آیا می دانید کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل چیست؟

call of Duty mobile

کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل یکی از چندین ویژگی جذاب این بازی است که امکان اجرای مسابقات خصوصی و قابلیت‌های سفارشی را برای بازیکنان فراهم می‌کند. بازیکنان می‌توانند با ساخت کاستوم روم های کالاف دیوتی موبایل، دوستان خود را به مبارزه دعوت کنند. در این مطلب به‌طور مفصل درمورد نحوه ساخت custom room کالاف دیوتی موبایل و قابلیت‌های آن مطالعه خواهید کرد.

کاستوم روم کالاف دیوتی چیست؟

کاستوم روم کالاف قابلیتی است که اجرای مسابقه با دوستان شما را فراهم می‌کند. شما می‌توانید در اتاق سفارشی کالاف تنظیمات مختلف را اجرا کنید، برای مثال در این اتاق‌ها امکان سفارشی‌سازی تعداد بازیکنان هر مسابقه، حالت بازی و تنظیم قوانین آن وجود دارد! بنابراین، کاستوم روم کالاف دیوتی برای مبارزه با بازیکنانی که آنها را می‌شناسید کاربرد دارد. البته، بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای از این قابلیت برای رقابت با یکدیگر استفاده می‌کنند. 

  اموزش ساخت کاستوم روم در کالاف دیوتی موبایل

  ساخت کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل به‌سادگی امکان‌پذیر است. برای این کار کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد بازی کالاف دیوتی شوید.
  2. حالت multiplayer که در صفحه اصلی نمایش داده می‌شود را انتخاب کنید.
  3. آیکون سه خط که در سمت راست بالای صفحه قرار دارد را انتخاب کنید.
  4. در صفحه جدید نمایش داده شده، برروی گزینه Private کلیک کنید.
  5. پس از انتخاب این گزینه، وارد یک روم می‌شوید. در سمت راست، با کلیک برروی گزینه + می‌توانید دوستان خود را به کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل که ایجاد کرده‌اید دعوت کنید.

  چگونه وارد کاستوم کالاف دیوتی موبایل شویم؟

  شرکت در کاستوم کالاف دیوتی موبایل به دو روش امکان‌پذیر است. در روش اول بازیکنان می‌توانند با تهیه لینک کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل و کلیک برروی آن وارد کاستوم روم مورد نظر شوند. در روش دوم، بازیکنان باید برای ورود به کاستوم روم کد ده رقمی آن را داشته باشند.

  آموزش زدن کد کاستوم در کالاف دیوتی موبایل

  در ابتدا برای وارد کردن کد کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل باید بازی را پلی کنید و در صفحه اصلی، در بین حالت‌های RANKED MATCH،  MULTIPLAYER و BATTLE ROYALE گزینه دلخواه را انتخاب کنید. پس از انتخاب حالت مورد نظر، برروی آیکون سه خط در سمت راست بالای صفحه کلیک کرده و از منوی سمت راست، گزینه Private را انتخاب کنید.

  سپس، در صفحه جدید برروی آیکون خانه کلیک کنید. در این قسمت می‌توانید آیدی کاستوم روم مورد نظر خود را در کادر نمایش داده شده وارد کنید. پس از وارد کردن آیدی، گزینه Search را انتخاب کنید. درصورتی‌که کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل دارای پسورد باشد، در مرحله بعد باید پسورد را وارد کنید. درنهایت برروی گزینه Join کلیک کنید تا در custom room عضو شوید.

  پس از عضویت در کاستوم روم های کالاف دیوتی موبایل، یک صفحه به شما نمایش داده می‌شود که در آن باید جایگاه مورد نظر خود را تعیین کنید. در این صفحه پس از تکمیل موارد خواسته شده، گزینه READY را انتخاب کنید تا وارد مبارزات شوید.

  چگونه یک کاستوم روم سفارشی در کالاف ایجاد کنیم؟

  تنظیمات کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل امکان سفارشی‌سازی را برای بازیکنان فراهم می‌کند. بازیکنان می‌توانند در موارد زیر به‌دلخواه خود تنظیمات را اجرا کنند:

  • نقشه بازی: در کاستوم روم های کالاف دیوتی موبایل، امکان انتخاب هر نقشه‌ موجود در بازی وجود دارد.
  • حالت بازی: حالت‌های بازی ارائه شده در کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل شامل Team Deathmatch، Domination و Search and Destroy می‌شوند.
  • تعداد بازیکنان: بازیکنان تا تعداد حداکثر 10 نفر می‌توانند در یک مسابقه شرکت کنند.
  • قوانین بازی: قوانین مختلف مانند محدودیت زمانی، محدودیت امتیاز، زمان بازپرداخت و … در کاستوم روم‌ها قابل اجرا است.

  کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل چه مزایایی دارد؟

  شرکت در کاستوم روم های کالاف دیوتی موبایل مزایای زیر را به همراه دارد:

  • امکان بازی با دوستان و آشنایان: در کاستوم روم کالاف دیوتی بازیکنان می‌توانند در کنار دوستان خود، با قوانینی که طراحی کرده‌اند سرگرم بازی شوند.
  • تمرین برای افزایش مهارت‌ها: بازی در custom room می‌تواند یک روش عالی برای افزایش مهارت‌های بازیکنان در این بازی باشد. از این طریق، آنها می‌توانند بدون نگرانی درمورد برد و باخت در رقابت‌ها، در یک مسابقه عمومی تکنیک‌ها و استراتژی‌های خود را تقویت کنند.
  • امکان سفارشی‌سازی تنظیمات بازی: در کاستوم روم تنظیمات بازی به‌دلخواه بازیکنان قابل تغییر هستند. بنابراین، شما می‌توانید حالت بازی مورد علاقه خود را انتخاب کرده و قوانین دلخواه خود را بسازید.

  نحوه پیوستن به کاستوم روم‌ها در بازی کالاف دیوتی موبایل

  شاید دوست داشته باشید به یک کاستوم روم دلخواه از دوستانتان ملحق شوید یا حتی وارد کاستوم روم‌هایی شوید که فقط چند بازیکن از آنها را می‌شناسید و می‌خواهید در کنار آنها بازی کنید. برای وارد شدن به کاستوم روم کالاف دیوتی مورد نظر خودتان، مراحل زیر را انجام دهید:

  • بازی را اجرا کرده و از صفحه اصلی بازی، یکی از گزینه‌های دلخواه خود از بین حالت‌های “RANKED MATCH”، “MULTIPLAYER” و “BATTLE ROYALE” را انتخاب کنید. (در اینجا ما حالت “BATTLE ROYALE” را انتخاب می‌کنیم.) مقاله آموزش تنظیم بتل رویال کالاف دیوتی موبایل در ایموجو میتواند در این زمینه به شما کمک کند.
  • در صفحه جدید، بر روی آیکون سه خط در سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.
  • 3- از منوی سمت راست، گزینه “Private” را انتخاب کنید
  • در صفحه جدید، روی آیکون “خانه” کلیک کنید.

   

  • آیدی کاستوم روم مورد نظر خود را در کادر نمایش داده شده وارد کرده و بر روی گزینه “Search” کلیک کنید.

   

   

  • اگر کاستوم روم شما دارای پسورد باشد، باید پسورد آن را در کادر مشخص شده وارد کرده و سپس بر روی گزینه “Join” کلیک کنید. در صورتی که کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل شما، فاقد پسورد است، پس از نمایش آن، گزینه “Join” را انتخاب کرده تا وارد کاستوم روم مورد نظر خود شوید.

   

   

  • پس از وارد شدن به کاستوم روم دلخواه خود، صفحه‌ای مطابق زیر به شما نمایش داده خواهد شد. در این صفحه پس از تعیین جایگاه موردنظرتان و تکمیل سایر موقعیت‌ها توسط بقیه بازیکنان، بر روی گزینه  “READY”  کلیک کنید تا وارد رقابت شوید.

   

  چگونه در کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل در مقابل سایر بازیکنان پیروز شویم؟

  کاستوم روم کالاف دیوتی، نمایی کوچکتر از خود این بازی است که شما با دوستان، آشنایان یا حتی بازیکنان غریبه به رقابت میپردازید. رعایت برخی از نکات در این شرایط، می‌تواند به پیروزی شما منجر شود. این نکات عبارتند از:

  • از ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات خود غافل نشوید. شما می‌توانید با استفاده از خرید سی پی کالاف دیوتی از فروشگاه ایران موجو و استفاده از آن برای خرید سلاح‌های قوی یا ارتقا تجهیزات فعلی، به یک بازیکن قوی تبدیل شوید.
  • به مپ بازی مسلط باشید؛ کلید نجات شما در موقعیت‌های حساس، شناخت محیط اطرافتان و موانع مناسب برای پنهان شدن است.
  • با خشن ترین حالت ممکن وارد بازی شوید. صبر بیش از حد در این بازی، می‌تواند منجر به حذف شما شود.
  • از تجهیزات خودتان مانند نارنجک و بمب‌های دستی، به موقع استفاده کنید.  

  تجربه شما از شرکت در کاستوم روم کالاف چیست؟

  باتوجه به مزایای کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل، اگر شما بازیکن این بازی باشید حتما آن را امتحان کرده‌اید. فراموش نکنید که تجربه‌های خود درمورد شرکت در این روم‌ها را با ما به‌اشتراک بگذارید. آیا روم های کالاف دیوتی موبایل برای افزایش مهارت‌های شما در این بازی مفید واقع شده‌اند؟

  کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل قابلیتی است که قابلیت‌های جذابی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. همانطور که در این مطلب توضیح دادیم، شما می‌توانید با ایجاد کاستوم روم های کالاف دیوتی موبایل یا با شرکت در این اتاق‌های سفارشی، با دوستان و آشنایان خود بازی کرده و از مزایای متعددی بهره‌مند شوید. اکنون برای ما بنویسید که نظر شما درمورد custom room کالاف دیوتی چیست؟ فکر می‌کنید کاستوم روم‌ چگونه برای بازیکنان مفید است؟


  متا : فقط در یک کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل می توانید بتل رویال خصوصی بدون هیچ باتی را با دوستان خود تجربه کنید، پس در این مقاله با ایران موجو همراه باشید.

   

  ثبت دیدگاه

  نظرات کاربران

  2 دیدگاه
  • سپهر

   ممنون از توضیحات کاملتون

   • پشتیبانی ایران موجو

    🙏

  iranmojo online support