قابلیت‌های شخصیت Fade در اپکس لجندز

بازی اپکس لجندز موبایل

در نسخه موبایل بازی اپکس لجندز، برخلاف نسخه کنسول، به جای 9 لجندز همیشگی، یک شخصیت دیگر به نام شخصیت Fade نیز به این لیست اضافه شده است. این شخصیت، از لحاظ قدرت و مهارت، مشابه Wraith عمل می‌کند و می‌تواند در میدان نبرد، حریف مقابل را غافلگیر کند. بر اساس توضیحات کمپانی EA، قابلیت‌های متعددی برای این شخصیت ارائه شده است که در ادامه، به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

قابلیت‌ها و توانایی‌های شخصیت Fade

برای شخصیت Fade در بازی اپکس لجندز موبایل، چند توانایی مهم طراحی شده است که سرعت و توان مبارزه بالایی در شرایط سخت را به این لجند نوظهور می‌بخشد. این قابلیت‌ها عبارتند از:

ویژگی Slipstream

این ویژگی به شخصیت Fade، امکان حرکت با سرعت بسیار زیاد را می‌دهد که برای فرار از موقعیت‌های خطرناک یا غافلگیری دشمن، می‌تواند بسیار کارآمد باشد. این ویژگی، هر 10 ثانیه یکبار، قابل استفاده خواهد بود.

ویژگی FlashBack

شخصیت Fade، با استفاده از این قابلیت تاکتیکی می‌تواند به موقعیت قبلی خود بازگردد. این ویژگی، با یک وقفه 20 ثانیه‌ای قابل استفاده است.

 ویژگی Phase Chamber

منجمد کردن بخشی از میدان نبرد، شرایطی است که توسط این ویژگی شخصیت Fade ایجاد می‌شود. تمام لجندهایی که در این بخش گیر می‌افتند، قادر به استفاده از توانایی‌های خود نیستند و به راحتی توسط شخصیت Fade آسیب می‌بینند. این ویژگی، هر 90 ثانیه یکبار، قابل استفاده خواهد بود.

نکاتی برای استفاده از شخصیت Fade در اپکس لجندز موبایل

بازی کردن با این شخصیت، چندان سخت نیست و اگر بتوانید از مهارت‌های این شخصیت به خوبی استفاده کنید، به سرعت می‌توانید نسبت به رقبای خود، پیشرفت کنید. به این منظور، لازم است تا نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • از ویژگی Slipstream به دفعات استفاده کنید. این ویژگی، با توجه به زمان کمی که برای استفاده مجدد نیاز دارد (بازه 10 ثانیه ای)، می‌تواند بسیار مفید تر از دو مهارت قبلی باشد. اما دقت داشته باشید که برای استفاده از این ویژگی، خلاقیت داشته باشید. به طور مثال، می‌توانید از این قابلیت برای رسیدن به متحدان خود، بستن راه دشمنان یا حتی پناه گرفتن در پشت سنگرها استفاده کنید.
  • از ویژگی FlashBack برای برنامه ریزی حمله یا دفاع استفاده کنید. اگر در موقعیت سختی گرفتار شدید، می‌توانید از این قابلیت به همراه Slipstream استفاده کرده و عقب نشینی کنید یا حتی دشمنانتان را به محل تله بکشانید و شکست دهید.
  • اگر به صورت تیمی بازی می‌کنید، از ویژگی Phase Chamber استفاده کنید. این ویژگی، امکان پشتیبانی از تیم برای حمله، بی دفاع کردن موقت دشمن و ایجاد فرصت برای تجدید قوا برای هم تیمی‌های شما را فراهم خواهد کرد.
  • ترکیب شخصیت Fade با Octane و Mirage، یک تیم سرعتی و قوی را به شما خواهد داد. از این ترکیب نیر غافل نشوید.

خرید کوین اپکس لجندز موبایل با مناسب ترین قیمت از ایران موجو

فعال سازی شخصیت Fade در بازی اپکس لجندز موبایل، چندان راحت نیست و شما لازم است تا یکی از دو مسیر خرید 750 سکه یا جمع آوری 10 تکه از این شخصیت در طول بازی را طی کنید. از آنجایی که توانایی‌های این شخصیت، نقش موثری در افزایش سطح شما در بازی و رسیدن به رتبه‌های برتر در Apex Legends Mobile دارد، توصیه می‌کنیم که مسیر اول را انتخاب کنید و با خرید 750 سکه، زودتر به این شخصیت دست پیدا کنید و از بازی اپکس لجندز موبایل لذت بیشتری ببرید.

در سایت ایران موجو، امکان خرید کوین اپکس لجندز موبایل با قیمت مناسب و در حجم دلخواه شما وجود دارد و می‌توانید برای خرید این محصول، به بخش فروشگاه مراجعه نمایید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support