آموزش بازی فری فایر

آموزش سریع و آسان دو نفره بازی کردن در فری فایر

چگونه در بازی فری فایر دو نفره بازی کنیم

آموزش دو نفره بازی کردن در فری فایر (Free Fire)، چگونه در بازی فری فایر دو نفره بازی کنیم؟

بازی فری فایر یک بازی با جمعیت بالا می‌باشد. اما شاید بخواهید که فقط با یک نفر بازی کنید. یعنی یک بازی دو نفره داشته باشید. خوشبختانه بازی فری فایر این امکان را فراهم کرده است و شما می‌توانید با هرکسی که راضی باشد با شما بازی کند، بازی کنید. برای این که با درخواست یک نفر موافقت کنیم یا به کسی پیشنهاد هم بازی بودن بدهیم، باید یک سری کارها را انجام دهیم. دو نفره بازی کردن شاید به اندازه‌ی 50 نفری جذاب نباشد، اما به نوبه خود بسیار عالی و سرگرم کننده است. برای آشنایی با دو نفره بازی کردن دز بازی فری فایر با سایت ایران موجو همراه باشید.

نحوه بازی کردن به صورت دو نفره در بازی فری فایر

برای این که به راحتی بتوانیم دو نفره بازی کنیم و کلی از بازی لذت ببریم، باید آدمک سمت راست بالا که بر روی آن علامت + وجود دارد، کلیک کنید. پنجره‌ای به شما نمایش داده می‌شود. گزینه سوم یا همان Add را انتخاب کنید. اگر آیدی کسی که می‌خواهید با آن را بازی کنید می‌دانید، بنویسید و سرچ کنید. اگر آیدی درست باشد، بازیکن مورد نظر را برای شما می‌آورد. اما برای این که به بازی ملحق شود، باید ابتدا آنلاین باشد و همچنین پیشنهاد شما را قبول کند. سپس شما با فشردن علامت + او را وارد بازی می‌کنید. در گوشه سمت راست بالا یک آدمک وجود دارد. آن را لمس و بر روی دو نفری کلیک کنید. سپس Start را بزنید و از بازی دو نفره لذت ببرید.

برای قبول کردن درخواست کسی برای بازی دو نفره در بازی فری فایر باید آدمکی که علامت + را دارد، لمس کنید و بر روی گزینه Request کلیک کنید. اگر درخواستی برای بازی وجود داشت می‌توانید با گزینه Agree با آن موافقت کنید و با Reject می‌توانید مخالفت کنید.

نحوه بازی کردن به صورت دو نفره در بازی فری فایرنتیجه گیری

گاهی برای تنوع و حتی یادگیری برخی فنون در بازی فری فایر بهتر است که از قابلیت بازی دو نفره استفاده کنید. برای این منظور، اگر کسی را برای اضافه کردن به بازی مد نظر دارید، از آدمک علامت‌دار سمت راست گزینه Add را لمس کنید و اسم آن را سرچ کنید. هم چنین اگر بخواهید که دعوت کسی را بپذیرید، گزینه Request را لمس کنید و با گزینه Agree با آن درخواست موافقت کنید. برای آموزش بازی فری فایر و آشنا شدن با ترفندهای این بازی می توانید به سایت ایران موجو مراجعه کنید.

یک پیشنهاد ویژه و شگفت انگیز

بازی فری فایر از بازی های محبوب و پرطرفدار است که هر کسی دوست دارد در این بازی برنده شود و پیشرفت کند. یکی از راه های ارتقا و پیشرفت در این بازی خرید الماس بازی فری فایر است. برای خرید ارزان و شگفت انگیز پول این بازی شما می توانید از طریق فروشگاه خرید جم ارزان ایران موجو اقدام نمایید. این فروشگاه یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های جم در ایران می باشد و شما می توانید یک خرید قابل اعتماد و مطمئن را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *