آموزش بازی پابجی موبایل

آموزش نصب پابجی موبایل

How to install PUBG on mobile

بازی پابجی موبایل، یکی از بازی‌های بتل رویال پرطرفدار در سبک شوتر اول شخص است. در این بازی، شما به همراه 99 بازیکن دیگر، وارد جزیره‌ای خواهید شد و در آنجا باید با یکدیگر مبارزه کرده تا در نهایت، یک نفر برنده بازی شود. شما در این بازی، به سلاح‌ها و تجهیزات بسیار گوناگونی دسترسی خواهید داشت که با استفاده از آنها می‌توانید سایر بازیکنان را بکشید و در بازی پیشرفت کنید. نصب پابجی در موبایل، بسیار ساده است و با طی کردن چند مرحله، در مدت زمان کوتاهی می‌توانید این بازی را در گوشی خود نصب کرده و از آن لذت ببرید.

نصب پابجی در اندروید

برای نصب پابجی در گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید، باید در ابتدا از خالی بودن حافظه داخلی گوشی خود به میزان حداقل 3 گیگابایت اطمینان حاصل کرده و پس از آن، مراحل زیر را دنبال نمایید:

توجه: در صورتی که به دلیل فیلتر شدن سرورهای بازی، قادر به وارد شدن به آن نیستید، می‌توانید پس از نصب پابجی در موبایل خود، با استفاده از یک VPN قدرتمند، این بازی را اجرا کنید.

  • ابتدا فایل اصلی APK بازی را از گوگل پلی دانلود کنید. (از آنجایی که این بازی دیگر از طریق سرچ مستقیم در فروشگاه گوگل پلی برای کاربران ایرانی نمایش داده نمی‌شود، لذا بهتر است ابتدا یک فیلتر شکن را بر روی گوشی خود نصب کنید، سپس آن را اجرا کرده و پس از پاک کردن کش برنامه گوگل پلی در گوشی خود، مجدد آن را اجرا کرده و بازی پابجی را از این طریق دانلود کنید.)
  • بازی را اجرا کنید تا عبارت Downloading resources بر روی صفحه ظاهر شود.
آموزش نصب پابجی موبایل 2

  • از بازی خارج شوید و به مسیر Android > obb در حافظه گوشی خود بروید. در این بخش، پوشه‌ای با نام com.tencent.ig ایجاد کنید.
آموزش نصب پابجی موبایل 4
  • پوشه دیتای بازی را که قبلا دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کرده‌اید، باز کنید و محتویات آن را داخل com.tencent.ig پوشه بریزید.  می‌توانید فایل دیتا را به صورت مستقیم از حالت فشرده خارج کرده و مسیر این پوشه را به عنوان محل ذخیره فایل انتخاب کنید.)
آموزش نصب پابجی موبایل 6
  • پس از اتمام انتقال، به مسیر com.tencent.ig > Android > obb بروید و اطمینان حاصل کنید که دیتای بازی به طور کامل در این پوشه کپی شده است.
آموزش نصب پابجی موبایل 8
  • بازی را اجرا کنید و منتظر بمانید تا آپدیت‌های مورد نیاز خود را دانلود کند.
  • پس از نمایش صفحه زیر، ابتدا دو تیک مشخص شده در بخش 1 را فعال کرده و پس از آن، با انتخاب گزینه More از بخش 2 برای ورود از طریق جیمیل، یا هر یک از دو روش دیگر (توییتر و فیسبوک)، می‌توانید وارد بازی شوید.
آموزش نصب پابجی موبایل 10

  • پس ورود به بازی، بر روی گزینه Play Games کلیک کرده و با انتخاب گرافیک مناسب برای بازی، گزینه Got it را انتخاب کرده و وارد بازی شوید.
آموزش نصب پابجی موبایل 12

نصب پابجی در آیفون

برای نصب بازی پابجی موبایل در گوشی‌های آیفون، نیازی به طی کردن این مراحل پیچیده ندارید و کافی است با مراجعه به فروشگاه اپل استور و جستجوی نام بازی PUBG Mobile، آن را دانلود و در گوشی خود نصب کنید. دقت داشته باشید که برای اجرای این بازی، نیازمند ساخت حساب PUBG Mobile خواهید بود.

جمع بندی

نصب پابجی در موبایل، یکی از آسان ترین نصب و اجرا در میان بازی‌های موبایل است. علاوه بر این مورد، حتی پیشرفت شما در این بازی نیز چندان سخت نخواهد بود و با استفاده از خرید یوسی پابجی موبایل و به کارگیری آن برای خرید سلاح‌ها و تجهیزات مورد نیاز خود، می‌توانید با سرعت در میان بازیکنان برتر پابجی قرار بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.