با چالش طلایی کلش آف کلنز بازی خود را 3 ستاره کنید

با چالش طلایی کلش آف کلنز بازی خود را 3 ستاره کنید

کلش آف کلنز هم همانند هر بازی آنلاین و رایگان دیگری، دارای آیتم‌های پرمیوم و ویژه‌ای است که تجربه شما از بازی را بهبود می‌بخشند. در کنار جم کلش آف کلنز، شما با خرید گلد پس یا همان بلیت و چالش طلایی کلش آف کلنز می‌توانید به محتوای بسیار بیش‌تری دست پیدا کنید که بازی شما را نیز بهتر می‌کنند.

درواقع در نظر بسیاری از بازیکنان، چالش و بلیت طلایی کلش اف کلنز به صرفه‌ترین و بهترین راه برای پیشرفت در بازی است. با ما همراه باشید تا با چالش طلایی آشنا شوید.

چالش طلایی کلش آف کلنز چیست؟

بلیت طلایی کلش آف کلنز یا گلد پس، یک اشتراک پرمیوم است که در هر سیزن به بازی اضافه می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا جوایز بیش‌تری کسب کنید.  در بین جوایز بلیت طلایی، آیتم‌های جادویی کم‌یاب، اسکین‌های لجندری و جوایز بسیار دیگری وجود دارد.

برای این که بتوانید از مزایای چالش طلایی استفاده کنید، باید در هر سیزن این محصول را که قیمت نسبتا پایینی نسبت به محصولات دیگر دارد، خریداری کنید. در واقع خرید گلد پس مثل خرید جم کلش آف کلنز نیست که با یک بار خرید به جم زیاد دست پیدا کنید، بلکه لازم است این محصول را در هر سیزن از بازی بخرید. با این حال ارزش چالش طلایی بسیار زیاد است.

خرید گلد پس کلش اف کلنز چگونه بازی ما را بهتر می‌کند؟

خرید گلد پس کلش اف کلنز چگونه بازی ما را بهتر می‌کند؟

شما با خرید چالش طلایی کلش اف کلنز، به آیتم‌ها و جوایز بسیار بیش‌تری دسترسی پیدا می‌کنید که در حالت عادی ممکن است هفته‌ها طول بکشد تا آن‌ها را به دست آورید. در نتیجه با پرداخت یک هزینه کم و دریافت گلد پس، می‌توانید پیشرفت بسیاری در بازی داشته باشید.

لیست زیر آیتم‌های موجود در گلد پس و بلیت طلایی را نشان می‌دهد:

  • اسکین هیرو – یک اسکین در هر ماه
  • جم کم‌تر دونیت‌ها – جم مورد نیاز برای دونیت هریک از تروپتان به ۱ عدد کاهش پیدا می‌کند.
  • بوست بیلدر – تکمیل تعمیرات و ارتقاها توسط بیلدر به زمان بسیار کم‌تری نیاز دارد
  • بوست هیروها – هیروها در زمان کم‌تری ساخته شده و ارتقا پیدا می‌کنند.
  • بوست تحقیقات – ارتقای هیروها و اسپل‌ها در لابراتوار، به زمان و منابع کم‌تر نیاز دارد.
  • ارتقای بانک سیزن – امکان نگه‌داری ۲۵ میلیون گلد، ۲۵ میلیون الکسیر و ۲۵۰ هزار دارک الکسیر. بیلدر بانک هم می‌تواند تا ۱۰ میلیون بیلدر گلد و ۱۰ میلیون بیلدر الکسیر ذخیره کند.
  • امکان باز کردن جوایز بعدی با جم کلش اف کلنز

برای این که تمام جوایز را به دست آورید، باید با بازی کردن امتیاز مربوط به هر فصل را جمع‌آوری کنید. درنتیجه می‌توانید در لیست جلوتر رفته و جوایز بهتری را باز کنید.

به یاد داشته باشید که بهترین زمان برای خرید چالش و بلیت طلایی، ابتدای هر سیزن است. با این که اگر در میانه هر فصل این محصول را خریداری کنید باز هم از جوایز بهره‌مند خواهید شد، اما بهتر است آن را در ابتدای هر سیزن بخرید. با خرید در ابتدای سیزن، می‌توانید مدت زمان بیش‌تری از مزایای گلد پس استفاده کنید.

شما اگر در وسط هر سیزن بلیت طلایی را خریداری کنید، اسکین هیرو، دونیت راحت‌تر و آیتم‌های کم‌یاب هر سیزن را دریافت خواهید کرد. همچنین بوست‌های مختلف نیز برای شما فعال می‌شوند اما اگر از ابتدای سیزن از بوست‌ها استفاده کنید، پیشرفتتان بسیار بیش‌تر می‌شود. سیزن بانک نیز برای شما فعال خواهد شد اما هر سرمایه‌ای که قبل از آن به دست آورده باشید، وارد این بانک نمی‌شوند.

به نظر شما خرید بلیت و چالش طلایی کلش اف کلنز ارزش دارد؟

به نظر شما خرید بلیت و چالش طلایی کلش اف کلنز ارزش دارد؟

به عقیده بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای، چالش و بلیت طلایی کلش اف کلنز، تنها محتوای بازی است که ارزش دارد روی آن هزینه کنید. گلد پس به دلیل آیتم‌های بسیار زیادی که به شما ارائه می‌دهد، می‌تواند یکی از منابع اصلی پیشرفت شما در بازی باشد.شاید مقاله آموزش گرفتن بلیط طلایی کلش آف کلنز رایگان در رسانه ایموجو برای شما چذاب باشد. نظر شما راجع به گلد پس کلش آف کلنز چیست؟ آیا به نظرتان ارزش دارد در هر سیزن این محصول را خریداری کنید؟

سوالات متداول

مزایای خرید چالش طلایی کلش اف کلنز چیست؟

دسترسی به محتوای بیش‌تر، امکان ذخیره‌سازی گلد و الکسیر بسیار بیش‌تر و دریافت بوست‌های مختلف، تنها بخشی از مزایای این محصول هستند.

چه زمانی گلد پس را بخرم؟

بهتر است این محصول را در ابتدای هر سیزن خریداری کنید؛ با این حال امکان خرید در طول سیزن وجود دارد. ۲۴ ساعت قبل از اتمام سیزن، خرید گلد پس آن سیزن غیر ممکن خواهد بود.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support