شایعه GTA6 در مورد شخصیت‌های GTA Onlone

شایعه GTA6 در مورد شخصیت‌های GTA Onlone
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 665
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

پس از عرضه GTA6 بازیکنان GTA Online ممکن است نیاز داشته باشند برای تغییرات احتمالی در این بازی که قدری تامل برانگیز است آماده شوند.

شایعات حاکی از این است که بازیکنان ممکن است نتوانند شخصیت خود در Grand Theft Auto Online را به بازی بعدی GTA منتقل کنند و نیاز به شروعی دوباره برای همه دارد. همچنین اگر تمایل دارید اطلاعات کامل ترین درمورد بازی GTA 6 بدارید مطلب معرفی بازی gta vi را بخوانید.

برخی بازیکنان شروع مجدد را یک مزیت می‌دانند، زیرا همه را در یک سطح قرار می‌دهد و شروعی تازه برای بازیکنان باتجربه و تازه وارد را تشویق می‌کند.

البته هنوز تریلر رسمی Grand Theft Auto 6 هنوز رونمایی نشده است، بنابر این نمی‌توان در مورد این شایعه نظر قطعی داد.

Grand Theft Auto Online بدون شک یکی از محبوب‌ترین بازی‌های چند نفره موجود است که مخاطبان قابل توجهی را در Twitch و سایر پلتفرم‌ها به سمت خود می‌کشد. بسیاری از بازیکنان Grand Theft Auto وارد این بازی می‌شوند تا ساعت‌های بی شماری را در لس‌سانتوس و مناطق اطراف آن سپری کنند. جامعه آنلاین حتی در سرورهای نقش آفرینی GTA مشغول است. به طور خلاصه، GTA Online اجتناب ناپذیر است، اگرچه ممکن است پس از انتشار GTA 6 راکستار گیمز برخی تنظیمات حیاتی را انجام دهد.

در حالی که بسیاری از اعلام اولین تریلر رسمی خوشحال بودند. اطلاعیه GTA 6 تایید کرد که اولین تریلر این بازی در ماه دسامبر منتشر خواهد شد. همچنین برخی تعجب کردند که با انتشار GTA6 چه اتفاقی برای GTA Online می‌افتد زیرا از نظر فنی بخش چند نفره Grand Theft Auto 5 است. همچنین اگر به دنبال مودهای gta هستید میتوانید در این مطلب با جالب‌ترین مودهای gta v آشنا شوید

کانال یوتیوب TGG در مورد جنبه آنلاین GTA پرس و جو کرد و در توییتی پرسید: آیا جزئیات بیشتری در مورد برنامه‌های آینده آنها برای GTA Online شنیده‌اید؟ که در این سوال Rockstar Universe گفت که این یک شروع تازه برای همه خواهد بود و رتبه بازیکنان در نهایت منتقل نمی‌شود، اگر چه این فقط یک شایعه است. و Rockstar Universe گزارش کرده است که اطلاعات اصلی بازی فقط از طریق “through the grapevine,” منتشر شده است.  بنابر این طرفداران GTA باید این ادعا را با مقدار زیادی شوخی و نمک بپذیرند.

اما اگر ادعای فوق صحت داشته باشد بازیکنان GTA Online باید بازی فعلی خود را ادامه دهند و برای GTA 6 یک شخصیت جدید بسازند.

علاوه بر موارد فوق Rockstar Universe به این موضوع نیز اشاره می‌کند که Rockstar از خرید FiveM خود استفاده خواهد کرد که می‌تواند به پیاده سازی این پلتفرم برای GTA Online اشاره کند. پلتفرم FiveM – همراه با RedM  – بخشی از Cfx-re است، یک گروه آنلاین که چارچوب‌های اصلاحی را برای بازی‌های محبوب توسعه می‌دهد. این بازی‌ها شامل GTA 5 و Red Dead Redemption 2  هستند که از سرورهای اختصاصی نقش آفرینی پشتیبانی می‌کنند.

در حالی که این جزئیات رسمی نیستند، بازیکنان Grand Theft Auto احتمالاً می‌توانند انتظار داشته باشند که تغییرات زیادی در GTA Online  در زمان عرضه نسخه بزرگ بعدی رخ دهد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support