سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk

سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 131
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

هم اکنون می توانید تریلر سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk را در سایت ایران موجو مشاهده کنید و به زودی همین خبر با اطلاعات تکمیلی و جزیئات سیزن Digital Dusk کالاف دیوتی موبایل بروز رسانی خواهد شد.

آینده اینجاست و تنها قوی‌ترین اپراتورها در نبردهای پیش رو تاب خواهند آورد. با Machine Pistol و Emergency Airdrop جدید مبارزه کنید و در نقشه مخفی Frequency Multiplayer مستقر شوید. در بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل و Challenge Pass آیتم‌های جدیدی به دست آورید و برای جایگاه نهایی خود در Multiplayer Ranked Series فصل 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk رقابت کنید.

در فصل 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk، با Machine Pistol می‌توانید دشمنان را از بین ببرید و از طریق Emergency Airdrop نیروهای کمکی بگیرید. در نقشه جدید Frequency نیز می‌توانید مستقر شوید و مجموعه‌ای از طرح‌های فنی، سلاح‌ با تم sci-fi و cyber punk، اسکین‌های اپراتور و موارد دیگر را زمانی که Digital Dusk در 22 می در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی عرضه می‌شود، به دست آورید.

بتل پس Digital Dusk: سلاح جدید، Scorestreak

بتل پس Digital Dusk: سلاح جدید، Scorestreak

بتل پس Digital Dusk دارای آیتم‌های رایگان و پریمیوم است، از جمله اسکین‌های جدید اپراتور، طرح‌های فنی سلاح، Calling Card‌ها، و امتیازات Call of Duty اضافی (سی پی) که می‌توانید در خرید بعدی پرمیوم پس یا فروشگاه خود خرج کنید. همچنین برای خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل می توانید به صفحه این محصول در ایران موجو مراجعه کنید.

 

تایرهای رایگان بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk

از Machine Pistol استفاده کنید که یادگاری ارزشمند از گذشته است و با سرعت بالای شلیک و هندلینگ مستحکم در هر نبردی مناسب است. هنگامی که تیم شما نیاز به boost دارد، با Emergency Airdrop تماس بگیرید که سه Scorestreak تصادفی را به این مکان مشخص شده ارائه دهد.

سایر تایرهای بتل پس، جوایز رایگانی شامل انواع اسکین‌ها، طرح های فنی سلاح، سکه‌های Vault و موارد دیگر است.

 

تایرهای پریمیوم بتل پس فصل 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk

تایرهای پریمیوم بتل پس فصل 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk

برای کسب تمام محتوای موجود در Digital Dusk، از جمله Operator Skins مانند Cipher – Codebreaker، Isabella – Scorched Isabella، Battery – BTRY-22، و Templar’s Shadow – Shrouded، مجوز Premium Pass را خریداری کنید. طرح‌های فنی سلاح مانند AS VAL – Metal Hive، Locus – Arctic Cold، QXR – Silver Bones، EM2 – Steel Menace، و Machine Pistol – Biometric، به دست آورید.

با خرید اشتراک Battle Pass از جوایز ماهانه اضافی به همراه 10 درصد بوست (boost) برای Player وWeapon XP، کوپن‌های تخفیف و تخفیف‌های محدود 10 درصدی روی crate pull ها داشته باشید.

 

نقشه جدید مولتی پلیر سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk

نقشه جدید مولتی پلیر سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk

نقشه جدید: Frequency

نقشه Frequency کالاف برای اولین بار در کالاف دیوتی بلک اپس ای وی منتشر شد و راه خود را به موبایل باز کرد. در این نقشه شما باید در ایستگاه شنود مخفی که در اعماق کوه‌ها قرار دارد مستقر شوید و در بخش بیرونی تأسیسات بجنگید یا به طور مستقیم به اهداف خود حمله کنید. همچنین در بخشی دیگر باید در آزمایشگاه‌ها و دیتا روم‌های ساختمان حرکت کنید و به اتاق ژنراتور مرکزی رفته یا در اطراف تجهیزات ردیابی پیشرفته پایگاه به مبارزه بپردازید.

 

رویداد موضوعی جدید: Fractured Society

رویداد موضوعی جدید: Fractured Society

جامعه از هم پاشیده است و فقط انعطاف پذیرترین و کاردان ترین اپراتورها با این شرایط نامناسب سازگار خواهند بود. در رویداد Fractured Society، بازیکنان در حالی که به دنبال منابع در مناطق مختلف خطرناک هستند، ماسک‌ها را مجهز می‌کنند. در این رویداد می توانید ماسک معمولی (Ordinary Mask) خود را با تکمیل اهداف روزانه به Premium Mask ارتقا دهید؛ Premium Mask به شما این امکان را می‌دهد که مناطق پرخطر را بررسی کنید و پاداش‌های بیشتری به دست آورید. در این حالت هرچه لوازم بیشتری جمع آوری کنید، آیتم‌های بیشتری دریافت خواهید کرد.

مواردی که در این رویداد موضوعی آنلاک می شوند عبارتند از: Zane – Dark Fibers Operator Skin و RUS-79U – Promised Weapon Blueprint.

 

Challenge Pass سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk

Challenge HQ ارائه شده در فصل 4 دارای ویژگی جدید Digital Dusk Challenge Pass است که دارای قفل‌های فصلی جدیدی مانند Battery — Emeraldine Operator Skin و FFAR-1 – Canopy Weapon Blueprint به همراه توکن‌های چالش (Challenge Tokens) برای خرج کردن در Exchange است.

ماموریت های Standard ،Special و Elite را باید تکمیل کنید تا Challenge XP به دست آورید تا بتوانید از طریق Challenge Pass پیشرفت کنید. در این حالت با استفاده از توکن‌های چالش به دست آمده، این قابلیت برای شما فراهم می‌شود تا آیتم‌های جدیدی مانند Hazmat Bomber – Mission Terror و ASM10 — Defibrillator را خریداری کنید.

 

به روزرسانی: Multiplayer Ranked Series

Multiplayer Ranked Series فعلی در فصل 5 کالاف دیوتی موبایل به پایان خود می‌رسند، بنابراین اکنون زمان آن رسیده است که رتبه‌بندی نهایی را انجام دهید. هر روز این امکان را دارید تا برای جایزه نفر اول بصورت روزانه رقابت کنید و با تکمیل مسابقات رتبه بندی شده در حالت‌های مختلف، رتبه XP بیشتری کسب کنید و به یک اپراتور قوی تر در این فرآیند تبدیل شوید. برای کسب بالاترین رتبه، چه در تلاش برای قرار گرفتن در بین 5000 نفر برتر باشید و چه صرفاً برای بهبود رتبه خود، باید تیراندازی کنید. در این جریان فصل باید نهایت تلاش خود را بکار برید و آماده شوید تا با افزایش مهارت‌های خود در سری بعدی Multiplayer Ranked که در فصل 6 شروع می شود،قدرتمند‌تر ظاهر شوید.

 

تریلر سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل Digital Dusk

منبع: کالاف دیوتی

ثبت دیدگاه
iranmojo online support