ترفندهای بازی بوم بیچ و نکات مهم برای شکار الماس

ترفندهای بازی بوم بیچ
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 2790
 • دیدگاه 1
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

بازی بوم بیچ (BOOM BEACH) یکی از جذاب‌ترین بازی‌های استراتژیکی سال‌های اخیر است که توسط خالق بازی کلش آف کلنز یعنی SUPERCELL عرضه شد و میلیون‌ها گیمر در سراسر جهان از جمله ایران دارد. نسخه اندروید بازی بوم بیچ مثل نسخه IOS بازی بوم بیچ به صورت رایگان در دسترس است. با قایق‌ها و سربازانی که در اختیار دارید و از جمله GEM های ارزشمند، باید از جزیره خود دفاع و به جزایر دشمنان حمله کرده و لشکر بزرگی بدست آورید. در این گفتار، ترفندهای بازی بوم بیچ و نکات مهمی که برای شکار جم بازی boom beach باید بدانید، اشاره شده است.

با معرفی ترفندهای بوم بیچ ایران در موجو همراه باشید.

به دستاوردها دقت کنید

جوایز افتخاری بازی بوم بیچ (ACHIEVEMENT) نقش مهمی در کسب الماس بازی دارد. قسمت اچیومنت یا دستاوردها را در نظر داشته باشید. راه جمع آوری الماس در بازی، اندک و و سخت است.

هر زمان در این بازی دستاوردی داشتید که به خاطر آن جوایزی نصیب شما می‌شود، آنها را بررسی کنید. با پایان رساندن یک پروژه ، در صفحه بازی بوم بیچ، یک باکس خبری برایتان به نمایش در می‌آید و به شما اطلاع می‌دهد که کدام یک از پروژه ها را به پایان رسانده‌اید و در ازای این پروژه چه دستاوردهایی نصیب شما شده است.

رادار خود را در بازی بوم بیچ، به روز کنید!

در بازی مهیج استراتژیک بوم بیچ مثل بازی کلش آف کلنز، رادار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رادار به شما کمک خواهد کرد تا جزایر بیش‌تری را کشف کرده و برای غارت منابع آن‌ها و کسب الماس، حمله کنید. چون با یورش به جزایر همسایه در فواصل گوناگون، منابع بیش‌تری برای ساخت جزیره و کسب الماس و بدست آوردن تجهیزات و مهمات تخصصی بدست خواهید آورد.

پس، رادار را به عنوان ابزار مهم، در نظر داشته و آن را به روز رسانی کنید. غارت جزیره‌های همسایه، از مهم‌ترین منابع در بازی بوم بیچ بوده و اگر به دنبال کسب الماس حداکثری در بازم بوم بیچ هستید، غارت حداکثری جزایر را با رصد صحیح از طریق رادار، فراموش نکنید. دقت کنید که کارگاه‌های چوب که اساس بازی بوم بیچ برای ساخت و ساز هستند، نیازهای شما را به تنهایی برآورده نمی‌کند.

اگر می‌خواهید در ابرهای بازی بوم بیچ، جست‌وجو کنید، باید رادار را ارتقا بخشید. اگر قصد دارید از زیردریایی‌های خود در مراحل بالاتر بازی بوم بیچ استفاده کنید، بایستی رادار نسخه 7 به بالا در اختیار داشته باشید. پس هر وقت منابع لازم را در اختیار دارید، اول به فکر سلاح دیده‌بانی که چشم شما در رصد دشمنان هست بوده تا رادار به روز شود.

برای ارتقا رادار (UPGRADE RADAR) به سطوح مختلف (LEVEL)، بایستی الماس خرج کنید. شمار مناطق قابل جست‌وجو (EXPLORABLE REGIONS) توسط هر رادار قابل ارتقا، پیش از خرید، نمایش داده می‌شود.

شکست ستوان نیروی دریایی، آقای Lieutenant Hammerman 

Hammerman Strikes back یکی از رویدادهای بازی بوم بیچ است که در آن، این شخصیت به شما حمله کرده و باید از پایگاه های خود دفاع کنید و اگر بتوانید وی را شکست دهید، پاداش زیادی به شما تعلق خواهد گرفت.

در بازی بوم بیچ، صبور باشید!

چون بازی بوم بیچ یک بازی استراتژیکی است، لذا نیازمند صبر و تامل و تفکر است. بدون صبوری و تفکر و برنامه‌ریزی دقیق، امکان پیروزی و موفقیت حداکثری در باز‌ی‌های استراتژیکی مثل کلش آف کلنز و بوم بیچ فراهم نمی‌شود. مثلا به جای این‌که 130 الماس برای ساختن یا ارتقا یک کشتی هزینه کنید، می‌توانید 4 ساعت منتظر ساختن باشید.

توصیه می شود برای کسب جم بیشتر، پس انداز کنید. صبور باشید. همیشه برای ارتقا تجهیزات خود در بازی، الماس خرج نکنید. مخصوصا در روزهای نخست بازی. چرا که به الماس برای خرید تجهیزات مهم در مراحل بالاتر بازی نیاز خواهید داشت. همیشه اجازه دهید که زمان سپری شود. الماس را برای پایان ساخت هزینه کنید.

هر نیم ساعت صبر کردن، معمولا معادل 20 الماس، صرفه‌جویی به ارمغان می‌اورد. برای زمانی‌که قصد صبر کردن زیاد ندارید، GEM خرج کنید.

ترفندهای مهم boom beach

مثلا در بازی بوم بیچ اگر بخواهید کشتی جنگی را به LEVEL 1 ارتقا دهید، نیاز به 22 واحد انرژی داشته و 4 ساعت زمان نیاز دارید یا با پرداخت 132 الماس، فورا ارتقا دهید. یعنی 4 ساعت صبر شما، معادل صرفه‌جویی در 132 الماس گران‌بها است.

مثلا برای ارتقا رادار خود به مرحله LEVEL 5، یا باید 2 ساعت و 15 دقیقه صبر کنید یا 69 الماس هزینه کنید.

ترفندهای بازی boom beach

اقامتگاه سازی در بوم بیچ

این بازی استراتژیکی سوپرسل، مثل کلش آف کلنز، بازی مکان محور است. داشتن اقامتگاه بیشتر، یکی از راه‌های کسب الماس است. آن هم از طریق جزیره‌ای که ساکن آن هستید. همه اقامتگاه ها یا RESIDENCE هایی که امکان سکونت در آن دارید را در جزیره خود با منابع موجود،  بسازید. بعدا آن ها را ارتقا دهید.

برای یورش به جزایر همسایه و اشغال آن‌ها با نیروهای خود، نیاز به سکه دارید تا از آن برای خرید تسلیحات و سرباز استفاده کنید. برای صرفه‌جویی در الماس‌های خود، مقداری سکه نزد بانک خود سپرده کنید.

چوب‌های بازی بوم بیچ

صحبت از جزیره است و چوب فراوان نیست! یکی از منابع استراتژیک شما در این بازی ،چوب است که چون به دشواری بدست می‌آید، بایستی آن را با جم معاوضه کنید. امکان استفاده از کلیه درختان جزیره خود را ندارید. در هر مرحله بازی ،اجازه دسترسی به شمار محدودی از درختان داده می شود تا از چوب آن‌ها استفاده کنید.

میزان چوب و الماسی که در اختیار دارید، در سمت راست بالای صفحه بازی بوم بیچ به طور لحظه‌ای نمایش و به روز رسانی می شود.

ترفندهای بازی بوم بچ

یکی از نکات بازی بوم بیچ همین موضوع توجه به میزان چوب به عنوان منبع مهم در این بازی استراتژیک هیجان انگیز است. پس کارخانه‌های چوب (SAWMILL) را فورا ارتقا دهید!

ارتقا کارخانه‌های چوب در بازی بوم بیچ

یکی از ترفندهای مهم در بازی بوم بیچ، ارتقا فوری کارخانه های چوب است. چوب، منبع مهمی در این بازی بوده و بایستی تا می توانید کارخانه‌های چوب را ارتقا بدهید. هر سازه‌ای که در این بازی می‌سازید، با چوب است. بعدها می‌توانید با سنگ و آهن، بنا را تقویت کنید. پس چوب، کم‌تر از الماس نیست!

اگر چوب‌های شما به اتمام برسد، امکان ساخت سازه‌ای را ندارید. ساخت کارخانه چوب‌بری، مثل کارخانه اسلحه‌سازی است. به  منظور ارتقا کارخانه چوب، بایستی چندین مرحله بازی بوم بیچ را با موفقیت طی کنید.

در واقع سائومیل در بازی، چوب تولید می‌کند که متریال مورد نیاز برای عملیات ساخت و ساز است مثل ساختارهای ساده ساختمانی. با ارتقا SAWMILL، نرخ تولید چوب در هر ساعت را افزایش دهید. مثلا در LEVEL 5، نرخ تولید چوب در ساعت (WOOD PER HOUR) عدد 900 است و 14700 مورد تولید می‌شود.

نکات مهم بازی بوم بیچ

یکی دیگر از ترفندهای مهم بازی بوم بیچ آن است که پیش از این‌که از بازی خارج شوید، سازه‌ها را تقویت کنید. احداث بعضی از سازه‌ها، زمان زیادی طلب می‌کند. باید صبور باشید. در یک زمان، امکان ساخت یک سازه دارید. لذا همه جوانب را در ساخت سازه در نظر گرفته و سپس عزم احداثش کنید تا در وقت و نیروی خود صرفه جویی کنید. مخصوصا که چوب هم به اندازه بی‌نهایت ندارید!

پس سازه‌هایی را احداث کنید که زمان کم‌تری می‌طلبد و پیش از خروج از بازی، سازه‌هایی که نیاز به زمان طولانی برای تکمیل شدن دارند را انتخاب کنید. موقعی که سازه ساخته شد، با آلارم بازی، مطلع خواهید شد.

حملات سریع در بازی سریع!

این بازی استراتژیکی دلپذیر، نیاز به سرعت و دقت دارد. در فرآیند یورش به حاشیه جزیره‌ای که قصد اشغال از آن و غارت  منابعش را دارید، مراقب برج‌ها و اسلحه‌های دشمن باشید. فرار کرده و به سمت کمپ اصلی در جزیره دشمن رفته و آن‌جا را به تصرف خود درآورید. با نابود کردن کمپ اصلی، با کم‌ترین تلفات ممکن، می‌توانید جزیره مورد نظر را اشغال کنید.

حملات سریع و قاطع، سبب غافل گیر شدن دشمنان و کاهش تلفات شما خواهد شد. کاهش تلفات، به معنی پس انداز الماس‌های با ارزش است که در مراحل مختلف بازی به آن نیاز مبرم خواهید داشت. با خرید الماس بوم بیچ از ایران موجو، قدرت تهاجمی خود را به شدت افزایش دهید.

برنامه ریزی حمله را فراموش نکنید

در بازی استراتژیکی بوم بیچ، نیاز به برنامه دارید. به همین خاطر این بازی، یک بازی استراتژیکی است و با یک بازی فوتبالی فرق می کند! بایستی پیش از حمله به یک جزیره، آن را زیر نظر داشته و بدانید که قرار است چه میزان نیرو و تجهیزات برای حمله به فلان جزیره و اشغالش، خرج کنید. لذا، مقدمات حمله و برنامه ریزی برای راه‌های حمله و میزان تجهیزات لازم را محاسبه کنید.

با دیدن درست مناطق در بازی بوم بیچ، تلفات شما کم شده و الماس کم‌تری برای خرید منابع، نیاز خواهید داشت. حملات شما به جزایر در مرحله اول بازی، احتمالا ضعیف است و با شناخت بهتر این بازی، تجربه بهتری برای یورش به جزایر بدست می‌اورید.

قدر سنگ و آهن را بدانید

ناگفته پیداست که بعد از چوب، این سنگ (Stone) و آهن است که ارزش بالایی دارد. پس از گذشت چند مرحله از بازی بوم بیچ، سنگ و آهن، ارزش بالایی پیدا کرده و برای تقویت سازه‌های خود، بایستی از سنگ و آهن استفاده کنید. در طی بازی، به اندازه کافی به سنگ و آهن دسترسی پیدا می‌کنید و نگران نباشید.

نحوه به دست آوردن الماس در بازی بوم بیچ

به موضوعات مهم زیر دقت کنید:

 • پس انداز کردن الماس، یعنی کسب الماس! چون SAVING IS EARNING
 • برای بدست آوردن الماس حداکثری در بازی، باید خوب فکر کنید. استراتژی خوب داشته و قدر منابع خود را بدانید.
 • همان‌طور که گفتیم، در این بازی، صبوری، برگ برنده است.
 • یکی از دستاوردهای بازی، سطح تجربه یا EXPERIENCE LEVEL است که با ارتقا سطح سازه‌ها، کسب می‌شود. با تکمیل ماموریت‌های بازی، الماس قابل توجهی شکار خواهید کرد.
 • گفتیم که برای دریافت زیردریایی که سلاح هجومی مخفی مهمی برای غارت جزایر همسایه‌ها است، بایستی تا مراحل بالای بازی صبر کنید. با داشتن زیردریایی و رادار بالای 7 ، در نقشه، مکان‌هایی ظاهر می‌شود که با یورش به آن‌ها، الماس زیادی حاصل می‌شود.
 • حملات هوشمندانه شما به دشمنان، منجر به تلفات کم‌تر و حفظ الماس می‌شود. از مهم ترین ترفندهای بازی بوم بیچ، برنامه ریزی یورش صحیح است.
 • با تسریع با دقت در عملیات ساخت پایگاه  (base) یا کمپ اصلی خود در جزیره، دسترسی سریع به سربازان بیشتر و قایق‌های توپدار و رفتن به سطوح بالاتر دارید. به استراتژی های چیدمان ساختمان های بازی بوم بیچ برای شکار الماس، دقت کنید.
 • لذا این بازی، یک بازی اول هجومی است و به ندرت به دفاع نیاز دارید. موضوع مهمی در کسب الماس حداکثری است. پس نگاه هجومی داشته باشید تا دفاعی!
 • اگر هدکوارتر ها  یا خانه اصلی (HQ) تخریب شوند، دشمن، نبرد را برده و منابع شما را غارت می‌کند. مراقب آن‌ها باشید تا الماس کمتری از دست برود.
 • زمانی‌که بیس خود را چیدمان کردید، بررسی کنید که دشمن از کدام نقاط به شما حمله ور خواهد شد تا مین ها و بوم مین ها را درست کار بگذارید و از دشمن تلفات بگیرید که ابزار کسب جم است.
 • اگر به مرحله HQ LEVEL 6 برسید، بایستی الماس برای خرید سنگ، ذخیره کنید. چون دشمنان مدام سنگ شما را غارت می‌کنند، سنگ یک منبع گران‌بها برای تقویت سازه‌هایی است که ساخته‌اید. ارتقا سازه‌هایی که احداث کردید از سطح 5 به سطح   6، همگی به سنگ نیاز دارد. لذا قدر الماس‌ها را بدانید.
 • سکه و الماس ها را به درستی خرج کنید. با ساخت و ساز حداکثری، سکه بیشتری کسب می‌کنید. اگر سکه های شما تمام شود، بایستی از الماس ها خرج کنید.
 • هر  چقدر الماس خرج کنید، کارگر بیشتری استخدام می‌کنید. از نکات بازی بوم بیچ است.
 • به EVENT های بازی دقت کنید. با کامل کردن ماموریت‌های آن‌ها، الماس و آیتم های با ارزشی کسب خواهید کرد.

حرف آخر

ما مطمئن‌ترین الماس (GEM BOOM BEACH) بازی بوم بیچ را با بهترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌کنیم تا از این بازی دوست داشتنی، لذت بیش‌تری برده و به مراحل بالاتر برسید. خرید جم بوم بیچ با ارزان‌ترین قیمت و سریع‌ترین زمان واریز را با ایران موجو تجربه کنید. همین امروز درخواست خود را ثبت کرده و این گفتار را به دوستان بوم بیچ باز خود هم پیشنهاد کنید تا از نکات مهمی که بیان شد استفاده کنند.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

1 دیدگاه
 • نیما سوری

  عالیه خیلی ممنون

iranmojo online support