اعطای جوایز فینالیست‌های مراسم جوایز مردمی پاکت گیمرز به صورت زنده پخش می‌شود

جوایز مردمی پاکت گیمرز
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 479
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

مهم‌ترین کاری که معمولاً یک فرد باید انجام دهد رأی دادن است. افراد معمولاً در مبارزات انتخاباتی خود تقلب می‌کنند، اما مهم این است که آن‌ها به فینال جوایز مردمی پاکت گیمرز رسیده‌اند. این مراسم قرار است به صورت زنده پخش شود. در ادامه با بخش اخبار گیم سایت ایران موجو همراه باشید

این مراسم به چه علتی برگزار می‌شود؟

این مراسم به عنوان تنها مراسم اهدای جوایز به بازی‌های موبایلی است. اکنون چهارمین سالی است که مراسم اهدای جوایز مردمی پاکت گیمرز برگزار می‌شود. این مراسم به همت سایت PocketGamer.biz سالانه برگزار شده و جوایزی به افراد برتر اهدا می‌شوند. افراد برتر به صورت مستقیم توسط آرای مردمی انتخاب می‌شوند.

سال گذشته میلادی یعنی سال 2020 از شما خواسته شده بود تا از تجربیات بازی‌های جیبی خود بگویید و آن‌ها را با رویداد جوایز مردمی پاکت گیمرز به اشتراک بگذارید. برگزار کنندگان این رویداد از شما بابت در اختیار گذاشتن این اطلاعات تشکر می‌کنند، ممنونیم که باعث شدید تا لیستی ارزشمند تهیه کنیم.

وضعیت مراسم امسال چگونه است؟

در مراسم امسال با توجه به حجم بالای شرکت کنندگان، 20 نامزد نهایی به فینال راه پیدا کردند. در نهایت این 20 نامزد در یک مناظره بسیار جذاب شرکت خواهند کرد، فینالیست‌های مراسم جوایز مردمی پاکت گیمرز در دو ژانر مختلف کلاسیک و شبیه‌سازی دسته‌بندی می‌شوند که هر کدام جذابیت‌های خاص خود را دارند.

در نهایت این مردم هستند که افراد برتر را انتخاب می‌کنند، شما به عنوان یک فرد حق انتخاب دارید و می‌توانید هر عنوانی را انتخاب کنید. هدف آخر شما انتخاب بازی مناسب بوده که مستحق بردن جایزه است. لیست بازی‌ها را نگاه کنید و بهترین آن‌ها را که لیاقت برنده شدن دارند انتخاب کنید تا مطمئن شوید برنده جوایز مردمی پاکت گیمرز شود..

جوایز مردمی پاکت گیمرز
جوایز مردمی پاکت گیمرز

!!!برای خرید الماس بازی فری فایر همین حالا کلیک کنید!!!

تعیین برندگان مراسم جوایز مردمی پاکت گیمرز

جمع آوری ارا از مردم تا روز 30 ژوئن ادامه خواهد داشت و شما مجاز خواهد بود تا به هر نامزدی رأی دهید. در روز اعلام برندگان جوایز مردمی پاکت گیمرز همه چیز آماده خواهد بود تا بهترین اثر انتخاب شود. برنده این مراسم در روز 20 ژوئیه اعلام می‌شود و در همان روز جایزه به او تعلق می‌گیرد، هم اکنون به عنوان یک فرد صاحب رأی، نظر خود را اعلام کنید و در این رویداد شریک باشید.

چگونه می‌توان در این رویداد نامزد شد؟

برای حضور در مراسم اهدای جوایز مردمی پاکت گیمرز باید به قوانین این رویداد توجه کنید:

  • بازی شما باید در سال 2020 ساخته شده باشد.
  • این امکان برای شما وجود دارد که بیش از یک بار نامزد شوید، البته در صورت داشتن چند عنوان بازی.
  • بازی ساخته شده توسط شما باید یکی از پلتفرم‌های اندروید یا ای او اس را پشتیبانی کند.
  • شما باید تا قبل از 21 مه اعلام آمادگی کنید تا بازی شما در لیست نهایی لحاظ شود.

نتیجه گیری درباره جوایز مردمی پاکت گیمرز

نظر شما چیست؟ مراسم جوایز مردمی پاکت گیمرز این امکان را به شما می‌دهد تا بازی دلخواه خود را به عنوان بهترین بازی سال انتخاب کنید و در این رویداد مهم شریک باشید. پس هم اکنون رأی دهید. امیدواریم این مطلب ایران موجو مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support