رویداد blizzcon در سال 2021 به صورت آنلاین باز می‌ شود!

blizzcon 2021
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 319
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

همان‌طور که در عنوان ذکر شد رویداد blizzcon 2021 برگزار خواهد شد. بلیزکان یک رویداد مربوط به بازی و سرگرمی است که در سال 2020 به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا کنسل شده و برگزار نشد که خبر ناخوشایندی برای طرف‌داران بازی بود. این رویداد مربوط به کمپانی بلیزارد است که در حوزة صنعت سرگرمی و بازی کار می‌کند. قرار است که blizzcon در سال 2021 به‌صورت آنلاین بازگردد. انتشار این خبر اتفاق خوبی برای طرف‌داران بازی‌ها و سرگرمی بود؛ بنابراین خیلی از افراد مشتاق به تماشای این رویداد پرطرف‌دار هستند.

آنلاین بودن رویداد باعث شده تا افراد از سراسر دنیا بتوانند به‌سادگی و بدون نیاز به حضور در مکانی خاص به تماشای این کنفرانس بپردازند. احتمالاً اگر شما به حوزة بازی و سرگرمی علاقه‌مند باشید، می‌خواهید بدانید که رویداد بلیزکان 2021 به چه نحوی برگزار می‌شود و چگونه می‌توان آن را تماشا کرد. در ادامه به پاسخ به سؤالاتی مانند اینکه blizzcon در چه زمانی برگزار می‌شود، آیا برای تماشای رویداد نیاز به پرداخت هزینه است یا خیر و چگونگی تماشای رویداد خواهیم پرداخت؛ پس با ما همراه باشید. در ادامه با سایت ایران موجو همراه باشید.

بلیزکان چه رویدادی است؟

اگر به مراسم blizzcon آشنایی چندانی نداشته و اطلاعات دقیقی دررابطه‌با چیستی آن ندارید؛ در این قسمت توضیحاتی را در این باره به شما ارائه خواهیم داد. بلیزکان یک کنفرانس بازی است. این کنفرانس به‌صورت سالانه برگزار می‌شود. کمپانی blizzard entertainment برگزارکنندة این رویداد است. زمان برگزاری اولین رویداد بلیزکان به سال 2005 برمی‌گردد که تاکنون به جز سال 2020 همه‌ساله برگزار شده است. محل برگزاری این همایش در مرکز همایش‌های آنهایم در کالیفرنیا است و از سال 2005 تاکنون این کنفرانس در همین مکان برگزار می‌شود.

این رویداد معمولاً شامل بخش‌های مشخص و از پیش تعیین شده است که عموماً تفاوت چندانی در این بخش‌ها در سال‌های مختلف دیده نمی‌شود. بخش‌هایی مانند ارائة اطلاعات و اخبار در خصوص بازی‌ها، پیش‌نمایش بازی‌ها و سایر محتواهای شرکت بلیزارد، پنل‌های پرسش‌وپاسخ از جمله قسمت‌های تشکیل‌دهندة blizzcon هستند. پیش از این رویدادی مشابه بلیزکان برگزار شده است. کنفرانس worldwide invitational پیش از این در سال‌های 4004 تا 2008 در خارج از آمریکا برگزار می‌شد.

blizzcon 2021

برگزاری مراسم blizzcon در سال 2021

در سال 2020 و پس از همه‌گیری ویروس کرونا بود که خبر لغو شدن مراسم سالانة بلیزکان منتشر شد. دلیل لغو مراسم هم همه‌گیری ویروس کرونا عنوان شد. اما خوشبختانه در سال 2021 مراسم blizzcon زودتر از معمول و در اوایل سال 2021 باز خواهد گشت. اما نکتة مهم آنکه مراسم سال 2021 به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. از همین رو نام مراسم امسال را به blizzconline 2021 تغییر داده‌اند. طبق حدس و گمان‌ها و پیش‌بینی‌ها در مراسم بلیزکان 2021 به آپدیت‌های عناوینی چون Diablo IV، Overwatch2، World of Warcraft پرداخته خواهد شد.

کمپانی اکتیویژن اخیراً اعلام کرده است که Diablo4 و overwatch2 هرگز نسخة 2021 نخواهند داشت. اعلام این خبر باعث ناامیدی بسیاری از طرف‌داران این دو بازی شد. اما احتمالاً در مراسم blizzcon اخباری از بازی‌های جدید منتشر خواهد شد. یکی از این گزینه‌های احتمالی می‌تواند بازی diablo immortal برای سیستم‌عامل‌های اندروید و IOS باشد. اگر از افرادی هستید که علاقه به تماشای این مراسم دارید؛ در ادامه نحوة تماشای این مراسم آنلاین را شرح خواهیم داد.

زمان برگزاری رویداد بلیزکان 2021

اول‌ازهمه باید زمان برگزاری این رویداد را بدانیم. افتتاحیة این مراسم در ساعت 5 عصر جمعه 19 فوریه آغاز خواهد شد. پیش‌تر اعلام شده است که مراسم افتتاحیه 1 ساعت و 10 دقیقه به طول خواهد انجامید. پس از آن کنوانسیون مراسم به پنج قسمت تقسیم خواهند شد. هر یک از این بخش‌ها به بر روی یک بازی خاص تمرکز خواهند کرد. همة این بخش‌ها قرار است که تا ساعت 8:40 دقیقه به پایان برسند؛ بنابراین اخبار مربوط به بازی‌ها مربوط به همان روز اول مراسم است.

در روز بعدی یعنی شنبه 20 فوریه 2021 فستیوال دوباره شروع به کار می‌کند. برنامة روز دوم شامل مراسم پرسش‌وپاسخ بوده که برای بینندگان و شرکت‌کنندگان جذاب و مهم است. همچنین تعدادی برنامه و سرگرمی‌های دیگر هم در روز دوم در برنامه گنجانده شده‌اند.

blizzcon 2021

آیا برای حضور در blizzcon 2021 نیاز به پرداخت هزینه است؟

احتمالاً موضوع هزینه داشتن یا نداشتن تماشای مراسم سؤال خیلی از افرادی باشد که علاقه به تماشای بلیزکان داشته باشند. در پاسخ این سؤال باید بگوییم که خیر؛ برای شرکت در این مراسم و تماشای آن نیازی به پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای نیست. در سال‌های گذشته شرکت در رویداد blizzcon نیاز به تهیة بلیت و پرداخت هزینه داشت. اما بلیزکان 2021 که به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود؛ نیازی به تهیة بلیت و پرداخت هزینه نداشته و هرکسی می‌تواند در آن شرکت کند.

چگونه می‌توان blizzcon 2021 را تماشا کرد؟

اکنون نوبت به پاسخ مهم‌ترین سال مطرح شده رسیده است. همان‌طور که گفته شد؛ مراسم بلیزکان 2021 کاملاً به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. برای تماشای مراسم چند راه وجود دارد. در واقع رویداد blizzcon 2021 از طریق چند درگاه استریم می‌شود؛ اولین راه تماشای مراسم مراجعه به خود سایت بلیزکان است. آدرس سایت رویداد BlizzCon.com است که مراسم از طریق آن پخش می‌شود. همچنین سایت Battle.net دیگر راه تماشای مراسم است.

همچنین قرار است که مراسم از طریق یوتیوب و توییچ هم استریم شود. با سرچ blizzcon 2021 در یوتیوب می‌توانید به‌راحتی آن را بیابید.

blizzcon 2021

کلام آخر درباره blizzcon 2021

در مطلبی که مرور شد به اخبار حوزة برگزاری مراسم بلیزکان در سال 2021 پرداختیم. به همین منظور در ابتدا به ارائة مختصر اطلاعاتی در خصوص چیستی بلیزکان پرداختیم. همان‌طور که گفته شد، بلیزکان یک کنفرانس در حوزة بازی و سرگرمی است که به‌صورت سالانه توسط Blizzard Entertainment برگزار می‌شود. این رویداد در سال 2020 به‌خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شد. اما قرار است که این مراسم در سال 2021 به‌صورت آنلاین برگزار شود؛ بنابراین تماشای مراسم و دسترسی به آن برای افراد در سراسر جهان آسان خواهد بود.

رویداد بلیزکان در سال 2021 در دو روز برگزار خواهد شد. در روز جمعه 19 فوریه و شنبه 20 فوریه این کنفرانس در بخش‌های مختلفی مانند پرسش‌وپاسخ، اخبار بازی‌ها، پیش‌نمایش بازی‌ها و… برگزار می‌شود. نکتة قابل‌توجه آنکه برخلاف سالیان گذشته برای شرکت در مراسم نیازی به تهیة بلیت و پرداخت هزینه نیست. برای تماشای بلیزکان 2021 می‌توان از طریق وب‌سایت‌های BlizzCon.com و Battle.net اقدام کرد. همچنین دیگر راه تماشای مراسم از طریق یوتیوب و توییچ است. برای پیگیری سایر اخبار با  اخبار بازی سایت ایران موجو همراه باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support