آموزش بازی کالاف دیوتی

آموزش قدم به قدم تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

خرید سی پی بازی کال اف دیوتی

کالاف دیوتی یکی از بهترین بازی هایی است که افراد می توانند به وسیله موبایل با آن سرگرم شوند. برخی از مخاطبین بازی کالاف دیوتی موقع استفاده دچار مشکل می شوند. از این رو قصد داریم، آموزش قدم به قدم تنظیمات کالاف دیوتی موبایل را در اختیار شما قرار دهیم تا یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی دنیا را به بهترین شکل انجام دهید. هر آنچه را که باید در مورد بازی Call Of Duty Mobile بدانید در این مقاله بخوانید تا اطلاعات کاملی را در مورد این بازی به دست آورید.

کالاف دیوتی یکی از محبوب ترین بازی های دنیا

بازی کالاف دیوتی موبایل را می توان یکی از محبوب ترین بازی های چند سال اخیر دانست که گیمرهای میلیونی از سراسر جهان را سرگرم می کند. شرکت سازنده این بازی سعی کرده است که محصول خود را برای پلتفرم های مختلفی ارائه کند. مهم ترین آنها کامپیوتر شخصی، پلی استیشن و گوشی های موبایل هستند. بازی Call Of Duty Mobile محبوبیت بسیار بالایی دارد و میلیون ها بار از سراسر جهان دانلود و نصب شده است. در ادامه این مطلب از آموزش بازی کالاف دیوتی به بررسی بیشتر و آموزش تنظیمات Call Of Duty Mobile پرداخته خواهد شد.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش قدم به قدم دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی

معرفی بازی کالاف دیوتی موبایل

بازی Call Of Duty Mobile یکی از بهترین و مشهورترین محصولات کمپانی اکتیویژن است که با همکاری شرکت بزرگ تنسنت گیمز عرضه شده است. این بازی یکی از نسخه های جدید سری بازی های ندای وظیفه به شمار می رود که برای گوشی های اندرویدی و IOS ساخته شده است. شخصیت ها و فضای بازی کالاف دیوتی موبایل دقیقا همان شخصیت ها و فضای بازی اصلی هستند که در پلت فرم های رایج آن وجود دارند.

در این بازی تیم ها از ۵ نفر تشکیل می شوند و نقشه‌ های بازی شامل مواردی مانند نوک‌ تاون، کیل‌ هاوس، هایجکتد، کراش، کراس ‌فایر و سامیت هستند. چنانچه بازیکنی برای اولین بار بازی کالاف دیوتی را شروع کرده باشد تا قبل از رسیدن به سطح هفت، بخش ‌های دیگر بازی برای او در دسترس نیست.

این بازی آنلاین است و با توجه به محبوبیت بسیار زیاد بازی ممکن است که رقبا و تیم های حریف بسیار با تجربه و قدر باشند. بازیکنان قطعا نمی خواهند از ابتدای بازی شکست را تجربه کنند بنابراین بهتر است در شروع کار در بخش VS.AI Practice با ربات‌ ها مبارزه کنند تا تجربه و آمادگی لازم را کسب کنند.در این بازی نیز ۳ حالت چند نفره، زامبی و بتل رویال وجود دارد که می تواند به گیمرها هیجان و لذت بالایی بدهد.

کالاف دیوتی موبایل

حالت چند نفره بازی کالاف دیوتی

حالت چند نفره اولین بخش بازی Call Of Duty Mobile است که در آن رقابت های مختلفی بین بازیکنان صورت خواهد گرفت. از جمله مهم ترین رقابت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فورتنایت (Frontline): در بخش Frontline، گیمر با تیم مقابل مبارزه می کند  و هر تیم که زودتر به امتیاز تعیین شده برسد برنده خواهد بود. در این بخش بازیکن بعد از هر بار مردن در محل مشخص شده‌ ای از نقشه به بازی برخواهد گشت.
 • دیستروی اند سرچ (Search & Destroy): در این بخش یکی از تیم ها وظیفه دارد که یک بمب را در محل مشخصی کار بگذارد و تیم دیگر باید مانع از انفجار بمب شود. در این مرحله نیز تیمی که تمام بازیکنان خود را از دست داده باشد بازنده خواهد بود.
 • تیم دیثمچ (Team Deathmatch): این بخش هم یک مبارزه بین تیمی است و چنانچه تیمی زودتر به امتیاز مشخص شده برسد برنده خواهد بود.
 • دامینیشن (Domination): در بخش Domination نیز یک تیم به محافظت از یک مکان مشخص در برابر تیم روبه رو می پردازد و بعد از یک زمان مشخص برنده اعلام می شود.

حالت زامبی بازی Call Of Duty Mobile

بازیکنان در بازی Call Of Duty Mobile یا بازی ندای وظیفه بعد از رسیدن به سطح ۵ می توانند از حالت زامبی بازی استفاده کنند. حالت زامبی در Shi No Numa در جریان خواهد بود که برای اولین بار در بازی World at War استفاده شد. گیمرها می توانند از دو راه مختلت در حالت زامبی استفاده کنند. راه اول بقا (Survival) می باشد که بازیکن باید تا جایی که می تواند تلاش کند که کشته نشود و زنده بماند. راه دوم راید مود (Raid Mode) است در آن بازیکن سعی می کند قبل از روبه رو شدن با یک باس با نام  The Abomination در برابر نیروهای دشمن زنده بماند.

بخش بتل رویال

همانطور که عنوان شد بازی Call Of Duty Mobile می تواند قسمت ها و مراحل مختلفی را پشتیبانی کند که بتل رویال یکی از مهم ترین آنها است. بتل رویال هم دارای حالت های انفرادی و هم حالت های تیمی است. در این قسمت ۱۰۰ بازیکن از هواپیما فرود می آیند و در محیط بازی به دنبال تجهیزات و سلاح می گردند و هر فردی که بتواند تا مرحله آخر زنده بماند برنده بازی خواهد بود.

 1. شناخت نقشه: بتل رویال دارای یک نقشه متفاوت است که می تواند برای گیمرها هیجان انگیز باشد. گیمر باید بداند که در محیط هایی که وسایل نقلیه بیشتری وجود دارند به دنبال سلاح و تجهیزات باشد. در داخل نقشه دایره های قرمز مکان هایی را نشان می دهند که بیشتری تجهیزات و مهمات را دارند. رنگ زرد نشان می دهد که در محل مورد نظر هلیکوپتر وجود دارد و می توان از آن استفاده کرد.
 2. کلاس های بتل رویال: هر کدام از کلاس های بتل رویال دارای ویژگی های منحصر به فرد و متمایزی هستند. در این بازی ۸ کلاس مختلف وجود دارد که هر کدام قابلیت های مختلفی دارند و گیمرها می توانند حتی دشمنان خود را از پشت دیوارها نیز پیدا کنند. گیمرها باید بدانند که در صورت استفاده از هر کدام از کلاس ها با توجه به نقاط بنفش (ترمینال) آن را ارتقا دهند. زمانی که ترمینال ‌ها آماده شوند، بازی به گیمرها اطلاع می دهد تا به آنجا بروند و قطعات لازم برای ارتقای کلاس خود را تامین کنند. با ارتقا دادن کلاس گیمر توانایی های بیشتری خواهد داشت.

مهم ترین کلاس های بازی کالاف دیوتی موبایل

بازی ندای وظیفه دارای کلاس های متفاوتی است که هر کدام از ویژگی ها و مشخصات مختلفی برخوردار هستند. از جمله مهم ترین این کلاس ها می توان موارد زیر را نام برد:

ایربورن (Airborn) کالاف دیوتی موبایل

این کلاس می تواند ۴ عدد صندلی پرنده در اختیار بازیکن قرار دهد که قادرند او را به آسمان ببرند و به هر سمتی که می خواهند بروند.

دیفندر (Call Of Duty Mobile (Defender 

سپر همیشه به عنوان یکی از موثرترین تجهیزات برای مبارزه با دشمنان و دفاع از خود شناخته می شود. کلاس Defender یک سپر با قابلیت تغییر شکل و ضد گلوله در اختیار گیمرها قرار می دهد که بعد از باز شدن می تواند یک فلش کور کننده ۳ ثانیه‌ای هم می ‌زند.

کلاون (Clown) کالاف دیوتی

Clown را می توان محبوب ترین کلاس برای عاشقان زامبی دانست که یک اسباب بازی بامزه در اختیار افراد قرار می دهد که بعد از پرتاب به سمت دشمن، با استفاده از یک موزیک خاص زامبی ها را فرا می خواند. زامبی ها به نیروهای اطراف خود حمله می کنند. چنانچه زامبی ها کسی را پیدا نکردند به دور اسباب بازی جمع می شوند که بعد از مدتی منفجر خواهد شد.

مکانیک (Mechanic) کالاف دیوتی موبایل

کلاس Mechanic نیز امکان استفاده از یک درون (Drone) را به گیمرها می ‌دهد. درون بر روی بالای سر گیمر پرواز می کند و دشمنان محدوده مورد نظر را پیدا می کند.

اسکات (Call Of Duty Mobile (Scout

 Scout توانایی پرتاب دارت‌ های حسگر دار را به بازیکن می ‌دهد که مکان تمام دشمنان محدوده را روی رادار نشان می ‌دهد.

تریکستر (Call Of Duty Mobile (Trickster   

کلاس Trickster بهترین گزینه برای فرار است. زمانی که این کلاس فعال شود، به وسیله سنسورهای هولوگرافیک دو شبیه ‌سازی از بازیکن ساخته می شود که هر کدام به طرف خاصی حرکت می‌ کنند که شناسایی فرد را سخت ‌تر می‌ کند.

مدیک (Medic) کالاف دیوتی موبایل

این کلاس یک محدوده شفابخش و تضمین سلامتی ایجاد می کند و گیمر می تواند در آن سلامتی خود را بازیابی کند و آن را افزایش دهد.

نینجا (Call Of Duty Mobile (Ninja 

Ninja یک قلاب در اختیار بازیکن می گذارد که می تواند توسط آن از روی ساختمان‌ ها حرکت کند و مسیرها را کوتاه تر کند.

ترفندهای بخش چند نفره در کالاف دیوتی موبایل

هر کدام از بخش ها و قسمت های بازی Call Of Duty Mobile دارای ترفندها و تکنیک های منحصر به فردی هستند که بازیکنان می توانند با استفاده از آنها لذت و هیجان بیشتری را تجربه کنند. اولین کاری که یک بازیکن در بخش چند نفره باید انجام دهد این است که به سراغ مأموریت‌ ها و رویداد‌های بازی برود. تکمیل ماموریت ها را می توان یکی از بهترین روش ها برای به دست آوردن سلاح ها و تجهیزات بازی دانست. هر چقدر بیشتر در محیط نقشه بازی انجام شود، نقاط مخفی و زوایای مناسب تری برای تیر اندازی کشف خواهد شد. برای حرفه ای شدن در این بخش لازم است چندین بار نقشه ها را انجام داد.

خرید اکانت کالاف دیوتیتجربه رویدادهای امتیاز تجربه دو برابر

بالاترین سطح بازی در بخش چند نفره Call Of Duty Mobile عدد ۱۵۰ می باشد. اگر گیمری دارای یک سطح پایین است و قصد دارد سریعا سطح خود را بالا ببرد باید از امتیاز تجربه دو برابر استفاده کند. این ویژگی معمولا در زمان به روز رسانی جدید یا در انتهای فصل ها در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت.

جذب دوستان حرفه ای در کالاف دیوتی موبایل

بازی کالاف دیوتی موبایل یا بازی ندای وظیفه یک بازی گروهی است و لازم است که گیمرها از کمک دوستان خود برای مبارزات استفاده کنند. گیمر می تواند هم با ربات ها هم گروه شود و هم دوستان جدیدی اضافه کند و با آنها همبازی شود. بعد از آنکه بازی تمام شود، امتیازات هر بازیکن در مبارزه نمایش داده خواهد شد. گیمر می تواند در این قسمت برای افراد مختلف درخواست دوستی ارسال کند و آنها را به گروه دوستان خود اضافه کند

تعریف Layout در شرایط مختلف

استفاده از اسلحه های مختلف در شرایط و نوع نقشه می تواند تاثیر زیادی در روند بازی گیمرها داشته باشد. لازم است که بازیکن ها قبل از ورود به بازی، Layoutها را هماهنگ کنند. ۴ لایه مختلف در قسمت نمایش کاراکتر در اختیار گیمرها قرار دارد که می توان هر کدام را با یک سلاح خاص آماده کنند و در طول بازی با توجه به شرایط حریفان، وضعیت اسلحه خود را تغییر بدهند.

پرک‌ها کال آف دیوتی موبایل

پرک ها یکی دیگر از قسمت های مهم و پر کاربرد بازی کالاف دیوتی موبایل در بخش چند نفره است. هر کدام از این قابلیت ها بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف فعال می شوند. قابلیت ها به صورت کلی در ۳ گروه عمده قرار دارند و هر کدام دارای ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فردی هستند که بازیکن می تواند با توجه به نوع بازی و اسلحه آن ها را انتخاب کند. به عنوان مثال اگر گیمر به دنبال مبارزه نزدیک است می تواند قابلیت های افزایش مقاومت در برابر انفجار یا حرکات بی صدا را فعال کند. همچنین برای لایه تک تیرانداز می توان از پرک های خفه کننده صدا استفاده کرد.

مهارت‌های کاراکتر

مهارت کاراکتر یا همان Operator Skill سلاح هایی کاربردی و قدرتمند هستند که در بخش چند نفره کالاف دیوتی موبایل قرار دارند. این اسلحه ها درابتدای بازی قفل هستند و به مرور زمان و با افزایش سطح گیمرها برای آنها فعال می شوند. این سلاح ها فعلا ۷ عدد هستند و بازیکن قبل از شروع مبارزه قادر است یکی از آنها را در قسمت Layout برای خودش انتخاب کند. البته باید توجه داشت که تعداد شلیک های این سلاح ها محدود هستند اما قدرت تخریب و آسیب بسیار بالایی دارند و می تواند خیلی کاربردی باشند.

استوراستریکس (Scorestreaks)

استوراستریکس ها نیز یکی دیگر از سلاح های ارزشمند بازی چند نفره هستند که به امتیازات مشخصی برای فعالسازی نیاز دارند. گیمرها باید امتیازات لازم را با کشتن دشمنان به دست بیاورند و سپس استوراستریکس ها را فعال کنند. البته باید توجه داشت که این امتیازات بعد از هر بار کشته شدن صفر خواهد شد مگر آن که پرک مخصوصی برای آن فعال شود. این سلاح ها ۱۱ عدد هستند که هر بازیکن می تواند در هر مسابقه از ۳ عدد استفاده کند. این سلاح ها امکانات مختلفی مانند ایردراپ، پهپاد، موشک وغیره در اختیار بازیکنان قرار می دهند.

ایر دراپ‌ها (Air Drops) کالاف دیوتی موبایل

ایر دراپ‌ ها به عنوان یکی از Scorestreaksهای بازی کالاف دیوتی موبایل شناخته می شود که بسیار کاربردی و مفید هستند و باید قدر آنها را دانست. با استفاده از این سلاح ها و با رساندن سطح امتیاز به سطح مورد نظر می توان در خواست کمک هوایی کرد. البته در سطوح پایین نمی توان انتظار چیزهای شگفت انگیزی داشت اما در امتیازات بالا قابلیت های فوق العاده دارند.

بمب هسته‌ ای (Nuke) 

گیمرهایی که بهتر بازی می کنند همیشه جوایز بهتری نیز دریافت خواهند کرد. Nuke یک اسلحه مخفی است که در صورتی فعال می شود که بازیکن بتواند لول خود را به بیش از ۲۰ برساند و بدون آنکه کشته شود ۲۵ نفر از دشمنان خود را نابود کند. این سلاح می تواند بسیار کاربردی باشد و برای فعالسازی آن نیاز به تنظیمات خاصی نیست و در صورتی که گیمر به امتیاز مورد نظر برسد به صورت خودکار فعال خواهد شد. قدرت تخریب بسیار زیاد این سلاح می تواند کمک بسیاری به برنده شدن گیمرها بکند.

تنظیمات گرافیک بازی کالاف دیوتی موبایل باتوجه ‌به مدل گوشی

گرافیک یکی از مهم ترین جنبه های بازی های موبایلی است که لازم است توجه زیادی به آن شود. بازی Call Of Duty Mobile دارای یک طراحی محیطی عالی است و تمام جزئیات محیط را به خوبی نمایش داده است. گاهی اوقات بالا بودن درجه تنظیمات گرافیک بازی می تواند باعث کند شدن سرعت و لود آن شود. لازم است که قبل از شروع بازی تمام تنظیمات گرافیک به صورت مناسب انجام شود.

خرید جم بازی استفاده از کنترلر

کمپانی سازنده بازی کالاف دیوتی موبایل به گونه ای بازی را طراحی کرده است که بازیکنان می توانند کنترلر پلی ‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان را به تلفن همراه خود از طریق بلوتوث متصل کنند و سپس از بازی خود لذت ببرند. چنانچه بازیکنی بخواهد از کنترلر استفاده کند و سیستم عامل گوشی او IOS باشد باید نسخه ۱۱ به بالا باشد. برای وصل کردن کنترلر به گوشی لازم است که دکمه‌ های PS و Share را روی کنترلر پلی ‌استیشن ۴ و دکمه‌ های Xbox و Sync را روی کنترلر ایکس ‌باکس به ‌طور همزمان نگه دارند.

بعد از اتصال کنترلر به گوشی می توان وارد بازی شد و در قسمت تنظیمات کنترل از صحت و درستی اتصال آگاه شوند. افرادی که گوشی اندرویدی دارند هم می توانند به سادگی این اتصال را انجام دهند. برای انجام اتصال کافی است پس از فشار دادن دکمه ‌های کنترلر، گزینه Pair New Device را در بلوتوث گوشی فعال کرد تا اتصال انجام شود.

!!! برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل همین حالا می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی ایران موجو اقدام کنید!!!

 شخصی‌ سازی دکمه‌ های بازی

بازی هایی که قابلیت شخصی سازی داشته باشند قطعا محبوبیت بیشتری در میان گیمرها خواهند داشت. بازی کالاف دیوتی موبایل نیز یکی از بهترین بازی هایی است که این ویژگی را دارد. بعد از آنکه بازیکن برای اولین بار وارد محیط بازی شد، تنظیمات مربوط به حالت های کنترل بازی را خواهد دید.

در بازی Call Of Duty Mobile دو نوع مختلف کنترل وجود دارد که ویژگی های خاصی دارند. حالت اول Simple Mode است که داری قابلیت شلیک خودکار می باشد. یعنی وقتی گیمر به سمت دشمن نشانه‌ گیری می‌ کند، تفنگ به شکل خودکار شروع به شلیک می‌ کند. این حالت برای بازی در گوشی های موبایل بسیار مفید و کاربردی است. حالت دوم Advanced Mode است که گیمر باید برای شلیک کردن دکمه شلیک را نگه دارد. حالت Advanced Mode 3 نوع هدف‌ گیری دارد که می تواند بازیکنان را حرفه ای تر کند.

 • حالت اول ADS است که در آن بازیکن با نگه داشتن دکمه شلیک سمت راست، هدف ‌گیری هم برای او انجام می شود و زمانی که دکمه شلیک را رها می‌ کنید، از حالت هدف‌ گیری خارج می ‌شود.
 • حالت دوم که Hip-Fire نام دارد هیچگونه هدف گیری برای گیمر انجام نخواهد داد و بازیکن باید شخصا این کار را انجام دهد.
 • حالت سوم یک حالت سفارشی است که در آن بازیکن می تواند با زدن دکمه تنظیمات مربوطه مشخص کند که برای کدام سلاح ها نشانه گیری خودکار فعال یا غیر فعال شود.

 برای اعمال هر کدام از تغییرات فقط  کافی است گیمر بر روی دکمه Customize کلیک کند و آنها را ذخیره نماید.

نکات و ترفندهای بخش بتل رویال

هر کدام از بخش های بازی کالاف دیوتی موبایل دارای ترفندها و نکات مختلفی هستند که می توانند به گیمرها کمک های زیادی بکنند که بهتر بازی کنند و برنده شوند. از مهم ترین نکات و ترفندهای بخش بتل رویال بازی Call Of Duty Mobile می توان موارد زیر را عنوان نمود.

آدرنالین

استفاده از آمپول آدرنالین می تواند به بازگرداندن سلامتی بازیکن کمک بسیاری بکند. آدرنالین علاوه بر بازگرداندن سلامتی برای برگرداندن سلامتی فرد ۱۵۰ امتیاز جان اضافی هم به او می‌ دهد. این ویژگی در هیچ کدام از بخش های دیگر بازی وجود ندارد.

آمادگی همیشگی

یک گیمر باید در هر لحظه و هر شرایطی در بازی های بتل رویال آمادگی داشته باشد که هدف شلیک قرار بگیرد. بنابراین لازم است که همیشه خشاب سلاح ها پر نگه داشته شوند. همچنین بازیکن باید در هنگام شلیک به سمت سر حریف شلیک کند چرا که احتمال کشتن آن بسیار بیشتر است. شلیک زیر آب نیز یکی دیگر از توانایی های جالب بازی است که به بازیکن فراغ بال بیشتری می دهد.

تحرک

بازیکنان باید توجه داشته باشند که در هنگام رو در رویی با دشمن و شلیک نباید در یک محل ثابت باشند و لازم است که تحرک داشته باشند تا از تیررس دشمن خارج شوند. بهترین کار این است که بازیکن با یک دست کاراکتر را تکان دهد و با انگشت دیگر نشانه روی کند.

نجات و بازیابی هم تیمی ها

بازی های گروهی نیازمند تعامل و همکاری بالایی است و نیاز است که گیمرها به فکر نجات هم تیمی های خود باشند و یا آنها را بازیابی کنند. از جمله قابلیت ‌های جذاب بازی کالاف دیوتی موبایل امکان بازگشت به بازی بازیکنان بعد از مرگ و کشته شدن است. برای این کار فقط کافی است که یکی از هم تیمی ها به محل کشته شدن بازیکن برود و بعد از برداشتن مدال و روی آن بکوبد تا فرد زنده شود. بعد از این کار بازیکن در هواپیمای بعدی دوباره وارد میدان خواهد شد. البته بازیکن باید هوشیار باشد در هنگام برداشتن مدال دوست خود کشته نشود چون در این صورت هر دو کشته خواهند شد در بازی حالت سینه خیز وجود دارد که البته پیدا کردن می تواند کمی مشکل باشد ولی با نگه داشتن چند ثانیه ای دکمه نشستن می توان آن را فعال کرد.

جمع کردن گلوله

از نکات جالب توجه این بازی این است که کوله پشتی بازیکنان هیچ محدودیتی ندارد و می توان از هر مهماتی ۹۹۹ عدد ذخیره کرد. پس بازیکنان با خیال راحت می توانند مهمات مورد نظر خودشان را جمع کنند.

زوایای دید

در بازی کالاف دیوتی موبایل بازیکنان می توانند به راحتی زاویه دید خود را عوض کنند. برای این کار کافی است که دکمه گوشه سمت چپ و پایین را فشار داد. همچنین در حال حرکت می توان کلید حرکت را تا بالای صفحه کلید کشید تا بر روی دویدن قفل شود.

دراپ ‌‌ها

در بتل رویال برای بازیکنان کمک های هوایی فرستاده می شود که شامل تجهیزات و  مهمات فوق العاده ای هستند. البته باید گیمرها توجه داشته باشند که در کنار دراپ ها نیروهای دشمن کمین می کنند و ممکن است به بازیکنان حمله کنند.

سلاح‌های بازی Call Of Duty

شاید بیشتر گیمرهایی که جذب بازی کالاف دیوتی موبایل شده اند بخاطر وجود اسلحه های جذاب و هیجان انگیز بازی است. این بازی تنوع سلاح بسیار زیادی دارد و هر کدام از این سلاح ها دارای ویژگی ها و کاربردهای مختلفی هستند.  از جمله جذاب ترین و مهم ترین سلاح های کاربردی که در بازی Call Of Duty Mobile به کار می روند می توان موارد زیر را عنوان کرد:

 • اسلحه  AK117: این سلاح به عنوان محبوب ترین و بهترین اسلحه بازی شناخته می شود. از مهم ترین ویژگی های این اسلحه می توان به وزن مناسب، نشانه گیری سریع، عملکرد مناسب، برد مناسب و لگد کم اشاره کرد.
 • اسلحه S36: یک مسلسل‌ سبک و بسیار محبوب در میان بازیکنان بازی ندای وظیفه که به تازگی معرفی شده است. ظرفیت خشاب بالا، لگد کم، دقت بالا، وزن مناسب و… از مهم ترین ویژگی های سلاح هستند.
 • سلاح DLQ33: یکی از بهترین، محبوب ترین و قوی ترین سلاح ها برای تک تیراندازها می باشد. این اسلحه دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند لگد کم، آسیب زیاد و دقت مناسب است. چنانچه بازیکن عاشق شلیک به سر است، DLQ33 بهترین گزینه خواهد بود.
 • سلاح PDW: می توان گفت اسلحه PDW محبوب ترین سلاح بازی کالاف دیوتی موبایل است چرا که ویژگی هایی مانند سرعت زیاد شلیک، وزن سبک و قدرت انعطاف بالا، به ‌همراه شلیک مستقیم و بدون خطا دارد.
 • سلاح Msmc:  Msmc نیز یکی از سلاح های محبوب است که در مبارزات نزدیک استفاده می شود. این سلام می تواند سرعت بازیکن را بیشتر کند و آسیب زیادی به نیروهای دشمن برساند.

ملحقات سلاح ها

تمامی سلاح ها و تفنگ ها دارای ملحقات مختلفی هستند که با افزایش سطح بازی می توانند برای بازیکنان قابلیت دسترسی داشته باشند. هر کدام از ملحقات دارای ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فردی هستند. به عنوان مثال مهم ترین ملحقات سلاح های بازی Call Of Duty Mobile می توان به Stock که باعث سرعت بیشتر، Extended Mag که باعث افزایش ظرفیت خشاب و تعداد گلوله ها، Quickdraw که باعث می‌شود سریع‌تر هدف‌گیری کنید.هدف گیری سریع و دقیق تر و Foregrip که باعث تثبیت تفنگ و کنترل لگد شلیک آن می شود.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ایران موجو

اگر قصد دارید در بازی کالاف دیوتی پیشرفت کنید و از رقبای خود پیشی گیرید شما باید سی پی بازی کالاف دیوتی را خریداری کنید. برای خرید cp کالاف دیوتی شما می توانید به فروشگاه ایران موجو مراجعه کنید. این فروشگاه یکی از بهترین و معتبرترین وب سایت های خرید جم می باشد که شما می توانید در کمترین و کوتاه ترین زمان ممکن جم مورد نظر خود را خریداری نمایید.

شما برای ما از تنظیمات کالاف دیوتی موبایل بنویسید

در این مطلب از ایران موجو آموزش قدم به قدم تنظیمات کالاف دیوتی موبایل را برای شما بیان کردیم. چنانچه شما جای نکته ای را در این بازی خالی دیدید، آن را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. نکات شما می تواند مشکلات بازی کالاف دیوتی را برای سایر مخاطبین برطرف سازد و یا کیفیت بازی آنها را بالا ببرد.

278 دیدگاه در “آموزش قدم به قدم تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

 1. Maryam گفت:

  سلام خستع نباشید چجوری میتونم توی کالاف یکیو از بلاک در بیارم

  1. خانم مقدم گفت:

   سلام وقت بخیر شما باید مجددا پروفابل شخص مورد نظرتونو پیدا کنید و ادد فرند بزنید

 2. بدون نام گفت:

  سلام نمیخام کسی بازی های قبلیمو ببینه تاریخچه یا همون هیستوری رو چیکار کنم

  1. خانم مقدم گفت:

   سلام وقت بخیر نمیشه این تنظیمات بازی قابل تغییر نیست

 3. سروش گفت:

  سلام
  چطور میشه اسکین های بالاتر از rare رو در کامو دید و انتخاب کرد ؟
  (آپدیت جدید)

  1. خانم آلوستانی گفت:

   سلام. با انجام دادن ایونت ها و شرایطی که برای آزاد کردن ابید انجام داد

  2. بیژن آقاخانی گفت:

   لیزر نشانه گیری چطور میشه چپ یا راستش کرد

   1. خانم مقدم گفت:

    سلام وقت بخیر از قسمت تنظیمات نشانگر میتونید درستش کنید . ویدیوی اموزشی تنظیمات بازی کالاف رو در پیج اینستاگراممون میتونید مشاهده کنید .
    https://www.instagram.com/iranmojo

 4. سید هادی گفت:

  سلام
  امروز رفتم داخل قسمت رندوم فعالش کردم ولی دیگه نمیشه خارج شد.کسی اطلاع داره چجوری غیر فعالش کنم؟

  1. خانم مقدم گفت:

   سلام وقت بخیر بستگی به نوع بازی که انجام میدید مپ رندوم یا با انتخاب خودتون مشخص میشه

   1. Sadeq گفت:

    سلام ببخشید جعبه های کالاف رو باید از کجا باز کنیم بلد نیسیم
    من چند تا جعبه دارم مخام باز کنم

    1. خانم مقدم گفت:

     سلام وقت بخیر پایین صفحه اصلی گزینه loadout قسمت inventory میتونید جعبه هاتون رو مشاهده کنید

 5. مهران صفرلو گفت:

  سلام تو بازی هنگامی که کنار دیوار یا در یا وسیله نقلیه هستم نشان گانه قفل می شده و نمی توانم تیراندازی کنم مگه یک مقدار فاصله بگیرم در صورتی که برای رفیقم اینجوری نیست از تنظیمات چیه باید تغییر بدم ممنونم

  1. خانم مقدم گفت:

   سلام وقت بخیر باگ بازیتونه ارتباطی به تنظیمات بازیتون نداره

 6. کیژان گفت:

  سلام وقتز میرم تو بازی اصلا مشخص نیستم فقط تفنگم. معلومه نمیدونم چرا.

  1. خانم مقدم گفت:

   سلام
   وقتی تو بازی هستید پایین صفحه سمت چپ گزینه TPP رو بزنید از اون حالت خارج میشید .

  2. امین گفت:

   گوشه سمت چپ پایین صفحه یه گزینه هست زرد رنگ بزن رو اون

 7. فاطمه رضایی گفت:

  سلام خسته نباشید
  کالاف دیوتی موبایل
  تو قسمت ایونت‌ بتل رویال هس که در خواست میدی به دوستات برای بتل
  نشون میده بازیکن مثلا چند ساعت پیش تو بازی بوده
  خواستم بدونم این قابل دستکاریه؟ یعنی می‌تونه بنویسه ۱ ساعت پیش تو بازی بوده اما در عین حال تو بازیه و نمیشه تشخیص داد تو بازی هس یا نیست خواهشاً جواب بدید

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام خیر نمیشه کاری کرد

  2. ایلیا گفت:

   این یک باگ هست که بعضی وقت ها اتفاق میفته و معمولا با بستن بازی یا چند بار رفلش کردن فرند های خود درست میشه

 8. علی گفت:

  سلام چکار کنم که وقتی روی دوربین زدم رو دوربین نمونه و با برداشتن دستم دوباره برگرده به حالت اول

 9. فرزاد گفت:

  چطوری میشه سرعت شلیک رو افزایش بدم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلامم سرعت نمیشه تغغیر داد باید نوع گانتون رو عوض کنید

  2. Kami گفت:

   ارتقاء سطح

   1. امیر گفت:

    سلام ببخشید داخل بتل لوت رو نشون میده شکل جعبه نشون میده ولی یکی دو سیزن پیش نشون میداد الان من چیکار کنم.
    قسمت گرافیک هم قفله

    1. خانم مقدم گفت:

     سلام وقت بخیر در اپدیت جدید بازی یه نقطه نمایش داده میشه

  3. 亗丨KIRITO گفت:

   اون دیگه بستگی به تفنگ داره

  4. broken گفت:

   زمانی میشه سرعت گانو تغییر داد که توی دوتا از اتچمنتا بتونی فایریت رو بالا ببری

 10. Amirreza گفت:

  سلام چگونه صدای کلا بازی را از تنظیمات کاهش دهم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلامم به زودی یک ویدیو میزاریم داخل پیج اینستاکراممو میتونید انجام بدید

  2. مبین گفت:

   چهطوری میشه ک اسکین ها یهر شخص توی مولتی نشون داده شوند
   مال من طوریه ک فقط دوتا اسکین نشون میده یکی اون مر ها هس یکی هم زن های سبز

   1. صدرا گفت:

    داداش بخاطر اینکه اسکین هات دانلود نیستن

    1. ماهان گفت:

     خوب باید چطوری دانلود کنیم

   2. shayan گفت:

    باید اسکین را دانلود کنید

 11. Esi.K گفت:

  سلام
  چطوری میشه سرعت کیت یا آدرنالین و یا اسپری رو بیشتر کنم که یکی دو ثانیه زودتر انجام بشه؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام قابل افزایش نیست دوت عزیز مگر اینکه شما مدال مخصوص خودتونو داتشه باشید

  2. رضا گفت:

   سلام چطور میشه دانلود مپ های کالاف رو متوقف کرد

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام متاسفانه نمیشه دوست عزیز

  3. محمدجواد گفت:

   کلاس مدیکو بردار

  4. محمد حجت ابهت گفت:

   هر چقدر پینگتان پایین تر باشد زودتر میتوانید اسپری و بسته خون و ادرنالی بزنید زمان 2 ویا 3 ثانیه زودتر میشود

 12. مهند گفت:

  سلام چجور میشه دانلود خودکار رو وقتی به وای فای وصل میشیم قطع کرد

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام متاسفانه نمیشه

 13. سلام
  من چند وقته که کالاف دیوتی هی دانلود خودکار میکنه
  چطوری میتونم این کارو کنم؟
  لطفا توضیح بدید

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام متاسفانه نمیشه قطعش کرد

  2. امیرعلی گفت:

   سلام من می خوام به چینش دکمه بازیم گزینه تغیر گان رو اضافه کنم چه جوری می شه

   1. خانم آذر مهر گفت:

    سلام
    اینکارو نمیشه کرد

   2. Alimast76@gmail.com گفت:

    سلام چجوری میشه کسیو بلاک کردم در بیارم

 14. ابوالفضل گفت:

  سلام چطوری میشه دانلود خودکارمپ ها وقتی که با وای فای پلی میدیم غیر فعال کرد؟ ممنون

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام نمیشه متاسفانه

 15. محمد باران گفت:

  وقتی به وای فای وصل میشه کلا دانلود میکنه هرچی تو برنامه هستو چطوری متوقفش کنم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام متاسفانه متوقف نمیشه

 16. هلیرضل گفت:

  میخوام به یم نفر اد فِرِند بدم ولی اسم دقیق دقیقشو ندارم ،راه حلی وجود داره؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلاامم خیر

  2. محمد گفت:

   سلام. وقتی داخل صفحه دانلود رفتی. بالا خط های دانلود سمت راست یک نوشته ای هست که تیک خورده. اگر اونو قطع کنی فکر کنم وقتی به وای فای وصل بشی دان نکنه یا اینکه یک بار همه رو قطع کن. اون تیک رو هم که گفتم قطع کن

 17. علی گفت:

  سلام
  من با pc بازی میکنم وقتی که روی حالت ساده هستش برای شلیک توی بتل رویال دوربین باز نمیکنه چیکار کنم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام میتونید برید توی تنظیماتن بازی فعلکنید دوست عزیز

  2. Alien گفت:

   سلام.میشه مشخصات pc تو بگی.وبگی در چه برنامه ای بازی میکنی ممنون🙃

   1. پارسا گفت:

    اونایی ک میگن دانلود خودکار قطع شه
    بسیار ساده باید سرور رو سردرگم کنید
    اول با نت سیمکارت وارد شید
    بعد توی همون لابی به وایفای وصل شید
    میبینید ک بعد از اون دیگ دان نمیشه

  3. پویا گفت:

   سلام چطوری صدای کل بازی رو قطع کنم

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام برید توی بازی قسمت صدا بازیو میوت کنید دوست عزیز

   2. Amir گفت:

    سلام میخوام اسمم رو عوض کنم میگه کد گذاری شده چیکار کنم

   3. Reza Ranger YT گفت:

    تو قسمت گرافیک و بخش آدیو 🙃

 18. سهیل گفت:

  سلام دوستان لطفا پاسخ به سوالم دهید من الان لول کال اف دیوتی ام ۸۴هست میخوام ببینم چطور تفنگ لجندری و تفنگ طلایی بگیرم و سی پی رایگان
  لطفا پاسخ دهید
  فوری فوری فوری

  1. 亗丨KIRITO گفت:

   Cp رایگان خبر نیست به هیچکس نه لجند میده نه طلایی

 19. Ali گفت:

  سلام من موقع بازی رفته روی دوربین جلو یعنی کل آدمو معلوم نیست فقط دستش معلوم هست میتونین کمکم کنین

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام برید توی تنظیمات بازی بزارید رو حالت دیگه

  2. محمدمهدی گفت:

   پایین سمت چپ یه گزینه است زرد رنگ هست اونو بزن روش

  3. . گفت:

   منم اینطوری شدم چطوری درستش کردین؟

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام یک بار دیگه سوالتون رو بپرسید

  4. آرش گفت:

   داداش پایین سمت چپ صفحه یه قسمت هست که یا نوشتهTPPیا نوشتهFPP روی اون بزنی حالت دوربین عوض میشه

  5. ایلیا گفت:

   بازی رو از حالت fpp به حالت tpp تغیر بده

 20. مهدی گفت:

  آقای محمد رضا این اتفاق شما می گید درست هست.
  این اتفاق فقط در قسمت بتل رویال اتفاق می افته.
  اگه می خوای شما هم این حرکت رو داشته باشید باید موقع شروع بازی در بتل رویال قدرت تیروار رو بردارید که باید ماموریت هایی که از شما می خواهد رو انجام بدید تا قدرت تیروار برای شما باز بشه.
  تازه اگه بتونید قدرت تیروار را بازکنید, در مرحله بتل ریال بعد هربار پر شدن قدرت,,شما می توانید تیروار بکارید تازه وقتی شما افتادید زمین ودارید میمیرید به شما این امکان رو می ده که با کلت یک نفر رو بکشید و خودتان خود را از حالت مردن در بیاورید,,راستی تیر تیرواری که می کارید بی نهایت می باشد.
  تعریف از خود نباشه من با هزار مشقت این قدرت رو گرفتم.

 21. ابوالفضل گفت:

  سلام من میرم داخل کالاف اما همه چیز با موس کار میکنه چند بار تنظیماتشو ریست کردم ولی بازم درست نشد دکمه ها اصن کار نمیکنن
  تو ورژن حدید گیم لوپ

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلامم با یک نرم افزار شبیه سار دیگه تست کنید

 22. پدرام گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم چه جوری علامت پی سی پلیریرو مخفی کرد

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلامم باید با دقت آموزش هارو انجام بدید

 23. Ali گفت:

  سلام چگونه بازی را از حالت سوم شخص خارج کنیم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام توی صفحه اول تنظیمات بازی دو حالت داره میتونید تغیر بدید

 24. moein گفت:

  سلام ببخشید اگر من با دسته بازی کنم اما دوستانم دسته نداشته باشند میتونیم با هم بازی کنیم؟؟؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام بله هیچ مشکلی نیست

 25. امیر علی گفت:

  سلام چطوری دانلود خودکار رو غیر کنم به wifi وصل میشم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام نمیشه دوست عزیز

   1. مجتبی گفت:

    سلام چطور میتونم دانلودها متوقف کنم چون سرعت نت رو میاره پایین و وسط باشی به مشکل میخورم ؟

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلامم متاسفانه یاب باید هر بار غیر فعال کنید زیر کاراکترتن عکس دانلود هست اونجا یا یک بار دانلود کنید تا چند وقت راحت باشید

     1. آرتین گفت:

      سلام میخواستم بدونم چجوری لباس دشمن رو هم مولتی پلیر و هم بتل رویال ببینم؟

     2. حامد فندرسکی گفت:

      سلامم بزنید دانلودکنید دانلود هی داخل بازیو

  2. مهدی گفت:

   منم همین مشکلو دارم بعضی مپ هارو دانلود نکردم میرم تو بازی خودش میره رو دانلود 🤦‍♂️

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام متاسفانه کال اف دیوتی باید هر بار غیر فعال کنید والا اتوماتیک دانلود میکنه

 26. امید گفت:

  سلام میخوام بدونم چجوری موقع پریدن بعضی پلیر ها بال مثل هواپیما دارن رو بگیرم.یعنی چجوری باید این بال ها رو بگیرم؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام باید با سیپی خریداری کنیدذ یا شانسی جوایز بهتون داده بشه

 27. کیمیا گفت:

  سلام من یه سوال داشتم. وقتی دوستم تو گروهه چطوری میتونم یهش درخواست جوین بدم؟؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام برید روی پروفایل دوسستون اونجحا نوشته ادد

  2. فاطیما گفت:

   سلام تو قسمت پیام ها چت دوستت رو میازی بعد بالا سمت چپ ی سه خط هست میزنی نوشته ریکوست اونو انتخاب کنی دوستت درخواست وارد شدنت رو میبینه و اگ قبول کنه وارد گروهشون میشى

 28. ژیلا گفت:

  سلام ببخشید می‌خوام هدفم رو تا کلیک میکنم بره رو سر دشمن راهنماییم میکنید🤔

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلامم برید توی تنظیمات بازیتون برید قسمت کنترل تنظیم کنید

   1. مهدیه گفت:

    سلام راهی هست ت شکلیک اتومات سریعتر عمل کنه و انقد لفتش نده؟

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام خیر خب دستی خودتون تیر بزنید

 29. مهدی گفت:

  سلام
  من جدیدا به یه مشکلی بر خوردم وقتی می خوام دودزا و نارنجک پرتاب کنم نمیزاره نشونه گیری کنم و تا میزنم رو دودزا پرتش میکنه می خواستم ببینم باید از کجای تنظیمات درستش کنم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام برید توی تنظیمات بازی توی قسمت کنترل همون قسمت تنظیمات روبه حالت قبل برگردونید تا درست بشه

   1. مهدی گفت:

    سلام من می‌خوام همون دانلود رو صفحه قعط کنم چطوری انجامش بدم

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام نمیشه قطعش کرد هر بار باید غیر فعالش کنید یا باید بزارید همش دانلود بشه

 30. تیربارچی گفت:

  سلام
  مدال لانگ شات رو توی کدوم مود (BR یا MP )میشه گرفت و چجوری؟؟؟

  #مغزم 🙁

 31. محمد امین گفت:

  ببخشید من در مولتی که بازی میکنم وقتی دارم راه میرم حرکت خودکار نمیاد قبلا میومد ولی توی بتل رویال هست
  لطفا راهنمایی کنید

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلامم باید به تنظیمات اضافه کنید

  2. محمد گفت:

   سلام . گوشه پایین سمت چپ عکس دوتا فلش هست که حالت دید بازیکن رو عوض می‌کنه مال من رفته .تنظیمات دیفالت کردم ولی برنگشت ، چه کنم ؟

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلامم بازیو کلیر دیتا کنید دوباره وارد بازی بشید تا دیتاش دانلود بشه

  3. . گفت:

   ببخشید من در بازی فقط دستام معلومه میخوام که کل بدن از پشت معلوم نباشه از کدام قسمت تنظیمات درستش کنم؟

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام برید توی تنظیمات قبل ا پلی زدن اونجا پایین دو حالت اره بزارید روی حالت دوم

 32. علی گفت:

  سلام من میخوام این کلید فایرش تکون نخوره باید چیکار کنم اخه وقتی نشونه میگیرم کلید فایر یهو تکونش میده

  1. خانم عابدی گفت:

   شما احتمالا تنظیماتشو گجذاشتین حالت دستی باید رو حالت نرمال بزارید

 33. عمران گفت:

  سلام چرا تو کالافم جای تفنگ زدن یا چاقو رو نمیاره لطفا کمکم کنید

  1. خانم عابدی گفت:

   احتمالا تنظیماتش احتمالا دستی کردید تنظمیاتشو حالت نرمال بزارید

 34. محمد گفت:

  سلام کالاف دیوتی تو بازین خودش خود به خود دانلود میکنه میشه بگید چجوری لغوشون کنم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام نمیشه دوست عزیز مگر اینکه هر بار بریبد غیر فعالش کنید

  2. حسین گفت:

   سلام من توی بتل رویال همه ی کاراکتر هارو به شکل میبینم تازه اون قسمت solider رو هم کامل دانلود کردم لطفاً کمک کنید

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلامم مشکل این اپدیت کال اف دیوتی اینه باید بازی روپاک کنید دوباره نصب کنید وهمه دیتا هارو نصب

  3. میلاد گفت:

   سلام من می خوام که خودکار نره تو اکانتم
   و مثلا می خوام با دو اکانت بازی کنم دیگه نمیاد
   قبلا وارد بازی می شدم میومد انتخاب اکانت و من با اکانت که دوست داشتم می رفتم الان دیگه خودکار میره تو اکانتی که بیشتر بازی می کنم چیکار کنم اجازه انتخاب اکانت بهم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   1. خانم عابدی گفت:

    سلامم اصلا اینجور که شما میگید بازی هاتونو سیو نیست و برای رفع این مشکل بازیهاتونو باید سیو کنید روی فیسبوک یا کال اف دیوتی

   2. تاتت گفت:

    برو تو تنظیمات لوگ اوت از اکانتت رو بزن همون صفحه باز میشه میتونی انتخاب کنی خواتی هم میتونی بیای دوباره توی همین اکانتی که توش بودی

  4. میلاد گفت:

   سلام
   می‌خواستم بدونم چطور میشه هم کلاش برد هم اسنایپ یا دوتا اسلحه با خودمون ببریم به جز کلت ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام دو اسلحعه درو انتخاب میکنید هر کدومو نخواستید میندازید پایین هرکدذومو خواستید بر میدارید همین

 35. امین گفت:

  سلام
  من در حالت گروهی بازی میکنم میخواستم بدونم چجوری در حالت بتل رویال (100 نفره) بازی کنم لول هم 11 هستم
  لطفا پاسخ دهید
  مرسی

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام همون قسمت مچ یک حالت داره نوشته بتل رویال

 36. محمد گفت:

  سلام کمک فوری میخوام
  جان هر کی دوست دارین کمک کنین

  من متوجه شدم یکی داره به اکانتم وارد میشه قشنگ ضایس میره کاراکتروعوض میکنه و میرع پولامو خرج میکنی
  و وقتیم داخل بازیم مینویسه یهو یک نفر در حال اتصال به اکانت شماس😐لطفا کمک کنین این کسافتو نزارم بیاد اکانتم جان من

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام خیلی راحت با عض کردن پسورد جیمیلتن میتونید اون طرف رو از بازی بیرون بندازید

  2. حق گو گفت:

   رمز آکانت رو سریع تغییر بده

  3. کامبیز گفت:

   سلامرمز ایمیلت را عوض کن

  4. امیر علی افشاراعلم گفت:

   ببین باید به اکتیویژن گزارش بدی

 37. امیرمحمد یعقوبلو گفت:

  سلام من میکروفون ندارم داخل کالاف موبایلم واقعا نمیدونم چیه مشکل اصلا میکروفون نیست برای من

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام با هنزفری تست کنید

  2. حق گو گفت:

   امکان نداره.. از تنظیمات برو اون قسمت که دکمه ها رو میتونی جابه جا کنی ، اونجا تنظیمات اون بخش رو یه بار ریست کن بعد میبینی میکروفونت برمیگرده

  3. امیر گفت:

   سلام . چرا من هرچی قطع میکنم دانلود هارو باز دانلود میکنه تموم نتم رو خورد هی قطع میکنم باز دو دقیقه بعد همش فعال میشه
   چی کار کنم ک دیگ دانلود نکنه ؟!

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام با فیلترشکن تست کنید

 38. ماهان گفت:

  سلام در کالاف وقتی تشانه میگیری چپ راست نمیشه نشانه بلدین

  1. نادری گفت:

   باسلام
   سوالم اینه کهمیشه زاویه دید در سوم شخص رو یکم تغییر داد .الان بیشتر دید به جلو و زیر پاست.ولی اگه یکم به بالا یکم تغییر زاویه داد عالی میشه .بنظرتون تو تنظیماتش هست یا نه

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلانم بله هسست صفحه اول تنظیمات بازی برای همینه تست کنید هر حالتی دذوس دارید بازی کنید

   2. رضا گفت:

    سلام چگونه من خودم رو تو اون مپی که از هواپیما میپریم ببرم

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلامم برید به پیج های گیمینگ سر بزنید

 39. پیمان گفت:

  دوستا خدا وکیلی کمکم کنید….چطوری از حالت شلیک خودکار در بیارمش

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلامم روی هم.ن صفحه اول تنظیمات دو حال داره شخص سوم یا معمولی اونجا زیرش اتومات داره از اتوماتیک درش بیارید

 40. علی گفت:

  سلام
  من در گیم لوپ بازی کالاف رو انجام میدم
  و دو تا مشکل دارم
  1_ قابلیت تنظیمات دستی دکمه ها کالاف برای من قفل است
  2_ وقتی نشستن رو نگه میدارم نمیتونم بخوابم یعنی کلا قابلیت خوابیدن روی زمین رو ندارم
  اگه میشه کمک کنید

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام بجای نرم افزار گیم لوپ از نرم افزار نوکس استفاده کنید هم سبک تره و هم ساده تر مشکلات بازیتون هم رفع میشه

  2. ممد گفت:

   سلام یه سوااال لطفا جواب بدین
   بعضیا اسلحه هاشون خیلی لول بالاس و دورش قرمز رنگه چطور منم اسلحمو این شکلی کنم؟؟؟

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلا باید اسلحه هارو خرید کنید با جم دیگه دوست عزیز

 41. سارا گفت:

  من چند بار فلش پایین ادمو زدم اما باز خودکار مپارو دان می‌کنه میشه بگین دیگه باید چکار کرد

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام فعلا هیچ روش دیگه نیست مگر اینکه اپدیت جدید چزیز تغییر کنه

 42. Homa گفت:

  چجوری خشاب اسنایپ و رنگ قاب اسنایپ کنیم؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام باید اون قطعه رو موجود داشته باشید داخل بازیون

 43. Ayda گفت:

  چرا تو بازی همه رو بات میبینم؟؟؟؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام باید بزنید روی دانلود درون برنامه ای

 44. سحر گفت:

  سلام من تو بتل رویال بازیکنم شخص اول شده یعنی دارم با چشای اون میبینم ولی قبلاً اینجوری نبود بازیکنم و از بالا می‌دیدم و خیلی راحت بود هر کی می‌تونه راهنمایی کنه درستش کنم بگه

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام برید توی تنظیمات کنترل بزارید رو حالت سوم شخص

  2. کمال گفت:

   سلام من چرا اسلحه هام تو قوطی هست یعنی باید برم پیشش بعد ببینم کدوم اسلحه هست

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سللامم بله

 45. ایلیا گفت:

  سلام اقا لطفا بگین چطوری وقتی با وای فاس میرم مپ باز نکنه وقتی کنسل هم میکنم بعد چند ثانیه باز شروع میکنه دانلود کردن اقا لطفا راهنمایی کنید

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلللاام یک باار بزنید دانلود بشه
   تنهاا روشش اینه

  2. علی رضا گفت:

   سلام ببخشید من تو بتل رویال دارم بازی میکنم وسطای بازی تصویر بازی قفل می‌کنه و بعد چند ثانیه کاملا سیاه میشه چکار کنم درست شه تا الان وقتی با دوستام بازی میکنم ویس چتم یا همون میکروفون روشنه باهم حرف میزنیم تا صفه قفل می‌کنه همه چیم قفل می‌کنه
   چکار کنم درست شده لطفا بگید

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام گرافیک بازیو بیارید پایین

  3. حسین گفت:

   سلام من یه مشکلی که دارم
   موقع حرکت یهو وامیسته تاچ السیدیم کار نمیکنه نمیدونم
   چیکارش کنم مشکل از گوشیم نیس چون چند روز گرفتمش m31s سامسونگه اگ میش کمکم کنید

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام گرافیک بازیو بیارید پایین

    1. ایلیا گفت:

     سلام من یه مشکلی برام پیش اومده میتونی بهم بگو. وقتی توی بتل رویال هیپ فایر شلیک میکنیم فقط مستقیم شلیک میشه و صفحم یعنی جهت شلیکم تغییر نمیکنه برای نارنجکمم اینجوری شده

     1. خانم مقدم گفت:

      سلام وقت بخیر احتمالا شما تنظیمات بازیتونو روی اتومات فعال کردید باید از حالت اتومات خارج کنید

 46. احمد گفت:

  چگونه دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل را غیرفعال کنیم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلاام زیر کاراکترتون عکس دانلود هست روی اون بزنید همرو کنسل کنیید

 47. متین گفت:

  سلام مم ,قتی بت وای فای میام دانلود میکنه و نت وای فای رو با دانلود های زیاد میخوره هرچقد هم قطع شون میکنم ۱ دقیقه بعد دانلود میکنه. اگه راهی داره که درست بشه ممنون میشم که بگید

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلاام با فیلترشکن تست کنید

 48. ارمان گفت:

  سلام من قيمت دانلود رو پيدا نميكنم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   پایین آدمتون عکس فلش هست اون

 49. عباس توکلی گفت:

  سلام من یه مشکل دارم. من با pc بازی میکنم و مشکلم اینه که تو بخش مولتی و بتل اسکین پلیر ها نمیاد برام و همه با اسکین اولیه بازی یا همون بات نشون داده میشن و همچنین تو بخش بتل رویال اسلحه ها و تیر ها پیدا نیستند و فقط باکس آنها پیداست.
  باید چه کنم؟؟؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلاام باید دانلود هاای داخلیشو انجام بدید

   1. امیر گفت:

    سلام منم این مشکلو دارم من خیلی وقته کالاف دارم و خیلی وقته بازی میکنم و من دانلود های داخل بازی رو دانلود کردم از همون اول
    بعد از همون اول وقتی بازی رو دانلود کردم هنوز اسکینارو اسکین بات میبینم و تفنگارو توی باکس میبینم چیکار کنم

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلامم یازیتونو پاک کنید دوباره نصب کنید

 50. سجاد گفت:

  سلام چرا من گیم گیمر های دیگه را که می بینم از اونها اسکین دشمن را بهشون نشون می ده ولی از من همه یک شکلن و یه چیزه دیگه از دیگران تفنگ ها روی زمینه را بهش نشون میده ولی از من داخل جعبه های کوچه اگه میشه بگید.

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام بزنید دانلود های بازیتون نصب بشه

 51. رضا گفت:

  سللام ادمین جان. چرا سی پی های من قفله. هرچی بازی میکنم سیپی برنده میشم روش قفل زده. سی بهم میده ولی سی پی نه

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سی پی خریدنیه دوست عزیز

 52. Erfan گفت:

  سلام من یه مشکل دارم لطفا راهنماییم کنید
  من کالاف دیوتی رو با برنامه گیم لوپ تو کامپیوتر اجرا کردم
  ولی وقتی میرم تو بازی یهو هنگ میکنه فریز میشه
  و هرچند لحظه گیر میکنه دوباره درست میشه
  و لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم من تو یوتویوب و آپارات و… کلی ویدیو دیدم که چجوری درستش کنم ولی باز نتیجه ای نگرفتم🙁
  مرسی که وقت گذاشتین پیاممو خوندین باتشکر…

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام توی اپدیت جدید مشکل حل میشه

 53. محمد گفت:

  ساام
  دقیقا بگید چطوری باید دانلود خودکار مپ و اسکین و .. رو غیر فعال کنم ، لطفا دقیق بگین

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام همن که وارد بازی میشید زیر اسکینتون عکس یک فلش به سمت پاایینش دورش ابر داره بربید توی اون قسمت همرو کنسل کنید

 54. Zahra گفت:

  سلام یه سوال داشتم ، چجوری کردیت یا همون c رو افزایش بدم ؟! هر چی تو مولتی پلیر بازی کردم زیاد نشد فقط اولم رفت بالا

  1. حامد فندرسکی گفت:

   باید معموریت هارو ناجام بدید دوتس عزیز

 55. رئوف گفت:

  تو کالاف برای من اسکین های دیگران نشان داده نمیشود راهنماییم کنید

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلامم با وی پی ان باید وارد بشید اگر نشد باید اپدیت جدید بیاد

 56. بدون نام گفت:

  کالاف من میپره بیرون دیتا رو هم چک کردم ولی درست نشد اندرویدم ۱۰هستش میشه بگین چرا اینجوری شده؟؟؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام منتظر اپدیت جدید باشید دوست عزیز

 57. محراب گفت:

  ببخشید من با PC بازی میکنم اوایل بازی خیلی خوب بود اما الان راه رفتن شده با موس و تیر هم نمیزنه چیکار باید بکنم ممنون میشم مشکلمو حل کنید

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام اباید تنظیماتش رو رویکیوردتنظیم کنید

  2. Azar گفت:

   سلام ببخشید چطوری میشه اسکین های بقیه رو درحال بازی کردن دید اخه من همه ی فایل ها شو دانلود کردم ولی بازم وقتی بازی شروع میشه همه ی دشمنام لباسشون لباس اولین ادم است حالا چی کنم

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام منتظر اپدیت جدید باشید مشکل این ورژن هستش

 58. ایلیا گفت:

  سلام میشه بهم بگین چه کار کنم تا وقتی با وای فای میرم مپ باز نکنه چون پول اینترنت ندارم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام اتوماتیک دانود کردن روخاموش کنید

 59. مجید گفت:

  سلام به همگی و ادمین محترم
  چرا وقتی من مولتی پلیر میخوام بازی کنم بعد از زدن دکمه استارت و انتخاب تیم بعد از اینکه وارد بازی میشم میبینم بازی چند دقیقه هست که شروع شده و بعنوان مثال امتیاز تیمها تا ۲۰ یا ۳۰ هم رفته ، خیلی روی اعصابمه و کلا از کالاف داره دلسردم می‌کنه ، تو این وضعیت هم تیمیهام کلی کیل گرفتند و من خودمم که بکشم نهایت نفر سوم میشم یا اصلا هیچی، کسی می‌دونه دلیلش چیه ؟ ممنون میشم اگه علتشو میدونید پاسخ بدین♥️
  ببخشید طولانی شد با سپاس فراوان

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام دوست عزیز مشکل خود اباریه منظره اپدیت جدید هستیم تا مشکل حل بشه

   1. علیرضا گفت:

    سلام دانلود های خودکار کالاف واسه من غیر فعال نمیشه بعد از غیر فعال کردنشون دوباره شروع به دانلود میکنه مشکل کجاست . سپاس

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام بعد از اپدیت جدید کلا اون قابللیت غیر فعال کردن رو برداشتن بهتررین راه اینه هر بار وارد بازی میشید همون جاا جلوی کاراکترتون عکس دانلود هست روی اون بزنید همرو غیر فعال کنید

    2. طاها گفت:

     با سلام من با کنترلر ps4 بازی میکنم .. میخاستم بدونم چطور میشه جای دکمه ها رو عوض کرد .. مثلاً ریلود من مربع هست من میخام بزارمش دایره لطفاً جواب بدید

     1. حامد فندرسکی گفت:

      سلام باید نرم افزار کنترلر یا اپی برای کنترل دسته دانلود کنید انو نصب کنید و چیرزی که دلتون میا رو انتخاب کنید

   2. عرشیا گفت:

    سلام ببخشید من در حین بازی کردن هم تو بتل رویال و مولتی پلیر همه را اسپیشیالوپز میبینم ولی تو لابی آدم های واقعی همه را میبینم لطفا یه راهنمایی کنید سپاس

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام مشکل جدید این اپدیت هستش منتظر اپدیت جدید باشید

   3. نیما گفت:

    سلام من از بازی میام بیرون دوباره میرم توش دانلود فصل جدید میزنه

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام بازیتون باید اپدیت شه

 60. امیر مهدی گفت:

  سلام من وقتی تو بازیم ودارم بازی میکنم یه لحظه بازی لگ میکنه بعد مینویسه میگه کال اف دیوتی متوقف شد لطفا بگید مشکل از چیه و اندروید هم ۸.۰.۱هست ممنون میشم بگین

  1. خانم عبدوی گفت:

   سلام گرافیک بازی رو پایین بیارید مشکلتون حل میشه

 61. محمدنیا گفت:

  سلام من بازیو دارم وقتی به مودم وصلم خودکار لباس ها و اسکین ها و غیره که هیچ نیازی ندارم بهشون دانلود میشه
  و حافظه ی منو پر میکنه خواستم بدونم جزع اینکه از اینترنت موبایل استفاده باید کرد راه دیگه ای برای جلوگیری
  کردن از این وجود داره ممنون از سایت خوبتون .

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام میرید توی تنظیمات بازی اخرین صفحه سمت راست نشوته دانلود روی اون بزنید تیکش رو بردارید

   1. muhwmd گفت:

    داداش چرا من پیدا نمیکنم؟
    نظرته آیدی اینستاعی تلگرامی چیزی بزاری اونجا واصم اصکرین شات بفرستی؟

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام پشتیانی پیام بدید

  2. RAZLsparrow گفت:

   سلام وقت بخیر.تومولتی پلیر دکمه تیراندازی من دوتا یعنی سمت چپ صفحه و سمت راست،
   ولی توبتل اینجوری نیست،قبلن بود احتمالن تنظیمات بهم ریخته،چطوری میتونم در صفحه بتل رویالم دوتا دکمه تیراندازی داشته باشم ممنون میشم راهنمایی کنید هرکاری کردم نشد

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام توی قسمت تنظیمات قسمت کنترلر باید انتخاب کنید

  3. saeed گفت:

   سلام میشه بگید چطور مپ بازی رو باید دانلود کنیم

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام پایین کاراترتون یک عکس فلش سمت بالا هست روی اون بزنید دانلود کنیید

 62. Aliii گفت:

  سلام.ببخشید چرا بعضی از کلاس های من قفله با اینکه لولم ۱۳۶ هستش.کلاس هایی مثل air borne یا trap یا trick ster???

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام باید مپ هاشو دانلود کنید

 63. نیما گفت:

  سلام دوستان من میخوام دانلودخودکارو ببندم با وای فای که میرم تو هر دست همه چیزو دانلود میکنه و حجم بازی میره بالا باعث لگ میشه ،تیکه دیتارو هم برداشتم یا گذاشتم تغیری نکرد لطفا راهنمایی کنید

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام توی قسمت اخر تنظیمات میتونید تیک رو بردارید تا دیگه دالود نشه

   1. امیرحسین عظیمی گفت:

    سلام میتوانید دقیق بگویید کجا باید برویم چون پیدا نکردم لطفاً ممنون این دانلود ها پدر منو در آورده

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام صفجه اخر تنظیمات نوشته دانلود اون قسمت چند تا تیک هست بردارید اویکی مشه

     1. امیرحسین عظیمی گفت:

      سلام ببخشید اخه صفحه اخر تنظیمات نوشته لگال اَند….. ولی دانلو ننوشته و تیکی هم نیست !!!

     2. حامد فندرسکی گفت:

      توی همون قسمت تنظیمات دنابال دانلود باشید خاموش کنید

 64. امیر گفت:

  سلام ببخشید یه سوال یه دکمه اضافه در منو بازی بغل همون دکمه دانلود مپ های بازی میاره ک جایزه روزانه میده چه جوری فعال میشه کسی میدونه؟

 65. شاهرخ نصرتی گفت:

  سلام
  چطوری از حالت دانلود خودکار بازی رو بردارم
  تابه وای فای وصل می شم شروع می کنه ب دانلود

  1. حامد فندرسکی گفت:

   توی تنظیمات برو قسمت دانلود یک تیک داره اون تتیک رو خاموش کن

 66. اشکان گفت:

  از یه کشور دیگه چطور میتونم تو گروه های ایرانی بازی کنم

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام دوست عزیز نمیشه کاملا شانسی هستش

  2. Mehran گفت:

   سلام چجوری از روی دانلود خودکار مپ ها بردارم اگه میشه بیشتر توضیح بدین🙏🙏

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام توی تنظیمات بدید اخرین صفحه دانلود رو خاموش کنید

    1. ابوالفضل گفت:

     سلام میشه قشنگ توضیح بدین هرکاری کردم پیداش نکردم قشنگ برامون توضیح بدین کسای زیادی هستن که نمی دونن باید چیکار کنن. ممنونم از سایت خوبتون

     1. حامد فندرسکی گفت:

      سلام پشتیبانی سایت پیام بدید ویس کامل میفرستم توضیح میدم خدمتتون

  3. سینا کشاورز گفت:

   سلام.
   ببخشید میخواستم بدونم ورود خودکار رو چجوری غیر فعال کنم
   ممنون میشم کمک کنید

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلان نمیشه دوست عزیز

 67. mehran گفت:

  سلام دوستان
  من یه گیف کارت 10 دلاری گوگل پلی دارم ولی داخل بازی که میرم cp بگیرم میگه که امکانپذیر نمیباشد
  همه کاری کردم با ip USA هم میرم. کش و داده های گوگل پلی هم پاک کردم حتی خود بازی رو پاک و دوباره نصب کردم
  و با فیسبوک به اکانت بازی وصل میشم.
  ممنون میشم راهنمایم کنین

  1. حامد فندرسکی گفت:

   سلام خرید کلا با گیفکارت سخته شما پشتیبانی سایت پیام بدید راهنماییتون میکنیم

 68. ایدا گفت:

  سلام خسته نباشید چجوری مبشه اسلحه مورد علاقه خودمونو بزاریم داخل دراپ و هروقت ک خواستیم برداریم؟

  1. Naser گفت:

   وختی سلاحاتو اپدیت میکنی اون پایین ی تیک هس اونو فعال کنی تیکشو میره تو دراپ

   1. حیدر گرگوسیان گفت:

    سلام خسته نباشید من گوشیم a7 2017 هست تو بازی چه بتل رویال چ بازی عادی لباس بازیکنان چه دوست چه دشمن در نمیاد همش مثل هم به صورت سرباز عادی هست کلن لباسهای بازیکنان و شکل اسلحه ها در بازی در نمیاد همش به شکل جعبه در میاد مشکل از کجاست

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام باید تمام اپدیت های داخل بازی رو دانلود کنید تا تمام اسکین ها باز بشه

     1. emadsarvi گفت:

      سلام
      من با کردیت هام اسلحه و اسکیم اینا میخرم!ولی نمیاره برام!
      با اینکه از اون تعداد کردیت کم میکنه

     2. خانم عابدی گفت:

      بازیتونو کلیر دیتا کنید مشکلتون حل میشه

 69. مهدی گفت:

  گیمرایه عزیز نمیدونم نشونه گیریش چش شده قبلا رو دکمه شلیک که میزدم همزمان میرفت رو دوربین اسلحه ولی الان نمیره فقط شلیک میکنه کسی میدونه چطور فعالش کنم ایا؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   همون صفحه اول تنظیمات دو حالت داره شما روی اون حتالت دیگه بزارید اوکی میشه

  2. wIcTur گفت:

   یا حالت هیپ فایر امتخاب کردی…یا تیرزدن هوشمند
   برو تو تنظیمات همون صفع اول تنظیمات؛
   تنظیماتِ نحوع تیراندازیع…

 70. محسن گفت:

  سلام
  در حالت شلیک خودکار به دشمن که دراز کشیده یا پشت حصار و فنسه شلیک نمیکنه
  تنظیماتی داره که این مشکل درست بشه؟

  1. حامد فندرسکی گفت:

   خیر کلا در اون حالت شلیک نمیشه

 71. اراد گفت:

  سلام من نمیتونم از گزینه ویس چت استفاده کنم اصلا دکمش روی صفحه بازی نیست و تمام تنظیماتشو نگاه کردم همه چی درسته ایا دلیل دیگه ای دارد-!
  و اینکه توی بازی وقتی هستم و به دشمن شلیک میکنم با طور خدکار روی زوم نمیره راهنمایی کنید-!

 72. سینا گفت:

  چطوری باید دکمه خوابیدن و نشستن‌رو از هم جدا کرد

 73. امیرحسین گفت:

  سلام،ی سوال داشتم خانومم وقتی بازی میکنه تمامی بازیکنا چ دشمن و چه خودی همه به یه شکلن ولی تو گوشی من و دراصل تفاوت دارن مثلا یکی مرده یکی زن،الان دلیل اینکه اینجوریه چیه؟گرافیکش چرا پایینه؟

  1. نیمام گفت:

   داداش چون دانلود نکرده همه ی کارکترارو باید تو لابی اصلی وسط سمت پایین عکس ی فلش دانلود هس بزن ی لیست میاد همه اونارو باید دانلود کنی

   1. امیرحسین گفت:

    آقا نیما عزیز من همه رو دانلود کردم اما باز همه رو با یه اسکین به نمایش میده

  2. Babrook☹️✌️ گفت:

   مدل گوشی چیه اگه بالاس باید از تنضیماتش درست کنید

   1. یاسمن گفت:

    ببخشید میشه بگین چرا وسط بازی هی میپره میره بیرون؟

    1. احمد فندرسکی گفت:

     تو اپدیت اخری بازی خیلی این مشکلات بیشتر شده . باشد منتظر آپدیت جدیدتر برای اصلاح مشکلات باشیم .
     الان بازی کالاف دیوتی روی نوکس و بلو استک هم اجرا نمیشه

    2. سهیل گفت:

     سلام
     این مشکل از گوشیتون هست عواملی که باعث میشه بپره بیرون
     ۱اندرویید پایین
     ۲حافظه کم
     ۳ضعیف بودن خود گوشی مثل
     سخت افزار
     هارد
     و ویروس و باز بودن فیلتر شکن هم جزو عوامل بالا هست

  3. امیر گفت:

   داداش ی سری اپدیت هست توی خود بازی اونا رو خانومتون باید دانلود کنه تا همه اسکین ها باز شود

   1. محمدجوادفتوحی گفت:

    چجوری کلاف رو کاری کنیم که دانلود خودکار نشه

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام میرید توی قسنتا دانلود ها اون تیک روخاموش نمیکنید دیگع دانلود نمیشه

  4. سینا گفت:

   باید دانلود کنه همه چیو

  5. راحله گفت:

   خانومتون باید دانلود های داخلی بازی رو کامل کنه ، وقتی وارد بازی میشه توی صفحه اصلی سمت راست پایین یه فلش رو به پایین هست که دانلود مپ و سولجر ها و تفنگ ها اونجا هست و باید دانلود کنه . گاهی ممکنه ارور بده که میتونه با فیلتر شکن ادامه بده

  6. محسن گفت:

   سلام دلیلش فک کنم دانلود نکردن شخصیت های بازی هست اگه همه رو دانلود کنید درست میشه

   1. نسرین گفت:

    سلام من یه تفنگ خریدم ، حالا پیداش نمیکنم، کجا میرن خریدا؟

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام توی قسمت loadout
     بعد قسمت invertery میتونید دریافت کنید

  7. wIcTur گفت:

   صفع اصلی بازی ک میای…
   پایین علامت دانلود هسش…بزن رو اونا
   بعدش دانلودش کن

 74. وحید گفت:

  چرا همه کاراکتر ها ی شکلن

  1. عباس گفت:

   گوشیت هواوی هست؟بیشتر گوشی های هواوی اینطوری هستند

   1. احمد فندرسکی گفت:

    تو اپدیت اخری بازی خیلی این مشکلات بیشتر شده . باشد منتظر آپدیت جدیدتر برای اصلاح مشکلات باشیم .
    الان بازی کالاف دیوتی روی نوکس و بلو استک هم اجرا نمیشه

   2. رئوف گفت:

    گوشی من هواوی نیست ولی باز هم مینطوری هستش یعنی همه کراکتر ها یه شکلی اند

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام با وی پی ان تست کن

  2. محمدرضا گفت:

   تروخدا کمک کنید چجوری وقتی افتادم رو زمین یا وقتی دارم میمیرم با کلت بتونم بزنم درحالت 4نفره و دونفره تروخدا بگید دیدم میشه نگید نمیشه

   1. حامد فندرسکی گفت:

    سلام نمیشه این کارو کرد

   2. حسین گفت:

    تو بتل بعضی ا پلیرها ک ناک میشن با کلت شلیک میکنن یا یه آمپول میزنن و بدون کمک هم تیمی ها بلند میشن
    چندین بار این مورد رو دیدم ولی نمیدونم کجاس و چطور باید فعال بشه
    میشه راهنمایی کنید

    1. خانم مقدم گفت:

     سلام وقت بخیر یسری از مود ها این حالت رو دارن بستگی به مودی داره بازیتون هست

 75. علیرضا جاسمین گفت:

  سلام ببخشید یه سوال
  میشه توضیح بدین چجوری خون رو از کالاف موبایلم حذف کنم
  ممنون

 76. Beniyamin گفت:

  سلام چطوری دانلود خودکار وایفای در کال اف دیوتی موبایل رو خاموش کنم؟

  1. کوروش گفت:

   منم نمی دونم همین طوری اینترانت پرده

   1. ....rozhi گفت:

    سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم اسلحه ای که میخرم رو کجا میتونم انتخابش کنم برای بازی. بین اسلحه ها گشتم نیست

    1. حامد فندرسکی گفت:

     سلام اون احتمالا اسکن تفنگه دوست عزیز

  2. شیماخانم گفت:

   فهمیدی به منم بگو خیلی رو اعصابه

   1. امین گفت:

    دوستان عزیز سلام خسته نباشید میگم من وسط بازی گوشیم زنگ میخوره اگه جواب میدم توروخدا کمک کنین از بازی میرم بیرون آیا کسی راه حلی بلده؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *