بازکردن قفل تمامی لجندها در اپکس لجندز موبایل

لجندز و کاراکترهای اپکس لجندز موبایل

هر یک از ده شخصیت یا لجندها در اپکس لجندز موبایل، دارای توانایی‌های خاصی هستند که به شما این امکان را می‌دهد که به واسطه قدرت‌ها و سلاح‌های هر یک از آنها، با دشمنان خود در میدان نبرد روبرو شوید. بر اساس نوع طراحی بازی، با پیشرفت گیمر و طی کردن هر مرحله، امتیاز یا XP وی افزایش خواهد یافت و بر اساس این میزان امتیازها، سطح خاصی برای گیمر در نظر گرفته می‌شود.

در هر سطح، شخصیت جدیدی باز خواهد شد و گیمر می‌تواند این شخصیت را در کنار تمامی شخصیت‌های مراحل قبلی انتخاب نماید. در ادامه، نحوه باز کردن تمامی شخصیت‌های بازی اپکس لجندز موبایل را، با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

 باز کردن رایگان شخصیت‌های اپکس لجندز موبایل

در بازی اپکس لجندز ساخته کمپانی EA، امکان باز کردن قفل شخصیت‌ها یا لجندها، به طور رایگان وجود دارد. به این منظور، باید گیمر در بازی پیشرفت کرده و سطح خود را افزایش دهد. برای هر شخصیت، بر اساس طراحی بازی، لازم است تا امتیازات گیمر به سطح خاصی برسد که برای هر لجندز، به شرح زیر است:

شخصیت Bloodhound

این لجند، از ابتدای بازی در اختیار گیمر قرار می‌گیرد و برای به دست آوردن آن، نیاز به کسب هیچ امتیازی نیست.

شخصیت Bangalore

در سطح 2، گیمر می‌تواند این شخصیت را انتخاب نماید.

شخصیت Lifeline

با پیشرفت گیمر و رسیدن او به سطح 3، قفل این شخصیت باز خواهد شد.

شخصیت Pathfinder

در سطح 4، امکان انتخاب شخصیت Pathfinder  برای گیمر وجود دارد.

شخصیت Gibraltar

این شخصیت در سطح 5 باز می‌شود.

شخصیت Wraith

تا سطح 14، هیچ شخصیتی به طور رایگان باز نمی‌شود. با رسیدن به این سطح، امکان انتخاب شخصیت Wraith برای گیمر وجود دارد.

شخصیت Octane

این شخصیت به صورت رایگان در اختیار گیمر قرار نمی‌گیرد و برای باز کردن قفل آن، لازم است تا 700 سکه پرداخت کنید.

شخصیت Mirage

شخصیت میراژ نیز مانند شخصیت اکتان، غیر رایگان است و برای در اختیار داشتن آن، باید 700 سکه پرداخت شود.

شخصیت Caustic

برای باز کردن رایگان این شخصیت، گیمر باید به سطح 25 بازی برسد.

شخصیت Fade

شخصیت Fade، یک لجند جدید است که در نسخه موبایل بازی Apex Legends Mobile اضافه شده است و برای باز کردن آن، یا باید به 10 تکه آن در طول بازی دست پیدا کنید، یا با پرداخت 750 سکه، آن را خریداری نمایید.

باز کردن شخصیت‌های اپکس لجندز موبایل از طریق خرید سکه

اگر بخواهید در بازی اپکس لجندز، سریعتر پیشرفت کنید، نیاز به امکانات و سلاح‌هایی خواهید داشت که صرفا در اختیار شخصیت‌های قدرتمند است. دستیابی به هر یک از این شخصیت‌ها، بر اساس تصمیم شرکت سازنده، لزوما نیاز به خرید و پرداخت سکه ندارد و می‌توانید به رایگان نیز، به آنها دست پیدا کنید؛ اما در این حالت، نیازمند زمان زیادی خواهید بود. گیمرهای حرفه‌ای، معمولا این زمان را صرف نخواهند کرد و با خرید سکه و صرف آن برای باز کردن قفل شخصیت‌ها، در مراحل بازی پیش خواهند رفت.

سایت ایران موجو، برای آن دسته از گیمرهایی که می‌خواهند در مدت کوتاه، به سطوح بالاتر بازی برسند، امکان خرید کوین اپکس لجندز موبایل با ارزان ترین قیمت و بر اساس میزان حجم دلخواه را فراهم کرده است و شما می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، این کوین‌ها را خریداری نمایید.  

ثبت دیدگاه
iranmojo online support