بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل

بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل

برای این که از همان اول بازی دست بالاتر را بین دشمنان داشته باشید،‌ باید بهترین بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل را بدانید تا بتوانید بهترین لوت را به دست آورید و برای این کار باید با بهترین مکان‌های لوت کالاف آشنا باشید تا در بهترین مکان فرود آمده و لوت‌های سطح بالا را به دست آورید. این مکان‌ها در هر بازی عوض می‌شوند اما همیشه در یک موقعیت از ثابت از هر مپ قرار گرفته‌اند. در این مقاله به بررسی بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی پرداخته‌ایم ما در ایران موجو سعی داریم تا علاوه بر خرید سی پی به معرفی نکات و ترفند های بازی نیز بپردازیم.

لوت در کالاف چیست؟

در کالاف دیوتی، منظور از لوت کردن به دست آوردن هر آیتمی مانند اسلحه یا تجهیزات پزشکی اشاره دارد که در مپ بازی پخش شده‌اند و این آیتم‌ها روی زمین به شکل جعبه یا به شکل خود آیتم پیدا می‌شود و دسته‌بندی‌های مختلفی دارد که هر آیتم بر اساس میزان نادر بودنش دسته‌بندی شده و هرچه نادرتر باشد، کم‌تر در سراسر مپ پیدا خواهد شد.

به طور کلی لوت کردن دو منبع اصلی دارد؛ جعبه‌های داخل مپ و آیتم‌هایی که ایردراپ می‌شوند، که براساس محیط بازی هستند، و لوت کردن آیتم‌های دشمنی که کشته‌اید و لوت کردن زمان بسیار کمی طول کشیده و باید انتخاب کنید که چه آیتم‌هایی را می‌خواهید با تجهیزات خود اضافه کنید.

حال شما باید در اول بازی، بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل را انتخاب کرده و فرود بیایید. اگر هربار در یک موقعیت شانسی فرود می‌آیید، احتمال این که به لوت مناسبی دسترسی پیدا نکنید، بیش‌تر می‌شود. در ادامه بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی را معرفی کرده‌ایم تا از اول بازی، بهترین آیتم‌ها را به دست آورید. اگر میخواهید از این بازی اطلاعات بیشتری به دست بیاورید و کامل با بازی کالاف آشنا شوید مقاله آموزش کامل کالاف موبایل [ 0 تا 100 ] را بخوانید.

معرفی بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل2024

 • Pier
 • Vault
 • Secret Bunker
 • Secret Room

آیتم‌های رده بالا، اپیک و لجند تنها در برخی از موقعیت‌های بازی پیدا می‌شوند. این موقعیت‌ها همواره در هر بازی یکی نبوده و اگر در یک نقطه از بازی، یک باکس با آیتم‌های لجند پیدا کردید، لزوما در یک مچ دیگر این نقطه دارای لوت رده بالا نیست. با این حال پراکنده شدن لوت‌ها همواره در یک موقعیت و یک زون ثابت اتفاق می‌افتد.

بازیکنان حرفه‌ای از بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی اطلاع دارند و در ابتدای بازی در این مکان‌ها فرود می‌آیند. لوت در کل مپ پراکنده می‌شود اما برخی از نقاط بازی دارای تراکم آیتم بیش‌تری بوده و آیتم‌های رده بالا بیش‌تر در آن‌جا یافت می‌شوند.

در ادامه این نقاط را در هر یک از مپ‌های مختلف بازی بررسی می‌کنیم. ممکن است موقعیت لوت‌ها در هر بازی عوض شود اما درحالت کلی این نقاط همواره بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی هستند.

این چهار نقطه از بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل در ۲۰۲۴ به شمار می‌روند و در ادامه نحوه ورود به هر یک از این مناطق را بررسی می‌کنیم؛ برخی از این نقاط نیاز به رمزعبور برای ورود دارند و برای برخی دیگر باید ماموریتی را به پایان برسانید.

لوت Pier

منطقه Pier در مپ Isolated بتل رویال کالاف دیوتی موبایل، یک محدوده کوچک در مپ است اما معمولا به عنوان یکی از بهترین مکان های لوت در کالاف دیوتی موبایل به شمار می‌رود و این منطقه در بخش شمالی نقشه دارد و با این که در هر بازی مکان‌های لوت رده بالا عوض می‌شوند، اما در Pier می‌توانید لوت‌های مختلفی را پیدا کنید.

لوت Vault

اتاق خزانه که در Crash Site قرار گرفته است، همیشه یکی از بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل به شمار می‌رود که لوت‌ها در خزانه در هر بازی متفاوت هستند اما قطعا می‌توانید لوت‌های رده بالا را در Vault پیدا کنید. برای دسترسی به این اتاق، باید یک رمز سه رقمی داشته باشید.

رمز اتاق خزانه را می‌توانید در طول بازی با پیدا کردن کارت‌های مختلف به رنگ‌های قرمز، زرد و سبز به دست آورید و هر یک از این کارت‌ها عددی دارند که نشان‌دهنده یکی از رقم‌های رمز خواهند بود. پس از پیدا کردن هر سه کارت، باید رمز را به ترتیب رنگ، قرمز، زرد و سپس سبز، وارد کرده و وارد اتاق خزانه شوید. اگر دو عدد از رمز را داشته باشید، می‌توانید با امتحان کردن حالات مختلف رمز، در خزانه را باز کنید و لازم نیست حتما سه کارت را پیدا کنید.

لوت Secret Bunker

پناه‌گاه مخفی که در New Vision City قرار دارد، یکی از بهترین مکان های لوت در کالاف دیوتی موبایل به شمار می‌رود که این اتاق هم قفل است و برای دسترسی به آن باید یک کارت ورود مخصوص پیدا کنید. این کارت ورود می‌تواند در هر جای نقشه قرار گرفته باشد اما معمولا در همان New Vision City یافت می‌شود. پس از پیدا کردن این کارت می‌توانید با استفاده از آن در اتاق مخفی را باز کرده و لوت زیادی به دست آورید.

لوت Secret Room

یک اتاق مخفی دیگر کالاف دیوتی موبایل که در منطقه Sanitarium قرار گرفته است و برای باز کردن در ورودی این اتاق، نیازی به کارت یا رمز ندارید و بلکه باید یک ماموریت مخفی انجام دهید. در سراسر نقشه بازی، ۸ عروسک خرس در نقاط مختلف قرار گرفته‌اند که اگر تمام این عروسک‌ها را نابود کنید، در اتاق مخفی Sanitarium باز خواهد شد که در این اتاق می‌توانید چند چست مختلف نیز پیدا کنید که شامل آیتم‌های رده بالای زیادی خواهند بود.

بهترین لوت‌ها در مپ Alcatraz

 • Cellhouse
 • Warden’s Office
 • Model Industries

بهترین لوت‌ها در مپ Alcatraz

لوت Cellhouse

منطقه‌ای در جزیره آلکاتراز، از بهترین مناطق برای پیدا کردن لوت‌های رده بالا است. اتاق‌ها، حیاط اصلی و پله‌ها را برای پیدا کردن آیتم‌های اپیک جست‌وجو کنید.

لوت Warden’s Office

این نقطه در نزدیکی مرکز مپ قرار دارد و لوت‌های ارزشمندی در آن پیدا می‌شوند. اداره و محیط اطرافش را کامل بگردید؛ معمولا بهترین لوت‌ها در این مکان پیدا می‌شوند.

لوت Model Industries

یک ساختمان سه طبقه است که می‌توان به زیرزمین و پشت بام آن نیز دسترسی داشت. یکی از بهترین مکان‌ها برای لوت کردن و همچنین اسنایپ کردن انمی‌هایتان است.

بهترین لوت‌ها در مپ Blackout

 • لوت Asylum
 • لوت محل ساخت و ساز
 • لوت جزیره NukeTown
 • لوت Firing Range

بهترین لوت‌ها در مپ Blackout

Asylum

تیمارستان و تونل‌های زیر زمینی آن، از بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی هستند. همه این ساختمان را بگردید.

محل ساخت و ساز

فرصت به دست آوردن آیتم‌های لجندری در این موقعیت وجود دارد. جرثقیل‌ها و ساختمان‌های نیمه‌کاره را کاملا بگردید. حواستان به ایردارپ‌ها باشد؛ ایردراپ‌های این منطقه بیش‌تر شامل آیتم‌های رده بالا هستند این نقطه از مپ به دلیل این که آیتم‌های مختلف در هر طبقه ساختمان نیمه‌کاره قرار دارند، از محبوبیت بالایی بین بازیکنان برخوردار است.

جزیره NukeTown

علاوه بر فضای بسیار وسیع جزیره که ممکن است شامل آیتم‌های رده بالای بسیار زیادی باشد، زیر این جزیره یک پناهگاه قرار دارد که منبع بهترین آیتم‌ها است. این پناهگاه ۴ ورودی دارد؛ سه ورودی که در سطح جزیره قرار گرفته‌اند و یک ورودی دیگر که در یک انبار خرابه در جنوب جزیره است.

Firing Range

محل تیراندازی در محدوده وسط مپ قرار گرفته و فرود به آن به دلیل حرکت مکرر هواپیما از روی آن، راحت است. تجهیزاتی مانند سلاح‌های سنگین در این نقطه پیدا می‌شوند. همچنین این نقطه یکی از بهترین نقاط برای کاور گرفتن است که در درگیری‌های نزدیک به درد می‌خورند.

استراتژی‌های فرود آمدن در بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی

استراتژی‌های فرود آمدن در بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی

ابتدای بازی یکی از مهم‌ترین زمان‌های بازی است؛ شما باید بهترین مکان را برای فرود انتخاب کنید و در عین حال حواستان به اطراف و مسیرهای منتهی به آن مکان باشد. با انتخاب بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل، آیتم‌های خوبی به دست خواهید آورد اما دیگر بازیکنان نیز به این مکان‌ها خواهند آمد.

احتمال درگیری در مکان‌های عنوان‌شده بسیار زیاد است و اگر قبل از این که آیتم‌هایتان را پیدا کنید، وارد نبرد شوید، همان اول بازی کشته خواهید شد و در هنگام فرود، محل را بررسی کرده و یک راه فرار مناسب برای خودتان پیدا کنید تا در صورت لزوم سریعا فرار کنید. با فرود آمدن در این مکان‌ها باید آماده نبرد با دشمنانتان باشید.

راه دیگر این است که در نقاطی که محبوبیت بالایی ندارند، فرود بیایید و در این صورت آیتم‌های خوبی به دست نخواهید آورد اما تا مدت زیادی از نبرد به دور خواهید ماند همچنین حواستان به زون بازی باشد؛ ممکن است درگیر لوت کردن شوید و خودتان را خارج از زون بازی پیدا کنید.

موقع لوت کردن حواستان به اطراف باشد؛ ممکن است دشمن منتظر باشد تا شما آیتم‌هایتان را انتخاب کنید تا در این زمان که بی‌دفاع هستید به شما حمله کند شما محیط را بررسی کرده و سپس اقدام به انتخاب آیتم‌هایتان کنید.

همچنین جهت خرید تجهیزات و اسکین می‌توانید وارد صفحه خرید سی پی کالاف شوید و با تهیه پک مورد نظر اقدام به خرید تجهیزات جهت موفقیت بیشتر در ماموریت های خود شوید و مقاله آموزش 0 تا 100خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل به شما کمک میکند که راحت تر خرید کنید.

آیا مکان های لوت در کالاف دیوتی موبایل ثابت هستند؟

باید بدانید با این که برخی از نقاط نقشه‌های کالاف دیوتی موبایل معمولا لوت زیادی دارند، اما مکان‌های لوت در هر بازی عوض می‌شوند و یک جای ثابت را نمی‌توان به عنوان بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل معرفی کرد که در شروع هر بازی و پس از پریدن از هواپیما، نقاطی نارنجی‌رنگ را روی نقشه مشاهده می‌کنید. این نقاط نارنجی‌رنگ، بهترین مکان‌های لوت در آن بازی هستند و ممکن است در بازی بعدی، نقاط کاملا مختلفی به عنوان بهترین مکان‌های لوت انتخاب شوند.

انتخاب این نقاط کاملا تصادفی است و توسط سیستم بازی اتفاق می‌افتد به همین دلیل نمی‌توانید یک مکان مشخص را انتخاب کرده و همیشه برای لوت کردن به آن‌جا بروید. با این حال نقاطی از مپ که در بالا معرفی کردیم، به دلیل این که جزو مکان‌های قفل‌شده مپ هستند، معمولا آیتم‌های رده بالای زیادی برای لوت دارند.

اگر اطلاعات بیشتری از بازی کالاف میخواهید داشته باشید تا حرفه ای تر بازی کنید میتوانید مقاله همه چیز درباره ی کالاف دیوتی را در رسانه ایموجو بخوانید.

به نظر شما بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی کجاست؟

در این مقاله انواع مکان‌های محبوب و مختلف را که بهترین بازیکنان کالاف دیوتی در آن‌ها لوت می‌کنند، بررسی کردیم. شما با فرود آمدن در مکان‌های معرفی شده، آیتم‌های لجندری و اپیک زیادی پیدا خواهید کرد. حال به ما بگویید کدام مکان‌ها را از قلم انداختیم؟ بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل از نظر شما چیست؟

نظرتان را راجع به مکان‌های مخفی کالاف دیوتی بنویسید تا بازیکنان مبتدی با آن‌ها آشنا شوند. همچنین نظرات شما ما را در نوشتن مقالات مفیدتر یاری می‌کنند.

سوالات متداول بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل

 بهترین مکان لوت در مپ Isolated کدام است؟

مناطق Black Market و Practice Range دارای بهترین لوت‌ها هستند.

 بهترین مکان لوت در مپ Alcatraz؟

منطقه Cellhouse بهترین مکان برای پیدا کردن آیتم‌های رده بالا است.

 بهترین مکان لوت در مپ Blackout

در Firing range و منطقه ساخت وساز، بهترین آیتم‌ها را پیدا کنید.

 اسنوبرد را چگونه به دست بیاوریم؟

اسنوبرد فقط در منطقه Heat در مپ Isolated وجود دارد.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

10 دیدگاه
 • طاها

  New vision city هم اضافه کنید لوت خیلی خوبی داره

  • پشتیبانی ایران موجو

   ممنون از توجه شما 🙏

 • Ali

  خوبع

 • نیکان بیژن پور

  عالی

 • Sam

  سلام خیلی خوب بود ولی اگه ویدئو میذاشتی بهتر بود

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام ایران موجویی عزیز
   حتما ویدیو هم قرار می دهیم.

 • Amirali

  مرسی بابت پست های خوبتون

 • araz

  بهترین مکان ski town هست

  • پشتیبانی ایران موجو

   🙏

 • فرید

  سلام

iranmojo online support