آموزش بازی کالاف دیوتی

آموزش قدم به قدم دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی

خرید سی پی ارزان کال آف دیوتی از ایران موجو

خیلی از بازیکن های تازه وارد به دنبال دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی می باشند، ما نیز در این مقاله از آموزش بازی کال آف دیوتی روش های آن را می خواهیم به شما بگوییم. شما می توانید با استفاده از سایت های gpt معتبر اعتبار کسب کنید و آن را تبدیل به cp کنید.

نحوه دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی (call of duty)

به دست آوردن cp رایگان کال آف دیوتی موضوع این پست می باشد. سی پی همان ارز داخل بازی می باشد که شما با استفاده از آن می توانید برای خرید اقلامی مانند لباس، جعبه و موارد دیگر از فروشگاه درون بازی استفاده می شوند. از فصل نه به بعد به دست آوردن سی پی رایگان call of duty اهمیت بیشتری پیدا کرده است زیرا شما می توانید با استفاده از آن پاس جدید نبرد را خریداری کنید، البته این پست برای کسانی می باشد که به دنبال سی پی رایگان می باشند، اگر شما بخواهید می توانید با پرداخت پول واقعی از فروشگاه این سایت سی پی دریافت کنید.

اما خوب خرج کردن پول برای تهیه سی پی برای خیلی از بازیکن ها امکان پذیر نیست، برای همین بازیکن ها به دنبال سی پی رایگان call of duty می باشند. از این رو ما در این پست برخی از روش های به دست آوردن cp رایگان کال آف دیوتی را به شما یاد خواهیم داد. البته این مراحل به سادگی یک کلیک نمی باشند و ممکن است وقت شما را بگیرد.

به دست آوردن سی پی رایگان کال آف دیوتی: grabpoints

grabpoints یک سایت محبوب GPT است که توسط بسیاری از کاربر ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بازیکن ها برای به دست آوردن امتیاز باید وظیفه های خود مانند بررسی ها را انجام دهند. وقتی این وظیفه ها را انجام دهند این سایت به آن ها کارت هدیه گوگل پلی می دهد که با استفاده از آن ها می شود cp رایگان کال آف دیوتی دریافت کرد. البته ممکن است روش نقد کردن پول کشور به کشور متفاوت باشد.

راهنمای دریافت سی پی کال آف دیوتیبه دست آوردن CP رایگان کال آف دیوتی: google opinion rewards

google opinion rewards یک برنامه قابل اعتماد می باشد که بیش از ۵۰ میلیون بار در فروشگاه بارگیری شده است. این برنامه به بازیکن ها به خاطر جواب دادن به نظر سنجی های ساده اعتبار داخل بازی هدیه می دهد. کاربر ها می توانند از این اعتبار ها برای به دست آوردن سی پی call of duty استفاده کنند.

به دست آوردن سی پی رایگان کال آف دیوتی: PrizeRebel

prizerebel یک سایت دیگر GPT می باشد که بازیکن ها با تکمیل کردن ماموریت ها می توانند امتیاز دریافت کنند. این امتیاز ها می توانند تبدیل به کارت های هدیه شوند تا با استفاده از آن سی پی رایگان کال آف دیوتی دریافت کنند.

دو سایت دیگر GPT قابل اعتماد وجود دارد که نام آن ها YSense و Swagbucks می باشد. بازیکن ها می توانند از این سایت ها برای به دست آوردن سی پی رایگان call of duty استفاده کنند.

این مقاله برای تازه وارد ها می باشد، گرچه برای شما واضح به نظر می رسد. اما تازه کار ها به دنبال این روش ها می باشند. حواستان باشد که به آن ها noob نگویید زیرا مدتی قبل در دسته ی آن ها بودید.

با مراجعه به سایت ایران موجو علاوه بر خرید جم بازی می توانید به آموزش انواع بازی های موبایلی و کامپیوتری دسترسی پیدا کنید و از بازی خود لذت ببرید.

3 دیدگاه در “آموزش قدم به قدم دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی

 1. Asrasharifi گفت:

  بازی چند مرحله است؟؟
  آیا محدودیت سنی دارد؟
  بازی سبکش اکشن؟؟؟

 2. Asrasharifi گفت:

  وقت بخیر ببخشید چطور میشه بازی رو با هزینه ی کمتر نصب کرد؟؟

  1. علیرضا گفت:

   نصب نیازی به هزینه نداره و براحتی میتونی بازی کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *