3 ترفند ویژه دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی

3 ترفند ویژه دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی

با این که بهترین روش خرید سی پی می باشد اما سی پی رایگان اهمیت بالایی در کالاف دیوتی دارد، اما نباید برای دریافت آن به هر روشی روی آورد! حتما تبلیغات زیادی درمورد دریافت سی پی رایگان از سایت اکتیویژن مشاهده می‌کنید، گرچه روش‌های متعددی برای گرفتن cp رایگان کالاف دیوتی وجود دارد، اما شما باید سعی کنید که جذب تبلیغات غیرایمن نشوید!

در بسیاری از مواقع، دیده شده است که بازیکنان برای دریافت cp رایگان به تبلیغات تقلبی روی آورده‌اند، درنتیجه دسترسی به اکانت آنها برای همیشه مسدود شده است. ما در این مطلب ترفندهای ویژه خرید سی پی رایگان را آموزش می‌دهیم تا شما قربانی برنامه یا سایت سی پی رایگان تقلبی نشوید.

تبلیغات دریافت سی پی رایگان 

شرایطی برای بازیکنان کالاف دیوتی فراهم شده است تا آنها با انجام یک سری مراحل بتوانند مقداری فری سی پی دریافت کنند. حتما تبلیغات زیادی برای دریافت 1000 سی پی رایگان مشاهده کرده‌اید. برخی از سازندگان محتوا مانند Papa Joe، Slanux و Mr. Clasher در ازای همکاری شما، مقداری سی پی رایگان در اختیارتان قرار می‌دهند.

برای مثال، ممکن است در محتوای این افراد تیترهایی مانند ۸۰ سی پی رایگان، چگونه ۱۰۰۰۰ سی پی رایگان بگیریم یا اموزش گرفتن 5000 سی پی رایگان را مشاهده کنید، در این صورت، شما می‌توانید با انجام کارهایی که این افراد از شما می‌خواهند، این مقدار سی پی رایگان را از آنها دریافت کنید.

همچنین، یک روش دیگر برای، استفاده از ربات cp رایگان است. بازیکنان می‌توانند با عضویت در این ربات‌ها، در قرعه‌کشی‌هایی که برای گرفتن سی پی رایگان انجام می‌شود شرکت کنند. البته، برای شرکت در قرعه‌کشی لازم است که دوستان خود را به ربات cp رایگان دعوت کنید.

نحوه دریافت سی پی رایگان در کالاف دیوتی

 • شرکت در رویدادها
 • جایزه‌های روزانه
 • چالش‌ها

روش‌های زیادی برای دریافت cp رایگان فراهم شده است. برای آموزش گرفتن سی پی رایگان می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

شرکت در رویدادها و مسابقات

در کالاف دیوتی به‌طور منظم رویدادهایی برگزار می‌شود که بازیکنان می‌توانند با شرکت کردن و پیروز شدن در آنها، cp رایگان دریافت کنند.

جایزه‌های روزانه

یکی از روش‌های دریافت فری سی پی کالاف دیوتی، استفاده از جایزه‌هایی است که به‌صورت روزانه به بازیکنان اعطا می‌شود.

چالش‌ها و ماموریت

بازیکنان می‌توانند با انجام چالش‌ها و ماموریت‌های خاص سی پی رایگان دریافت کنند.

برای کسب راه‌ها و ترفندهای حرفه‌ای در مورد چگونگی دریافت سی پی در بازی کالاف، مقاله ترفندهای گرفتن سی پی بازی کال آف دیوتی موبایل را از دست ندهید. این مقاله راهنمای کاملی برای علاقه‌مندان به این بازی است.

سایت های دریافت سی پی رایگان

 • grab points
 •  google opinion rewards
 • Prize  Rebel

همانطور که گفتیم، روش‌های متعددی برای خرید سی پی رایگان کالاف دیوتی وجود دارد، اما از طرف دیگر بسیاری از سایت‌ها با تبلیغات جعلی از این نیاز بازیکنان برای کلاهبرداری و مسدود شدن اکانت آنها استفاده می‌کنند. بنابراین، برای استفاده از روش‌های خرید سی پی رایگان حتما باید توجه داشته باشید که از روش‌های معتبر استفاده کنید. در این صورت، خیال شما از بابت مسدود شدن اکانت‌‌تان راحت استو دقدقه بن شدن اکانت خود را ندارید.اگر میخواهید بدون بن شدن سی پی دریافت کنید مقاله گرفتن سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن ترفند های دیگری را به شما پیشنهاد میدهد.

درادامه چند سایت سی پی رایگان را معرفی می‌کنیم.

دریافت cp رایگان کال آف دیوتی با  grab points

یکی از وبسایت‌هایی که برای بازیکنان جهت دریافت سی پی رایگان مفید است، grab points نام دارد. اعتبار این سایت برای دریافت cp رایگان تایید شده است، بنابراین، در استفاده از آن هیچ جای نگرانی نیست. برای استفاده از این روش، وارد گوگل شده و عبارت Grabpoints را وارد کنید تا این سایت را نمایش دهد. در این سایت می‌تواند با انجام فعالیت‌های ساده، ازجمله تماشای ویدیو، انجام نظر سنجی و دانلود برخی از برنامه‌ها، برای خود امتیاز کسب کنید. پس از انجام این فعالیت‌ها به میزان کافی و جمع‌آوری امتیاز تا حد قابل قبول، می‌توانید از آنها برای دریافت سی پی رایگان استفاده کنید.

البته، تبدیل این امتیازات به پول و دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی ممکن است کمی زمان‌بر باشد. بنابراین، اگر می‌خواهید بدون اتلاف وقت به میزان دلخواه خود سی پی به‌دست آورید، بهتر است از ایران موجو برای خرید سی پی به میزان دلخواه استفاده کنید.

 

دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی با  google opinion rewards

google opinion rewards یکی از سرویس‌های گوگل است که کاربران می‌توانند در نظرسنجی‌های آن شرکت کنند. با شرکت در این نظرسنجی‌ها شما می‌توانید به‌صورت ساعتی، روزانه یا هفتگی اعتبار کسب کنید. این اعتبار به موجودی Google Play Store تبدیل می‌شود که برای خرید سی پی رایگان هم کاربرد دارد. شما می‌توانید از طریق پرداخت درون برنامه‌ای فروشگاه گوگل پلی، ازطریق اعتباری که جمع‌آوری کرده‌اید سی پی رایگان دریافت کنید. همانطور که مطالعه کردید، برای خرید سی پی رایگان از این روش باید استمرار و صبر داشته باشید، پس از جمع‌آوری اعتبار به میزان لازم، امکان خرید برای شما فراهم خواهد شد.

برای استفاده از این روش تنها به یک جیمیل نیاز دارید که تا بتوانید به حساب گوگل ریوارد خود وارد شوید. البته، اگر با جیمیل ریجن ایران وارد شوید، با نظرسنجی‌های کمی (حدود ماهی یک بار) مواجه خواهید شد. از این جیمیل برای وارد شدن به نسخه وب گوگل ریوارد یا اپلیکیشن آن استفاده کنید. البته، ممکن است اپلیکیشن آن برای ریجن ایران در دسترس نباشد. بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم به‌جای صرف زمان برای تهیه جیمیل خارج از ایران، دانلود اپلیکیشن و پر کردن نظر سنجی‌ها، برای خرید سی پی رایگان در کمترین زمان به ایران موجو مراجعه کنید.

دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی با Prize  Rebel

به‌عنوان یک سایت سی پی رایگان دیگر می‌توان به Prize  Rebel اشاره کرد. بازیکنان می‌توانند با انجام ماموریت‌هایی که در این سایت به آنها محول می‌شود، امتیاز کسب کنند. این امتیازها درنهایت به کارت هدیه cp رایگان تبدیل می‌شود. این روش، مانند گزینه‌های قبلی که توضیح دادیم، سی پی رایگان کالاف دیوتی در اختیار شما قرار می‌دهد. اما درست مانند هر روش دیگر برای دریافت سی پی رایگان، این گزینه بسیار زمان‌بر است. بازیکنان باید زمان زیادی را صرف جمع‌آوری امتیازات کنند تا مقدار آنها به میزان لازم برسد. این درحالی است که می‌توان با خرید سی پی از سایت ایران موجو، در کمترین زمان ممکن به میزان سی پی مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

شما در تمام این سایت ها و اپلیکشن ها با انجام فعالیت ها و ماموریت هایی که به شما سپرده می شود میتوانید با دریافت امتیاز سی پی رایگان کال آف دیوتی دریافت کنید. این روش ها ،روش های مطمئن و بدون هزینه برای دریافت سی پی است اما بزرگترین مشکل آن زمانبر بودن آن می باشد. از طرفی دیگر بخاطر محدودیت هایی که برای کشور ما وجود دارد استفاده از این امتیازات برای ما دشوار است.

بهترین روش دریافت سی پی چیست؟

پیش‌تر با چند گزینه معتبر به‌عنوان سایت و برنامه سی پی رایگان آشنا شدید. اما باید درنظر داشته باشید که دریافت cp رایگان، فارغ از گزینه‌ای که انتخاب می‌کنید، بسیار زمان‌بر است. بازیکنان باید زمان زیادی برای تهیه مقدار سی پی مورد نظر خود صرف کنند. علاوه‌بر آن، یک سری از خطرات برای دریافت سی پی رایگان وجود دارد. برای مثال، بسیاری از تبلیغات دریافت سی پی رایگان، درنهایت منجربه به بن شدن اکانت بازیکنان می‌شوند. دراینجا است که اهمیت استفاده از یک سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن افزایش پیدا می‌کند.

به‌طورکلی، باتوجه به دردسرهایی که برای تهیه سی پی رایگان کالاف دیوتی وجود دارد، درنهایت بهترین روش برای دریافت آن، خرید سی پی از ایران موجو معتبر ترین سایت سی پی کالاف دیوتی، است. در این روش علاوه‌بر دریافت میزان سی پی دلخواه خود در سریع‌ترین زمان ممکن، خاطر شما از بابت خطرات مربوط به بن شدن اکانت‌تان در بازی آسوده خواهد بود.

بنابراین اگر میخواهید مشکلی در اکانتتان بوجود نیاید و به سرعت در کالاف دیوتی پیشرفت کنید و مستر شوید به دنبال روش های دریافت رایگان سی پی نباشید و خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را در فروشگاه معتبر ایران موجو تجربه کنید.

اگر میخواهید با بازی کالاف دیوتی بیشتر آشنا شوید مقاله معرفی کامل بازی کالاف دیوتی موبایل و کامپیوتر را در رسانه ایموجو بخوانید.

پیشنهاد شما برای دریافت سی پی رایگان کالاف چیست؟

در این مقاله سعی کردیم روش های دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی را برای شما توضیح دهیم و تعدادی سایت‌ و برنامه‌ به شما معرفی کردیم، اما باید با دقت و احتیاط با آن‌ها برخورد کرد تا از احتمال خطرهای امنیتی و کلاهبرداری‌ها جلوگیری شود. همچنین، استفاده از روش‌های قانونی و معتبر برای کسب سی پی همواره بهترین و امن‌ترین گزینه است.

اگر تاکنون برای دریافت سی پی رایگان از روش‌های معرفی شده اقدام کرده‌اید، حتما تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظر شما درمورد روش‌های دریافت cp رایگان چیست؟ شما چه روشی برای دریافت سی پی پیشنهاد می‌کنید؟

سوالات متداول 

 آیا راه‌های قانونی برای به دست آوردن سی پی رایگان کال آف دیوتی وجود دارد؟

بله، گاهی اوقات توسط توسعه‌دهندگان بازی پاداش‌هایی به صورت CP رایگان ارائه می‌شود، معمولاً در قالب رویدادهای ویژه یا کمپین‌های تبلیغاتی.

 آیا استفاده از کدهای تقلب برای دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی امن است؟

استفاده از کدهای تقلب یا هرگونه تلاش برای به دست آوردن CP به طریق غیرقانونی می‌تواند منجر به مسدود شدن حساب کاربری شود.شما می توانید بصورت قانونی سی پی کالاف دیوتی را از ایران موجو بخرید.

آیا اپلیکیشن‌ها یا وب‌سایت‌هایی که CP رایگان ارائه می‌دهند معتبر هستند؟

بسیاری از این وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها ممکن است نامعتبر باشند و استفاده از آن‌ها می‌تواند خطر آلودگی دستگاه به بدافزار یا سرقت اطلاعات شخصی را به همراه داشته باشد.

آیا می‌توانم CP را از طریق شرکت در نظرسنجی‌ها و تکمیل پیشنهادات به دست آورم؟

برخی سرویس‌ها ادعا می‌کنند که با شرکت در نظرسنجی‌ها یا تکمیل پیشنهادات می‌توانید پاداش دریافت کنید، اما معمولاً نیاز به احتیاط دارد و باید از اعتبار آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

 آیا می‌توانم CP رایگان را از دوستانم به عنوان هدیه دریافت کنم؟

در حال حاضر، Call of Duty: Mobile امکان انتقال مستقیم CP بین بازیکنان را فراهم نکرده است.

رویدادهای بازی چگونه می‌توانند به من CP رایگان بدهند؟

برخی رویدادهای محدود زمانی در بازی وجود دارند که با تکمیل چالش‌های خاص، می‌توانید CP کسب کنید.

 آیا می‌توانم با پیشرفت در بازی CP رایگان به دست آورم؟

CP معمولاً از طریق خرید با پول واقعی به دست می‌آید، اما ممکن است در برخی فصول جوایزی وجود داشته باشد که شامل CP رایگان باشد.

 چگونه می‌توانم از پیشنهادات ویژه و تخفیف‌ها برای خرید CP با قیمت کمتر استفاده کنم؟

توجه داشته باشید به اعلان‌های داخل بازی و رسانه‌های اجتماعی مرتبط با بازی برای اطلاع از تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

89 دیدگاه
 • سیروان

  خیلی عالی

 • امیرمحمد

  من از سایت شما راضی هستم

  • پشتیبانی ایران موجو

   ممنون از شما کاربرگرامی

 • امیرمحمد

  سلام من ازسایته شما راضی هستم

  • پشتیبانی ایران موجو

   تشکر از شما کاربرگرامی

 • امیر حسین

  سی پی داد😘😘🤙🤙

 • hosen);(king

  به من ۵۰,۰۰۰ بدید

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام شما میتوانید از ترفند های پیشنهادی مفاله استفاده کنید و میتوانید از قسمت خرید سی پی اقدام به خرید کنی تا در سریع ترین زمان محصول به بازی شما واریز بشه .

 • جناب۴۵

  مرسی

  • پشتیبانی ایران موجو

   هدف ما کسب رضایت شماست🙏

 • FARBOD ZAREI

  شما سی پی رایگان هم می دید

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام از روش های پیشنهادی مقاله استفاده کنید ولی برای سریعترواریز شدن محصول شما به بازی از صفحه خرید سی پی میتوانید راحت تر اقدام به خرید کنید.

 • بهنود

  لطفا ۴۳۰۰۰ سی پی به من بدید

 • ali

  خیلی خوب

  • پشتیبانی ایران موجو

   🙏🙏

 • Amirali

  سی پی رایگان بده

 • کیارش

  کینگ

 • مجتبی

  سی پی

 • شاهین

  خیلی دوست داش تن ین

 • تیام رزمجویی

  سی پی رایگان بدید

 • تیام رزمجویی

  سی پی رایگان

iranmojo online support