آموزش پیدا کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل

آموزش پیدا کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل

اگر می‌خواهید در بازی Call of Duty Mobile سریع تر از سایر بازیکنان پیشرفت کنید، باید سلاح‌ها و تجهیزات خود را ارتقاء دهید. یکی از مسیرهایی که می‌توانید به سرعت بروزرسانی‌های دلخواه خود را در تجهیزاتتان انجام دهید، خرید ارز داخل این بازی یا همان سی پی است. برای خرید این ارز، نیاز به ارائه ایمیل یا پلیر ID کالاف دیوتی موبایل به فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید، خواهید داشت. از آنجایی که بسیاری از بازیکنان، در پیدا کردن این ID و وارد کردن صحیح آن در فرم خرید سی پی مشکل دارند، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله کوتاه، نحوه پیدا کردن و کپی صحیح ID بازی کالاف دیوتی را به شما آموزش دهیم.

نحوه پیدا کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل

در سایت ایران موجو، خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از دو روش خرید مستقیم و خرید از طریق ID کالاف دیوتی موبایل امکان پذیر است. در روش دوم، لازم است که شما آی دی خود در این بازی را، با دقت و به صورت کامل در فرم خرید وارد کنید. برای پیدا کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل مراحل زیر را دنبال نمایید.

ابتدا از صفحه اصلی بازی، بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کرده تا وارد بخش Settings شوید.

از منوی کشویی سمت چپ، بر روی گزینه LEGAL AND PRIVACY کلیک کنید.

در اولین بخش، پلیر ID شما مشخص شده است.

در این بخش، بر روی گزینه COPY کلیک کنید تا پلیر ID شما به طور کامل کپی شود.

این ID  را در یادداشت‌های گوشی خود ذخیره کنید تا برای خریدهای بعدی از ایران موجو، آن را در اختیار داشته باشید.

پس از کپی ID، آن را در فرم خرید سی پی بازی کالاف از ایران موجو وارد کنید. این روش می‌تواند از بروز اشتباه در وارد کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل که معمولا در نوشتن دستی آن ایجاد می‌شود، جلوگیری کند و خرید شما بدون هیچ مشکلی انجام شود.

برای ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات خود. شما می‌توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی از ایران موجو و استفاده از آن برای خرید سلاح‌ یا ارتقا تجهیزات ، به یک بازیکن قوی تبدیل شوید.

نظرات کاربران

3 دیدگاه
  • علی

    سلام این بازی خوب است

  • علی

    سلام این بازی باحال است

  • علی

    سلام من از این بازی خوشم آمده