چرا حریف در Clan War برابر و منصفانه نمی افتد؟

4
کلن وار در کلش اف کلنز

چرا حریف در Clan War برابر و منصفانه نمی افتد؟ احتمالا این سوال بارها و بارهای براتون پیش اومده باشه. اگه دوست داری پاسخ این سوال رو به راحتی پیدا کنی، بهت پیشنهاد می کنم که به خوندن این مطلب ادامه بدی.

در بعضی مواقع هنگامی که جستجو برای Clan War استارت می خورد، می بینیم که یک تاون هال ۱۰ پایین تر از یک تاون هال ۹ قرار می گیرد و یا اینکه مشاهده می کنیم که یک تاون هال ۹ حریف مقابلش یک تاون هال ۱۰ می افتد و از این بابت هم خیلی تعجب می کنیم! و War را غیر منصفانه تلقی می کنیم و اگر هم در War ببازیم که همین مساله را بهانه می کنیم و شکستمان را به گردن سیستم سرچ بازی می اندازیم و داد و فغان راه می اندازیم ! ما در این آموزش کلش آف کلنز سعی خواهیم کرد که دلایل را کمی روشن کنیم و برای اینکه این مساله زیاد پیش نیاید، چه ترفندی را باید بکار گیریم !

در ابتدای مطلب باید تعریفی از تاون هال های ۸٫۵ و ۹٫۵ و ۱۰٫۵ داشته باشیم، چیزی که هیچگاه مورد توجه قرار نمی گیرد و فقط تاون هال مان را ملاک قرار می دهیم و کلا پیشرفت هایمان را هم در نظر نمی گیریم.

تعریفی از تاون هال های ۸٫۵ و ۹٫۵ و ۱۰٫۵

شاید براتون سوال پیش آمده که بعضی مواقع در War یکنفر که تاون هال آن ۱۰ است بین تاون هال ۹ ها قرار می گیرد و حتی خریفش هم تاون هال ۹ می افتد ! به این تاون هال، ۹٫۵ می گویند و البته ۹۰% کلن هایی که در War برد های پیاپی زیادی دارند و یا اینکه بعضی مواقع می بینید که نفر چهلم War حریف می آید و نفر اول کلن شما را در War می زند از این حربه و تقلب استفاده می کند.

بنابراین تاون هال ۹٫۵ را اینگونه می توان تعریف کرد که ماکسیمم تاون هال ۹ باشد یعنی فقط تاون هالش را به ۱۰ آپدیت کرده باشد ولی هیچکدام از ساختمان های دفاعی که در تاون هال ۱۰ شامل آپ کردن می باشد، را انجام نداده باشد و همچنین ساختمان های جدیدی که در تاون هال ۱۰ شاملش می شود را نساخته باشد.
این قانون نیز شامل تاون هال ۸٫۵ و ۱۰٫۵ هم به همین صورت می باشد یعنی ماکسیمم باشند و فقط تاون هال را آپدیت کرده باشند و حتی یک بمب کوچک متعلق به تاون هال بعد را هم نگرفته باشند، در غیر اینصورت اگر شما یک مورد را هم آپدیت کنید، شامل تاون هال بعد می شوید و این قانون در بازی، کلی است و هیچ تبصره و یا راه فراری از آن نیست و شامل همه می شود.

چرا حریف در Clan War برابر و منصفانه نمی افتد؟این کار چه مزایایی در Clan War برای ما دارد ؟

شما اگر تاون هال ۱۰ دارید و می خواهید تاون هال ۹٫۵ حساب شوید تا در Clan War حریفتان تاون هال ۹ قرار گیرد و با استفاده از ضعف نقشه و ساختمان های دفاعی آن به پیروزی برسید، این کار ها را می توانید انجام دهید که البته این مثالی که ما زده ایم برای تاون هال ۹٫۵ است ولی تمام تاون هال ها را شامل می شود:

  1. آزمایشگاه را آپدیت کنید و همچنین شروع به آپگرید کردن سربازها و طلسمها کنید با خرید جم کلش میتوانید به این کار سرعت بیشتری دهید حالا شما ساختمان دفاعی تاون هال ۹ را دارید ولی حملاتتان قدرت تاون هال ۱۰ حساب می شود!
  2. شما می توانید دیوار های اضافه که در تاون هال ۱۰ را به شما می دهد را خریداری کنید و آنها را همچنین تا آخرین لول بالا ببرید، شما همچنان تاون هال ۹ حساب خواهید شد ولی دیوارهای تاون هال ۱۰ را دارید و در برابر یک تاون هال ۹ که روبروی شما قرار می گیرد، قدرت دفاعی یک تاون هال ۱۰ را در دیوارها خواهید داشت.
  3. می توانید Army Camp را آپگرید کنید و با ۲۴۰ واحد نیرو به اتک بروید و شما هم چنان تاون هال ۹ حساب می شوید.
  4. در تاون هال ۹، شما میتوانید ۱۰ Dark Elixir Drill جدید را خریداری کنید و همچنین می توانید اکسیرکالکتور و گلدماین جدید را هم خریداری کنید.
  5. شما می توانید در تاون هال ۸٫۵ آرچر کویین و در تاون هال ۱۰٫۵ قهرمان Grand Warden را بگیرید و حتی آپگرید کنید و همچنان تاون هال ۸ یا ۱۰ به حساب آیید، در حالی که قدرتی برابر تاون هال ۹ و ۱۱ را دارید !
  6. شما میتوانید مخزن گلد و اکسیر جدید را خریداری کنید و آپگرید کنید.
  7. شما میتوانید Dark Barracks خریداری کنید و تا لول ماکس آنرا آپگرید کنید.

* نکات مهم :

  1. برای اطمینان همیشه در تاون هال ۸ یک آرچر تاور را به لول ماکس آپگرید نکنید.
  2.  در تاون هال ۹ یک X-Bow را به لول سه آپگرید نکنید.
  3. در تاون هال ۸٫۵ شما نمیتوانید دیوارها را به لول ۹ ارتقاء بدهید و فقط باید تا لول ۸ ارتقاء بدهید در غیر این صورت تاون ۹ حساب می شوید.

امیدواریم که این ترفندها در کلن وار به کارتان بیاید و بتوانید در Clan War با رقیبانی ضعیف تر از خودتان روبرو شوید و آنها را شکست دهید.

برای آنکه بتوانید در بازی کلش آف کلنز پیشرفت داشته باشید، شما به جم بازی نیاز دارید. برای خرید جم بازی Clash Of Clans شما می توانید از طریق وب سایت معتبر ایران موجو اقدام نمایید.

این فروشگاه یکی از بهترین و ارزان ترین فروشگاه های خرید جم بازی می باشد.شما می توانید یک خرید ارزان و مطمئن را تجربه نمایید.همچنین برای حل مشکلات و سوالات خود می توانید به پشتیبانی ایران موجو مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support