عرضه بازی Squad Busters سوپرسل در آوریل 2024

عرضه بازی جدید Squad Busters سوپرسل در آوریل 2024
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 499
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

Paula Baguena، مدیر انجمن Squad Busters در ویدیویی تأیید کرد که Supercell آماده عرضه بازی Squad Busters در تاریخ 23 آوریل 2024 است. جزئیات مربوط به پلتفرم و کشورهای این بازی به زودی اعلام خواهد شد.

تاریخ عرضه بازی Squad Busters

بازی جدید Squad Busters تایتل نسبتاً جدیدی از سوپرسل است که در اواخر این ماه به بازار عرضه خواهد شد. این بازی اولین بار در ژانویه 2023 رونمایی شد و دو آزمایش بتا را به ترتیب در فوریه 2023 و مه 2023 انجام داد.

به نقل از سوپرسل، Squad Busters سرشار از سرگرمی های منحصر به فرد و غیرقابل پیش بینی است و شخصیت‌های سوپرسل از بازی‌های کلش آف کلنز (Clash of Clans)، براول استارز (Brawl Stars)، هی دی (Hay Day)، کلش رویال (Clash Royale) و بوم بیچ (Boom Beach) را در مسابقاتی حماسی و چند نفره کنار هم جمع می‌کند.

نحوه بازی Squad Busters نسخه  Soft Launch

جزئیات مربوط به نسخه soft launch این بازی هنوز فاش نشده است. اما سوپرسل 9 آوریل ویدئویی را در یوتیوب منتشر می‌کند تا تمام جزئیات soft launch را اعلام کند.

با در نظر گرفتن سوابق سوپرسل در بازی‌های قبلی، انتشار بازی Squad Busters در کشورهای شمال اروپا اولویت دارد و فنلاند و کانادا برای سوپرسل گزینه هایی است که اهمیت بیشتری خواهد داشت تا بازی های خود را به صورت soft launch ارائه دهد.

شخصیت های بازی Squad Busters

Squad Busters ترکیب جالبی از تمام تایتل های محبوب Supercell است

Squad Busters ترکیب جالبی از تمام تایتل های محبوب Supercell است

اگر شما هم جزء طرفداران بازی‌های سوپرسل هستید، حتما اغلب بازی‌های آنها را می‌شناسید. حتی اگر طرفدار هم نباشید، حتما تا به حال با عناوین آنها برخورد کرده‌اید. Squad Busters شخصیت‌هایی را از تمام بازی‌های موفق سوپرسل آورده و آنها را در یک بازی واحد قرار می‌دهد که حتما باعث جذابیت بیشتر این بازی خواهد شد.

البته شروع سال 2024 برای طرفداران سوپرسل با متوقف شدن Clash Mini چندان خوب نبود. با این حال، همانطور که در پست وبلاگ سالانه مدیرعامل این شرکت ذکر شده است، سال 2024 باید درخشان به نظر برسد.

منبع: gamingonphone

ثبت دیدگاه
iranmojo online support