تاریخ انتشار میراث بازی هوگوارتز لگاسی تا سال 2022 به تأخیر افتاد

میراث هوگوارتز
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 727
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

Hogwarts Legacy بازی بعدی مجموعه فیلم‌های سینمایی هری پاتر نوشته جی کی رولینگ از سال 2021 به سال 2022 به تأخیر افتاده است. هوگوارتز لگاسی یک بازی ویدئویی اکشن نقش‌آفرینی در آینده است که در اواخر 1800 در Wizarding World در حال ساخت توسط نرم‌افزار Avalanche است و توسط برادران وارنر Interactive Entertainment تحت عنوان Portkey Games منتشر شده است. در ادامه با بخش اخبار گیم سایت ایران موجو همراه باشید.

سازندگان در مورد انتشار بازی هوگوارتز لگاسی چه گفتند؟

سازندگان بازی هوگوارتز لگاسی در بیانیه‌ای آماده در توییتر گفتند: “ایجاد بهترین تجربه ممکن برای همه Wizarding World و طرف‌داران بازی برای ما از اهمیت بالاتری برخوردار است، بنابراین ما به بازی زمان لازم برای خلق اثر بهتر را می‌دهیم. “

بازی هوگوارتز لگاسی
بازی هوگوارتز لگاسی

از پیش‌نمایش بازی هوگوارتز لگاسی چه چیزهایی فهمیدیم

پیش‌نمایش RPG Hogwarts Legacy برای اولین‌بار در ماه سپتامبر همراه با معرفی play station 5 اعلام شد و avalanche نشان داد که تریلر فاش شده همه نوع فعالیت‌هایی را که در هاگوارتز انتظار دارید نشان داد، از جمله مراسم طبقه‌بندی دانش‌آموزان با کلاه معروف و کلاس‌های مختلف با حضور دانش‌آموزان با روپوش چهارخانه هاگوارتز.

تریلر همچنین خطراتی را که ممکن است در خارج از سالن هاگوارتز مانند Dementors و جادوگران تاریک با آن روبرو شویم را آشکار کرد. با وجود اینکه فقط پیش‌نمایش آن منتشر شده است، برخی از محیط‌های جادویی نسل بعدی، با موجودات خارق‌العاده، جادوگری‌های پیشرفته و اشاره به یک قدرت مرموز در شخصیت بازیکن حدس زده می‌شود.

با چه دستگاهی می‌توانید بازی هوگوارتز لگاسی کنید؟

وقتی برای اولین‌بار خبر ساخته‌شدن میراث هاگوارتز لو رفت، بلومبرگ گزارش داد که این کنسول‌ها در سال 2021 به کنسول‌های نسل بعدی می‌آیند. با این‌که پیش‌نمایش آن همراه با معرفی و قیمت play station 5 بود ولی در سایر پلتفرم‌ها مانند مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری X / S هم منتشر می‌شود.

در بازی میراث هاگوارتز چه می‌گذرد؟

Hogwarts Legacy در یک مدرسه معروف در دهه 1800 و یک قرن قبل از زندگی هری پاتر اتفاق می‌افتد. با توجه به توضیحات این بازی در وب‌سایت رسمی آن شخصیت شما دانش‌آموزی است که کلید یک راز باستانی را در اختیار دارد که تهدید می‌کند جهان جادوگران را از هم می‌پاشد. بازیکن با دریافت نامه قبولی دیرهنگام برای هاگوارتز متوجه می‌شود که آنها توانایی داشتن و تسلط بر جادو را دارند.

در توضیحات آمده است: “فقط شما می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا از این راز به نفع همه محافظت می‌کنید یا در معرض وسوسه جادوی شوم‌تری قرار می‌گیرید”. بازی هوگوارتز لگاسی بازیکنانی را مشاهده می‌کند که شخصیت‌های خود را ایجاد و شخصی‌سازی می‌کنند، معجون‌هایی را می‌سازند، به ساختن طلسم تسلط می‌یابند، استعدادهای خود را ارتقا می‌دهند، متحدان خود را جمع می‌کنند و برای تصمیم‌گیری در مورد سرنوشت جهان جادوگران با جادوگران تاریکی می‌جنگند.

بازی هوگوارتز لگاسی
بازی هوگوارتز لگاسی

صحنه‌های برگرفته از داستان اصلی و امکانات جدید

بازیکنان می‌توانند با جانوران خارق‌العاده‌ای روبرو شوند که قبل از این در داستان هری پاتر مشاهده نکرده‌ایم. از مکان‌های جدید و آشنا مانند جنگل ممنوع و دهکده Hogsmeade می‌توانند دیدن کنند. یک سیستم اخلاق‌مدارانه در بازی نقش دارد و تصمیماتی که در بازی گرفته می‌شود بر رویدادهای پیش رو اثر می‌گذارد. بازیکنان همچنین می‌توانند صدا، جسم یا شخصیت جادوگر را شخصی‌سازی کنند. طرفداران مجموعه هری پاتر می‌توانند به‌جای بازخوانی کتاب‌ها و فیلم‌های هری پاتر، این بازی مهیج را که از همان اوایل داستان شروع می‌شود، بازی کنند.

درز جزئیات ناخواسته و موشکافی طرف‌داران

اطلاعاتی در مورد گیم پلی و جزئیات داستانی مربوط به میراث هاگوارتز در سال 2018 منتشر شد، این فیلم توسط افراد مجهول در شبکه‌های اجتماعی مانند Reddit  و youtube بازگذاری شد که یک‌سری اطلاعات از جزئیات بازی را در اختیار طرف‌داران قرار داده و آن‌ها را به دنبال دانستن جزئیات بیشتر جذب می‌کند. این موضوع خشم شرکت برادران وارنر را برانگیخت اما WB Games هرگز به طور رسمی این اطلاعات درز یافته را تأیید نکرد و حتی وجود پروژه را هم تصدیق نکرد.

آن‌طور که به نظر می‌رسد این ویدئو از یک بازی هری پاتر در حال توسعه پرده برمی‌دارد. در این ویدئو بازی هوگوارتز لگاسی  با شخصی‌سازی شخصیت بازیکن، خانه‌های هاگوارتز، مکان‌های آشنا از جمله The Great Hall، Hogsmeade و استفاده از طلسم‌های رایج برای شکست دادن دشمنان مانند Stupefy، Expelliarmus و Leviosa نشان‌داده‌شده است.

چه شرکت‌هایی پشت بازی هوگوارتز لگاسی هستند؟

این بازی در حال حاضر توسط نرم‌افزار Avalanche در حال ساخت است که ژانویه 2017 توسط شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment از دیزنی خریداری شد. در همان سال بود که برادران وارنر یک برچسب انتشاراتی جدید به نام Portkey Games تأسیس کردند که تحت مجوز Wizarding World بود.

طبق گفته برادران وارنر، خالق مجموعه هری پاتر یعنی Rowling J.K. به طور مستقیم در توسعه بازی نقشی ندارد. بازی با استفاده از Unreal Engine ساخته می‌شود.

بازی هوگوارتز لگاسی
بازی هوگوارتز لگاسی

پشت پرده‌هایی درباره شخصیت‌های بازی هوگوارتز لگاسی

طبق گزارشی از بلومبرگ، Hogwarts Legacy دارای یک خالق شخصیت فراجنسیتی خواهد بود. در این گزارش گفته شده است که منابع آشنا به توسعه بازی اظهار کرده‌اند که این بازی به بازیکنان امکان می‌دهد تا شکل بدن، صدا و محل قرارگیری شخصیت خود را برای خوابگاه‌های مدرسه سفارشی کنند.

این منابع همچنین می‌گویند که بازیکنان مجاز به انتخاب صدای مردانه یا زنانه هستند، بدون در نظر گرفتن نوع جنسیت شخصیت آنها، و باید انتخاب کنند که آیا می‌خواهند “جادوگر زن ” باشند یا “جادوگر مرد”، با انتخاب هر یک از گزینه‌ها آنها را در خوابگاه مخصوص خودشان قرار می‌دهد و آدرس خوابگاه متأثر از سایر شخصیت‌های بازی است.

چرا جی کی رولینگ جنجال به پا کرد؟

حواشی اظهارنظرها و پشتیبانی جی کی رولینگ از افراد فراجنسیتی بعد انتشار اظهاریه‌ای جهت آشکارسازی این مسائل و بیان اینکه avalanche  پیامی دلگرم‌کننده حول این حواشی به او داده است آشکار می‌کند که ساختار فراجنسیتی شخصیت‌های بازی تحت تأثیر آن بوده است.

در گزارش بلومبرگ آمده است که در نتیجه اظهارنظرهای  J.K. Rowling برخی از اعضای تیم توسعه‌دهنده بازی هوگوارتز لگاسی برای گسترش هرچه بیشتر بازی با هم درگیر شده‌اند و برای اختصاصی‌سازی شخصیت‌ها و حتی اضافه‌شدن شخصیت Transgender به تیم فشار آوردند. افرادی که با این پروژه آشنا بودند گفتند: در ابتدا تیم مدیریت مقاومت کرده بود، اما در حال حاضر شخصی‌سازی شخصیت بازیکن در بازی گنجانده شده است.

نتیجه‌گیری درباره بازی هوگوارتز لگاسی

ما در اینجا به تمام اطلاعات و حواشی ساخت بازی معروف و پر طرف‌دار  howgwarts legacy پرداختیم و امیدوار هستیم که استفاده لازم را برده باشید و حتی اگر  تا الان طرفدار مجموعه سری هری پاتر نبودید اخبار انتشار این بازی مهیج را دنبال کرده و بعد از تجربه بازی به طرفداران آن بپیوندید. در این مطلب از سایت ایران موجو بازی Hogwarts Legacy را مورد بررسی قرار دادیم.  امیدواریم مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support