راهنمای تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل

راهنمای تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل یکی از بازی‌های محبوب سبک شوتر موبایلی است که میلیون‌ها کاربر فعال در سطح دنیا دارد، ما در ایران موجو علاوه بر خرید سی پی به بررسی نکاتی برای خرید ارزان آن نیز پرداخته ایم. در این بازی، با توجه به لوکیشن فرد، امکانات متفاوتی در اختیار او قرار می‌گیرد. به طور مثال، می‌تواند بتل پس‌ها را با میزان کمتری از سی پی بگذراند یا گردونه را ارزان تر رد کند.

این امکانات، از سوی شرکت اکتیویژن صرفا برای برخی از کشورهای خاص مانند هند یا برخی از کشورهای آسیایی در نظر گرفته شده است اما برای کاربران ایرانی نیز، تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل از کشورهایی مانند آمریکا یا منطقه اروپا به این کشور، امکان پذیر است. در این مقاله، در رابطه با نحوه این تغییر ریجن، صحبت خواهیم کرد.

روش تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل

 • ابتدا برنامه تغییر ای پی با سرور هند (یا هر کشور آسیایی مورد نظر خود) دانلود کرده و آن را بر روی موبایل خود نصب کنید.
 • پس از نصب برنامه تغییر ای پی، آن را باز کرده و پس از انتخاب سرور هند، آن را روشن نمایید.
 • بعد از اطمینان از اتصال پایدار آن، وارد بازی کالاف دیوتی شوید.
 • اکانت کالاف دیوتی موبایلاز صفحه اصلی بازی، بر روی بخش Settings کلیک کنید.
 • راهنمای تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایلوارد بخش Support شوید تا بتوانید با پشتیبانی اکتیویژن ارتباط برقرار کنید.
 • راهنمای تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایلدر این بخش، بر روی آیکونی که شبیه پاکت نامه است کلیک کرده تا به بخش Conversation یا چت با پشتیبانی وارد شوید.
 • راهنمای تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایلوارد صفحه ای میشوید که چند گزینه برای شما ظاهر می شود گزینه Account/ Profile/ Friends را انتخاب کنید.
 • سپس گزینه I want to change region را بزنید.
 • راهنمای تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایلاز بین سوالات متداول موجود در صفحه گزینه Can I change the region on my account را انتخاب کنید.
 • در این صفحه برای شما توضیح داده که شما نمی توانید ریجن خود را در هیچ شرایطی تغییر دهید، در سال های قبل امکان تغییر ریجن وجود داشته اما در حال حاضر اکتیویژن این امکان را برداشته است ولی ممکن است مجددا امکان تغییر ریجن را در اختیار کاربران خود قرار دهد.   

راهنمای تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل

 • در صورت امکان تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل شما می توانید از بخش ارتباط با اکتیویژن با متن زیر در خواست تغییر ریجن خود را انجام دهید. 
 • در این بخش، متن زیر را کپی کرده و آن را ارسال نمایید. (دقت داشته باشید که به جای کلمه India در این متن، نام هر کشوری که قصد تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل بر روی آن را دارید، وارد کنید. همچنین، در صورتی که  ریجن فعلی اکانت شما، منطقه‌ای به غیر از اروپا است، کلمه Europe در این متن را پاک کنید و  ریجن فعلی خود را به جای آن قرار دهید. )“Hello! I live in India but my activation account area is Europe. This is because I used VPN when I created my Activation account, now I ask you to change my account area to my country region (220CP BP) so that I can make better use of the features of this game. Thank you very much”
 • معمولا چند روز تا دریافت ایمیل تایید تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل از سوی اکتیویژن طول خواهد کشید و باید تا زمان دریافت ایمیل صبر کنید. (در صورتی که این زمان بیش از 3-4 روز طول کشید، می‌توانید مجددا متن مورد نظر را ارسال نمایید. ) 

ریجن کالاف دیوتی موبایل

در بازی “Call of Duty Mobile”، ریجن یا منطقه‌ی جغرافیایی به قسمت خاصی از دنیا اشاره دارد که سرورهای بازی برای آن تعریف شده‌اند. این تقسیم‌بندی ریجنال به بازیکنان اجازه می‌دهد که با کاربرانی از همان منطقه جغرافیایی خود رقابت کنند، که این امر می‌تواند تاثیر زیادی بر کیفیت اتصال و تجربه بازی داشته باشد. به طور معمول، یک ریجن دارای پینگ کمتر و تاخیر شبکه کمتری نسبت به سرورهای دوردست است، و این باعث می‌شود که بازیکنان تجربه بازی روان‌تر و دقیق‌تری داشته باشند. اگر میخواهید ساخت سرور کالاف دیوتی را آموزش ببینید مقاله آموزش گام به گام ساخت سرور کالاف دیوتی را بخوانید.

با انتخاب ریجن صحیح، کاربران می‌توانند به جوامع محلی متصل شوند، در مسابقات مخصوص به آن منطقه شرکت کنند و حتی پاداش‌ها و محتوای مخصوص به آن منطقه را دریافت کنند. برخی از بازی‌ها ممکن است محتوای مختص به ریجن‌های خاصی ارائه دهند که تنها در آن مناطق قابل دسترسی است.

مواقع لازم برای تغییر ریجن کالاف دیوتی

برای بسیاری از علاقمندان و طرفداران پر و پا قرص بازی Call of Duty Mobile، شرکت در بتل پس‌ها یا استفاده مکرر از گردونه‌ها، بسیار حیاتی است و به پیشرفت آنها در بازی کمک خواهد کرد. از طرفی، هر یک از این امکانات، نیازمند خرج کردن مقادیر قابل توجهی از سی پی کالاف هستند و با توجه به قیمت ارز در ایران، هزینه کردن این مقدار سی پی، از توان بسیاری از گیمرهای ایرانی خارج است.

برای حل این مشکل، راه حل‌هایی متعددی وجود دارد. یکی از این راه حل‌ها، تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل از آمریکا یا اروپا، بر روی کشورهایی مانند هند است. در این کشور، با توجه به تصمیم کمپانی اکتیویژن، نرخ ارائه خدمات و امکانات بازی بسیار پایین است که این موضوع، برای کاربران ایرانی بسیار مفید است. برای تغییر این ریجن، لازم است تا مراحل مختلفی را که برای شما توضیح داده شده را با دقت انجام دهید.

 اما روش دیگری وجود دارد که میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای سی پی دریافت کنید و از امکانات درون برنامه خود استفاده کنید،اسلحه های خود را ارتقا دهید.اگر میخواهید بدانید این روش چیست،حتما مقاله  3ترفند برای دریافت سی پی رایگان کالآف دیوتی بخوانید.

تفاوت ریجن ها 

 • سرورها و کیفیت اتصال 
 • جامعه بازیکنان 
 • محتوای منحصر به فرد 
 • مسابقات منطقه‌ای 
 • قوانین و محدودیت‌های محلی 
 • رویدادهای ویژه و به‌روزرسانی‌ها

تفاوت‌های ریجن‌ها در “Call of Duty Mobile” عمدتاً شامل موارد زیر می‌شود:

ریجن سرورها و کیفیت اتصال

سرورهای مختص به هر ریجن، پینگ و کیفیت اتصال متفاوتی را بر اساس موقعیت جغرافیایی فراهم می‌کنند. 

ریجن جامعه بازیکنان

جوامع بازیکنان در هر ریجن ممکن است به لحاظ زبان و فرهنگ تفاوت‌هایی داشته باشند.

ریجن محتوای منحصر به فرد

برخی محتواها ممکن است فقط در ریجن‌های خاصی قابل دسترسی باشند.

ریجن مسابقات منطقه‌ای

ریجن‌های مختلف ممکن است دارای مسابقات و تورنمنت‌های اختصاصی با قوانین و جوایز منحصر به فرد باشند.

ریجن قوانین و محدودیت‌های محلی

محدودیت‌های قانونی مختلف در ریجن‌های مختلف می‌تواند بر دسترسی به محتوای خاص تأثیر بگذارد.

ریجن رویدادهای ویژه و به‌روزرسانی‌ها

به‌روزرسانی‌ها و رویدادهای بازی ممکن است در زمان‌های مختلفی به تفکیک ریجن‌ها ارائه شوند.

این تفاوت‌ها برای ارائه تجربه‌ای سفارشی‌شده برای بازیکنان در سراسر جهان طراحی شده‌اند و به آن‌ها امکان می‌دهد تا بسته به موقعیت جغرافیایی، زبان و فرهنگ خود، بهترین تجربه بازی را داشته باشند.اما بیشترین تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل، تغییر به ریجن هند می باشد زیرا برای دریافت برخی از محصولات مانند بتل پس کالاف دیوتی موبایل خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را به تعداد کمتری انجام می دهید. 

نظر شما برای تغییر ریجن کالاف دیوتی چیست؟

ما در این مقاله سعی کردیم که نحوه تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل را برای شما شرح دهیم و روش تغییر را مرحله به مرحله برای شما توضیح دادیم تا به شما کمک کنیم که بتوانید با کمترین هزینه در کالاف بهترین باشید و از شرایط و امکانات بازی استفاده کنید.ریجن بازی شما چیست؟نظر شما درمورد تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل چیست؟

سوالات متداول

1- آیا تغییر ریجن تأثیری بر پینگ یا کیفیت اتصال من خواهد داشت؟

بله، تغییر ریجن ممکن است منجر به افزایش پینگ و کاهش کیفیت اتصال شود، زیرا داده‌ها باید فاصله‌های طولانی‌تری را طی کنند.

2- چگونه می‌توانم بدون تغییر ریجن با دوستانم در مناطق دیگر بازی کنم؟

شما می‌توانید از ویژگی دوستان بین‌المللی در بازی استفاده کنید تا با دوستانتان در سراسر جهان بازی کنید، حتی اگر در ریجن‌های مختلفی باشید.

3-آیا می‌توانم اکانت خود را به کسی در ریجن دیگری انتقال دهم؟

انتقال اکانت‌ها به شخص دیگری معمولاً توصیه نمی‌شود و ممکن است خلاف شرایط خدمات باشد.

4- آیا محتوای بازی بر اساس ریجن متفاوت است؟

بله، گاهی اوقات محتوای بازی ممکن است بر اساس ریجن‌ها متفاوت باشد، شامل رویدادهای خاص، پوسته‌ها و موارد دیگر.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

32 دیدگاه
 • مرتضی قاسم زاده

  الان خرید سی پی ریجن اصلی با ریجن متفرقه فرق داره ؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام کاربر گرامی تفاوت در قیمت این دو محصول است که می توانید از صفحه خرید سی پی ثبت سفارش کنید.

 • امید زمانی

  سی پی ریجن متفرقه از کجا بخرم؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   از صفحه خرید سی پی ایران موجو اقدام کنید.

 • نیما

  قیمت سی پی ها هم برای ریجن های مختلف متفاوته

  • پشتیبانی ایران موجو

   قیمت سی پی کالاف دیوتی برای تمامی ریجن ها یکی است اما در بعضی آفر های کالاف این قیمت متفاوت است.

 • AMIR TBZ

  من می‌خوام ریجن عوض کنم ولی بلد نیستم اینجا هم که گفته من نمی‌دونم لطفاً یکی با عکس بهم یاد بده

  • خانم پیری زاده

   سلام .امکان تعویض ریجن وجود نداره اما شما میتونید از پشتیبانی بازیتون کمک بگیرید.

 • محمد

  اکتیوژن اصلا جایی برای نوشتن نداره نمیدونم چجوری متنو کپی کنم بدم

  • خانم سرابی

   میتونید از متن ها اسکرین شات بگیرین و به صورت دستی برای ما تایپ کنید و بفرستید

 • روزبه کرمیان

  پشتیبانی اکتیویژن ب هیچ عنوان ریجن شما رو دیگه عوض نمیکنه قبلا میکرد اما با همت هموطنان و فرستادن متنی ک همه یک جور بود پاسخ های جالبی ب من دادند لاعقل اگه قصد کاری دارید کمی خلاقیت ب خرج بدید دقیقا متن خانوم مقدم حدود پنج هزار نفر برا پشتیبانی فرستاده بودن اخه الف ا او کسره چیزی کم و کسر میکردید از مترجم گوگل کمک میگرفتید امان از ما ایرانیها تا عکس خودم رو تو بمبی نگرفت ریجن منو تغییر نداد ببین چ کردید

 • امیرحسین

  سلام
  من هنوز اکانت کالاف(اکتیویژن) نساختم و با فیسبوک لاگین می‌کردم. و حالا می‌خوام یک اکانت کالاف بسازم.
  بنظرتون ریجن روی چه کشوری بذارم؟
  اصلا فرقی میکنه؟

  • ممد

   هند بزار

  • amir

   ریجن‌هند

 • Hossein

  باسلام خسته نباشید من سی پی زمانبر ۵۰۰۰هزارتا رو سفارش بدم برام دوبل میاد تاحالا استفاده نکردم یعنی با اینکه زمانبره برام دوتا ۴هزارتا میاد !

  • خانم آلوستانی

   سلام تشکر. هر کدوم از پک های دوبل تنها یکبار قابل خریداری هستن. اگر شما 4000+4000 سیپی رو خریداری نکرده باشید و 5000زمانبر یا عادی سفارش بدید پک دوبل 4000 واستون خریداری میشه.
   ولی اگر قبلا این پک دوبل رو خرید کرده باشید جتی اگر مجدد دوبل رو سفارش بدید همونطور که در توضیحات محصول هم ذکر شده، مقدار عادی همون سفارشتون خرید میشه.

 • محمد حسین ملک پور

  سلام وقت بخیر من برای تغییر ریجن کالافم تمام مراحل رو میرم ولی قسمتی برای تایپ گردن نداره که بخوام متن رو کپی کنمالان باید چ کار کنم؟

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر فعلا امکان تغییر ریجن وجود ندارد

 • ابوالفضل قربانی

  اون کلمه ( 220cp BP ) چیه؟

 • امیر

  سلام خسته نباشید
  من تازه کالاف نصب کردم و با اکانت اکتیویژن و ریجن هند وارد شدم اما با فیلتر شکن وارد نشدم آلن هم گردونه هام ۲۰ سی پی میخواد.
  الان تو پیام به جای Europe چی بنویسم؟

iranmojo online support