بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل

بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل

برای این که از همان اول بازی دست بالاتر را بین دشمنان داشته باشید،‌ باید بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل را بدانید تا بتوانید بهترین لوت را به دست آورید. برای این کار باید با بهترین مکان‌های لوت کالاف آشنا باشید تا در بهترین مکان فرود آمده و لوت‌های سطح بالا را به دست آورید. این مکان‌ها در هر بازی عوض می‌شوند اما همیشه در یک موقعیت از ثابت از هر مپ قرار گرفته‌اند.

در این مقاله به بررسی بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی پرداخته‌ایم.

لوت در کالاف چیست؟

قبل از هرچیزی بهتر است با لوت کردن در کالاف دیوتی موبایل آشنا شویم.

در کالاف دیوتی، منظور از لوت کردن به دست آوردن هر آیتمی مانند اسلحه یا تجهیزات پزشکی اشاره دارد که در مپ بازی پخش شده‌اند. این آیتم‌ها روی زمین به شکل جعبه یا به شکل خود آیتم پیدا می‌شود و دسته‌بندی‌های مختلفی دارد. هر آیتم بر اساس میزان نادر بودنش دسته‌بندی شده و هرچه نادرتر باشد، کم‌تر در سراسر مپ پیدا خواهد شد.

به طور کلی لوت کردن دو منبع اصلی دارد؛ جعبه‌های داخل مپ و آیتم‌هایی که ایردراپ می‌شوند، که براساس محیط بازی هستند، و لوت کردن آیتم‌های دشمنی که کشته‌اید. لوت کردن زمان بسیار کمی طول کشیده و باید انتخاب کنید که چه آیتم‌هایی را می‌خواهید با تجهیزات خود اضافه کنید.

حال شما باید در اول بازی، بهترین مکان را برای لوت کردن انتخاب کرده و فرود بیایید. اگر هربار در یک موقعیت شانسی فرود می‌آیید، احتمال این که به لوت مناسبی دسترسی پیدا نکنید، بیش‌تر می‌شود. در ادامه بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی را معرفی کرده‌ایم تا از اول بازی، بهترین آیتم‌ها را به دست آورید.

معرفی بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی

آیتم‌های رده بالا، اپیک و لجند تنها در برخی از موقعیت‌های بازی پیدا می‌شوند. این موقعیت‌ها همواره در هر بازی یکی نبوده و اگر در یک نقطه از بازی، یک باکس با آیتم‌های لجند پیدا کردید، لزوما در یک مچ دیگر این نقطه دارای لوت رده بالا نیست. با این حال پراکنده شدن لوت‌ها همواره در یک موقعیت و یک زون ثابت اتفاق می‌افتد.

بازیکنان حرفه‌ای از بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی اطلاع دارند و در ابتدای بازی در این مکان‌ها فرود می‌آیند. لوت در کل مپ پراکنده می‌شود اما برخی از نقاط بازی دارای تراکم آیتم بیش‌تری بوده و آیتم‌های رده بالا بیش‌تر در آن‌جا یافت می‌شوند.

در ادامه این نقاط را در هر یک از مپ‌های مختلف بازی بررسی می‌کنیم. ممکن است موقعیت لوت‌ها در هر بازی عوض شود اما درحالت کلی این نقاط همواره بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی هستند.

بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی در مپ isolated

 • Black Market
 • Outpost
 • Nuketown
 • Farm
 • Practice Range
 • Sanitarium
 • Heat

بازار سیاه یا Black Market:

این مکان در نزدیکی مرکز این مپ قرار دارد. بلک مارکت همواره یکی از بهترین مکان‌ها برای پیدا کردن لوت‌های رده بالا است. پس از فرود آمدن، کانتینرها، انبارها و ساختمان مرکزی را کامل بگردید؛ قطعا اسلحه و تجهیزات اپیک یا لجندری پیدا خواهید کرد. با این حال بازیکنان دیگر نیز در این مکان فرود می‌آیند و باید مراقب اطرافتان باشید.
اسپاون‌های وسایل نقلیه، اسلحه‌های جدید و همچنین یک Upgrade Terminal در نزدیکی این نقطه قرار دارند.

بازار سیاه یا Black Market

Outpost

این منطقه هم برای پیدا کردن لوت‌های رده بالا مناسب است. ساختمان‌های زیادی در آن وجود دارد که قطعا بهترین آیتم‌ها را پیدا خواهید کرد. برج‌های نگهبانی،‌ قلعه اصلی و تمام ساختمان را بگردید.

منطقه Outpost در کالاف دیوتی موبایل

Nuketown

این منطقه در یک جزیره کوچک‌تر قرار دارد که از بخش اصلی مپ قابل مشاهده است. نوک تاون از ایده‌آل‌ترین مکان‌ها برای فرود آمدن است؛ زیرا لوت‌های ارزشمندی در آن پیدا می‌شوند. ممکن است بتوانید یک اسپاون هلیکوپتر و یک Upgrade Terminal در نزدیکی آن نیز پیدا کنید که ارزش این موقعیت را بالاتر می‌برد. با این حال باید انتظار درگیر شدن با بازیکنان دیگر را داشته باشید.

منطقه Nuketown در کالاف دیوتی موبایل

مزرعه یا Farm

مزرعه در شمال خط لوله‌ها و جنوب استندآف قرار دارد. این منطقه برای لوت کردن توسط اسکوادها بسیار مناسب است؛ زیرا علاوه بر آیتم‌های رده بالای بسیاری که در آن قرار گرفته‌اند، با یک زامبی بزرگ مواجه می‌شوید. با کشتن این زامبی مقدار زیادی تجهیزات به دست خواهید آورد.
آسیاب بادی قرار گرفته در انتهای مزرعه از بهترین نقاط برای اسنایپر اسکواد است.

منطقه مزرعه یا Farm در کالاف دیوتی موبایل

محل تمرین یا Practice Range

محل تمرین سربازان در جنوب شرقی‌ترین نقطه این مپ قرار دارد. ساختمان‌های مختلف و لانه‌های هواپیمای مختلفی در آن وجود دارند. همواره می‌توانید لوت‌های رده بالا را در این مکان به دلیل مساحت زیادش به دست آورید. تقریبا در تمام مواقع بازیکنان اکثر آیتم‌های دلخواهشان را از این مکان پیدا می‌کنند.

منطقه Practice Range در کالاف دیوتی موبایل

Sanitarium

آسایشگاه یک ساختمان پزشکی متروکه است که آیتم‌های زیادی در آن پیدا می‌شوند. این ساختمان دارای سه طبقه و یک سقف برای هلیکوپتر است. همچنین اگر اتاق مخفی این ساختمان را پیدا کنید به یک اتاق با لوت‌های بی‌نظیر دست پیدا خواهید کرد.
در طبقات این ساختمان اتاق‌های بسیار زیادی وجود دارد و می‌توانید آیتم‌های بسیاری در این اتاق‌ها پیدا کنید.

منطقه Sanitarium در کالاف دیوتی موبایل

Heat

این مکان یک شهرک کوچک در شرقی‌ترین نقطه مپ است که بر خلاف اسمش آب و هوای سردی دارد. این مکان گاهی اوقات بسیار شلوغ‌تر از نقاط دیگر است؛ چون بهترین بازیکنان کالاف دیوتی به دنبال آیتمی هستند که فقط در این نقطه سردسیر پیدا می‌شود. اسنوبرد آیتمی است که تنها در این نقطه قرار دارد.

منطقه Heat در کالاف دیوتی موبایل

بهترین لوت‌ها در مپ Alcatraz

 • Cellhouse
 • Warden’s Office
 • Model Industries

بهترین لوت‌ها در مپ Alcatraz

لوت Cellhouse

منطقه‌ای در جزیره آلکاتراز، از بهترین مناطق برای پیدا کردن لوت‌های رده بالا است. اتاق‌ها، حیاط اصلی و پله‌ها را برای پیدا کردن آیتم‌های اپیک جست‌وجو کنید.

لوت Warden’s Office

این نقطه در نزدیکی مرکز مپ قرار دارد و لوت‌های ارزشمندی در آن پیدا می‌شوند. اداره و محیط اطرافش را کامل بگردید؛ معمولا بهترین لوت‌ها در این مکان پیدا می‌شوند.

لوت Model Industries

یک ساختمان سه طبقه است که می‌توان به زیرزمین و پشت بام آن نیز دسترسی داشت. یکی از بهترین مکان‌ها برای لوت کردن و همچنین اسنایپ کردن انمی‌هایتان است.

بهترین لوت‌ها در مپ Blackout

 • لوت Asylum
 • لوت محل ساخت و ساز
 • لوت جزیره NukeTown
 • لوت Firing Range

بهترین لوت‌ها در مپ Blackout

Asylum

تیمارستان و تونل‌های زیر زمینی آن، از بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی هستند. همه این ساختمان را بگردید.

محل ساخت و ساز

فرصت به دست آوردن آیتم‌های لجندری در این موقعیت وجود دارد. جرثقیل‌ها و ساختمان‌های نیمه‌کاره را کاملا بگردید. حواستان به ایردارپ‌ها باشد؛ ایردراپ‌های این منطقه بیش‌تر شامل آیتم‌های رده بالا هستند.
این نقطه از مپ به دلیل این که آیتم‌های مختلف در هر طبقه ساختمان نیمه‌کاره قرار دارند، از محبوبیت بالایی بین بازیکنان برخوردار است.

جزیره NukeTown

علاوه بر فضای بسیار وسیع جزیره که ممکن است شامل آیتم‌های رده بالای بسیار زیادی باشد، زیر این جزیره یک پناهگاه قرار دارد که منبع بهترین آیتم‌ها است. این پناهگاه ۴ ورودی دارد؛ سه ورودی که در سطح جزیره قرار گرفته‌اند و یک ورودی دیگر که در یک انبار خرابه در جنوب جزیره است.

Firing Range

محل تیراندازی در محدوده وسط مپ قرار گرفته و فرود به آن به دلیل حرکت مکرر هواپیما از روی آن، راحت است. تجهیزاتی مانند سلاح‌های سنگین در این نقطه پیدا می‌شوند. همچنین این نقطه یکی از بهترین نقاط برای کاور گرفتن است که در درگیری‌های نزدیک به درد می‌خورند.

استراتژی‌های فرود آمدن در بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی

استراتژی‌های فرود آمدن در بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی

ابتدای بازی یکی از مهم‌ترین زمان‌های بازی است؛ شما باید بهترین مکان را برای فرود انتخاب کنید و در عین حال حواستان به اطراف و مسیرهای منتهی به آن مکان باشد. با انتخاب بهترین مکان‌های لوت، آیتم‌های خوبی به دست خواهید آورد اما دیگر بازیکنان نیز به این مکان‌ها خواهند آمد.

احتمال درگیری در مکان‌های عنوان‌شده بسیار زیاد است و اگر قبل از این که آیتم‌هایتان را پیدا کنید، وارد نبرد شوید، همان اول بازی کشته خواهید شد. در هنگام فرود، محل را بررسی کرده و یک راه فرار مناسب برای خودتان پیدا کنید تا در صورت لزوم سریعا فرار کنید. با فرود آمدن در این مکان‌ها باید آماده نبرد با دشمنانتان باشید.

راه دیگر این است که در نقاطی که محبوبیت بالایی ندارند، فرود بیایید. در این صورت آیتم‌های خوبی به دست نخواهید آورد اما تا مدت زیادی از نبرد به دور خواهید ماند. همچنین حواستان به زون بازی باشد؛ ممکن است درگیر لوت کردن شوید و خودتان را خارج از زون بازی پیدا کنید.

موقع لوت کردن حواستان به اطراف باشد؛ ممکن است دشمن منتظر باشد تا شما آیتم‌هایتان را انتخاب کنید تا در این زمان که بی‌دفاع هستید به شما حمله کند. محیط را بررسی کرده و سپس اقدام به انتخاب آیتم‌هایتان کنید.

همچنین جهت خرید تجهیزات و اسکین می‌توانید وارد صفحه خرید سی پی کالاف شوید و با تهیه پک مورد نظر اقدام به خرید تجهیزات جهت موفقیت بیشتر در ماموریت های خود شوید.

به نظر شما بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی کجاست؟

در این مقاله انواع مکان‌های محبوب و مختلف را که بهترین بازیکنان کالاف دیوتی در آن‌ها لوت می‌کنند، بررسی کردیم. شما با فرود آمدن در مکان‌های معرفی شده، آیتم‌های لجندری و اپیک زیادی پیدا خواهید کرد. حال به ما بگویید کدام مکان‌ها را از قلم انداختیم؟ بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی از نظر شما چیست؟ همچنین اگر به دنبال روش های سریع افزایش رنک در کالاف هستید حتما مطلب چگونه در کالاف دیوتی رنک خود را بالا ببریم؟ را بخوانید.

نظرتان را راجع به مکان‌های مخفی کالاف دیوتی بنویسید تا بازیکنان مبتدی با آن‌ها آشنا شوند. همچنین نظرات شما ما را در نوشتن مقالات مفیدتر یاری می‌کنند.

 

سوالات متداول بهترین مکان‌های لوت کالاف دیوتی

۱- بهترین مکان لوت در مپ Isolated کدام است؟

مناطق Black Market و Practice Range دارای بهترین لوت‌ها هستند.

۲- بهترین مکان لوت در مپ Alcatraz؟

منطقه Cellhouse بهترین مکان برای پیدا کردن آیتم‌های رده بالا است.

۳- بهترین مکان لوت در مپ Blackout

در Firing range و منطقه ساخت وساز، بهترین آیتم‌ها را پیدا کنید.

۴- اسنوبرد را چگونه به دست بیاوریم؟

اسنوبرد فقط در منطقه Heat در مپ Isolated وجود دارد.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

8 دیدگاه
 • Ali

  خوبع

 • نیکان بیژن پور

  عالی

 • Sam

  سلام خیلی خوب بود ولی اگه ویدئو میذاشتی بهتر بود

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام ایران موجویی عزیز
   حتما ویدیو هم قرار می دهیم.

 • Amirali

  مرسی بابت پست های خوبتون

 • araz

  بهترین مکان ski town هست

  • پشتیبانی ایران موجو

   🙏

 • فرید

  سلام

iranmojo online support