زمان رویداد XP دوگانه Modern Warfare 3 اعلام شد

زمان رویداد XP دوگانه Modern Warfare 3 اعلام شد
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 526
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

Call of Duty میزبان یک رویداد XP دوگانه برای Modern Warfare 3 است که به بازیکنان کمک می‌کند سریع‌تر سطح خود را بالا ببرند و بتل پس فعلی را به پایان برسانند.

Modern Warfare 3 اولینXP  دوگانه خود را از زمان عرضه آخر این هفته دریافت می‌کند.زمان برگزاری این رویدادXP  از 22 تا 27 نوامبر در ساعت 10 AM PT/1 PM ET برنامه ریزی شده است.

در طول رویداد XP  دوگانه آخر هفته، بازیکنان می‌توانند از ریت‌های دوبرابری برای پیشرفت منظم بازیکن، XP  سلاح و XP  بتل پس لذت ببرند. بازی Modern Warfare 3 در طول این پیش فصل به ارتقای سطح پاس فصل 6 بازی Modern Warfare 2 ادامه می‌دهد، بنابراین به هر کسی که باز کردن تمام ردیف‌های جوایز را تمام نکرده است، کمک می‌کند. همچنین شاید تمایل به مشاهده تمام سلاح‌های Call Of Duty: Modern Warfare 3 با جزئیات باشید.

فصل 1 بازی Modern Warfare 3 در اوایل دسامبر از راه می‌رسد و یک پاس فصلی جدید، نقشه‌های چندنفره بیشتر، به‌روزرسانی‌های زامبی‌ها و ادغام Warzone با نقشه جدید Urzikstan را به همراه دارد.

Sledgehammer Games اخیراً به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای بازی‌های چندنفره اعلام کرده است از جمله spawn changes و اضافه شدن stamina bar.

 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support