بازی Solitaire Stories به زودی راهی Apple Arcade می‌شود

Solitaire Stories Game
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 525
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

بازی Solitaire Stories یک بازی تک نفره پاسور با رنگ و لعابی جذاب است. به احتمال زیاد گیمرهای بسیاری نام بازی Solitaire را شنیده‌اند. بازی سولیتر یک بازی تک نفره قدیمی و شناخته‌شده در بین بازی‌های ورق حتی در بین گیمرهای غیرحرفه‌ای است. این بازی از زمان معرفی تا به حال در طول این سال‌ها بارها تغییر پیدا کرده و به شیوه‌های مختلفی طراحی شده است.
شرکت طراحی و ساخت بازی‌های رد گیمز (Developer Red Games Co) آخرین تیمی بوده که سعی کرده است مبحث جدیدی را در فرمول بازی Apple Arcade آینده خود که Solitaire Stories نام دارد به ارمغان آورد. این بازی به زودی در اپل آرکید برای کاربران اپل در دسترس خواهد بود. برای اشنایی بیشتر با بخش اخبار بازی سایت ایران موجو همراه باشید.

معرفی بازی Solitaire Stories

همان‌طور که از نام این بازی پیداست، Solitaire Stories یک روایت جدید را نسبت به بازی‌های پیشین به ارمغان می‌آورد. این بازی با طراحی جذابی که دارد به بازیکنان یک سفر سرگرم‌کننده با سطوح چالش برانگیزتر را ارائه می‌دهد. مراحل و داستان‌های مختلفی برای لذت بردن از این بازی وجود دارد که هر مرحله دارای یک طراحی میز جدید، محیط گیم پلی متفاوت، نقشه و موسیقی متن متفاوت است.   
سازندگان بازی سولیتر استوریز اعلام کرده‌اند که پس از انتشار بازی، قرار است ماهانه داستان‌هایی با میزها و سطوح جدیدی به این بازی اضافه شود. فراتر از موضوع داستان بازی Solitaire Stories هر یک از مراحل دارای چالش‌های روزانه است. در صورتی که بازیکنان بتوانند موفق به شکست این مراحل شوند به آنها طلا داده می‌شود. پس از این بخش افراد می‌توانند ارز به دست آورند و ارز به دست آمده خود را مبادله کنند تا داستان‌ها و میزهای جدیدی را باز کند.

Solitaire Stories Game
Solitaire Stories Game

با استفاده از خرید جم و الماس فری فایر این بازی های جذاب را راحت تر بازی کنید

آشنایی بیشتر با بازی Solitaire Stories

در کنار موارد گفته شده در بخش قبل، درون بازی Solitaire Stories یک مسابقه روزانه نیز برگزار می‌شود. در این بخش با تمامی بازیکنان به یک شکل برخورد می‌شود و هر بازیکن یک فرصت برای کسب بالاترین امتیاز را دارد.

برای بازیکنانی که می‌خواهند به راحتی و بدون برخورد با چالش‌های سخت از Solitaire لذت ببرند نیز بخش جالبی طراحی شده است. گزینه Quick Play باعث می‌شود که افراد بتوانند بدون هیچ داستان یا چالش اضافی به راحتی بازی کنند. در این حالت افراد می‌توانند تم میز مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به انجام بازی بپردازند.

ویژگی شخصی سازی در بازی Solitaire Stories

بازی Stories Solitaire علاوه بر ویژگی‌های گفته‌شده دارای گزینه‌های مختلفی در جهت شخصی‌سازی است. این شخصی‌سازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بازی را متناسب با تنظیمات دلخواه خود تغییر دهند. شخصی سازی بازی سولیتر استوریز شامل یک حالت راست و چپ بوده که در حالت عمودی یا افقی موجود است.

زمان انتشار و دسترسی به بازی Solitaire Stories

در حال حاضر تاریخ دقیقی برای انتشار بازی Solitaire Stories در دسترس نیست. طبق آخرین اعلانات این بازی به زودی در Apple Arcade برای علاقه‌مندان در دسترس خواهد بود. هزینه اشتراک ماهانه برای بازیکنان به جهت انجام این بازی 4.99 دلار معرفی شده است. امیدواریم از این مطلب سایت ایران موجو استفاده کرده باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support