ویژگی Covert Exfil در Call Of Duty Warzone طبق برنامه اصلی نیست.

ویژگی Covert Exfil در Call Of Duty Warzone طبق برنامه اصلی نیست.
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 487
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

اکتیویژن اعلام کرد روش جدید برنده شدن  یک حالت اختصاصی است و ویژگی Covert Exfil در Call Of Duty Warzone طبق برنامه اصلی نیست.

اکتیویژن اعلام کرده است که تغییر بزرگی در Call Of Duty Warzone طبق برنامه پیش نمی‌رود. ویژگی «Covert Exfil» برای بازی بتل رویال، به بازیکنان اجازه می‌دهد با هلیکوپتر از میدان نبرد، مسابقه را برنده کنند، و این ویژگی به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل 1 Reloaded به Warzone نمی‌آید. همچنین شاید علاقمند به آشایی با بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل باشید.

اما داستان از این قرار است که توسعه دهنده قصد داشت به بازیکنان اجازه دهد تا قبل از بسته شدن گولاگ، از ایستگاه‌های خرید مخفی، با تنها 5 مورد در هر مسابقه، exfils را خریداری کنند. با خرید یک exfils مخفی تماس با هلیکوپتر برقرار می‌شد که شما را از میدان نبر و به سمت امن پرواز دهد. با این حال، این کار به عنوان یک برد محسوب نمی‌شد، اما برنامه ریزی شده بود راه دیگری برای زنده ماندن از بازی باشد.

علاوه بر این، اکتیویژن در حال  برنامه ریزی برای معرفی یک کاور سلاح با ارزش جدید به وارزون بود که با exfils مخفی مرتبط است. ایده این بود که بازیکنان برای به دست آوردن این ماموریت بجنگند و قبل از پایان بازی یک exfils مخفیانه را فراخوانی کنند تا راهی دیگر برای تفریح در  Warzone بدون اینکه آخرین بازیکن یا تیم زنده باشند بدست آورند.

اما هواداران به سرعت از ایده بیرون آمدن زنده از بازی Warzone بدون اینکه کس دیگه ای زنده باشد انتقاد کردند.

البته Raven Software نظر دیگری داشت، اون گفت هنوز هم معتقدم که این گونه موارد افزودنی باعث ایجاد هیجان در Warzone هستند، اما بخشی از تجربه اصلی بتل رویال نخواهند بود. در عوض آنها در یک حالت اختصاصی قرار خواهند گرفت.

وی همچنین گفت در چند روز گذشته پس از بررسی نظرات شما در مورد ویژگی Covert Exfil تصمیم گرفتیم هفته آینده آن را در بتل رویال استاندارد با فصل یک Reloaded عرضه نکنیم.

فصل 1 Reloaded همچنین یک نقشه چند نفره با هسته جدید برای Modern Warfare III، Rio  و همچنین یکی دیگر از اوپراتورهای DLC از The Boys اضافه میکند. همچنین یک رویداد چند نفره جدید به نام Supe Siege نیز در این فصل وجود دارد.

 

 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support