آموزش بالا بردن لول کالاف دیوتی موبایل

آموزش بالا بردن لول کالاف دیوتی موبایل

هرچه حرفه‌ای‌تر باشید؛ لول بالاتری خواهید داشت و درنتیجه آیتم‌ها و جوایز بهتری نیز دریافت خواهید کرد. بالا بردن لول کالاف دیوتی به شما کمک می‌کند تا با بازیکنان حرفه‌ای‌تر نیز بازی کنید. بسیاری از بازیکنان حتی راجع به روش‌های بالا بردن لول کالاف دیوتی آگاهی ندارند و نمی‌توانند به سطوح بالاتر بازی دست پیدا کنند.

در این مقاله به آموزش بالا بردن لول کالاف دیوتی پرداخته‌ایم و ترفندها و روش‌هایی را برای لول آپ شدن سریع‌تر شرح داده‌ایم. یادتان باشد که شما همواره می‌توانید با خرید سی پی ارزان ایران موجو، به سرعت در کالاف لول آپ کنید و به سطوح بالاتر برسید؛ درنتیجه دیگر لازم نیست زمان زیادی را صرف بالا بردن سطح خود کنید.

لول کالاف دیوتی چیست؟

لول یا سطح، تجربه شما در بازی را نشان می‌دهد. درنتیجه هرچه بازیکن بهتری باشید، لول بالاتری خواهید داشت. شما با انجام ماموریت‌ها و مسابقات، امتیازهای تجربه یا xp دریافت می‌کنید که باعث لول آپ شدن شما یا رسیدن شما به سطح بالاتر می‌شوند. بدیهی است که هرچه ماموریت‌های بیش‌تری انجام دهید، سریع‌تر لول آپ خواهید شد.

لول آپ شدن در کالاف باعث می‌شود تا به آیتم‌ها و تجهیزات بهتر دسترسی داشته باشید و همچنین بخش‌های مختلف بازی برایتان باز شود. با رسیدن به لول‌های بالاتر می‌توانید شخصی‌سازی بیش‌تری روی کاراکتر و اسلحه‌های خود انجام دهید و ظاهری منحصر به فرد داشته باشید.

شما با لول ۱ شروع کرده و می‌توانید تا لول ۵۰۰ ادامه دهید؛ با این حال رسیدن به لول‌های بالاتر، نیازمند تلاش بیش‌تر است. هرچه لولتان بیش‌تر شود، بالا بردن لول کالاف موبایل سخت‌تر خواهد شد. با بالاتر رفتن لول، میزان ایکس پی مورد نیاز برای لول آپ شدن بیش‌تر می‌شود.

اموزش بالا بردن لول کالاف دیوتی موبایل

 • در نبردهای کالاف خشن باشید.
 • با استفاده از اسیست کیل‌ها لول آپ شوید.
 • وین استریک بگیرید
 • در کلن‌ها جوین شوید
 • تمام کردن چالش‌های داخل بازی
 • استفاده از بوست‌های xp برای بالا بردن لول کالاف موبایل
 • انتخاب حالت مناسب بازی

اموزش بالا بردن لول کالاف دیوتی موبایل

شما حتی اگر بدون هیچ برنامه‌ای و به شکل عادی بازی کنید، لولتان بالاتر خواهد رفت اما سرعت لول آپ شدنتان پایین خواهد بود. برای این که سریع‌تر لول آپ شوید، باید بدانید چه کارهایی باعث دریافت xp بیش‌تر می‌شوند و چگونه می‌توانید تجربه کسب کنید.

علاوه بر این ترفند ها که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم استفاده از تنظیمات درست نیز می تونم در لول آپ شما تاثیر گذار باشد از این رو مقاله بهترین آموزش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل گام به گام می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

در نبردهای کالاف خشن باشید .

این که دشمنان زیادتری را بکشید، نسبت به این که در یک گوشه پناه گرفته و مشغول لوت کردن شوید، بیش‌تر باعث لول آپ شدنتان می‌شود. هرچه آسیب بیش‌تری به دشمنان خود وارد کنید، ایکس‌پی بیش‌تری دریافت خواهید کرد و درنتیجه سریع‌تر لول آپ خواهید شد.

با پناه گرفتن نمی‌توانید دشمنانتان را بکشید اما اگر خشن باشید و از سلاح‌هایی مثل نارنجک استفاده کنید، بیش‌ترین آسیب را به دسته‌ای از دشمنانتان وارد کرده و درنتیجه سریع‌تر لول آپ خواهید شد. هرچه کیل بیش‌تری داشته باشید، ایکس پی بیش‌تری نصیبتان خواهد شد. کیل گرفتن یکی از بهترین راه‌های بالا بردن لول کالاف دیوتی است.

با استفاده از اسیست کیل‌ها لول آپ شوید

اگر نمی‌توانید کیل‌های دسته جمعی بگیرید، با استفاده از این راه سریع‌تر لول آپ شوید. شما می‌توانید با استفاده از استقرار پهپاد و UAV، اسیست کیل گرفته و امتیاز ایکس پی دریافت کنید. همچنین انجام ماموریت‌های مختلف در طول بازی، منجر به گرفتن ایکس پی می‌شوند. با این حال اگر ماموریت‌ها را سریعا به پایان برسانید، بازی کوتاه‌تری خواهید داشت.

وین استریک بگیرید

بدیهی است که بردن بازی‌ها و مسابقات، منجر به افزایش لولتان خواهد شد. با این حال اگر بتوانید در بازی‌ها پشت سر هم برنده شده و وین استریک بگیرید، ایکس پی بیش‌تری دریافت خواهید کرد. شما با باختن یک بازی هم ایکس پی دریافت می‌کنید اما اگر بازی را ببرید، امتیاز بسیار بیش‌تری خواهید گرفت.

با این حال بردن تمام مچ‌ها، اصلا کار آسانی نیست؛ مخصوصا زمانی که در مقابل بازیکن‌های لول بالا قرار می‌گیرید. با این حال غیر ممکن هم نیست و با حرفه‌ای‌تر شدن، راحت‌تر پیروز خواهید شد.

شما می‌توانید با دوستان خود بازی کنید تا شانس پیروزی‌تان بالاتر برود. احتمال این که دشمنان لول بالا را به کمک دوستان خود شکست دهید، بیش‌تر است. همچنین می‌توانید با کمک آن‌ها فرگ‌های بیش‌تری گرفته و ماموریت‌های مختلف را تکمیل کنید.

در کلن‌ها جوین شوید

بازی کردن با هم‌تیمی‌هایتان در یک کلن، باعث می‌شود تا ایکس پی بیش‌تر دریافت کنید. همچنین می‌توانید کلن خودتان را بسازید اما پیدا کردن بازیکنانی که عضو کلنتان شوند، کار سختی خواهد بود. اگر نمی دانید چگونه کلن بسازید مقاله ساخت کلن کالاف دیوتی موبایل در رسانه ایموجو به طور جامع نحوه ساخت آن را برای شما شرح داده است، همچنین با جوین شدن در کلن‌ها، علاوه بر دریافت ایکس پی بیش‌تر، امتیاز مخصوص کلن را نیز دریافت خواهید کرد و می‌توانید با آن‌ها اسکین‌های مختلف برای کاراکتر یا اسلحه‌هایتان بخرید.

تمام کردن چالش‌های داخل بازی

در هر سیزن از بازی، چالش‌های و ایونت‌های زمان‌دار جدیدی اضافه می‌شوند. اگر عضو کلن باشید می‌توانید ایونت‌های کلن را نیز تکمیل کنید. با انجام این چالش‌ها، علاوه بر جوایز مختلف مانند اسکین‌ها یا سی پی کالاف، ایکس پی و امتیازهای تجربه نیز دریافت خواهید کرد. درنتیجه حتما تلاش کنید تا این چالش‌ها را در زمان مشخص شده‌شان انجام دهید.

استفاده از بوست‌های xp برای بالا بردن لول کالاف موبایل

گاهی اوقات ایونت‌هایی معرفی می‌شوند که ایکس پی دریافتی در آن‌ها دوبرابر می‌شود. این ایونت‌ها یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌ها برای بالا بردن لول کالاف دیوتی هستند. همواره به دنبال آن‌ها باشید تا در صورت اضافه شدن به جمع ایونت‌های کالاف دیوتی، بیش‌ترین استفاده را ببرید.

همچنین برخی از اسکین‌های گان‌ها، امکان دریافت ایکس پی بیش‌تر را فراهم می‌کنند. اگر با این اسکین‌ها یک مسابقه را به پایان برسانید، ۱۰ درصد ایکس پی بیش‌تر نسبت به اسکین عادی گان خواهید گرفت.

انتخاب حالت مناسب بازی

علاوه بر روش‌های گفته شده، حالت بازی نیز در میزان ایکس پی دریافتی تاثیر دارد. شما در حالت بتل رویال بیش‌ترین میزان ایکس پی را حتی در صورت مردن دریافت می‌کنید؛ در حالت‌های دیگر میزان ایکس پی دریافتی کم‌تر است اما مچ‌ها زودتر تمام می‌شوند. مقاله ترفند های بتل رویال کالاف دیوتی برای برنده شدن شاید به شما در بالا بردن لول اکانتتان کمک کند.

به عنوان مثال شما می‌توانید در Killhouse، هر مچ را زیر پنج دقیقه به پایان رسانده و امتیاز قابلی توجهی دریافت کنید. این روش به خصوص در لول‌های پایین‌تر‌، باعث بالا بردن لول کالاف دیوتی به شکل سریع می‌شود. میزان ایکس پی دریافت شده در Free For All کم‌تر از حالات دیگر است.

روش‌های دیگر بالا بردن لول کالاف دیوتی

روش‌های دیگر بالا بردن لول کالاف دیوتی را شما به ما بگویید!

ما روش‌های رایج بالا بردن لول کالاف دیوتی را معرفی کردیم؛ شما با استفاده از این ترفندها می‌توانید سریع‌تر لول آپ شوید. با این حال ممکن است روش‌های دیگری وجود داشته باشد که ما از آن بی اطلاع باشیم. شما بگویید از چه ترفندهایی برای لول آپ شدن استفاده می‌کنید؟

با دادن نظر ما را در نوشتن مقاله‌های مفید و آموزش بهترین نکات و ترفندها یاری کنید.

سوالات متداول

۱- سریع‌ترین راه بالا بردن لول کالاف دیوتی چیست؟

کیل گرفتن و برنده شدن پی در پی مسابقات، سریع‌ترین راه‌های بالا بردن لول کالاف دیوتی هستند.

۲- آیا در حالت‌های مختلف بازی دیرتر لول آپ می‌شوم؟

بله؛ حالت بتل رویال بیش‌ترین میزان ایکس پی را به شما می‌دهد و در حالات دیگر ایکس پی کم‌تری دریافت می‌کنید اما بازی‌تان سریع‌تر تمام می‌شود.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

5 دیدگاه
 • مصطفی

  با تیم اول شدن و با کیل بیشتر زدن در بتل رویال زود لول آپ میشوید

  • پشتیبانی ایران موجو

   ممنون از شما

  • بوتوچه

   جدی می‌فرمایید…….

 • ایلمان

  رایگان میخرم

  • جومونگ

   جدی میفرماید

iranmojo online support