آموزش بازی کالاف دیوتی

آموزش قدم به قدم تنظیمات کال اف دیوتی موبایل

خرید سی پی بازی کال اف دیوتی

آموزش تنظیمات کال اف دیوتی موبایل ، هر آنچه را که باید در مورد بازی Call Of Duty Mobile بدانید در این مقاله بخوانید تا اطلاعات کاملی را در مورد این بازی به دست آورید.

بازی کال اف دیوتی موبایل را می توان یکی از محبوب ترین بازی های چند سال اخیر دانست که گیمرهای میلیونی از سراسر جهان را سرگرم می کند. شرکت سازنده این بازی سعی کرده است که محصول خود را برای پلت فرم های مختلفی ارائه کند که مهم ترین آنها کامپیوتر شخصی، پلی استیشن و گوشی های موبایل هستند. بازی Call Of Duty Mobile محبوبیت بسیار بالایی دارد و میلیون ها بار از سراسر جهان دانلود و نصب شده است. در ادامه این مطلب از آموزش بازی کال اف دیوتی به بررسی بیشتر و آموزش تنظیمات Call Of Duty Mobile پرداخته خواهد شد.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش قدم به قدم دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی

معرفی بازی کال اف دیوتی موبایل

بازی Call Of Duty Mobile یکی از بهترین و مشهورترین محصولات کمپانی اکتیویژن است که با همکاری شرکت بزرگ تنسنت گیمز عرضه شده است. این بازی یکی از نسخه های جدید سری بازی های ندای وظیفه به شمار می رود که برای گوشی های اندرویدی و IOS ساخته شده است. شخصیت ها و فضای بازی کال اف دیوتی موبایل دقیقا همان شخصیت ها و فضای بازی اصلی هستند که در پلت فرم های رایج آن وجود دارند.

در این بازی تیم ها از ۵ نفر تشکیل می شوند و نقشه‌ های بازی شامل مواردی مانند نوک‌ تاون، کیل‌ هاوس، هایجکتد، کراش، کراس ‌فایر و سامیت هستند. چنانچه بازیکنی برای اولین بار بازی کال اف دیوتی را شروع کرده باشد تا قبل از رسیدن به سطح هفت، بخش ‌های دیگر بازی برای او در دسترس نیست. این بازی آنلاین است و با توجه به محبوبیت بسیار زیاد بازی ممکن است که رقبا و تیم های حریف بسیار با تجربه و قدر باشند. بازیکنان قطعا نمی خواهند از ابتدای بازی شکست را تجربه کنند بنابراین بهتر است در شروع کار در بخش VS.AI Practice با ربات‌ ها مبارزه کنند تا تجربه و آمادگی لازم را کسب کنند.در این بازی نیز ۳ حالت چند نفره، زامبی و بتل رویال وجود دارد که می تواند به گیمرها هیجان و لذت بالایی بدهد.

آشنایی با بازی Call Of Dutyحالت چند نفره بازی کال اف دیوتی

حالت چند نفره اولین بخش بازی Call Of Duty Mobile است که در آن رقابت های مختلفی بین بازیکنان صورت خواهد گرفت. از جمله مهم ترین رقابت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فورتنایت (Frontline): در بخش Frontline، گیمر با تیم مقابل مبارزه می کند  و هر تیم که زودتر به امتیاز تعیین شده برسد برنده خواهد بود. در این بخش بازیکن بعد از هر بار مردن در محل مشخص شده‌ ای از نقشه به بازی برخواهد گشت.
 • دیستروی اند سرچ (Search & Destroy): در این بخش یکی از تیم ها وظیفه دارد که یک بمب را در محل مشخصی کار بگذارد و تیم دیگر باید مانع از انفجار بمب شود. در این مرحله نیز تیمی که تمام بازیکنان خود را از دست داده باشد بازنده خواهد بود.
 • تیم دیثمچ (Team Deathmatch): این بخش هم یک مبارزه بین تیمی است و چنانچه تیمی زودتر به امتیاز مشخص شده برسد برنده خواهد بود.
 • دامینیشن (Domination): در بخش Domination نیز یک تیم به محافظت از یک مکان مشخص در برابر تیم روبه رو می پردازد و بعد از یک زمان مشخص برنده اعلام می شود.

حالت زامبی بازی Call Of Duty Mobile

بازیکنان در بازی Call Of Duty Mobile یا بازی ندای وظیفه بعد از رسیدن به سطح ۵ می توانند از حالت زامبی بازی استفاده کنند. حالت زامبی در Shi No Numa در جریان خواهد بود که برای اولین بار در بازی World at War استفاده شد. گیمرها می توانند از دو راه مختلت در حالت زامبی استفاده کنند. راه اول بقا (Survival) می باشد که بازیکن باید تا جایی که می تواند تلاش کند که کشته نشود و زنده بماند. راه دوم راید مود (Raid Mode) است در آن بازیکن سعی می کند قبل از روبه رو شدن با یک باس با نام  The Abomination در برابر نیروهای دشمن زنده بماند.

بخش بتل رویال

همانطور که عنوان شد بازی Call Of Duty Mobile می تواند قسمت ها و مراحل مختلفی را پشتیبانی کند که بتل رویال یکی از مهم ترین آنها است. بتل رویال هم دارای حالت های انفرادی و هم حالت های تیمی است. در این قسمت ۱۰۰ بازیکن از هواپیما فرود می آیند و در محیط بازی به دنبال تجهیزات و سلاح می گردند و هر فردی که بتواند تا مرحله آخر زنده بماند برنده بازی خواهد بود.

 1. شناخت نقشه: بتل رویال دارای یک نقشه متفاوت است که می تواند برای گیمرها هیجان انگیز باشد. گیمر باید بداند که در محیط هایی که وسایل نقلیه بیشتری وجود دارند به دنبال سلاح و تجهیزات باشد. در داخل نقشه دایره های قرمز مکان هایی را نشان می دهند که بیشتری تجهیزات و مهمات را دارند. رنگ زرد نشان می دهد که در محل مورد نظر هلیکوپتر وجود دارد و می توان از آن استفاده کرد.
 2. کلاس های بتل رویال: هر کدام از کلاس های بتل رویال دارای ویژگی های منحصر به فرد و متمایزی هستند. در این بازی ۸ کلاس مختلف وجود دارد که هر کدام قابلیت های مختلفی دارند و گیمرها می توانند حتی دشمنان خود را از پشت دیوارها نیز پیدا کنند. گیمرها باید بدانند که در صورت استفاده از هر کدام از کلاس ها با توجه به نقاط بنفش (ترمینال) آن را ارتقا دهند. زمانی که ترمینال ‌ها آماده شوند، بازی به گیمرها اطلاع می دهد تا به آنجا بروند و قطعات لازم برای ارتقای کلاس خود را تامین کنند. با ارتقا دادن کلاس گیمر توانایی های بیشتری خواهد داشت.

مهم ترین کلاس های بازی کال اف دیوتی موبایل

بازی ندای وظیفه دارای کلاس های متفاوتی است که هر کدام از ویژگی ها و مشخصات مختلفی برخوردار هستند. از جمله مهم ترین این کلاس ها می توان موارد زیر را نام برد:

ایربورن (Airborn) کال اف دیوتی موبایل

این کلاس می تواند ۴ عدد صندلی پرنده در اختیار بازیکن قرار دهد که قادرند او را به آسمان ببرند و به هر سمتی که می خواهند بروند.

دیفندر (Call Of Duty Mobile (Defender 

سپر همیشه به عنوان یکی از موثرترین تجهیزات برای مبارزه با دشمنان و دفاع از خود شناخته می شود. کلاس Defender یک سپر با قابلیت تغییر شکل و ضد گلوله در اختیار گیمرها قرار می دهد که بعد از باز شدن می تواند یک فلش کور کننده ۳ ثانیه‌ای هم می ‌زند.

کلاون (Clown) کال اف دیوتی

Clown را می توان محبوب ترین کلاس برای عاشقان زامبی دانست که یک اسباب بازی بامزه در اختیار افراد قرار می دهد که بعد از پرتاب به سمت دشمن، با استفاده از یک موزیک خاص زامبی ها را فرا می خواند. زامبی ها به نیروهای اطراف خود حمله می کنند. چنانچه زامبی ها کسی را پیدا نکردند به دور اسباب بازی جمع می شوند که بعد از مدتی منفجر خواهد شد.

مکانیک (Mechanic) کال اف دیوتی موبایل

کلاس Mechanic نیز امکان استفاده از یک درون (Drone) را به گیمرها می ‌دهد. درون بر روی بالای سر گیمر پرواز می کند و دشمنان محدوده مورد نظر را پیدا می کند.

اسکات (Call Of Duty Mobile (Scout

 Scout توانایی پرتاب دارت‌ های حسگر دار را به بازیکن می ‌دهد که مکان تمام دشمنان محدوده را روی رادار نشان می ‌دهد.

تریکستر (Call Of Duty Mobile (Trickster   

کلاس Trickster بهترین گزینه برای فرار است. زمانی که این کلاس فعال شود، به وسیله سنسورهای هولوگرافیک دو شبیه ‌سازی از بازیکن ساخته می شود که هر کدام به طرف خاصی حرکت می‌ کنند که شناسایی فرد را سخت ‌تر می‌ کند.

مدیک (Medic) کال اف دیوتی موبایل

این کلاس یک محدوده شفابخش و تضمین سلامتی ایجاد می کند و گیمر می تواند در آن سلامتی خود را بازیابی کند و آن را افزایش دهد.

نینجا (Call Of Duty Mobile (Ninja 

Ninja یک قلاب در اختیار بازیکن می گذارد که می تواند توسط آن از روی ساختمان‌ ها حرکت کند و مسیرها را کوتاه تر کند.

ترفندهای بخش چند نفره در کال اف دیوتی موبایل

هر کدام از بخش ها و قسمت های بازی Call Of Duty Mobile دارای ترفندها و تکنیک های منحصر به فردی هستند که بازیکنان می توانند با استفاده از آنها لذت و هیجان بیشتری را تجربه کنند. اولین کاری که یک بازیکن در بخش چند نفره باید انجام دهد این است که به سراغ مأموریت‌ ها و رویداد‌های بازی برود. تکمیل ماموریت ها را می توان یکی از بهترین روش ها برای به دست آوردن سلاح ها و تجهیزات بازی دانست. هر چقدر بیشتر در محیط نقشه بازی انجام شود، نقاط مخفی و زوایای مناسب تری برای تیر اندازی کشف خواهد شد. برای حرفه ای شدن در این بخش لازم است چندین بار نقشه ها را انجام داد.

خرید اکانت کال اف دیوتیتجربه رویدادهای امتیاز تجربه دو برابر

بالاترین سطح بازی در بخش چند نفره Call Of Duty Mobile عدد ۱۵۰ می باشد. اگر گیمری دارای یک سطح پایین است و قصد دارد سریعا سطح خود را بالا ببرد باید از امتیاز تجربه دو برابر استفاده کند. این ویژگی معمولا در زمان به روز رسانی جدید یا در انتهای فصل ها در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت.

جذب دوستان حرفه ای در کال اف دیوتی موبایل

بازی کال اف دیوتی موبایل یا بازی ندای وظیفه یک بازی گروهی است و لازم است که گیمرها از کمک دوستان خود برای مبارزات استفاده کنند. گیمر می تواند هم با ربات ها هم گروه شود و هم دوستان جدیدی اضافه کند و با آنها همبازی شود. بعد از آنکه بازی تمام شود، امتیازات هر بازیکن در مبارزه نمایش داده خواهد شد. گیمر می تواند در این قسمت برای افراد مختلف درخواست دوستی ارسال کند و آنها را به گروه دوستان خود اضافه کند

تعریف Layout در شرایط مختلف

استفاده از اسلحه های مختلف در شرایط و نوع نقشه می تواند تاثیر زیادی در روند بازی گیمرها داشته باشد. لازم است که بازیکن ها قبل از ورود به بازی، Layoutها را هماهنگ کنند. ۴ لایه مختلف در قسمت نمایش کاراکتر در اختیار گیمرها قرار دارد که می توان هر کدام را با یک سلاح خاص آماده کنند و در طول بازی با توجه به شرایط حریفان، وضعیت اسلحه خود را تغییر بدهند.

پرک‌ها کال آف دیوتی موبایل

پرک ها یکی دیگر از قسمت های مهم و پر کاربرد بازی کال اف دیوتی موبایل در بخش چند نفره است. هر کدام از این قابلیت ها بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف فعال می شوند. قابلیت ها به صورت کلی در ۳ گروه عمده قرار دارند و هر کدام دارای ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فردی هستند که بازیکن می تواند با توجه به نوع بازی و اسلحه آن ها را انتخاب کند. به عنوان مثال اگر گیمر به دنبال مبارزه نزدیک است می تواند قابلیت های افزایش مقاومت در برابر انفجار یا حرکات بی صدا را فعال کند. همچنین برای لایه تک تیرانداز می توان از پرک های خفه کننده صدا استفاده کرد.

مهارت‌های کاراکتر

مهارت کاراکتر یا همان Operator Skill سلاح هایی کاربردی و قدرتمند هستند که در بخش چند نفره کال اف دیوتی موبایل قرار دارند. این اسلحه ها درابتدای بازی قفل هستند و به مرور زمان و با افزایش سطح گیمرها برای آنها فعال می شوند. این سلاح ها فعلا ۷ عدد هستند و بازیکن قبل از شروع مبارزه قادر است یکی از آنها را در قسمت Layout برای خودش انتخاب کند. البته باید توجه داشت که تعداد شلیک های این سلاح ها محدود هستند اما قدرت تخریب و آسیب بسیار بالایی دارند و می تواند خیلی کاربردی باشند.

استوراستریکس (Scorestreaks)

استوراستریکس ها نیز یکی دیگر از سلاح های ارزشمند بازی چند نفره هستند که به امتیازات مشخصی برای فعالسازی نیاز دارند. گیمرها باید امتیازات لازم را با کشتن دشمنان به دست بیاورند و سپس استوراستریکس ها را فعال کنند. البته باید توجه داشت که این امتیازات بعد از هر بار کشته شدن صفر خواهد شد مگر آن که پرک مخصوصی برای آن فعال شود. این سلاح ها ۱۱ عدد هستند که هر بازیکن می تواند در هر مسابقه از ۳ عدد استفاده کند. این سلاح ها امکانات مختلفی مانند ایردراپ، پهباد، موشک و … در اختیار بازیکنان قرار می دهند.

ایر دراپ‌ها (Air Drops) کال اف دیوتی موبایل

ایر دراپ‌ ها به عنوان یکی از Scorestreaksهای بازی کال اف دیوتی موبایل شناخته می شود که بسیار کاربردی و مفید هستند و باید قدر آنها را دانست. با استفاده از این سلاح ها و با رساندن سطح امتیاز به سطح مورد نظر می توان در خواست کمک هوایی کرد. البته در سطوح پایین نمی توان انتظار چیزهای شگفت انگیزی داشت اما در امتیازات بالا قابلیت های فوق العاده دارند.

بمب هسته‌ ای (Nuke) 

گیمرهایی که بهتر بازی می کنند همیشه جوایز بهتری نیز دریافت خواهند کرد. Nuke یک اسلحه مخفی است که در صورتی فعال می شود که بازیکن بتواند لول خود را به بیش از ۲۰ برساند و بدون آنکه کشته شود ۲۵ نفر از دشمنان خود را نابود کند. این سلاح می تواند بسیار کاربردی باشد و برای فعالسازی آن نیاز به تنظیمات خاصی نیست و در صورتی که گیمر به امتیاز مورد نظر برسد به صورت خودکار فعال خواهد شد. قدرت تخریب بسیار زیاد این سلاح می تواند کمک بسیاری به برنده شدن گیمرها بکند.

تنظیمات گرافیک بازی کال اف دیوتی موبایل باتوجه ‌به مدل گوشی

گرافیک یکی از مهم ترین جنبه های بازی های موبایلی است که لازم است توجه زیادی به آن شود. بازی Call Of Duty Mobile دارای یک طراحی محیطی عالی است و تمام جزئیات محیط را به خوبی نمایش داده است. گاهی اوقات بالا بودن درجه تنظیمات گرافیک بازی می تواند باعث کند شدن سرعت و لود آن شود. لازم است که قبل از شروع بازی تمام تنظیمات گرافیک به صورت مناسب انجام شود.

خرید جم بازی استفاده از کنترلر

کمپانی سازنده بازی کال اف دیوتی موبایل به گونه ای بازی را طراحی کرده است که بازیکنان می توانند کنترلر پلی ‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان را به تلفن همراه خود از طریق بلوتوث متصل کنند و سپس از بازی خود لذت ببرند. چنانچه بازیکنی بخواهد از کنترلر استفاده کند و سیستم عامل گوشی او IOS باشد باید نسخه ۱۱ به بالا باشد. برای وصل کردن کنترلر به گوشی لازم است که دکمه‌ های PS و Share را روی کنترلر پلی ‌استیشن ۴ و دکمه‌ های Xbox و Sync را روی کنترلر ایکس ‌باکس به ‌طور همزمان نگه دارند.

بعد از اتصال کنترلر به گوشی می توان وارد بازی شد و در قسمت تنظیمات کنترل از صحت و درستی اتصال آگاه شوند. افرادی که گوشی اندرویدی دارند هم می توانند به سادگی این اتصال را انجام دهند. برای انجام اتصال کافی است پس از فشار دادن دکمه ‌های کنترلر، گزینه Pair New Device را در بلوتوث گوشی فعال کرد تا اتصال انجام شود.

!!! برای خرید پول بازی کال اف دیوتی همین حالا می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی ایران موجو اقدام کنید!!!

 شخصی‌ سازی دکمه‌ های بازی

بازی هایی که قابلیت شخصی سازی داشته باشند قطعا محبوبیت بیشتری در میان گیمرها خواهند داشت. بازی کال اف دیوتی موبایل نیز یکی از بهترین بازی هایی است که این ویژگی را دارد. بعد از آنکه بازیکن برای اولین بار وارد محیط بازی شد، تنظیمات مربوط به حالت های کنترل بازی را خواهد دید.

در بازی Call Of Duty Mobile دو نوع مختلف کنترل وجود دارد که ویژگی های خاصی دارند. حالت اول Simple Mode است که داری قابلیت شلیک خودکار می باشد. یعنی وقتی گیمر به سمت دشمن نشانه‌ گیری می‌ کند، تفنگ به شکل خودکار شروع به شلیک می‌ کند. این حالت برای بازی در گوشی های موبایل بسیار مفید و کاربردی است. حالت دوم Advanced Mode است که گیمر باید برای شلیک کردن دکمه شلیک را نگه دارد. حالت Advanced Mode 3 نوع هدف‌ گیری دارد که می تواند بازیکنان را حرفه ای تر کند.

 • حالت اول ADS است که در آن بازیکن با نگه داشتن دکمه شلیک سمت راست، هدف ‌گیری هم برای او انجام می شود و زمانی که دکمه شلیک را رها می‌ کنید، از حالت هدف‌ گیری خارج می ‌شود.
 • حالت دوم که Hip-Fire نام دارد هیچگونه هدف گیری برای گیمر انجام نخواهد داد و بازیکن باید شخصا این کار را انجام دهد.
 • حالت سوم یک حالت سفارشی است که در آن بازیکن می تواند با زدن دکمه تنظیمات مربوطه مشخص کند که برای کدام سلاح ها نشانه گیری خودکار فعال یا غیر فعال شود.

 برای اعمال هر کدام از تغییرات فقط  کافی است گیمر بر روی دکمه Customize کلیک کند و آنها را ذخیره نماید.

نکات و ترفندهای بخش بتل رویال

هر کدام از بخش های بازی کال اف دیوتی موبایل دارای ترفندها و نکات مختلفی هستند که می توانند به گیمرها کمک های زیادی بکنند که بهتر بازی کنند و برنده شوند. از مهم ترین نکات و ترفندهای بخش بتل رویال بازی Call Of Duty Mobile می توان موارد زیر را عنوان نمود.

آدرنالین

استفاده از آمپول آدرنالین می تواند به بازگرداندن سلامتی بازیکن کمک بسیاری بکند. آدرنالین علاوه بر بازگرداندن سلامتی برای برگرداندن سلامتی فرد ۱۵۰ امتیاز جان اضافی هم به او می‌ دهد. این ویژگی در هیچ کدام از بخش های دیگر بازی وجود ندارد.

آمادگی همیشگی

یک گیمر باید در هر لحظه و هر شرایطی در بازی های بتل رویال آمادگی داشته باشد که هدف شلیک قرار بگیرد. بنابراین لازم است که همیشه خشاب سلاح ها پر نگه داشته شوند. همچنین بازیکن باید در هنگام شلیک به سمت سر حریف شلیک کند چرا که احتمال کشتن آن بسیار بیشتر است. شلیک زیر آب نیز یکی دیگر از توانایی های جالب بازی است که به بازیکن فراغ بال بیشتری می دهد.

تحرک

بازیکنان باید توجه داشته باشند که در هنگام رو در رویی با دشمن و شلیک نباید در یک محل ثابت باشند و لازم است که تحرک داشته باشند تا از تیررس دشمن خارج شوند. بهترین کار این است که بازیکن با یک دست کاراکتر را تکان دهد و با انگشت دیگر نشانه روی کند.

نجات و بازیابی هم تیمی ها

بازی های گروهی نیازمند تعامل و همکاری بالایی است و نیاز است که گیمرها به فکر نجات هم تیمی های خود باشند و یا آنها را بازیابی کنند. از جمله قابلیت ‌های جذاب بازی کال اف دیوتی موبایل امکان بازگشت به بازی بازیکنان بعد از مرگ و کشته شدن است. برای این کار فقط کافی است که یکی از هم تیمی ها به محل کشته شدن بازیکن برود و بعد از برداشتن مدال و روی آن بکوبد تا فرد زنده شود. بعد از این کار بازیکن در هواپیمای بعدی دوباره وارد میدان خواهد شد. البته بازیکن باید هوشیار باشد در هنگام برداشتن مدال دوست خود کشته نشود چون در این صورت هر دو کشته خواهند شد در بازی حالت سینه خیز وجود دارد که البته پیدا کردن می تواند کمی مشکل باشد ولی با نگه داشتن چند ثانیه ای دکمه نشستن می توان آن را فعال کرد.

جمع کردن گلوله

از نکات جالب توجه این بازی این است که کوله پشتی بازیکنان هیچ محدودیتی ندارد و می توان از هر مهماتی ۹۹۹ عدد ذخیره کرد. پس بازیکنان با خیال راحت می توانند مهمات مورد نظر خودشان را جمع کنند.

زوایای دید

در بازی کال اف دیوتی موبایل بازیکنان می توانند به راحتی زاویه دید خود را عوض کنند. برای این کار کافی است که دکمه گوشه سمت چپ و پایین را فشار داد. همچنین در حال حرکت می توان کلید حرکت را تا بالای صفحه کلید کشید تا بر روی دویدن قفل شود.

دراپ ‌‌ها

در بتل رویال برای بازیکنان کمک های هوایی فرستاده می شود که شامل تجهیزات و  مهمات فوق العاده ای هستند. البته باید گیمرها توجه داشته باشند که در کنار دراپ ها نیروهای دشمن کمین می کنند و ممکن است به بازیکنان حمله کنند.

سلاح‌های بازی Call Of Duty

شاید بیشتر گیمرهایی که جذب بازی کال اف دیوتی موبایل شده اند بخاطر وجود اسلحه های جذاب و هیجان انگیز بازی است. این بازی تنوع سلاح بسیار زیادی دارد و هر کدام از این سلاح ها دارای ویژگی ها و کاربردهای مختلفی هستند.  از جمله جذاب ترین و مهم ترین سلاح های کاربردی که در بازی Call Of Duty Mobile به کار می روند می توان موارد زیر را عنوان کرد:

 • اسلحه  AK117: این سلاح به عنوان محبوب ترین و بهترین اسلحه بازی شناخته می شود. از مهم ترین ویژگی های این اسلحه می توان به وزن مناسب، نشانه گیری سریع، عملکرد مناسب، برد مناسب و لگد کم اشاره کرد.
 • اسلحه S36: یک مسلسل‌ سبک و بسیار محبوب در میان بازیکنان بازی ندای وظیفه که به تازگی معرفی شده است. ظرفیت خشاب بالا، لگد کم، دقت بالا، وزن مناسب و… از مهم ترین ویژگی های سلاح هستند.
 • سلاح DLQ33: یکی از بهترین، محبوب ترین و قوی ترین سلاح ها برای تک تیراندازها می باشد. این اسلحه دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند لگد کم، آسیب زیاد و دقت مناسب است. چنانچه بازیکن عاشق شلیک به سر است، DLQ33 بهترین گزینه خواهد بود.
 • سلاح PDW: می توان گفت اسلحه PDW محبوب ترین سلاح بازی کال اف دیوتی موبایل است چرا که ویژگی هایی مانند سرعت زیاد شلیک، وزن سبک و قدرت انعطاف بالا، به ‌همراه شلیک مستقیم و بدون خطا دارد.
 • سلاح Msmc:  Msmc نیز یکی از سلاح های محبوب است که در مبارزات نزدیک استفاده می شود. این سلام می تواند سرعت بازیکن را بیشتر کند و آسیب زیادی به نیروهای دشمن برساند.

ملحقات سلاح ها

تمامی سلاح ها و تفنگ ها دارای ملحقات مختلفی هستند که با افزایش سطح بازی می توانند برای بازیکنان قابلیت دسترسی داشته باشند. هر کدام از ملحقات دارای ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فردی هستند. به عنوان مثال مهم ترین ملحقات سلاح های بازی Call Of Duty Mobile می توان به Stock که باعث سرعت بیشتر، Extended Mag که باعث افزایش ظرفیت خشاب و تعداد گلوله ها، Quickdraw که باعث می‌شود سریع‌تر هدف‌گیری کنید.هدف گیری سریع و دقیق تر و Foregrip که باعث تثبیت تفنگ و کنترل لگد شلیک آن می شود.

خرید اکانت پابجی موبایل

اگر قصد دارید در بازی کال اف دیوتی پیشرفت کنید و از رقبای خود پیشی گیرید شما باید سی پی بازی کال اف دیوتی را خریداری کنید. برای خرید cp کال اف دیوتی شما می توانید به فروشگاه ایران موجو مراجعه کنید. این فروشگاه یکی از بهترین و معتبرترین وب سایت های خرید جم می باشد که شما می توانید در کمترین و کوتاه ترین زمان ممکن جم مورد نظر خود را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *