آموزش پیدا کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل

آموزش پیدا کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل

اگر می‌خواهید در بازی Call of Duty Mobile سریع تر از سایر بازیکنان پیشرفت کنید، باید سلاح‌ها و تجهیزات خود را ارتقاء دهید. یکی از مسیرهایی که می‌توانید به سرعت بروزرسانی‌های دلخواه خود را در تجهیزاتتان انجام دهید، خرید سی پی با پلیر ID کالاف دیوتی موبایل است. برای خرید این ارز، نیاز به ارائه ایمیل یا پلیر ID کالاف دیوتی موبایل به فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید، خواهید داشت. یکی دیگر از روش هایی که میتواند در پیشرفت شما در بازی کمک کند تغییر ریجن بازی شماست اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید میتوانید مقاله راهنمای تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل  را در ایران موجو بخوانید.

اما از آنجایی که بسیاری از بازیکنان، در پیدا کردن این ID و وارد کردن صحیح آن در فرم خرید سی پی مشکل دارند، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله کوتاه، نحوه پیدا کردن و کپی صحیح ID بازی کالاف دیوتی را به شما آموزش دهیم.

پلیر ID کالاف دیوتی موبایل چیست؟

Player ID در بازی “Call of Duty: Mobile” یک شناسه یکتا است که به هر بازیکن اختصاص داده می‌شود. این ID برای شناسایی بازیکنان در داخل بازی، انجام تراکنش‌ها، دعوت دوستان به بازی، اضافه کردن دوستان، پیگیری آمار و پیشرفت بازیکنان، و برای امکانات اجتماعی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای پیدا کردن ID خود در “Call of Duty: Mobile” در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بصورت مرحله به مرحله برای شما توضیح دهیم.

نحوه پیدا کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل

در سایت ایران موجو، خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از دو روش خرید مستقیم و خرید از طریق ID کالاف دیوتی موبایل امکان پذیر است. در روش دوم، لازم است که شما آی دی خود در این بازی را، با دقت و به صورت کامل در فرم خرید وارد کنید. برای پیدا کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل مراحل زیر را دنبال نمایید.

ابتدا از صفحه اصلی بازی، بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کرده تا وارد بخش Settings شوید.

از منوی کشویی سمت چپ، بر روی گزینه LEGAL AND PRIVACY کلیک کنید.

در اولین بخش،در سمت چپ صفحه پلیر ID شما مشخص شده است.

در این بخش، اگر بر روی گزینه view کلیک کنید با نشان دادن پیامی مبنی بر اینکه پلیر ایدی شما یک چیز خصوصی است و میخواهید آن دیده شود یا نه بر روی صفحه تلفنتان ظاهر می شود

 با زدن گزینه ok پلیر ID شما به طور کامل نمایش داده خواهد شد.

پلیر ID کالاف دیوتی موبایل

همچنین با زدن گزینه copy پلیر IDشما کپی می شود ، شما میتوانید این ID  را در یادداشت‌های گوشی خود ذخیره کنید تا برای خریدهای بعدی از ایران موجو، آن را در اختیار داشته باشید.

پس از کپی ID، آن را در فرم خرید سی پی بازی کالاف از ایران موجو وارد کنید. این روش می‌تواند از بروز اشتباه در وارد کردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل که معمولا در نوشتن دستی آن ایجاد می‌شود، جلوگیری کند و خرید شما بدون هیچ مشکلی انجام شود.

اگر در بازی با مشکلات دیگری همچون پیدا نکردن پلیر ID کالاف دیوتی موبایل رو به رو هستید می توانید به مقاله بررسی و حل تمام مشکلات بازی کالاف دیوتی موبایل رجوع کنید اگر نتوانستید مشکلتان را حل کنید در قسمت نظرات سایت آن را با ما در میان بگذارید تا به رفع آن بپردازیم. 

سوالات متداول

آیا می‌توانم پلیر ID خود را تغییر دهم؟

در بعضی از نسخه‌های “Call of Duty” ممکن است بتوانید نام کاربری خود را تغییر دهید که به طور غیرمستقیم روی پلیر ای‌دی شما تأثیر می‌گذارد، اما شناسه منحصر به فرد حساب کاربری شما ثابت باقی می‌ماند.

آیا می‌توانم با استفاده از پلیر ID دوستانم را به بازی اضافه کنم؟

بله، شما معمولاً می‌توانید با استفاده از پلیر ای‌دی دوستانتان را جستجو کرده و به لیست دوستان خود

آیا به اشتراک گذاشتن پلیر ID امن است؟

به اشتراک گذاشتن پلیر ای‌دی به طور کلی امن است، اما باید از به اشتراک گذاشتن اطلاعات دیگر حساب کاربری مانند رمز عبور خودداری کنید.

چه اقداماتی باید انجام دهم اگرپلیر IDبازی را فراموش کرده‌ام؟

اگر پلیر ای‌دی خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از طریق ایمیل مرتبط با حساب کاربری خود یا از طریق پشتیبانی بازی برای بازیابی آن اقدام کنید.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

5 دیدگاه
 • امید زمانی

  سی پی با ایدی کی موجود میشه ؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   کاربر گرامی
   برای اطلاع از موجودی محصولات پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.
   اما می توانید از صفحه محصول خرید سی پی ایران موجو محصولات دیگری را خریداری کنید.

 • علی

  سلام این بازی خوب است

 • علی

  سلام این بازی باحال است

 • علی

  سلام من از این بازی خوشم آمده

iranmojo online support