معرفی 10تا از بازی‌های محبوب پلاتو

معرفی 10تا از بازی‌های محبوب پلاتو
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 588
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

امروزه صنعت بازی‌های موبایلی بسیار گسترش یافته و بازی‌های بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند تا ساعت‌های طولانی شما را پای گوشی موبایلتان میخکوب کنند‌. اما اگر به دنبال یک بازی مهیج و جذاب برای گوشی موبایل خود هستید ما به شما بازی محبوب پلاتو را معرفی می‌کنیم.

پلاتو مجموعه‌ای از چند بازی مختلف و بسیار هیجان‌انگیز است و شما می‌توانید بازی‌های محبوب پلاتو را در یک بازی تجربه کنید. در این مطلب قصد داریم به معرفی تعدادی از بازی‌های محبوب پلاتو بپردازیم. اگر شما نیز علاقمند به این بازی هستید، در ادامه با ایران موجو همراه باشید.

معرفی بازی پلاتو

پلاتو در سال 2019 عرضه شد و در سال‌های 2020 و 2021 محبوبیت جهانی یافت و بسیار مورد توجه گیمرها قرار گرفت. با توجه به این‌که در این سال‌ها مردم دوران قرنطینه را پشت سر می‌گذاشتند، توجه افراد به بازی‌های ویدیویی بیشتر شد و افراد در آن زمان بیشتر به این بازی‌ها مشغول می‌شدند‌.

بازی پلاتو از جمله عناوینی بود که در آن زمان به محبوبیت فراوان رسید. البته بهتر است این موضوع را هم ذکر کنیم که  پلاتو بیش از هر چیز، یک برنامه و پیام‌رسان مشابه واتساپ است. شما می‌توانید برای خرید استارتر پک پلاتو روی این مطلب کلیک کنید.

در این برنامه می‌توانید با دوستان خود در ارتباط باشید و به تشکیل گرو‌ه‌های مختلف بپردازید و همانند دیگر شبکه‌های اجتماعی گروه‌هایی با موضوعات مختلف را دنبال کنید. اما این پلتفرم نسبت به عناوین مشابه خود دارای یک وجه تمایز است و آن، این است که کاربران می‌توانند به همراه دوستان خود بازی‌های مختلف را تجربه کنند.

بازی‌های محبوب پلاتو

این بازی هم اکنون دارای بیش از 45 بازی است و عناوینی مانند Ocho ،Pool ،Table Soccer ،Match Monsters ،Werewolf ،Bowling Minigolf ،Chess نمونه‌هایی از این بازی‌ها هستند.

بیشتر بازی‌های موجود در پلاتو را می‌توانید به صورت دو نفره و با دوستانتان تجربه کنید. البته لازم به ‌ذکر است، برخی از بازی‌های پلاتو را می‌توان در حالت 3 تا 9 نفره نیز اجرا کرد. تجربه حالت‌های بازی کاملا به سلیقه شما بستگی دارد و می‌توانید خیلی راحت تنظیمات بازی را برای تعداد افرادی که می‌خواهید با آن‌ها بازی کنید، شخصی‌سازی کنید. در ادامه این مطلب به معرفی تعدادی از بازی‌های محبوب پلاتو پرداختیم، اگر می‌خواهید بیشتر با این بازی آشنا شوید ادامه مقاله را دنبال کنید.

بازی Backgammon

بازی Backgammon

Backgammon

بازی Backgammon بسیار شبیه به تخته نرد است و این بازی فکری یکی از بازی‌های محبوب پلاتو به محسوب می‌شود. این بازی با وجود این‌که فکری است اما شانس در آن دخیل است . همان‌طور که می‌دانید تعداد تخته نرد یکی از معروف‌ترین بازی‌های در جهان است و برنده این بازی کسی است که زودتر بتواند مهره‌های‌ خود را از زمین خارج کند. برای خرید سکه بازی پلاتو می‌توانید وارد سایت ایران موجو شوید.

بازی Bankroll

بازی Bankroll

Bankroll

اگر با بازی Monopoly آشنایی داشته باشید، خیلی سریع می‌توانید با بازی Bankroll ارتباط برقرار کنید زیرا Bankroll کاملا مشابه این بازی است. بازی Bankroll با وجود تغییرات کمی که دارد، در کلیت مشابه بازی Monopoly است.

در این اثر شما می‌توانید املاک مختلف را بخرید و آن‌ها را به دیگر کاربران بفروشید. پس از گذشت مدتی از بازی، فردی که پول بیشتری به دست آورده باشد، برنده بازی خواهد شد.

بازی Basketball

بازی Basketball

Basketball

بازی Basketball به نوعی یک بازی ورزشی محسوب می‌شود‌ و تنها کاری که شما باید در این باری انجام دهید انداختن توپ به داخل سبد است. با این حال بازی Basketball کمی با بسکتبال در دنیای واقعی با آن آشنا هستیم کمی متفاوت است‌، زیرا در Basketball در اغلب موارد تور حرکت می‌کند و شما باید توپ را در حین حرکت تور، وارد سبد کنید.

بازی Big Two

بازی Big Two

Big Two

بازی Big Two یکی از بازی‌های محبوب پلاتو است که می‌توان آن را ترکیبی از بازی‌های Bullshit و Poker دانست. در بازی Big Two فردی برنده است که سریع‌تر از بازیکنان دیگر دست خود را خالی کند. در این اثر باید سعی کنید که کارتی بزرگ‌تر از کارت موجود را روی زمین قرار دهید.

بازی Bowling

بازی Bowling

Bowling

اما بازی بولینگ را می‌توان یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها در سراسر جهان دانست. در بازی Bowling هیچ کار سختی وجود ندارد و شما تنها باید توپ را به سمت پین‌ها پرتاب کنید. پس اگر قصد رقابت با دوستان خود را دارید این بازی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در پایان هر یک از بازیکنان که پین‌های بیشتری را بیندازید، برنده بازی خواهند شد.

بازی Bullshit

بازی Bullshit

Bullshit

بازی Bullshit که با نام‌های Cheat ،I Doubt It ،Bluff و Liar نیز شناخته می‌شود. در این بازی هدف این است که دستان خود را خالی کنید. در پایان بازیکنی برنده این عنوان خواهد بود که دستش را زودتر از دیگر بازیکنان خالی کند. در Bullshit، از اولین کارت تا آخرین کارت باید بازی را ادامه دهید.

پس از آن، دور بعدی از ابتدا مجددا تکرار خواهد شد. در انجام این بازی شما دو حق انتخاب دارید؛ استفاده از کارت درست یا استفاده از کارت نادرست. به عنوان مثال، اگر بازیکن کارتی را گذاشته باشد و نوبت شما باشد که کارتی مطابق با آن انتخاب کنید، می‌توانید کارتی که شباهتی به کارت قبلی ندارد را انتخاب کنید.

در چنین شرایطی بازیکن مقابل می‌تواند ادعا کند که تعداد یا عدد کارت شما اشتباه است. اگر او درست گفته باشد، باید همه کارت‌های روی زمین را باید بردارید. اما اگر ادعای بازیکن مقابل اشتباه باشد، خودش باید تمام کارت‌ها را از روی زمین بردارد.

 بازی Checkers

بازی Checkers

Checkers

Checkers یک بازی رومیزی سنتی است که در بسیار پرطرفدار و جذاب است. در این اثر تعدادی مهره در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما باید این مهره‌ها را فقط به صورت اریب حرکت دهید. همچنین در هر نوبت تنها می‌توانید در یک خانه جابه‌جا شوید.

در این عنوان شما باید تمام راه‌های بازیکن مقابل را سد کنید و تلاش کنید مهره‌های او را حذف کنید. برای دست زدن و حذف مهره‌های حریف، مهره شما باید در خانه اریب مجاور یکی از مهره‌های بازیکن مقابل قرار گرفته باشد، با آن مهره می‌توانید از روی مهره دشمن بپرید و آن را حذف کنید.

بازی Chess

بازی Chess

Chess

اگر شما هم از علاقمندان به بازی شطرنج هستید وقت آن رسیده که به سراغ بازی chess بروید. این بازی در حقیقت همان شطرنج است و برای افرادی که دوست دارند به چالش کشیده شوند پیشنهاد می‌شود. همان‌طور که می‌دانید بازی شطرنج قواعد و اصول پیچیده‌ای دارد، اما اگر فکر می‌کنید شطرنج‌باز خوبی هستید، حتما این بازی را امتحان کنید.

بازی Cup Pong

بازی Cup Pong پلاتو

Cup Pong

اگر چالش‌های مربوط به برنامه‌های مصاحبه‌ای سلبریتی‌ها را دیده باشید حتما با این بازی آشنا هستید. در این بازی تعداد لیوان وجود دارد که بازیکنان باید توپ‌های پینگ پونگ را به درون آن‌ها بیندازند‌. ممکن است در نگاه اول این بازی کمی ساده به‌نظر می‌رسد اما این‌گونه نیست و بازی بسیار پیچیده و چالشی است.

بازی Deep Thots

بازی Deep Thots پلاتو

Deep Thots

در این عنوان از بازی پلاتو از بازیکنان سوالاتی پرسیده می‌شود و آن‌ها باید پاسخ خود را ارائه دهند. پس از آن بازی تمامی پاسخ‌ها را به بازیکنان نشان می‌دهد و آن‌ها باید مواردی را که فکر می‌کنند صحیح است را انتخاب کنند. در نهایت فردی که بتواند بیشترین امتیاز را کسب کند، برنده بازی Deep Thots خواهد شد.

در این مقاله به معرفی 10بازی از بازی های محبوب پلاتو پرداختیم،اگر میخواهید مانند یک حرفه ای با دوستان و خانواده خود بازی کنیدمقاله آموزش بازی پلاتو Plato صفر تا صد در چند دقیقه در ایموجو می تواند به شما کمک کند تا از رقابت و رفاقت در پلاتو لذت ببرید.

جمع بندی

همان‌طور که پیش از این ذکر شد، بازی پلاتو یک پیام‌رسان است که شامل مجموعه‌ای از بازی‌های آنلاین مهیج است. در این بازی می‌توانید به همراه دوستان خود در رقابت‌های مختلف شرکت کنید و لذت ببرید. بازی شامل بسیاری از مینی‌گیم‌های جذاب است، به این ترتیب می‌توانید چند بازی مختلف را در یک بازی داشته باشید.

همچنین می‌توانید با سایر بازیکنان، از سراسر جهات در رقابت‌های مختلف شرکت کنید یا به تشکیل گرو‌ه‌های مختلف بپردازید. این بازی از امکانات گفتگوی آنلاین برخوردار است، و شما می‌توانید در حین بازی با بازیکنان دیگر ارتباط برقرار کنید. اگر از علاقمندان به بازی‌های موبایلی هستید توصیه می‌کنیم این بازی را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support