گرفتن سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن

گرفتن سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن

یافتن سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن چیزی است که تمام بازیکنان این بازی به‌دنبال آن هستند! اگر شما هم از بازیکنان کالاف دیوتی هستید حتما این سوال همواره در ذهن شما وجود دارد که چگونه برای کالاف سی پی رایگان بگیریم؟ گرفتن سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن می‌تواند از چند روش امکان‌پذیر باشد. در این مطلب با دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل از سایت به‌طور کامل آشنا خواهید شد.

سی پی رایگان یا خرید سی پی

سی پی رایگان یا خرید سی پی

بسیاری از بازیکنان به‌دنبال سایت های سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل هستند تا بتوانند ارز این بازی را به‌طور رایگان دریافت کنند. گرچه گرفتن سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن امکان‌پذیر است، اما باید درنظر داشته باشید که این راه اصولی، برای دریافت سی‌پی نیست!

سایت گرفتن سیپی رایگان می‌تواند مقداری سی‌پی را به‌طور رایگان دراختیار شما قرار دهد، روش ساده‌تر و سریع‌تر آن خرید سی پی است. برخلاف دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل از سایت که در برخی مواقع خطر بن شدن را به‌همراه دارد، خرید سی پی، قانونی‌ترین روش برای دریافت این ارز محسوب می‌شود. در این روش، کاربران می‌توانند بدون دردسر هر میزان سی پی که نیاز دارند را به‌راحتی خریداری کنند.

شاید اکنون از خود بپرسید که ایا سی پی رایگان وجود دارد؟ ما برای علاقه‌مندانی که به‌دنبال سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن هستند، روش‌هایی را معرفی می‌کنیم تا بدون خطر بن شدن سی پی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

گرفتن سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن

همانطور که پیش‌تر گفتیم، ترفندهای متعددی برای دریافت سی پی رایگان به‌وجود آمده‌اند، برای مثال، بازیکنان می‌توانند با شرکت در مسابقات به‌عنوان پاداش پیروزی cp رایگان دریافت کنند. همچنین، در کالاف دیوتی برای بازیکنانی که چالش‌های بازی را به اتمام می‌رسانند، به‌عنوان جایزه سی پی رایگان درنظر گرفته شده است. روش‌های دیگر شامل مشاهده تبلیغات، لینک کردن اکانت به سایر پلتفرم‌ها و تماشای استریمرها می‌شوند.
با استفاده از این روش‌ها می‌توان به سی پی رایگان رسید، اما درادامه بهترین روش برای دریافت سی پی رایگان را معرفی خواهیم کرد:

سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن

سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن

سایت سیپی رایگان بهترین روش برای دریافت سی پی رایگان محسوب می‌شود. اما در استفاده از این روش باید احتیاط زیادی به‌خرج دهید! در بسیاری از مواقع سایت خرید سی پی کالاف رایگان ادعا می‌کند که به کاربران بازی کالاف دیوتی به‌طور رایگان سی پی ارائه می‌دهد. اما پس از دریافت سی پی کاربران متوجه شده‌اند که سایت مورد نظر اکانت آنها را هک کرده است! همچنین، استفاده از گزینه‌های نامعتبر برای سایت سی پی رایگان کالاف می‌تواند خطرات دیگری به‌همراه داشته باشد. برای مثال، در بسیاری از مواقع اکانت کاربران بازی در اثر اعتماد به این سایت‌ها بن شده است.

معرفی 3 سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی

باتوجه به خطرات موجود درمورد سایت‌های نامعتبر، با درادامه به معرفی 3 سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی می‌پردازیم. شما می‌توانید با فعالیت در این سایت‌ها، به‌طور رایگان گیفت کارت سی پی رایگان دریافت کنید.

سایت  Swagbuck

اولین سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل، Swagbuck نام دارد یک شرکت اینترنتی است. این شرکت برای کاربران خود یک سری پاداش درنظر می‌گیرد، به همین دلیل به‌عنوان یک سایت سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان شناخته شده است. این سایت از شما می‌خواهد که فعالیت‌های مختلف را انجام دهید و درازای آن سی پی رایگان دریافت کنید. برای مثال، ممکن است از شما بخواهد که یک نظرسنجی 20 دقیقه‌ای را تکمیل کنید، یا در یک برنامه یا سایت ثبت نام کنید و درازای همکاری خود، گیفت کارت دریافت کنید.

سایت  Survey Junkie

یک گزینه قدیمی و معتبر به‌عنوان سایت سی پی کالاف رایگان سایت Survey Junkie است. درحال حاضر، تعداد عضوهای این سایت به 5 میلیون کاربر می‌رسند! کاربران می‌توانند با فعالیت‌های مختلف، پاداش‌های نقدی یا اعتباری دریافت کنند. پس از دریافت پاداش می‌توانید از آن برای خرید محصولات مختلف یا دریافت کارت‌های هدیه برای اهداف مختلف ازجمله سی پی رایگان کالاف دیوتی استفاده کنید.

سایت  Honey

یکی دیگر از سایت های سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل، سایت Honey است. این سایت ادعا می‌کند که بهترین کوپن‌های اینترنت را پیدا می‌کند تا کاربران وقت و پول خود را هدر ندهند. به این صورت که کاربران با عضویت در این وبسایت، می‌توانند در بیش از 3000 وبسایت کدهای مورد نظر خود را جستجو کنند. شما می‌توانید به‌صورت رایگان در این وبسایت عضو شوید و برای گرفتن سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن اقدام کنید.

شما با این روش ها می توانید از سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن، cp دریافت کنید اما در طولانی مدت این روش مناسب افرادی که به سی پی سریع نیاز دارند نیست، اگر به دنبال سریع ترن روش دریافت سی پی هستید می توانید این ارز مهم بازی را از سایت معتبر ایران موجو دریافت کنید که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم.

ایران موجو معتبر ترین سایت دریافت سی پی رایگان

ایران موجو معتبر ترین سایت دریافت سی پی رایگان

پس از بررسی گزینه‌های معتبر خارجی برای سایت کالاف دیوتی موبایل سیپی رایگان، باید با بهترین گزینه در داخل ایران هم آشنا شوید. ایران موجو معتبرترین سایت خرید سی پی در ایران است که سابقه درخشانی در این زمینه دارد. اگر برای تهیه سی پی رایگان، یا جم سایر بازی‌ها مشتاق هستید، حتما چالش‌ها و مسابقه‌های ایران موجو را در اینستاگرام دنبال کنید. کاربران می‌توانند با شرکت در مسابقات و چالش‌های ایران موجو، به‌صورت رایگان سی پی کالاف دیوتی دریافت کنند. اما اگر برای این کار موفق نشدید هیچ جای نگرانی نیست، چراکه ایران موجو ارزان ترین سایت دریافت سی پی است که خرید سی پی برای تمام کاربران را آسان می‌کند.

علت بن شدن اکانت بعد از دریافت سی پی رایگان از سایت

علت بن شدن اکانت بعد از دریافت سی پی رایگان از سایت

بن شدن اکانت بعد از دریافت سی پی یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که گیمرهای کالاف دیوتی با آن سروکار دارند. در بسیاری از مواقع علت این اتفاق استفاده از سی پی زیاد در زمان کم است. درصورت تشخیص شرکت اکتیویژن برای صرف سی پی خریداری شده با حجم زیاد در زمان کم، اکانت مورد نظر مسدود می‌شود.

شما بگویید چگونه برای کالاف سی پی رایگان بگیریم؟

همانطور که در این مطلب مطالعه کردید، روش‌های متعددی برای دریافت سی پی رایگان وجود دارد که بهترین آنها استفاده از سایت سیپی رایگان است. اما در استفاده از این روش باید توجه داشته باشید که یک سایت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن انتخاب کنید. در این مطلب چند سایت معتبر برای گرفتن سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل بدون بن شدن معرفی کردیم. شما چه گزینه‌های معتبر دیگری برای سایت گرفتن سیپی رایگان می‌شناسید؟ به نظر شما بهترین روش برای دریافت سی پی رایگان کدام است؟ شما از چه روشی برای دریافت سی پی رایگان استفاده می‌کنید؟

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

122 دیدگاه
 • پیمان

  1000000سی پی می خام

 • علیرضادهقانیان

  اقام

  سیپی میخوام

  • پشتیبانی ایران موجو

   برای خرید سی پی ارزان ازصفحه سی پی کالاف در ایران موجو اقدام به خرید کنید.

 • تیام رزمجویی

  داداش اگر سی پی رایگان باشه من هر سایتی که باهاش سی پی می‌فروشی اگر سی پی رایگان باشه من خودم میام از همون سایت سی پی پولی میگیرم

 • s..a..n..a..n1392

  20تا سی پی چقدر

  • پشتیبانی ایران موجو

   برای کسب اطلاع از قیمت سی پی به صفحه خربد سی پی ارزان ایران موجو مراجعه کنید.

  • تیام رزمجویی

   کی میاد

 • سینا

  1۰۰۰۰۰سی پی

  • s..a..n..a..n1392

   سی پی

iranmojo online support