معرفی داستان و رازهای شخصیت های کالاف دیوتی

معرفی داستان و رازهای شخصیت های کالاف دیوتی
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 743
 • دیدگاه 0
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

شخصیت های کالاف دیوتی که بهتر است بشناسید!

شخصیت های کالاف دیوتی یکی از قابل توجه‌ترین آیتم‌های این بازی هستند که تنوع زیادی دارند! اکتیویژن در طی این سال‌ها، طیف گسترده‌ای از انواع کاراکترها را وارد بازار کرده است که هرکدام داستان‌ها و رازهای خود را دارند. اگر می‌خواهید درمورد رازهای شخصیت کالاف دیوتی مطالعه کنید و بدانید که چه داستان‌هایی در پس آنها نهفته است، ادامه این مطلب را از دست ندهید!

محبوب‌ترین شخصیت های کالاف دیوتی

 • کاپیتان جان پرایس
 • قهرمان گاز(Gaz)
 • کاپیتان الکس میسون
 • دیوید میسون (David Mason)
 • مامورجیسون هادسون (Jason Hudson)
 • لوگان واکر (Logan Walker)
 • گوست ghost
 • ضد قهرمان Raul Menendez
 • سپهبد شفرد (Lieutenant General Shepherd)
 • ولادمیر ماکاروف (Vladimir Makarov) 

کاپیتان پرایس (Captain Price)

کاپیتان پرایس (Captain Price)

بدون شک یکی از محبوب‌ترین شخصیت های بازی کالاف دیوتی موبایل، کاپیتان جان پرایس است چراکه نام او بسیار دیده می‌شود. این کاراکتر به‌عنوان یکی از شخصیت های بازی کالاف دیوتی موبایل مدرن وارفار 2 و سایر نسخه‌های آن هم حضور دارد. شخصیت کالاف دیوتی کاپیتان پرایس با شخصیتی که از خود نمایش می‌دهد و به واسطه تجربه‌ای که دارد اعتماد تمام افراد را به خود جلب می‌کند. معروف‌ترین دیالوگ او این جمله است که می‌گوید:”حقیقت، اولین قربانی جنگ است.

زندگی‌نامه کاپیتان پرایس

شخصیت کالاف دیوتی کاپیتان جان پرایس عضوی از نیروهای ویژه بریتانیا است که رهبری تیم براوو و گروه ضربت 141 را هم برعهده دارد. یکی دیگر از شخصیت های معروف بازی کالاف دیوتی به نام کاپیتان مک تاویش هم در جوخه براوو حضور دارد. کاپیتان ماموریت این تیم را از تنگه برینگ به سمت روسیه و درآخر به آذربایجان پیش می‌برد. در زمینه نظامی، او با هم تیمی خود مک تاویش شباهت زیادی دارد. در طول این ماموریت‌ها، پرایس به یک کاراکتر مطمئن، پرشکوه و زیرک تبدیل می‌شود.برای خرید پک کاپتام پرایس به صفحه خرید سی پی وارد شوید و از قسمت آفر های کالاف دیوتی پک کاپتان پرایس را خریداری کنید.

قهرمان گاز(Gaz)

قهرمان گاز(Gaz)

قهرمان گاز یکی از شخصیت های بازی کالاف است که در نسخه اول کالاف دیوتی وارد بازی شد، اما با پیشرفت در نسخه دوم، توجه بیشتری دریافت کرد. Gaz یک کاراکتر کالاف دیوتی با ملیت انگلیسی است که نقش یک ستوان در SASرا در مدرن وارفار برعهده دارد. او یکی از محبوب‌ترین شخصیت های بازی کالاف دیوتی موبایل مدرن وارفار شناخته می‌شود.

برای دسترسی به این کاراکتر باید با پرداخت تقریبا 20 CP آن را از درون جعبه خود بیرون بیاورید. نقطه قوت این شخصیت کالاف دیوتی در برخوردهای نزدیک است. گاز هنگام مرگ بیهوش می‌شود، درنتیجه در این حین درد زیادی احساس نمی‌کند.

زندگی‌نامه Gaz

Gaz به همراه چند تن از دوستان خود می‌خواهند که وارد یک کشتی بار بشوند تا بسته‌‌ای را بیابند. باوجود مقاومت‌های فراوان، آنها بسته را پیدا می‌کنند و درمی‌یابند که آن یک محموله هسته‌ای است. به همین دلیل، آنها شروع به تخلیه کشتی می‌کنند. کمی بعد میگ‌ها به کشتی حمله می‌کنند. در همان حین که کشتی همراه با لوازم داخلش درحال غرق شدن بود، این افراد خود را به هلیکوپتر می‌رسانند.

شخصی به نام نیکولای، اطلاعات مربوط به بسته را فاش کرده بود. به همین دلیل، آنها اقدام به یافتن این شخص می‌کنند. این افراد به یک دهکده کنترل شده توسط فراملی‌گرایان می‌روند و یک خانه امن در آنجا پیدا می‌کنند. آنها وارد خانه شده، ویکتور و ساشا را کشته و نیکولای را نجات می‌دهند. سپس، با هلیکوپتر فرار می‌کنند و خود را به آلمان می‌رسانند.

کاپیتان الکس میسون (Alex Mason)

کاپیتان الکس میسون (Alex Mason)

‌ Alex Mason یکی از شخصیت های بازی کالاف دیوتی است که بازیکنان در برخی مواقع کنترل او را در دست دارند. این شخصیت در گذشته عضو  CIA بوده، به همین دلیل برای انجام ماموریت‌های مختلف جهت پایان دادن به جنگ سرد به کشورهای مختلف اعزام می‌شود. در بین شخصیت های کالاف، او مردی کاملا فداکار برای کشورش است. در بین کاراکتر های بازی کال اف دیوتی نسخه  Black Ops، کاپیتان الکس میسون اصلی‌ترین نقش را دارد.

زندگی‌نامه الکس میسون

در بین شخصیت های کالاف دیوتی، الکس میسون در نزدیکی مرز روسیه، در آلاسکا به‌دنیا آمده است. همین موضوع باعث شده است که از کودکی در مواجه با جنگ سرد باشد و به ایده‌های ضدکمونیستی برسد. او به همراه پدرش در جنگ جهانی دوم فعالیت می‌کرد. فعالیت‌های او در این دوران از او یک سرباز حرفه‌ای در زمینه تک تیراندازی ساخت، به‌حدی که او به‌عنوان جوان‌ترین برنده جام تیراندازی ویمبلدون شناخته شد.

او پس از یک دوره خدمت در کره جنوبی، به نیروی دریایی پیوست. او در سن 61 سالگی طی یک عملیات به نام عملیات 40، به فیدل کاسترو حمله کرده و او را کشت. البته، پس از کشتن او دریافتند که شخص مورد قتل بدل کاسترو بوده است. الکس پس از این عملیات، توسط نیروی کوبا دستگیر شده و در  وورکوتا (Vorkuta) حبس می‌شود. در این بازه، آنها تلاش می‌کنند تا مغز او را مورد شستشو قرار دهند. اما به لطف یکی از افسرهای سابق ارتش سرخ، ویکتور رزنوف، نقشه شستشوی مغزی او کاملا عوض می‌شود.

دیوید میسون (David Mason)

دیوید میسون (David Mason)

در لیست اسم شخصیت های کالاف دیوتی، دیوید و الکس مشاهده می‌شود که نام خانوادگی یکسانی دارند. درواقع، دیوید فرزند الکس بوده که فداکاری را از او به ارث برده است. البته، در طول بازی رابطه این دو به‌خوبی نمایش داده نمی‌شود، اما تمام گیمرها به رابطه پدر و پسری این دو پی می‌برند.

دیوید هم مانند پدر خود، درگذشته عضو ارتش بوده که بعد از گذشت زمان به یکی از اصلی‌ترین اعضای ارتش آمریکا تبدیل می‌شود. همین موضوع نقش او را در بین شخصیت های کالاف دیوتی پررنگ می‌کند. سلاح‌هایی که برای این کاراکتر طراحی شده است بسیار پیشرفته هستند، دیوید با مهارت کامل با سلاح‌های خود مبارزه می‌کند.

مامورجیسون هادسون (Jason Hudson)

مامورجیسون هادسون (Jason Hudson)

ظاهر مامور جیسون به اشتباه چنین تصوری ایجاد می‌کند که در لیست شخصیت های منفی کالاف دیوتی قرار می‌گیرد. اما درواقع او متحد اصلی الکس میسون محسوب می‌شود! در بین مرگ کاراکتر های کالاف، Jason Hudson مرگ سیار دردناکی دارد، این موضوع برخی از گیمرها را آزرده خاطر می‌کند. البته، باید به این نکته اشاره کنیم که این مرگ بسیار قهرمانانه است. جیسون هادسون، درحالی‌که میسون و وودس را فراری می‌دهد، تیر به زانوهایش خورده و گلویش بریده می‌شود. مرگ این مامور باعث شده است تا در بین گیمرها، به‌عنوان محبوب‌ترین شخصیت کالاف دیوتی شناخته شود.

لوگان واکر (Logan Walker)

لوگان واکر (Logan Walker)

لوگان واکر (Logan Walker) یکی از شخصیت های کالاف دیوتی موبایل است که به یک فانتوم تبدیل شده است. این شخصیت پس از حمله به آمریکا وارد بازی می‌شود، در این حین عملکرد و ظاهر متفاوت لوگان نظر همه گیمرها را به خود جلب می‌کند. او برای کمک به آمریکا‌ در بسیاری از درگیری‌ها شرکت می‌کند اما در نهایت در یکی از این درگیری‌ها جان خود را از دست می‌دهد. البته، این داستانی است که گیمرها در اواسط بازی مشاهده می‌کنند، در انتها مشخص می‌شود که لوگان واکر همچنان زنده است و در یک زیرزمین زندگی می‌کند. در بین داستان شخصیت های کالاف دیوتی، داستان این کاراکتر یکی از محبوب‌ترین‌ها است.

کالاف دیوتی شخصیت گوست (Ghost)

 

کالاف دیوتی شخصیت گوست (Ghost)

برخی از کاراکترهای کالاف دیوتی در واقعیت دارای دو نام هستند، از جمله آنها می‌توان به کالاف دیوتی شخصیت گوست اشاره کرد. نام این شخصیت کالاف سایمون رایلی است اما با گوست هم شناخته می‌شود. او را می‌توان در بین شخصیت های بازی کالاف دیوتی موبایل مدرن وارفار 3 و سایر نسخه‌ها پیدا کرد. جمله معروف این کاراکتر به این صورت است: ” Let’s do this”. لحن مخصوص گوست هنگام بیان این جمله طرفداران زیادی دارد.

زندگی‌نامه گوست

مانند بسیاری از زندگی نامه شخصیت های کالاف دیوتی، گوست هم در یکی از نیروها، به‌عنوان اپراتور نیروهای ویژه انگلیس خدمت می‌کرد. او همچنین، یکی از اعضای همیشگی Task Force ۱۴۱ ا است. ظاهر او که شامل یک کلاه طرح‌دار بالکاوا، هدست و عینک قرمز تیره‌ می‌شود به‌خوبی از این نقش او خبر می‌دهند.

گوست یکی از شخصیت های کالاف دیوتی در منچستر متولد شده و در دستان پدری بی‌عاطفه رشد پیدا کرده است. پدر او حیوانات خطرناک را وارد خانه کرده و آنها را با سایمون رودرو می‌کرد. او حتی یک بار گوست را به بوسیدن یک مار وادار کرد! سایمون در دوران نوجوانی‌اش مدتی در یک مغازه مشغول به کار شد، اما طولی نکشید که تصمیم گرفت به ارتش ملحق شود.

در سال 2003، زمانی که برای مرخصی به خانه برمی‌گردد برادرش تامی را معتاد به مواد مخدر درمی‌یابد. او سعی می‌کند تا به وضعیت خانه‌اش سروسامانی بدهد و سپس به ارتش بازگردد، در اولین اقدام او پدر خود را از خانه بیرون می‌کند. درنهایت برادرش اعتیاد را ترک کرده، با دختر جوانی ازدواج می‌کند و گوست را به‌عنوان ساقدوش درنظر می‌گیرد.

پس از این داستان‌ها، او به ارتش بازمی‌گردد تا کارتل موارد مخدر به رهبری مانوئل روبا (Manuel Roba) را از بین ببرد. در این عملیات، افسر فرمانده به نام سرگرد ورنون به تیم خیانت می‌کند و تمام اعضا را شستشوی مغزی می‌دهد. اما سایمون در این مورد مقاومت می‌کند. به همین دلیل این کاراکتر کالاف دیوتی، توسط روبا در تابوت ورنون زنده به گور می‌شود. اما او با استخوان فک ورنون خود را نجات می‌دهد. او به تگزاس می‌رود و می‌بیند که همگی مورد شستشوی مغزی واقع شده‌اند. سپس به خانه بازمی‌گردد و تمامی اعضای خانواده خودش و برادرش را کشته شده در می‌یابد.

ضد قهرمان Raul Menendez

ضد قهرمان Raul Menendez

یکی از معروف‌ترین شخصیت های کالاف دیوتی بلک اپس، رائول منندز (Raul Menendez) نام دارد. او یک قاچاقچی مواد مخدر است که سازمان تروریستی Cordis Die را رهبری می‌کند. از آنجایی که سازمان سیا اقداماتی علیه خانواده او انجام داده است، او اکنون حمله‌ای علیه ایالات متحده تدارک دیده است تا انتقام بگیرد.

زندگی‌نامه رائول منندز

در بین معروف‌ترین شخصیت های کالاف دیوتی بلک اپس کلد وار، رائول منندز نقش منفی را ایفا می‌کند، اما به‌دلیل اعتماد به‌نفس بالایی که دارد تنفر زیادی به خود جلب نکرده است! او در زمان آشوب نیکاراگوئه، در این کشور متولد شد. اتفاقات سیاسی در دوران کودکی او باعث شد تا تنفر از غرب در وجود او ریشه پیدا کند.

در دوران کودکی رائول، خواهر او در اثر آتش‌سوزی فلج شد. آنها در انباری پنهان شده بودند که صاحب آمریکایی به‌خاطر کلاهبرداری از بیمه خانه را آتش می‌زند. رائول در نوجوانی‌اش، همراه با پدرش به فروش مواد مخدر روی آورد. پس از مدتی آنها ثروتمند شدند و  لقب legends of Managua را به خود گرفتند. پس از مدتی اعتبار و شهرت آنها پلیس آمریکا را نگران کرد. درنتیجه، سیا یک عملیات ترور برای پدر رائول تدارک دید. در بین شخصیت های کالاف دیوتی بلک اپس 2 و سایر نسخه‌ها، می‌بینیم که رانول این عملیات را تماشا کرده و درنهایت، انتقام خود را از پلیس آمریکا می‌گیرد.

در سال 1986 رائول، فرانک وودز را اسیر می‌کند، در این هنگام جیسون هادسون و الکس میسون وارد داستان می‌شوند و برای نجات جان او تلاش می‌کنند. الکس به کلبه منندز نفوذ می‌کند و با او درگیر می‌شود. درآخر، یک تیر به سمت صورت او شلیک می‌کند که باعث نابودی چشمش می‌شود.

ژنرال شفرد (Lieutenant General Shepherd)

ژنرال شفرد (Lieutenant General Shepherd)

ژنرال شفرد از شخصیت های کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 و نسخه‌های دیگر این سری است. او در گذشته به ارتش آمریکا خدمت می‌کرد و فرماندهی نیروی دریایی، نیروهای رنجر، نیروهای ویژه ۱۴۱ و ارتش خود با نام Shadow Company را برعهده داشت. اسلحه مگنوم ۴۴ به‌عنوان اسلحه مخصوص این کاراکتر شناخته می‌شود.

زندگی‌نامه ژنرال شفرد

شخصیت کالاف دیوتی ژنرال شفرد در دومین جنگ داخلی روسیه، نقش پررنگی داشت. طی یک حادثه‌ای، به میزان 30 هزار نیرو که تحت فرمان او بودند از بین می‌روند. این موضوع به‌شدت برروی روحیه و دیدگاه او تاثیر می‌گذارد. در سال‌های ۲۰۱۱ تا  ۲۰۱۳ شفرد به‌کمک سوپ نیروهای ویژه ۱۴۱ را تاسیس می‌کند. او حتی برای استخدام گوست رایلی برای نیروی ویژه خود به مکزیک سفر می‌کند.

او برای افزایش جنگ بین فراملی‌گرایان روسی و ایالت متحده تلاش می‌کند، در این بین متوجه می‌شود که به دلیل افزایش حملات به اروپا می‌تواند از ماکاروف به‌عنوان یک نماد برای هدف خود استفاده کند. مدتی بعد آنها دو سرنخ پیدا می‌کنند که یکی از آنها به سمت افغانستان و دیگری به یک خانه در گرجستان هدایت می‌شود. شپرد به‌همراه گوست و روچ به گرجستان می‌روند.

در آنجا او نقشه‌های ماکاروف را پیدا می‌کند و آن را بهترین فرصت برای تبدیل شدن به یک قهرمان ملی درنظر می‌گیرد. درنتیجه، دو نفر دیگر را به قتل می‌رساند. همچنین، مک تاویش و پرایس که برای این عملیات به افغانستان رفته بودند را هم می‌کشد. سپس، طبق نقشه ماکاروف پیدا کرده و آن را دستگیر می‌کند و به یک قهرمان تبدیل می‌شود.

ولادمیر ماکاروف (Vladimir Makarov)

ولادمیر ماکاروف (Vladimir Makarov)

یکی شخصیت های کالاف دیوتی ولادمیر ماکاروف است که از اصلی‌ترین شخصیت‌ منفی کالاف دیوتی در سری وارفیر این بازی حضور دارد. این کاراکتر حتی دوست قدیمی خود، یوری را برای رسیدن به هدفش به کشتن می‌دهد. او درنهایت به دست کاپیتان پرایس کشته می‌شود. حملات تروریستی لندن و مسکو توسط او طراحی و اجرا شده‌اند. عکس‌های قدیمی از پرایس و مک تاویش در انبار او پیدا شده‌اند که آنها را مسئول مرگ عمران زاخاوف معرفی کرده‌اند، همین موضوع علت کینه ماکاروف نسبت به این دو محسوب می‌شود.

زندگی‌نامه ماکاروف

شخصیت کالاف دیوتی ماکاروف به‌عنوان چترباز در بخش هوابرد آکادمی نظامی فارغ‌التحصیل می‌شود. در زمان فروپاشی دیوار برلین، در این شهر سکونت می‌کند. اولین شک‌ها درمورد فعالیت او این بود که یکی از خشونت‌آمیزترین نسل‌کشی‌ها را انجام داده است. این موضوع باعث شد تا سازمان ملل تحقیقاتی درمورد نقض حقوق بشر توسط او انجام دهد.

در سال 1996، او همراه با یوری در معامله زاخائف حضور پیدا می‌کند. در این هنگام، پرایس با تیراندازی، بازوی چپ او را قطع می‌کند. ماکاروف زاخائف را نجات داده و اعتماد او را جلب می‌کند. در سال 2011، ماکاروف از آذربایجان دستور انفجار سلاح هسته‌ای را صادر می‌کند تا خالد اسد را برکنار کند. این موضوع به کشتن 30 هزار سرباز منجر می‌شود.

پس از اتمام جنگ، ماکاروف در هتل Oasis مخفی می‌شود. یوری و پرایس به این هتل حمله می‌کنند تا او را بکشند. درنهایت، پرایس، یوری و ماکاروف به‌صورت تن‌به‌تن درگیر می‌شوند. درنتیجه این درگیری، یوری توسط ماکاروف کشته می‌شود.

شخصیت های زن کالاف دیوتی موبایل را بشناسید!

 • کاراکتر اوربن ترکر (Urban Tracker ) 
 • کاراکتر الیاس لوکاس (Alias) 
 • کاراکتر Naomi Mizushima (Manta Ray) 
 • کاراکتر آنا باکلر Anna Buckler (Artery) 

کاراکتر اوربن ترکر (Urban Tracker )  

کاراکتر اوربن ترکر (Urban Tracker )  

Urban Tracker یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های زن کالاف دیوتی موبایل است که با ظاهری دوست‌داشتنی و کاریزماتیک شناخته می‌شود. این کاراکتر برای اولین بار در سری 4 بازی بتل پس معرفی شد و با ظاهر دوست داشتنی و جذاب خود، به سرعت مورد توجه بازیکنان قرار گرفت.

کاراکتر الیاس لوکاس (Alias )  

کاراکتر الیاس لوکاس (Alias )  

شخصیت کالاف دیوتی Alias با موهای مشکی و زیبایی خاص خود در فصل ۲ معرفی شد و به سرعت توانست توجه بازیکنان را به خود جلب کند. او دارای مهارت‌های رزمی و کار با اسلحه‌های متفاوت، به‌ویژه تک تیراندازها، است.

کاراکتر Naomi Mizushima (Manta Ray)  

کاراکتر Naomi Mizushima (Manta Ray)  

شخصیت کالاف دیوتی نائومی، معروف به Manta Ray، در ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۰ و در فصل ۸ بازی معرفی شد. او به دلیل استعداد ویژه‌ای که در انجام تمرینات و مأموریت‌ها دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفت. داستان و پس‌زمینه‌ای دقیق از او ارائه نشده است.

کاراکتر آنا باکلر Anna Buckler (Artery) 

کاراکتر آنا باکلر Anna Buckler (Artery) 

آنا باکلر یکی از شخصیت های کالاف دیوتی معروف به Artery است. در سال ۲۰۲۰ و در طول فصل ۶ به‌عنوان بخشی از The Huntress Draw معرفی شد. او به دلیل شخصیت خیره‌کننده و سرسختی‌اش، اغلب توسط بازیکنان حرفه‌ای در تورنمنت‌های مهم انتخاب می‌شود.

بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل از نظرشما!

داستان شخصیت های کالاف دیوتی موبایل و سایر نسخه‌های این بازی به‌اندازه خود کاراکترها برای گیمرها جذابیت دارند. به‌طورکلی این بازی شامل 130 شخصیت می‌شود که در این مطلب زندگی‌نامه برخی از کاراکترهای کالاف را بررسی کردیم تا شما با داستان‌ها و رازهای شخصیت کالاف دیوتی بیشتر آشنایی داشته باشید.

اکنون که با داستان و اسم شخصیت های کالاف دیوتی موبایل و سری‌های مختلف این بازی آشنا هستید، برای ما بنویسید که از نظر شما بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل کدام هستند؟ شخصیت کالاف دیوتی مورد علاقه شما کدام است و چرا؟همچنین اگر علاقه مند به بازی های سبک بتل رویال هستید مقاله آشنایی با شخصیت Andrew فری فایر و استفاده از آن در ایموجو می تواند برای شما جذاب باشد.

سوالات متداول

بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل کدام هستند؟

شخصیت های کالاف دیوتی دارای قابلیت‌های خاص خود هستند. اما در بین آنها چند کاراکتری که بیشترین توجه را به خود جلب می‌کنند شامل کاپیتان مک‌تاویش، کاپیتان پرایس، گز، الکس میسون و… می‌شوند.

کدام شخصیت های کالاف دیوتی موبایل دردسترس هستند؟

در بین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل که تعداد آنها به 130 می‌رسند، 100 کاراکتر به کالاف دیوتی موبایل راه پیدا کرده‌اند. از جمله آنها می‌توان به Ajax، Alice، Alex Mason،َ American Bulldog، Ghost، Grinch، Park، Mara، Mace، Lerch، Ronin، Section اشاره کرد.

آیا شخصیت زن در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد؟

شخصیت های زن کالاف دیوتی موبایل تعداد زیادی دارند. برای مثال می‌توان به اربن ترکر، رزا، واگر مدیر و کاراکترهای دیگر اشاره کرد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support