ساخت استیکر در تلگرام با هوش مصنوعی

ساخت استیکر در تلگرام با هوش مصنوعی
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 192
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

تلگرام در آخرین اپدیت خود که پرکاربرد است قابلیت ساخت استیکر در تلگرام با هوش مصنوعی را برای کاربران این پیام رسان قدرتمند و محبوب فراهم کرده است. البته با خرید تلگرام پرمیوم قابلیت های بی شمار و جذابی برای شما فعال می شود.

در همین راستا کاربران پیام رسان تلگرام بدون استفاده از نرم افزار یا اپلیکیشن های دیگر میتوانند با توجه به تصاویر موجود گوشی خود استیکرهای متنوعی بسازند.

ویرایشگر استیکر تلگرام

ویرایشگر استیکر تلگرام به شما این اجازه را می دهد تا به سرعت مجموعه ای از استیکرها را بدون خروج از تلگرام انجام دهید.

چگونه در تلگرام استیکر بسازیم؟

برای ساخت استیکر در تلگرام فقط کافی است یک عکس بگیرید یا از گوشی خود انتخاب کنید و متن، نقاشی یا تعداد بی‌شماری استیکر متحرک، ایموجی‌ها و GIF‌های موجود در پلتفرم خود را به عکس اضافه کنید.

برای برش دادن اشیا در عکس و حذف پس‌زمینه میتوانید آن را انتخاب کنید و تغییرات مورد نظر را اعمال کنید. همچنین شما می‌توانید به صورت دستی بخش‌هایی از عکس خود را پاک کرده و بازیابی کنید.

برای شروع ساخت استیکر در تلگرام، می‌توانید پنل استیکر را از قسمت input خود در چت باز کنید، سپس روی دکمه (+) ضربه بزنید.

چگونه در تلگرام استیکر بسازیم؟

اضافه کردن استیکر به تلگرام

وقتی کارتان تمام شد و استیکر مورد نظر خود را ساختید، استیکر را برای فرد مورد نظر ارسال کنید یا یک مجموعه استیکر ایجاد کنید تا دوستانتان بتوانند از استیکرهای شما در چت خود مجددا استفاده کنند.

برای افزودن استیکر به یک مجموعه، ایموجی‌هایی را انتخاب کنید که متناسب با احساسات استیکر طراحی شده توسط شما باشد. نکته حائز اهمین در قابلیت ساخت استیکر در تلگرام این است که تلگرام از هوش مصنوعی نیز برای پیشنهاد ایموجی بر اساس تصویر شما مانند گربه، سگ یا ماشین استفاده خواهد کرد که کمک بسیار زیادی به شما در طراحی استیکر می‌کند.

در تلگرام، ایموجی‌ها به عنوان میانبر برای استیکرها عمل می‌کنند. وقتی در چت ایموجی را تایپ می‌کنید، تلگرام به طور خودکار استیکرهای منطبقی را ارائه می‌دهد که می‌توانید ارسال کنید.

توسعه استیکرهای تلگرام

از سال 2015، میلیون‌ها هنرمند و میم‌ساز از پلتفرم باز تلگرام برای به اشتراک گذاشتن آثار خود استفاده کرده‌اند. شما نیز می‌توانید استیکرهای موجود را به مجموعه‌های سفارشی خود اضافه کنید. این کار با هدف جمع آوری تمام موارد دلخواه خود در یک بسته یا ایجاد مجموعه‌های موضوعی قابل انجام است.

اشتراک گذاری استیکر در تلگرام

برای به اشتراک گذاشتن مجموعه استیکرهای خود در تلگرام، کافی است یکی از استیکرها را برای شخصی ارسال کنید. آنها می‌توانند روی آن ضربه بزنند تا کل مجموعه را اضافه کنند. هر مجموعه همچنین پیوند t.me منحصر به فرد خود را خواهد داشت.

 

تلگرام پس از اعلام خبر فوق در قسمتی نوشته بود که ما همچنین 16 ویژگی جدید دیگر برای تلگرام را در این ماه اعلام خواهیم کرد که برای شما جذاب خواهد بود.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support