50 درصد درآمد از تلگرام برای صاحبان کانال تلگرام

50 درصد درآمد از تلگرام برای صاحبان کانال تلگرام
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 83
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

صاحبان کانال‌های تلگرام اکنون می‌توانند با نمایش تبلیغات از درآمد تلگرام سهم داشته باشند بنابر این 50 درصد درآمد از تلگرام برای صاحبان کانال تلگرام در نظر گرفته می شود.

روش درآمد از تلگرام

کاربران تلگرام هر ماه بیش از 1 تریلیون بازدید در کانال ها ایجاد می کنند. از امروز، صاحبان کانال‌های عمومی با حداقل 1000 مشترک می‌توانند 50 درصد از درآمد حاصل از تبلیغات نمایش داده شده در کانال‌های خود را دریافت کنند. همچنین اگر هنوز کانال تلگرام ندارید و قصد ساخت کانال تلگرام را دارید می توانید نحوه ساخت کانال تلگرام را در ایران موجو بخوانید.

روش درآمد از تلگرام

دارندگان کانال می‌توانند جوایز خود را بدون هیچ کارمزدی برداشت کنند یا آنها را مجدداً در تبلیغات تلگرامی، نام‌های کاربری شیک یا هدایای Premium سرمایه‌گذاری کنند.

مشاهده آمار درآمد از تلگرام

برای مشاهده آمار درآمدزایی کانال خود بهChannel Settings  > Statistics > Monetization بروید. برداشت‌ها برای مالکان کانال در هفته‌های آینده در Fragment در دسترس خواهد بود.

 

تبلیغات مبتنی بر  TON تلگرام

برای ایجاد این امکان، نوع جدیدی از تبلیغات را معرفی می‌کنیم که کاربران می‌توانند آن را با Toncoins خریداری کنند: یک ارز دیجیتال که توسط بلاک چین TON تامین می‌شود.

ما Blockchain TON را انتخاب کردیم زیرا کارمزد پایین، سرعت تراکنش بالایی دارد و دارای رکوردی برای تعداد تراکنش‌هایی است که می‌تواند در هر ثانیه پردازش کند.

اکنون هر کسی می‌تواند ربات یا کانال خود را تبلیغ کند. هنگام ایجاد یک تبلیغ تلگرام، دقیقاً کانال هایی را که می خواهید در آن نمایش داده شود انتخاب می کنید، بنابراین کنترل کاملی بر آنها دارید.

تبلیغات مبتنی بر  TON تلگرام

 

چرا تبلیغات تلگرام خاص است

تبلیغات تلگرام با تبلیغات سایر اپلیکیشن ها بسیار متفاوت است. آنها فقط در کانال های عمومی بزرگ نشان داده می شوند. آنها هرگز در چت ها، لیست چت یا سایر رابط های شما ظاهر نمی شوند.

تبلیغات تلگرام بر اساس اطلاعات کاربر نیست. آنها فقط به کانالی بستگی دارند که شما آنها را در آن می‌بینید و مستقیماً به صاحبان کانال منتفع می‌شوند.

چرا تبلیغات تلگرام خاص است

ما درک می‌کنیم که همه تبلیغات را دوست ندارند، حتی اگر از سازندگان محتوا حمایت کنند. خوشبختانه، در تلگرام هر کسی می‌تواند با خرید اکانت پرمیوم تلگرام، تبلیغات را خاموش کند و ده‌ها ویژگی انحصاری، از جمله ویژگی‌های جدید Telegram Business را دریافت کند.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support