روش تضمینی کاهش پینگ براول استارز

کاهش پینگ براول استارز

براول استارز یک بازی ریل‌تایم آنلاین است که سرعت اینترنت و پینگ بازی اهمیت زیادی دارد. پینگ بالا می‌تواند حرکت شما را به تاخیر انداخته و حتی یک تاخیر کم‌تر از یک ثانیه‌ای هم باعث باختتان شود. روش‌هایی برای کاهش پینگ براول استارز  وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌تونید لگ بازی براول استارز را کاهش دهید. در ادامه از بخش آموزش بازی براول استارز به آموزش رفع تحریم براول استارز و کاهش پینگ در بازی پرداخته شده است.

چرا پینگ براول استارز مهم است؟

 

کاهش پینگ براول استارز

پینگ پایین در براول استارز، به دلیل کم کردن تاخیر بازی، بسیار مهم است. در واقع زمانی که شما دستوری را از طریق دکمه‌های بازی می‌فرستید، این دستور در سرور بازی ارسال شده و پس از انجام می‌شود. پینگ درواقع میزان تاخیری است که فرستاده شدن این دستور در سرور بازی دارد؛ در نتیجه هرچه پینگ کم‌تری داشته باشید، سرعت ارسال و انجام شدن دستوراتتان بیش‌تر خواهد بود.

این موضوع در بازی‌هایی سریع مانند براول استارز که در لحظه باید تصمیم گرفته و حرکتی انجام دهید، اهمیت بسیار بالاتری دارد. یک ثانیه تاخیر می‌تواند باعث مرگ شما در بازی شود. تصور کنید که می‌خواهید از موقعیتی خطرناک فرار کنید اما پینگ بالا مدت زمان ارسال دستور فرار و حرکت به سرور را بیش‌تر می‌کند، درنتیجه کاراکتر شما در میان خطر می‌ایستد تا دستور سرور اجرا شود.

دلایل کاهش پینگ براول استارز چیست؟

کاهش پینگ براول استارز

دلایل کاهش پینگ براول استارز چیست؟

 • واکنش سریع‌تر: با پینگ پایین، دستوراتتان سریع‌تر ارسال شده و انجام می‌شوند. این موضوع می‌تواند یک مزیت مهم برای شما باشد.
 • گیم‌پلی روان‌تر: یکی از دلایل ایجاد لگ در بازی، پینگ بالا است. کاهش پینگ براول استارز به کاهش لگ در بازی کمک می‌کند و درنتیجه گیم‌پلی روان‌تری تجربه می‌کنید.
 • احتمال دیسکانکت شدن پایین: پینگ بالا گاهی اوقات می‌تواند باعث قطع اتصال به بازی شود و شما را به طور کلی دیسکانکت کند.
 • کیفیت بیش‌تر تصاویر: در برخی از بازی‌ها، بالاتر رفتن پینگ مساوی افت کیفیت تصویر بازی است. با این حال این اتفاق می‌تواند به دلیل سرعت اینترنت پایین هم رخ دهد.

پینگ بازی براول استارز باید چه‌قدر باشد؟

کاهش پینگ براول استارز

پینگ بازی براول استارز باید چه‌قدر باشد؟

قطعا برای شما هم سوال است که پینگ بازی بهتر است چه عددی باشد. به دلیل فاصله‌ای که با سرورها وجود دارد، امکان ارسال دستورات به شکل فوری فراهم نیست؛ درنتیجه شما همواره کمی تاخیر را تجربه خواهید کرد. با این حال این تاخیر می‌تواند ۳۰ میلی‌ثانیه باشد، که بسیار کوچک‌تر از یک ثانیه است؛ یا می‌تواند ۵۰۰ میلی ثانیه باشد که نصف یک ثانیه را تشکیل می‌دهد.

بهترین حالت پینگ، پینگ زیر ۵۰ ثانیه است که درواقع بازی بدون تاخیر محسوب می‌شود؛ با پینگ‌های زیر ۱۰۰ و ۱۵۰ هم می‌توان به شکل مناسبی بازی کرد. پینگ‌هایی که از این اعداد بالاتر باشند، باعث کاهش کیفیت گیم‌پلی شما خواهند شد.

کاهش پینگ در براول استارز

کاهش پینگ براول استارز

کاهش پینگ در براول استارز

 • استفاده از اینترنت پرسرعت
 • اتصال با استفاده از LAN
 • حذف دستگاه‌های اضافه
 • بستن برنامه‌های پس زمینه
 • اتصال به سرورهای نزدیک
 • استفاده از VPN
 • استفاده از DNS
 • برنامه کاهش پینگ

استفاده از اینترنت پرسرعت برای کاهش پینگ براول استارز

یکی از اصلی‌ترین دلایل بالاتر رفتن پینگ، داشتن اینترنتی با سرعت پایین است. هرچه سرعت اینترنتتان پایین‌تر باشد، زمان ارسال دستورات بیش‌تر شده و در نتیجه پاسخ دستورات نیز دیرتر انجام خواهد شد. وصل شدن به یک اینترنت پرسرعت و پایدار، می‌تواند پینگ شما را تا حد زیادی کاهش دهد. توجه کنید که علاوه بر سرعت اینترنت، پایدار بودن آن نیز اهمیت بالایی دارد؛ اینترنتی پرسرعت که دائما دارای قطعی‌های لحظه‌ای است، پینگ شما را بسیار بیش‌تر خواهد کرد.

اتصال با استفاده از LAN

قطعا برای شما هم سوال است که چطور سرعت اینترنت را افزایش دهیم، یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش سرعت، وصل شدن از طریق کابل LAN است. اگر از مودم استفاده می‌کنید، می‌توانید موبایل خودتان را با استفاده از کابل و سخت‌افزارهای جانبی، به شکل مستقیم به مودم وصل کنید.

موبایل‌ها دارای پورت LAN نیستند و نمی‌توان همانند سیستم آن‌ها را به شکل مستقیم و فیزیکی به شبکه وصل کرد. برای این کار می‌توانید از یک تبدیل LAN به USB-C یا لایتنینگ استفاده کنید. درنتیجه می‌توانید کابل لن را به روتر خود وصل کرده، سپس یک سر تبدیل را به کابل لن وصل کنید؛ و درنهایت این کابل را به پورت USB-C یا لایتنینگ موبایلتان متصل سازید.

استفاده از کابل LAN برای اتصال به اینترنت، تقریبا همیشه سریع‌تر از وای‌فای است. برخی از این کابل‌ها توانایی انتقال داده با سرعت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه را دارند؛ با این حال اگر از کابل قدیمی و کند استفاده کنید و تبدیلتان هم قدیمی و بی‌کیفیت باشد، احتمال این که سرعتی پایین‌تر از وای‌فای دریافت کنید، وجود دارد. با استفاده از سخت‌افزار مناسب، می‌توانید سرعت اینترنتتان در بازی را افزایش داده و باعث کاهش پینگ براول استارز شوید.

حذف دستگاه‌های اضافه

یکی از راه‌های دیگر برای بالا بردن سرعت اینترنت و کاهش پینگ براول استارز، این است که به تنهایی به یک روتر متصل شوید. اگر افراد دیگری از یک شبکه استفاده می‌کنند، پهنای باند کاهش پیدا کرده و سرعت اینترنتتان پایین می‌آید. یک راه مناسب برای کاهش پینگ براول استارز این است که به تنهایی از یک روتر و شبکه ارائه‌دهنده اینترنت استفاده کنید؛ درنتیجه از پهنای باند بیش‌تری برخوردار خواهید شد.

بستن برنامه‌های پس زمینه

گاهی اوقات برنامه‌های پس زمینه‌ای که در موبایلتان فعال باشند، می‌توانند از اینترنت استفاده کرده و پهنای باند را کاهش دهند. درنتیجه پینگ بازی بیش‌تر می‌شود. بهتر است قبل از ورود به بازی تمام برنامه‌های روشن را ببندید تا فقط براول استارز از پهنای باند استفاده کند.

اتصال به سرورهای نزدیک

کم کردن فاصله دستگاهتان تا سرور بازی، می‌تواند نقشی اساسی در کاهش پینگ براول استارز داشته باشد. اگر بتوانید به سرورهای کشورهای نزدیک مانند امارات یا ترکیه متصل شوید، پینگتان در بازی کاهش بسیاری خواهد داشت. بهترین سرور براول استارز، سروری است که کم‌ترین فاصله را با دستگاهتان داشته باشد. هرچه سرور دورتر باشد، تاخیر ارسال و دریافت دستورها بیش‌تر می‌شود.

استفاده از VPN

طبق تجربه بسیاری از بازیکنان ایرانی، استفاده کردن از وی‌پی‌ان می‌تواند باعث کاهش پینگ بازی براول استارز شود. دستورات ارسال‌شده توسط دستگاهتان از طریق سرورها و مسیرهای مختلف به سرور بازی می‌رسند، درحالی که استفاده از یک وی‌پی‌ان مناسب برای براول استارز، می‌تواند تمام این مسیرها را از بین برده و دستورات را با یک مسیر جدید و میان‌بر به سرور بازی رساند.

بهترین وی پی ان برای بازی براول استارز، وی پی انی است که به سرورهای بازی نزدیک بوده و همچنین کیفیت خوبی داشته باشد. یک VPN زمانی دارای کیفیت خوب است که افراد کمی از آن استفاده کنند و دائما دچار تغییر آی‌پی و لوکیشن نشود. درنتیجه باید از یک وی‌پی‌ان مناسب استفاده کنید؛ اکثر وی‌پی‌ان‌های رایگان کیفیت پایینی دارند و ممکن است حتی پینگتان را بیش‌تر کنند. همچنین استفاده از وی‌پی‌ان می‌تواند به رفع تحریم براول استارز در ایران نیز کمک کند.

بهترین راه، خرید یک سرور مجازی و راه‌اندازی VPN اختصاصی خودتان است. این کار با این که سختی‌هایی دارد و افراد مبتدی در انجام آن دچار مشکل خواهند شد، اما بهترین نوع اتصال را برایتان فراهم می‌کند. در این حالت با استفاده از یک تانل اختصاصی، به سرور وی‌پی‌ان وصل شده و در نهایت به سرور بازی متصل می‌شوید. در نتیجه تمام مسیرها و سرورهای اضافی میان دستگاه و سرور بازی، حذف می‌شوند و اتصال پایدارتر و سریع‌تری خواهید داشت.

خواندن مقاله ترفندهای رفع لگ در بازی براول استارز بدون vpn در رسانه ایموجو 

استفاده از DNS

دی ان اس‌ها درخواست‌های ارسالی شما را به سرورهای مورد نظر ارسال می‌کنند؛ به عنوان مثال یک دستور در بازی، از طریق یک سرور دی ان اس به سرور بازی ارسال می‌شود. درنتیجه سرویس‌های دی ان اس قوی‌تر، سرعت و کیفیت بیش‌تری خواهند داشت و درنتیجه باعث کاهش پینگ در براول استارز خواهند شد. تغییر دی ان اس، یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای کاهش پینگ بازی است.

شما می‌توانید دی ان اس را روی مودم خود ست کنید؛ در نتیجه با هربار اتصال، به آن دی ان اس متصل می‌شوید و کیفیت کلی اینترنتتان بیش‌تر می‌شود. دی ان اس را می‌توانید به عنوان یک واسطه در نظر بگیرید که نقش انتقال اطلاعات را دارد؛ هر چه قدرت این واسطه بیش‌تر باشد، داده‌ها با سرعت و کیفیت بهترین جابه‌جا خواهند شد.

با استفاده از Dns برای براول استارز، می‌توانید پینگتان را بسیار کم‌تر کنید. شما می‌توانید از برنامه‌های تغییر دی ان اس مختلف نیز استفاده کنید؛ این برنامه‌ها را می‌توانید در گوگل پلی استور یا اپ استور پیدا کرده و دانلود کنید. بهترین dns برای بازی براول استارز می‌تواند به اینترنت شما بستگی داشته باشد. شما می‌توانید لیستی از بهترین dns برای گیم در این مقاله ایران موجو پیدا کنید. با این حال استفاده از dnsها کلادفلر مانند 1.1.1.1 یا دی ان اس‌های گوگل (8.8.8.8 و 8.8.4.4) می‌تواند باعث کاهش پینگ براول استارز شوند.

برنامه کاهش پینگ

سرویس‌ها و برنامه کاهش پینگ، برنامه‌هایی هستند که همانند اتصال به وی‌پی‌ان، مسیرها و سرورهای اضافی میان دستگاه و سرور بازی را از بین برده و دستگاه را با یک میان‌بر به سرور بازی متصل می‌کنند. اکثر این برنامه‌ها به دلیل تعداد بالای کاربران از کار افتاده‌اند یا فقط کاربران پرمیوم می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. با این حال برنامه‌هایی مانند NoPing وجود دارند که با بیش از ۱۵۰۰۰ سرور در جهان، می‌توانند پینگ براول استارز را کاهش دهند.

شما می‌توانید با دانلود این برنامه‌ها از گوگل پلی استور یا اپ استور، با پینگ پایین‌تری بازی کنید. با این حال دقت داشته باشید که ممکن است استفاده از این برنامه‌ها هم تغییری روی پینگ شما ایجاد نکند. درنتیجه نباید امید زیادی به برنامه‌های کاهش پینگ داشته باشید.
شاید خواندن مقاله آموزش رفع مشکل لگ بازی براول استارز برای شما کاربردی و جذاب باشد.

راهکار شما برای کاهش پینگ براول استارز چیست؟

کاهش پینگ براول استارز

راهکار شما برای کاهش پینگ براول استارز چیست؟

ما در این مقاله دلایل بالا بودن پینگ براول استارز را بررسی کرده و ۸ راه‌حل مختلف را برای کاهش پینگ براول استارز ارائه دادیم. بهتر است ابتدا دلیل بالا بودن پینگ خودتان را با آزمایش پیدا کرده و سپس از راه‌حل متناسب با آن برای کاهش پینگ استفاده کنید. شما بگویید که از چه راهی برای کاهش پینگ براول استارز استفاده می‌کنید؟ با نوشتن نظرات خود می‌توانید بازیکنان مبتدی را راهنمایی کرده و به ما در نوشتن مقالات بهتر کمک کنید.

سوالات متداول

بهترین مقدار پینگ چه‌قدر است؟

پینگ زیر 200ms را می‌توان پینگ خوب دانست؛ عالی‌ترین پینگ زیر ۵۰ میلی‌ثانیه است.

بهترین روش کاهش پینگ براول استارز چیست؟

استفاده از یک اینترنت پایدار و پرسرعت و VPN اختصاصی، می‌توانند از بهترین راه‌ها برای کاهش پینگ براول استارز باشند.

آیا سرعت اینترنت بالا باعث کاهش پینگ براول استارز می‌شود؟

توجه داشته باشید که سرعت اینترنت بالا لزوما به معنی پینگ پایین نیست؛ داشتن اینترنت پایدار و با کیفیت، از یک اینترنت پرسرعت ناپایدار بهتر است.

آیا استفاده از کابل LAN و تبدیل آن باعث کاهش پینگ می‌شود؟

اگر از یک کابل و تبدیل جدید و خوب استفاده کنید، سرعت اینترنتتان بیش‌تر خواهد شد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support