بازی فری فایر

آموزش ذخیره کردن اکانت فعلی در بازی فری فایر

نحوه ذخیره سازی اکانت فعالی در Free Fire

آموزش نحوه ذخیره کردن اکانت فعلی در بازی فری فایر ، چگونه می توانیم اکانت فعلی خود را در باز فری فایر ذخیره کنیم؟

شاید برایتان پیش آمده باشد که در بازی فری فایر از اکانت خود خارج ‌شوید و بعد از مدتی قصد کنید که دوباره با همان اکانت و از همان محل سیو شده، وارد بازی خود شوید. اما فری فایر آنقدر هم مهربان نیست و به شما تنها در موقعیتی اجازه می‌دهد به بازی برگردید که اکانت خود را قبلا ذخیره کرده باشید. اگر به هر دلیلی اکانت خود را ذخیره نکنید و از آن خارج شوید، امکان برگشت به همان جایی که بودید، وجود ندارد. پس همین الان اکانت فعلی خود را ذخیره کنید تا در مواقعی که از بازی خارج می‌شوید، توانایی برگشت به بازی با اکانت قبلی خود را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت ایران موجو همراه باشید.

توضیحاتی در مورد ذخیره کردن اکانت در بازی فری فایر

اگر ما اکانت خود را ذخیره نکنیم و از بازی خارج شویم، نمی‌توانیم به آن برگردیم. اما اصلا برگشتن به اکانت قبلی ضرورتی دارد؟ باید بگوییم که تا حدودی برگشتن به اکانت قبلی در بازی فری فایر مهم است، اما نه خیلی زیاد. برای فهم این موضوع ابتدا دلایل ضروری بودن ذخیره اکانت را بررسی می‌کنیم. در این بازی انواع اسکین‌ها و مهارت‌ها وجود دارد که شاید برای گرفتن آن‌ها پول خرج کرده‌اید. همچنین معروف بودن اکانت قبلی شما هم می‌تواند دلیل خوبی باشد.

اما این روزها راه‌ها و روش‌هایی پیدا شده که بدون صرف هیچ هزینه و وقتی می‌توانید تمام اسکین‌های موجود در بازی را به خدمت خود در بیاورید. پس با این حساب نیاز چندانی به برگرداندن اکانت نیست. اما اگر می‌خواهید دیگر دچار همچین خطاهایی نشوید و بتوانید بعد از خروج از اکانت به آن برگردید، باید آن را ذخیره کنید. ذخیره کردن اکانت کار بسیار ساده و راحتی می‌باشد.

آموزش ذخیره کردن اکانت در Free Fireنحوه ذخیره کردن اکانت در فری فایر

شرکت گارنا دستورالعملی را برای ذخیره کردن اکانت در بازی فری فایر در اختیار گیمرها قرار داده است که باید با آن روش اکانت خود در بازی فری فایر را ذخیره کنید. این دستورالعمل ساده به صورت زیر می‌باشد.

  • برای این که اکانت شما در بازی ذخیره شود، باید اکانت شما در بازی توسط فیسبوک هم ذخیره شود.
  • در ابتدا اگر اپلیکیشن فیسبوک را ندارید، دانلود کنید و با آن Gmail که در بازی هستید، شروع به ثبت نام کنید.
  • بعد از تمام شدن مراحل ثبت نام در فیسبوک، به سراغ فری فایر بروی و آن را اجرا کنید.
  • بعد از Load شدن بازی، بقه سراغ تنظیمات بازی بروید. برای همین منظور کافی است که چرخ دنده را لمس کنید.
  • در صفحه اول تنظیمات و در قسمت پایین آن، گزینه‌ای به نام Send to FB وجود دارد.
  • اگر این گزینه را لمس کنید، اکانت شما در فیسبوک ذخیره می‌شود.
  • حال اگر به هر دلیلی از بازی خارج شوید و دوباره بخواهید با همان اکانت وارد بازی شوید، فقط کافیست تا لوگوی Facebook در صفحه ثبت نام بازی را لمس کنید.
  • به همین راحتی می‌توانید از اکانت خود حفاظت کنید.

!!! برای خرید ارزان جم بازی فری فایر از طریق فروشگاه جم بازی ایران موجو همین حالا اقدام کنید!!!

نتیجه گیری

بازی فری فایر از بهترین و جذاب‌ترین بازی‌های موجود در بازار بازی‌ها می‌باشد. در این بازی اگر شما به هر دلیلی از اکانت خود که قبلا آن را ذخیره نکرده‌اید، خارج شوید، امکان بگشت به آن وجود ندارد. البته توضیح دادیم که با توجه به ترفندهای موجود، نیاز آن چنانی هم به برگشت اکانت نیست. اما در صورتی که بخواهید از این به بعد محتاط‌تر باشید و به اکانت‌هایی که از آن‌ها خارج می‌شوید، برگردید، باید آن‌ها را ذخیره کنید. برای ذخیره هم باید در فیسبوک ثبت نام کنید و اکانت بازی را به فیسبوک بفرستید. 

برای آموزش بازی فری فایر و سایر بازی های دیگر می توانید به وب سایت ایران موجو مراجعه فرمایید. با مراجعه به سایت ایران موجو علاوه بر دسترسی به مطالب آموزشی و کاربردی می توانید جم بازی مورد نظر خود را با کمترین و ارزان ترین قیمت خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *