نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

مزایای گیفت کارت ایکس باس وان

ما در این مقاله به دنبال بررسی نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس هستیم. بعضی از بازی‌‌های موجود در ایکس باکس به صورت غیر رایگان یا پرمیوم هستند که برای استفاده از آن‌‌ها به گیفت کارت نیاز پیدا می‌‌کنیم. در ادامه به این موضوع می‌‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

ایکس باکس چیست؟

ایکس باکس کنسول بازی است که توسط شرکت مایکروسافت در سال 2001 در آمریکای شمالی تولید و بعد از آن به کل دنیا عرضه شد. شرکت مایکروسافت در سال 2005 از نسل جدیدی از کنسول‌‌های خود رونمایی کرد و آن کنسول ایکس باکس 360 بود که امروزه در زمینه گیم حرفی برای گفتن دارد و رغیب جدی برای کنسول‌‌های پلی استیشن است.

ایکس باکس 360 مدل‌‌های متفاوتی دارد از جمله این مدل‌‌ها می‌‌توان به

  • ایکس باکس 360 مدل Core
  • ایکس باکس 360 مدل Premium
  • ایکس باکس 360 مدل Halo Edition
  • ایکس باکس 360 مدل Elite
  • و ایکس باکس 360 مدل  Arcade

 اشاره کرد.

ایکس باکس 360

ولی ایکس باکس یک مدل دیگر دارد به نام 360 S or Slim Xbox که امروزه طرفداران خاص خودش را دارد و بسیار محبوب است. 360S or Slim  Xbox خود نیز مدل‌‌های مختلفی دارد.

گیفت کارت ایکس باکس

همانطور که از قبل گفتیم از گیفت کارت برای دسترسی و دانلود بازی، فیلم، موسیقی، کتاب، اپلیکیشن و… و همچنین خریدهای درون برنامه‌‌ای که به صورت غیر رایگان یا پرمیوم در دسترس هستند، استفاده می‌‌شوند. گیفت کارت ایکس باکس نیز مانند بقیه گیفت کارت‌‌ها در برخی از این موارد استفاده می‌‌شود.

یکی از مزایای گیفت کارت XBOX این است که شما با خرید گیفت کارت ایکس باکس می‌‌توانید از محصولات مایکروسافت نیز استفاده کنید و همچنین با داشتن گیفت کارت مایکروسافت نیز می‌‌توانید از محصولات ایکس باکس استفاده کنید.

شما با تهیه گیفت کارت ایکس باکس می‌‌توانید به موسیقی، فیلم و همچنین استفاده از سرویس‌‌های گلد، دسترسی به بازی‌‌های Electronic Arts، خرید شارژ برای بازی و… استفاده کنید.

نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

در ادامه به توضیح نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس در کنسول و سایت مایکروسافت می‌‌پردازیم پس در ادامه با ما همراه شوید.

خرید ارزان گیفت کارت گیم پس ایکس باکس در ایران موجو

نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس در کنسول

وارد کنسول ایکس باکس شوید و بر روی منوی Home کلیک کنید. سپس دکمه RB را 4 بار پشت سر هم فشار دهید و بعد از انجام این کار به تب Store رفته و بر روی redeem a code کلیک کنید. اکنون کد 25 رقمی گیفت کارت خودتان را وارد کنید سپس بر روی دکمه Menu کلیک کنید محصول مورد نظر را انتخاب کنید و در آخر Ok را بزنید.

نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس در سایت مایکروسافت

وارد سایت Microsoft شوید بعد از آن برای ساخت اکانت بر روی Create one کلیک کنید. اگر از قبل در مایکروسافت اقدام به ساخت اکانت کرده‌‌اید باید ایمیل، موبایل یا اسکایپ خود را وارد کنید. در سمت چپ صفحه بر روی Microsoft Store کلیک کنید و سپس بر روی Redeem a Code بزنید. اکنون کد بر روی گیفت کارت را وارد کنید. با انجام این‌‌کارها اکانت شما شارژ می‌‌شود و شما می‌‌توانید از بازی‌‌ها، موسیقی‌‌ها و… ایکس باکس استفاده کنید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله به دنبال بررسی نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس علاوه بر توضیح گیفت کارت و ایکس باکس پرداختیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support