همه چیز درباره ی خرید بیوکاپ ایالت بقا

همه چیز درباره ی خرید بیوکاپ ایالت بقا

بازی ایالت بقا یک بازی استراتژیک آخرالزمانی است که باید در دنیای زامبی‌ها زنده بمانید. در این بازی منابع زیادی وجود دارد که یکی از آن‌ها بیوکاپ ایالت بقا (Biocap) است. بیوکاپ ایالت بقا نقش الماس بازی‌های آنلاین دیگر را دارد و شما با داشتن آن، می‌توانید به یکی  از بهترین بازیکنان ایالت بقا تبدیل شوید. ما در این مقاله به معرفی کامل بیوکاپ ایالت بقا پرداخته‌ایم.

بیوکاپ ایالت بقا چیست؟

همانطور که بازی‌های دیگر الماس یا جم را به عنوان پول درون‌برنامه‌ای دارند، ایالت بقا نیز از بیوکاپ برای این کار استفاده می‌کند. بیوکاپ ایالت بقا درواقع همان ارز درون‌برنامه‌ای ایالت بقا است که آن را می‌توانید به رایگان داخل بازی به دست آورده، یا خریداری کنید.

شما می‌توانید از بیوکاپ ایالت بقا برای انجام آپدیت‌های مختلف، تکمیل ساخت‌وسازها به شکل آنی و به دست آوردن آیتم‌های پرمیوم دیگر استفاده کنید. با این حال به دست آوردن بیوکاپ برخلاف منابع دیگر بازی، کار راحتی نیست و سیستم بازی به گونه‌ای است که کم‌ترین تعداد بیوکاپ به شکل رایگان به بازیکن داده شود.

لینک دانلود 

مزایای خرید بیوکاپ ایالت بقا

  • ساخت‌وساز سریع‌تر
  • تمرین و تحقیق سریع
  • خرید Buffها
  • خرید آیتم‌های خاص
  • پرکردن انرژی

 

مزایای خرید بیوکاپ ایالت بقا

قطعا شما با داشتن بیوکاپ، می‌توانید پیشرفت زیادی در بازی حاصل کنید. بیوکاپ ایالت بقا ارزش‌مندترین بخش بازی است که به شما اجازه می‌دهد گیم‌پلی سریع‌تری داشته باشید، منابع بیش‌تری جمع کرده و هیروها و آیتم‌های مخصوص را باز کنید. در ادامه بیش‌تر به مزایای خرید بیوکاپ ایالت بقا می‌پردازیم.

ساخت‌وساز سریع‌تر

استفاده از بیوکاپ برای انجام ساخت‌وسازهای مختلف باعث می‌شود تا منابع خود را ذخیره کرده و همچنین زمانی زیاد را صرف ساخت یک ساختمان کوچک نکنید. همچنین ممکن است اصلا منابع مورد نیاز ساخت‌وساز را نداشته باشید و بیوکاپ ایالت بقا می‌تواند به شما کمک کند.

ساختن سریع‌تر ساختمان‌ها و استفاده از آن‌ها، در بلندمدت تاثیر بسیار زیادی روی گیم‌پلی شما گذاشته و پیشرفت شما را تضمین می‌کند. فرض کنید مجبور هستید منابع مختلف را جمع کرده و ساعت‌ها منتظر ساخته شدن یک ساختمان باشید، درحالی که با بیوکاپ ایالت بقا می‌توانید بدون منابع، ساختمان را فورا بسازید و برای آینده برنامه بریزید.

تمرین و تحقیق سریع

بیوکاپ علاوه بر ساخت‌وساز، در تمرین دادن نیروهای مختلف و تحقیقات مختلف بازی هم کاربرد دارد و با داشتن آن می‌توانید سرعت این کارها را بیش‌تر کنید. دیگر لازم نیست برای تمرین دادن نیروهای مختلف منتظر بمانید و می‌توانید به راحتی با مقدار کمی بیوکاپ، فورا آن‌ها را تمرین دهید. این موضوع زمانی که ممکن است در معرض حمله قرار بگیرید، تاثیر بسیار زیادی رو روند بازی خواهد گذاشت.

خرید Buffها

باف‌ها آیتم‌هایی هستند که بازی کلی شما را بهتر می‌کنند؛ به عنوان مثال سرعت کلی ساخت و ساز و تمرین نیروها را افزایش می‌دهند. با داشتن بیوکاپ ایالت بقا می‌توانید این باف‌ها را در ساختمان اصلی خود خریداری کنید. با این حال پیشنهاد ما این است که باف‌هایی را بخرید که بیش‌ترین مزیت را داشته باشند.

باف‌های زیر برای خرید مناسب هستند:

  • باف افزایش تولید منابع: با خرید این آیتم، سرعت تولید غذا، چوب، آهن و روغن افزایش پیدا می‌کند.
  • باف افزایش سرعت تمرین نیرو
  • باف افزایش سرعت ساخت و ساز
  • باف نبرد: این باف قدرت نیروهایتان را بیش‌تر می‌کند و راحت‌تر بر دشمنانتان غلبه می‌کنید.

خرید آیتم‌های خاص

به طور کلی بهترین مزیت خرید بیوکاپ ایالت بقا، خرید‌ آیتم‌هایی است که امکان به دست آوردن رایگان آن‌ها وجود ندارد. درواقع این آیتم‌ها را فقط با بیوکاپ می‌توانید بخرید و استفاده از آن‌ها تاثیر زیادی در روند بازی و پیشرفتتان می‌گذارند. یکی از این آیتم‌ها، ریست امتیازهای talent است؛ شما با خرید این آیتم، می‌توانید لول آپ شدن کاراکترتان را بهتر کنید.

پرکردن انرژی

شما می‌توانید با استفاده از بیوکاپ، انرژی خود را شارژ کنید. درنتیجه دیگر لازم نیست مدت زمان زیادی را صبر کنید تا انرژی‌تان شارژ شود و می‌توانید به بازی ادامه دهید. این کار باعث می‌شود تا دشمنان دیگر نیز نتوانند به راحتی به شما حمله کنند؛ چرا که از بازی خارج نشده و می‌توانید دفاع کنید.

نحوه خرید بیوکاپ ایالت بقا

نحوه خرید بیوکاپ ایالت بقا

همانطور که اشاره شد، اگر بخواهید سریع‌تر در ایالت بقا پیشرفت کنید، باید از بیوکاپ استفاده کنید. بیوکاپ را تقریبا نمی‌توانید به شکل رایگان به دست آورید، و میزان آن در جوایزی که دریافت می‌کنید، بسیار کم است. درنتیجه تنها راه باقی‌مانده، خرید بیوکاپ ایالت بقا است.

خرید بیوکاپ به دلیل تحریم‌های مختلف و عدم امکان پرداخت ارزی، به شکل مستقیم از داخل بازی برای بازیکنان ایرانی ممکن است. درنتیجه شما باید از سایت‌های واسطه برای این خرید استفاده کنید. سایت‌های واسطه مانند ایران موجو بیوکاپ ایالت بقا را از سایت اصلی بازی خریداری کرده و به شما اضافه می‌کنند. در نتیجه می‌توانید به راحتی به بیوکاپ مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

نظر شما راجع به خرید بیوکاپ ایالت بقا چیست؟

ما در این مقاله به بررسی و معرفی کامل بیوکاپ ایالت بقا و مزایای خرید آن پرداختیم. اگر می‌خواهید در ایالت بقا سریع‌تر پیشرفت کنید، خرید بیوکاپ تنها گزینه پیش روی شماست. شما به ما بگویید که نظرتان راجع به خرید بیوکاپ چیست؟ آیا به نظرتان بیوکاپ ارزش خرید دارد؟ شما چگونه از بیوکاپ استفاده می‌کنید؟ با نوشتن نظرات خود، بازیکنان مبتدی و جدید بازی را راهنمایی کرده و به ما کمک می‌کنید تا مقالات بهتری برایتان آماده کنیم.

سوالات متداول

آیا حتما باید بیوکاپ بخرم؟

به دلیل این که سیستم جایزه بازی کم‌ترین میزان بیوکاپ را به شما می‌دهد، فقط با خرید بیوکاپ می‌توانید سریعا پیشرفت کنید.

مزیت خرید بیوکاپ چیست؟

ساخت‌وساز سریع‌تر، تمرین نیروها به شکل فوری و ارتقای ویژگی‌های کلی کاراکترتان از اصلی‌ترین ویژگی‌های بیوکاپ است.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support