هر آنچه که باید درباره لیگ PUBG Mobile Ignition بدانید

لیگ PUBG Mobile Ignition

لیگ PUBG Mobile Ignition یکی از آپدیت‌های بازی پابجی است که در تیر ماه 1400 برای این بازی عرضه شد. این آپدیت، شامل اضافه شدن ویژگی جالبی به این بازی از جمله خودروهای تسلا است که هیجان پابجی را برای گیمرهای علاقمند به این بازی، چند برابر کرده است. در این مقاله، به معرفی کامل این آپدیت جذاب بازی پابجی موبایل خواهیم پرداخت.   

مرحله PUBG Mobile Ignition چیست؟

سفر به آینده و دستیابی به تکنولوژی‌های جذاب، همیشه یکی از بهترین ترفندهایی است که بازی سازان با استفاده از آنها می‌توانند نظرات بازیکنان را به خود جلب کنند. کمپانی‌های سازنده پابجی نیز دست روی دست نگذاشتند و این ترفند موثر را وارد بازی PUBG Mobile کرد. در این لیگ که در قالب یک مرحله از بازی پابجی ارائه شده است، شما می‌توانید به آینده سفر کنید، از تکنولوژی‌های موجود در آن زمان برای ساخت و تجهیز خودروهای تسلا استفاده کنید و ده‌ها هیجان متفاوت دیگر را تجربه کنید.

چگونه به مرحله Ignition در بازی پابجی وارد شویم؟

ورود به لیگ PUBG Mobile Ignition، از طریق حالت Evo ground امکان پذیر است. این مرحله، در واقعی نوعی مود در این بازی است که با ورود به آن، امکانات و قابلیت‌های جدیدی در اختیار شما قرار داده می‌شود و از لحاظ محیط نیز، با سایر بخش‌های بازی متفاوت خواهد بود.

تغییرات لیگ Ignition در بازی PUBG Mobile

در این لیگ، بخش‌های زیادی دچار تغییر شده‌اند و امکانات و ظاهر جدیدی در آنها ایجاد شده است. برخی از تغییرات این مرحله عبارتند از:

  • اضافه شدن آسانسورهای خودکار، درب‌های اتوماتیک و سکوهای متحرک به مناطق شهری
  • اضافه شدن لاین‌های جدید برای حرکت وسایل نقلیه
  • اضافه شدن  Tesla’s Gigafactoryبرای مونتاژ ماشین‌های تسلا از جمله تسلا مدل Y
  • اضافه شدن نوار نقاله‌های هوایی که از طریق آنها، امکان جابجایی بین دو نقطه و سفرهای هوایی فراهم شده است.
  • اضافه شدن ربات‌های گشت زنی که با علامت زدن مناطق دارای منابع، به شما در پیدا کردن منابع بیشتر برای غارت کمک می‌کنند.
  • اضافه شدن یک نقشه مجازی که مانند فیلم‌های علمی و تخیلی، تمام منطقه را جلوی چشم شما و به صورت سه بعدی نشان می‌دهد. این نقشه توسط عینک‌های خاصی که در طول بازی در اختیار بازیکن قرار داده می‌شود، قابل مشاهده هستند.
  • تغییر نمای پنجره‌های شیشه‌ای در مناطق Miramar و Erangel
  • افزوده شدن حالت Clan Battle به بازی
  • تغییر تنظیمات دید حالت سوم شخص

خرید ماشین تسلا در بازی پابجی

یکی از امکاناتی که در لیگ PUBG Mobile Ignition اضافه شده است، Tesla’s Gigafactory است. در این کارخانه، امکان خرید چند مدل از ماشین‌های تسلا از جمله مدل Y وجود دارد. به این منظور، پس از اینکه در کنار Tesla’s Gigafactory فرود می‌آیید، باید وارد ساختمان شده و ژنراتورهای اصلی داخل کارخانه را روشن کنید. پس از روشن شدن ژنراتورها، خط تولید و بخش مونتاژ قطعات خودروهای تسلا فعال می‌شود و پس از چند ثانیه، شما یک خودرو تسلا خواهید داشت. از آنجایی که در اطراف این کارخانه، معمولا درگیری‌های شدیدی بین بازیکنان وجود دارد، لذا بهتر است مراقب اطراف خود باشید تا زنده بمانید!

 

ماشین‌های تسلا در بازی پابجی

علاوه بر تسلا Y، چند مدل دیگر از ماشین‌های تسلا نیز در این بازی عرضه می‌شوند که عبارتند از:

Tesla Roadster

این خودرو، از سرعت بسیار بالا و قدرت عقب نشینی فوق العاده‌ای برخوردار است.

Tesla Cyber Truck

این کامیون، از سرعت و مقاومت بسیار مناسبی برخوردار است و برای انتقال به محل دلخواه شما، گزینه مناسبی است و شما را از آسیب دیدن دور نگه میدارد.

Tesla Semi Truck

این خودروها، از لحاظ ظاهری، چیزی بین کامیون‌ها و وسیله‌های نقلیه کوچکتر هستند که به صورت خودکار در بازار حرکت می‌کنند و در صورت آسیب دیدن یا منهدم شدن، جعبه‌هایی را بر جای می‌گذراند که حاوی مقادیر قابل توجهی از غنیمت است.

تغییر در سلاح‌ها در مرحله PUBG Mobile Ignition

یکی از مهمترین تغییرات لیگ، مربوط به تغییر در برخی از سلاح‌ها و امکان شلیک گلوله در دو حالت تکی و چند تایی است. علاوه بر این، دو آیتم دیگر شامل یک تیربار (M249) و یک شیلد جدید نیز به بازی اضافه شده است و در طول بازی و با جستجو در ساختمان‌ها، می‌توانید این دو آیتم را پیدا کنید. تا قبل از این لیگ، این دو سلاح، صرفا از طریق ایردراپ قابل دسترسی بودند.  علاوه بر این، در ایردراپ‌های درون بازی نیز، اسلحه قدرتمند رایفل MG3 اضافه شده است که در صورت دستیابی به ایردراپ حاوی این اسلحه، قدرت زیادی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شخصی سازی حرکات اسلحه و دوربین در لیگ PUBG Mobile Ignition

اگر تمایل داشته باشید که حرکات دوربین و اسلحه شما، بر اساس کاستوم دلخواه شما انجام شود، لازم است تا با ورود به قسمت تنظیمات بازی و از بخش sensitivity، تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید. تغییرات اعمال شده در این بخش، برای هر سلاح منحصر به فرد خواهد بود و تنظیمات کلی دوربین و…. ، بر روی این شخصی سازی انجام شده توسط شما تاثیری ندارد.

جمع بندی

خرید سلاح‌های جدید و رقابت با بازیکنان دیگر در لیگ PUBG Mobile Ignition و سایر فصل‌های این بازی جذاب، نیازمند پرداخت هزینه از طریق یکی از دو ارز مورد استفاده در این بازی، یعنی ارز یوسی و ارز AG است که در این بین، خرید یوسی پابجی به دلیل تحریم ایران، به طور مستقیم امکان پذیر نیست و لازم است تا این ارز را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید.

در سایت ایران موجو، امکان خرید یوسی پابجی موبایل با قیمت مناسب و بر اساس میزان حجم دلخواه شما وجود دارد. شما می‌توانید برای خرید این ارز، با مراجعه به بخش فروشگاه، یوسی پابجی را با حجم دلخواه خود خریداری کنید. یوسی‌های خریداری شده، پس از از اتمام مراحل خرید، در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید uc پابجی با نازلترین قیمت از سایت ایران موجو سایت خرید یوسی

در سایت ایران موجو (سایت خرید یوسی ارزان)، امکان خرید یوسی پابجی موبایل با قیمت ارزان و بر اساس میزان حجم دلخواه شما وجود دارد.
برای خرید uc، شما می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، یوسی پابجی مورد نیاز خود را را با حجم دلخواه، خریداری کنید.
خرید یوسی به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم­ترین آن، حجم بسته و سایت فروشنده می­باشد. مورد مهم دیگری که بر روی قیمت یوسی تاثیر زیادی دارد، قیمت ارز می‌باشد.

شایان ذکر است که یوسی‌های خریداری شده، پس از از اتمام مراحل خرید یوسی، در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support