آموزش کامل نصب بازی پابجی موبایل بر روی کامپیوتر

مراحل نصب بازی پابجی بر روی کامپیوتر

بازی پابجی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موجود است که این محبوبیت باعث شده علاوه بر نصب این بازی بر روی موبایل، نسخه اجرای کامپیوتری نیز برای آن در نظر گفته شود. ما در ایران موجو علاوه بر خرید یوسی به نکات مهم این بازی نیز پرداختیم در ادامه با ایران موجو همراه باشید تا با چگونگی نصب بازی پابجی موبایل بر روی کامپیوتر یا pc نیز آشنا شوید.

معرفی بازی پابجی موبایل

همان‌طور که در ابتدای این مقاله توضیح دادیم، این بازی به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل تبدیل شده است. به این صورت که شما در یک نبرد تنگاتنگ بدون هیچ سلاح و مهماتی در دل خطر رفته و باید باقدرت و درایت خود به‌تمامی آنچه که از شما یک نیروی قوی‌تر می‌سازد، استفاده کنید. سلاح‌ها و مهمات را در بازی با تمرین‌کردن و انجام مأموریت می‌توان ارتقا داد؛ ولی با خرید یوسی و انواع جم بازی هم می‌توانید تجهیزات خود را سفارشی‌سازی کنید و به سطح بالاتر ارتقا دهید. همان‌طور که قابل‌مشاهده است این بازی از انیمیشن، گرافیک و صدای حرفه‌ای برخوردار است که این باعث شده تا یک‌سروگردن از دیگر بازی‌ها بالاتر بوده و در ردیف اول بازی‌های موبایل قرار بگیرد. اما یکی از سؤالاتی که ذهن طرف‌داران این بازی را به خود مشغول می‌کند این است که چگونه این بازی را بر روی کامپیوتر نصب کنیم؟ در ادامه قصد داریم تا شما را از نحوه نصب بازی پابجی موبایل برای کامپیوتر مطلع کنیم، پس در ادامه با آموزش بازی پابجی موبایل در سایت ایران موجو همراه باشید.

نصب بازی پابجی موبایل بر روی کامپیوتر

در ابتدا به سیستم عامل موردنیاز برای این بازی اشاره خواهیم کرد سپس به سراغ آموزش مرحله به مرحله آن خواهیم پرداخت.

مواردی که نیاز است تا کامپیوتر برای نصب و اجرای پابجی موبایل آماده شود:

 • داشتن رم حداقل رم بالا 3 و برای اینکه کیفیت بالاتر باشد بهتر است بالای 6 گیگابایت باشد.
 • داشتن گرافیک بالای 2 گیگابایت و نصب برنامه‌ای که این بازی را بر روی pc اجرا کند.
 • فضای خالی 5 گیگابایتی
 • اینترنت پر سرعت

نصب بازی پابجی موبایل

نصب بازی پابجی موبایل

مراحل نصب بازی پابجی موبایل

 1. ابتدا وارد صفحه‌ای می‌شوید که پوستر این بازی را برای شما اجرا کرده است، بر روی گزینه Customize کلیک کنید و بعد از آن گزینه نصب و یا Install را انتخاب نمایید.
 2. بعدازاین پروسه، وارد صفحه جدیدی خواهید شد که اجرای آن کمی زمان‌بر است و باید صبر کنید. همان‌طور که به اینترنت پرسرعت اشاره شد این صفحه نیازمند اینترنت با سرعت بالا است و اگر اینترنت شما از سرعت پایینی برخوردار باشد ممکن است این قسمت قطع شده و شما به قسمت‌های اول منتقل شوید. همچنین در هنگام نصب این بازی باید تمام موارد و برنامه‌هایی که از اینترنت شما استفاده می‌کنند را قطع کنید تا در نصب آن مشکلی ایجاد نکند.
 3. بعد از اینکه قسمت 2 با موفقیت پشت سر گذاشته شد، شما بر روی گزینه start کلیک کرده و بعد به صفحه تقریبا شلوغی برخورد خواهید کرد و در این قسمت باید صبر کنید تا Game Loop بر روی pc نصب شود، همچنین در این میان فیل‌های اضافی اما مهم نیز نصب خواهند شد.
 4. بعد از اینکه Game Loop دانلود شد، بر روی My Games که در بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید و در سمت چپ صفحه گزینه PUBG Mobile را انتخاب کنید. این قسمت از حساسیت بالایی برخوردار است پس صبر داشته باشید تا پابجی موبایل برای کامپیوتر به‌خوبی دانلود شود.
 5. اگر در قسمت 4 هنوز دانلود بازی شروع نشده است می‌توانید بر روی Start Download کلیک کنید و حدود 2.5 گیگابایت از فضای بازی خود را در این قسمت دانلود کنید.
 6. بعد از اینکه این قسمت به‌خوبی طی شد می‌توانید بر روی گزینه Installing کلیک کنید و صبر کنید تا بازی بر روی کامپیوتر و یا لپ‌تاپ شما نصب شود.

نصب بازی پابجی موبایل

نصب بازی پابجی موبایل

اجرای بازی پابجی موبایل بر روی ویندوز

 1. در این قسمت که ادامه مرحله 6 است صبر کنید تا بازی به طور کامل نصب شود.
 2. بعد از مرحله 7، صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد که نشان می‌دهد تا با توجه به ورژن ویندوز، پروسه تا اینجای کار موفقیت آمیز بوده است.
 3. در این قسمت به هیچ وجه از گزینه Dns استفاده نکنید و فقط صبر کنید تا فایل‌های اضافی نیز به طور کامل نصب شوند. لازم به ذکر است که اینترنت شما باید از سرعت بالایی برخوردار باشد.
 4. در این قسمت شما با آپدیت بازی مواجه خواهید شد، به هیچ وجه این پروسه را قطع نکنید زیرا در ادامه برای آپدیت شدن بازی به مشکل بر خواهید خورد.
 5. این مرحله آخر است و شما به صفحه اصلی بازی هدایت خواهید شد. بر روی آیکون play games کلیک کنید و اکانت شخصی خود را بسازید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی پابجی موبایل به سایت ای آر پابجی مراجه کنید.

جمع بندی نصب بازی پابجی موبایل

ما در ایران موجو سعی کردیم تا نحوه نصب بازی پابجی موبایل را به شما به طور کامل آموزش دهیم، ادامه این پروسه یعنی ساخت اکانت و همچنین رفع مشکل این بازی بر روی کامپیوتر در دیگر مقالات ایران موجو در اختیار شما قرار خواهند گرفت، برای اطلاع از آخرین نسخه‌های این بازی می‌توانید به دیگر بخش‌های وبسایت ایران موجو مراجعه کنید. همچنین برای خرید UC ارزان پابجی می توانید از طریق سایت ایران موجو اقدام کنید و خرید جم ارزان را تجربه کنید.

ر سایت ایران موجو (سایت یوسی)، امکان خرید یوسی پابجی موبایل با قیمت ارزان و بر اساس میزان حجم دلخواه شما وجود دارد.
برای خرید uc، شما می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، یوسی پابجی مورد نیاز خود را را با حجم دلخواه، خریداری کنید.
خرید یوسی به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم­ترین آن، حجم بسته و سایت فروشنده می­باشد. مورد مهم دیگری که بر روی قیمت یوسی تاثیر زیادی دارد، قیمت ارز می‌باشد.

شایان ذکر است که یوسی‌های خریداری شده، پس از از اتمام مراحل خرید یوسی، در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

اجرای بازی پابجی موبایل بر روی ویندوز

 1. در این قسمت که ادامه مرحله 6 است صبر کنید تا بازی به طور کامل نصب شود.
 2. بعد از مرحله 7، صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد که نشان می‌دهد تا با توجه به ورژن ویندوز، پروسه تا اینجای کار موفقیت آمیز بوده است.
 3. در این قسمت به‌هیچ‌وجه از گزینه Dns استفاده نکنید و فقط صبر کنید تا فایل‌های اضافی نیز به طور کامل نصب شوند. لازم به ذکر است که اینترنت شما باید از سرعت بالایی برخوردار باشد.
 4. در این قسمت شما با آپدیت بازی مواجه خواهید شد، به‌هیچ‌وجه این پروسه را قطع نکنید؛ زیرا در ادامه برای آپدیت شدن بازی به مشکل برخواهید خورد.
 5. این مرحله آخر است و شما به صفحه اصلی بازی هدایت خواهید شد. بر روی آیکون play games کلیک کنید و اکانت شخصی خود را بسازید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی پابجی موبایل به سایت ای آر پابجی مراجعه کنید.

جمع‌بندی نصب بازی پابجی موبایل

ما در ایران موجو سعی کردیم تا نحوه نصب بازی پابجی موبایل را به شما به طور کامل آموزش دهیم، ادامه این پروسه یعنی ساخت اکانت و همچنین رفع مشکل این بازی بر روی کامپیوتر در دیگر مقالات ایران موجو در اختیار شما قرار خواهند گرفت، برای اطلاع از آخرین نسخه‌های این بازی می‌توانید به دیگر بخش‌های وب‌سایت ایران موجو مراجعه کنید. همچنین برای خرید UC ارزان پابجی می‌توانید از طریق سایت ایران موجو اقدام کنید و خرید جم ارزان را تجربه کنید.

 

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

2 دیدگاه
 • علی سواری

  عالی خوب بود

 • آرش شوب چاری

  مطلب خوبی بود

iranmojo online support