به‌روزرسانی بازی Squad Busters ژوئن 2024

به‌روزرسانی بازی Squad Busters ژوئن 2024
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 155
 • دیدگاه 0
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

بازی Squad Busters یک از بازی های جذاب و پرطرفداری است که از زمانی که وارد جهان شد در حال اوج گرفتن بود و این بازی اولین بروزرسانی خود را در17ژوئن 2024 دریافت میکند که در این مقاله در باره به‌روزرسانی بازی Squad Busters ژوئن 2024 و کاراکتر های جذاب آن صحبت میکنید.

ویژگی های جدید به‌روزرسانی بازی Squad Busters ژوئن 2024

 • Ice World
 • کاراکترهای
 • اسکین‌ها

در ادامه با ویژگی های جدید به‌روزرسانی بازی Squad Busters آشنا میشویم:

Ice World-دنیای یخی

دنیای جدید Ice World بابه‌روزرسانی بازی Squad Busters ژوئن2024 یک دنیای جدید به نام Ice World معرفی کرده است و این دنیای تازه و یخ‌زده، علاوه بر محیط جدید، سه کاراکتر جدید و چالش‌های منحصر به فردی را به بازیکنان ارائه می‌دهد که در کنار کاراکترها، مادهای (mod) جدیدی نیز عرضه می‌شوند که هیجان بیشتری را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

Ice World-دنیای یخی

ماد “Super Ice Spirits در دنیای جدید Ice Worldمعرفی شده است این ماد به ارواح یخی غول پیکر معروف است که سراسر نقشه به حرکت در می آید و این ارواح یخی همچنین می‌توانند نقاط استراتژیکی را اشغال کنند که به بازیکنان مزیت یا چالش‌های بیشتری می‌دهد.
یکی دیگر از ماد های هیجان انگیز ماد “Golem Meteors” است که رگباری از آسمان می افتد و فرصتی برای بازیکن فراهم میکند تا جم ها را جمع آوری کند این ماد یک راه سریع برای به دست آوردن ثروت است که در ماد Coin Chestsهزینه چست ها به تنها یک سکه کاهش یافته است و این به شما امکان می دهد Chestهای بیشتری را باز کنید و منابع را با سرعت بیشتری بدست آوریداین ویژگی می‌تواند به خصوص در نبردهای سریع و پویا مزیت بزرگی باشد. یکی دیگر از ماد های جذابGem Hot Potاست که جم هایی به صورت تصادفی در نقشه ظاهر میشود جمع‌آوری این Gemها می‌تواند به بازیکنان کمک کند تا در نبردها دست برتر را داشته باشند و منابع لازم برای ارتقاء کاراکترها و تجهیزات خود را فراهم کنند.

بازیکنان می‌توانند یک هفته در Ice World بازی کنند و کاراکترهای جدید را باز کنند که در طول این رویداد، بازیکنان با استفاده از Ice Spirits in Battles می‌توانند صندوقچه‌های پاداشی از جمله Ice Chests را به دست آورند که کاراکترهای دنیای یخی را تضمین می‌کند و همچنین برای خرید کوین Squad Busters می توانید به صفحه این محصول در ایران موجو مراجعه کنید.

کاراکترهای جدید بازی اسکواد باسترز

 • Ice Wizard
 • Dr. T
 • Jessie
 • Bandit

کاراکترهای جدید بازی اسکواد باسترز

کاراکتر های جدید بازی Squad Busters شامل موارد بالا میشوند که در قسمت زیر با معرفی کارکتر ها آشنا میشویم:

کاراکتر Ice Wizard

این کاراکتر با قابلیت Super Freeze Spell است و دشمنان را بی‌حرکت کرده و به بازیکنان امکان برتری در نبردها را می‌دهد و در فرم کلاسیک خود، Ice Wizard با توپ‌های یخی حمله می‌کند که پس از ضربه چهارم به صورت مخروطی بیرون می‌آیند همچنین این کاراکتر  یک نسخه بزرگتر و ماندگارتر از طلسم Freeze معمولی ایجاد می‌کند.

کاراکتر Dr. T

این کاراکتر با توانایی‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود، به یک انتخاب استراتژیک و قدرتمند در نبردها تبدیل شده است و Dr. T یکی از جدید ترین کاراکتر های  اسکواد باسترز است که این کاراکتر با توانایی Mega Crab می‌تواند پس از جمع‌آوری سکه‌های کافی، این هیولا را آزاد کند که به سرعت به ویرانی صفوف دشمن می‌پردازد.

کاراکتر Jessie

Jessie یکی از کاراکترهای جدید معرفی شده در به‌روزرسانی بازی Squad Busters ژوئن 2024 است که این کاراکتر با قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد خود، به یک انتخاب استراتژیک و قدرتمند در نبردها تبدیل شده است.

جسی مجهز به turret مربوط به حیوان خانگی خود، Scrappy، است که پس از باز کردن یک Chest ظاهر می‌شود و قدرت شلیک اضافی را فراهم می‌کند شما میتوانید مزیت‌های استراتژیک و موقعیت‌های دفاعی ایجاد کنید.

کاراکتر Bandit

Bandit یکی از کاراکترهای جدید معرفی شده در به‌روزرسانی بازی Squad Busters ژوئن 2024 است این کاراکتر که از بازی Clash شناخته شده است، توانایی‌هایی دارد که مقدار قابل توجهی از Gems را به بازیکنان ارائه می‌دهد و دارای توانایی‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی است که او را به یک انتخاب قدرتمند در نبردها تبدیل می‌کند.

اسکین‌های جدید بازی Squad Busters

 • Ninja Goblin
 • Origami Barbarian King
 • Tour Guide Mavis
 • Kimono Witch
 • Street Magic Wizard

بازی Squad Busters اسکین‌های جدیدی را نیز به فروشگاه خود اضافه کرده است که شامل موارد بالا است.

اسکین‌های جدید بازی Squad Busters

این اسکین‌های جدید، با طراحی‌های منحصر به فرد و خلاقانه، تجربه بصری و جذابیت بازی Squad Busters را برای بازیکنان افزایش می‌دهند که اسکین‌های جدیدی از جمله Ninja Goblin ،Origami Barbarian King ،Tour Guide Mavis ،Kimono Witch، و Street Magic Wizard به فروشگاه این بازی می‌آیند که هر کدام ظاهر و تم منحصر به فردی را خواهد داشت. برای کسانی که در Gem Pass شرکت می‌کنند، در ماه جولای اسکین Pool Party Hog Rider ارائه می‌شود، در حالی که در ماه آگوست اسکین Retro Future Colt نیز ارائه می شود و یک موضوع جذاب دیگر که اسکین Black Belt Chicken، را به صورت رایگان میتوانید دریافت کنید

فصل‌های آینده بازی squad busters

دو فصل جدید Beach Party Season و Burgers and Bullets Season نیز برای ماه‌های جولای و آگوست معرفی خواهند شد و در Beach Party Season، دو MEGA Unit جدید به نام‌های Resort Royale King و Sunburn Barbarian معرفی می‌شوند و پس از آن، آگوست دو MEGA دیگر به نام‌های Street Trader و Fast Food Tank را به ارمغان می‌آورد همچنین این به‌روزرسانی‌ها و محتوای جدید، تجربه بازی Squad Busters را برای بازیکنان جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌کند.

اگر به این بازی علاقه دارید میتوانید این بازی را نصب کنید و از این بازی جذاب لذت ببرید .

اندروید

ios

تجربه بازی اسکواد باستر را داشته اید؟

در این مقاله با به‌روزرسانی بازی Squad Busters ژوئن 2024 آشنا شدید که چه کاراکتر های جذاب و اسکین های خلاقانه ای دارد که شما با بازی کرد ن با اسکواد باستر یک بازی جذاب و هیجانی را تجربه میکنید .شما از تجربه بازی اسکوتد باستر برای ما بنویسید.

سوالات متداول

چه کاراکترهای جدیدی به بازی Squad Busters اضافه شده‌اند؟

چهار کاراکتر جدید به نام‌های Ice Wizard، Dr. T، Jessie، و Bandit به بازی اضافه شده‌اند. هر کدام از این کاراکترها دارای توانایی‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی هستند.

اسکین‌های جدید بازی اسکواد باستر کدام‌ها هستند؟
اسکین‌های جدید Ninja Goblin، Origami Barbarian King، Tour Guide Mavis،Kimono Witch و Street Magic Wizard هستند که اسکین‌ های Pool Party Hog Rider در ماه جولای و Retro Future Colt در ماه آگوست در دسترس خواهند بود.
ثبت دیدگاه
iranmojo online support